لوله بازکنی

لوله بازکنی – شاید برای شما هم این موضوع اتفاق افتاده باشد که زمانی که وارد یک ساختمان یا آپارتمان می شوید بوی فاضلاب تمام ساختمان را برداشته باشد. این امر می تواند دلایل مختلفی را داشته باشد از جمله گرفتگی سینک ظرفشویی یا گرفتگی لوله فاضلاب یا رو شویی یا برخی از موارد دیگر… که این موضوعات می تواند مشکلاتی زیادی را به همراه داشته باشد.

در این موقع برخی از افراد با استفاده از روش هاس سنتی که بعضا بی اثر است و با کمک گرفتن از بعضی از پودرها و یا بعضا با کمک گرفتن از اسید سعی در باز کردن لوله دارند که استفاده از این روش ها تا حدی خطرات بالایی دارد. اما در برخی از موارد نیز گرفتگی لوله شدید است و بدون کمک گرفتن از خدمات لوله بازکنی، شاید رفع کردن مشکل دشوار و در برخی از موارد غیر ممکن است.

به این منظور هر زمان که نیاز به خدمات لوله بازکنی داشتید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چگونه بفهمیم که به لوله بازکنی نیاز داریم

برای اینکه متوجه شویم که به لوله بازکنی نیاز داریم یا خیر؟ دلایل و مشخصات زیادی وجود دارد تا ما به راحتی متوجه شویم که لوله گرفته است که در زیر به برخی از این نکات می پردازیم .

  • پیچیدن بوی بد در راه پله ها و ساختمان
  • دیر تخلیه شدن و یا گرفتگی کامل سینک ظرفشویی یا روشویی
  • بالا زدن آب چاه سرویس بهداشتی

مواردی که در بالا اشاره شد از مهمترین نشانه های گرفتگی لوله است که در صورتی که با هریک از این موارد روبرو شدید برای پیشگیری از مشکلات احتمالی آتی، حتما این موارد را پیگیری نمایید

‌‌‌‌‌ ‌موثرترین روش ‌‌‌‌‌برای رفع گرفتگی لوله و بازکردن لوله

بسیاری از افراد همانگونه که در بالا نیز اشاره شد با استفاده از روش های رایج و قدیمی اقدام به باز کردن لوله ها می کنند اینکار با کمک گرفتن از مواردی همچون اسید لوله بازکنی ، مایع لویه بازکنی ، و یا پودر لوله بازکنی صورت می گیرد اما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که استفاده از این روش ها بدون دانش و همچنین بدون استفاده از تجهیزات ممکن است اثرات مخربی را برای شما عزیزان داشته باشد.

برای تسهیل و راحتی کار در امر لوله بازکنی ، خدماتی را ارائه کرده ایم که در زیر به برخی از این موارد می پردازیم

 ‌باز کردن چاه فاضلاب

چاه فاضلاب به ویژه چاه های که در اصلاح به چاه های جذبی معروف هستند به مرور زمان دچار گرفتگی می شوند و یا اینکه این نوع چاه زمانی که پر میشود می توانید از خدمات لوله بازکنی استفاده نمایید.

تشخیص ترکیدگی لوله

همان طور که میدانید لوله ها طول عمر مشخصی دارند . که برای زیبایی ساختمان در بسیاری از موارد لوله ها به صورت تو کار استفاده میشود . در پی گذشت زمان این لوله ها ممکن است دچار ترکیدگی شوند که یکی از خدمات این مجموعه پیدا کردن محل نشتی و برطرف کردن آن است.

فنر زنی لوله های گرفته

همانگونه که از نام این عنوان مشخص است زمانی از این روش استفاده میگردد که لوله ها دچار گرفتگی شوند که این روش می تواند یکی از کم هزینه ترین و راحت ترین روش ها جهت لوله بازکنی لوله هایی باشد که مسیر خروج فاضلاب گرفته شده است.

