نمونه‌ای از پمپ کارواش سه فاز

 مقایسه قیمت پمپ کارواش سه فاز در ایران

علت تفاوت قیمت پمپ کارواش سه فاز به عملکرد دستگاه، توان و ظرفیت و همچنین شدت فشاری که در پمپاژ آب دارد وابسته است. غالبا پمپ‌های سه فاز در بخش صنعت استفاده می‌شوند. شدت فشار، به الکتروموتور مورد استفاده در پمپ مربوط می‌شود. مسلما محدوده قیمت پمپ‌های کارواش سه فاز، متفاوت‌تر و حتی بیشتر از انواع پمپ کارواش خانگی است. این به دلیل حجم زیاد کاری است که باید انجام دهند. معمولا کارواش‌های صنعتی از دو بخش پمپ و الکتروموتور تشکیل شده‌اند که در زمان خرید پمپ می‌توانید الکتروموتور مناسب را انتخاب نمایید تا کوپله کنند.

دلایل خرید پمپ کارواش سه فاز

نظافت جزو اصول اولیه زندگی محسوب می‌شود و به طور کلی در هر محیطی که هستید باید به درستی انجام شود. اما در صنعت اهمیت نظافت و شستشوی صحیح بیشتر است. دستگاه‌ها و تجهیزات موجود در این بخش خیلی زود دچار انواع آلودگی می‌شوند که در صورت عدم شستشو به کارکرد و عمر دستگاه صدمه می‌زند. به دلیل شرایط موجود در بخش‌های صنعتی و کارخانجات، نیاز به نظافت به صورت مداوم وجود دارد. در نتیجه تجهیزات نظافت که کارواش نمونه‌ای از آن است باید از قدرت، ظرفیت و کارایی کافی برخوردار باشد.

انتخاب این محصول باید با دقت باشد و میزان حجم کار و فضای بخش صنایع مورد توجه قرار گیرد. اطلاع از  قیمت پمپ کارواش سه فاز  که مناسب بخش کارخانجات و صنایع باشد نیز روند انتخاب و خریداری آن را آسان می‌کند. اصولا قیمت پمپ‌های کوپله نشده با پمپ‌هایی که به صورت فابریک در کارخانه کوپله شده‌اند تفاوت

 پمپ کارواش کوپله شده

چشمگیری دارند. انتخاب الکتروموتور مناسب پمپ کارواش در بیشتر یا کمتر شدن هزینه نهایی بسیار تاثیر گذار است. چیزی که در هنگام خرید پمپ کارواش سه فاز مهم بوده و باید در نظر داشته باشید دو مولفه است: فشار دستگاه و دبی. از این نکته ساده نیز غافل نشوید که برای خرید این محصول از وجود برق سه فاز در بخش صنعتی کاملا مطمئن شوید.

دلایل خرید پمپ کارواش سه فاز

اما دلایلی وجود دارد که افراد را به خرید پمپ کارواش سه فاز ترغیب می‌کند. مواردی که در ادامه ذکر می‌شود مهمترین دلایل هستند.

  • میزان انرژی برق دریافتی آن بسیار کم است.
  • قیمت پمپ کارواش سه فاز بستگی به برند انتخابی دارد