رفع گرفتگی توالت ایرانی

با توجه به معماری بیشتر ساختمان های ایران که از این نوع سرویس بهداشتی استفاده می کنند بدیهی است که یکی از مشکلاتی است که بیشتر افراد با این موضوع برخورد داشته اند که یکی از پر سفارش ترین خدمات لوله بازکنی ما نیز محسوب می گردد.

رفع گرفتگی توالت فرنگی

این نوع توالت با توجه به نوع معماری به کار گرفته شده معمولا بیشتر از توالت ایرانی دچار گرفتگی میشود که برای رفع این مشکل نیز می توانید از ما کمک بگیرید.

رفع گرفتگی روشویی و ظرفشویی

عواملی همچون پسماند مواد غذایی و یا برخی موارد دیگر نظیر چربی و … ممکن است هر چند وقت یکبار با این مشکل برخورد کرده باشید . که برای رفع این مشکل نیز می توانید از خدمات لوله بازکنی کمک بگیرید.

گرفتگی کف شور آشپزخانه و یا کف شور حمام

یک دیگر از مشکلاتی که شاید با آن برخورد داشته یاشید گرفتگی کف شور حمام و یا آشپزخانه باشد که عواملی نظیر چربی ها و یا برخی عوامل مانند مو و … سبب می شود که لوله ها دچار گرفتگی شوند و نیاز به لوله بازکنی داشته باشید. که برای رفع این گرفتگی ها نیاز به تجهیزات و لوازم خاص است که می توانید با کمک گرفتن از آن این گرفتگی را رفع نمود.

رفع گرفتگی کف شور پارکینگ

یکی از مکان هایی که به دلیل وجود آلودگی هایی نظیر گرد و غبار و یا روغن ماشین دچار گرفتگی شود کف شور پارکینگ است که برای رفع این مشکل نیز می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

خارج کردن لوازم و اشیا قیمتی

گاهی اوقات به دلایل مختلف ممکن است که برخی  از اشیا و یا لوازم قیمت شما همانند طلا یا تلفن همراه داخل چاه و یا لوله فاضلاب گیر کند . اینجا با استفاده از برخی از تجهبزات مانند دستگاه مکنده به شما کمک می کند که این اشیا را دوباره به دست آوردید.

قیمت لوله بازکنی و فنر زنی

هزینه لوله بازکنی و یا فنر زنی جز مواردی است که ابتدا باید متخصصان و کارشناسان این مجموعه باید ببینند و بعد از کارشناسی کردن به نسبت مشکل بوجود آمده هزینه ای رابه صورت توافقی برآورد می کنند.

همچنین عواملی که ممکن است در قیمت لوله بازکنی تاثیر گذار باشد به اختصار در زیر به آن پرداخته ایم.

خدمات تخصصی

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی یکی از مواردی است که تا حدی تخصصی و نیازمند تجهیزات خاص با توجه به مشکل بوجود آمده است که با توجه به مشکل بوجود آمده می تواند قیمت متفاوتی را داشته باشد.

دستگاه و تجهیزات فنی

با توجه به دلیل گرفتگی لوله که ممکن است عوامل متفاوتی داشته باشد از تجهیزات متفاوتی نیز برای رفع این مشکلات مورد استفاده قرار می گیرد. که استفاده از هر یک از دستگاه های فشار باد و یا دستگاه مکنده و یا فشار باد و یا هر یک از تجهیزات دیگر می تواند هزینه ی متفاوتی را در بر بگیرد.

رفع گرفتگی لوله ها

ساختار و معماری لوله ها با استفاده از روش های متفاوتی انجام می پذیرد. که بعضا برای رفع گرفتگی لوله ها از فنر و یا دستگاه لوله بازکنی استفاده می گردد. و در برخی از موارد نیز استفاده از روش های سنتی می تواند نتیجه بهتری را داشته باشد  که هزینه هر یک از این موارد با هم متفاوت خواهد بود.

 

‌‌‌‌‌ ‌مطالب دیگر: پمپ کارواش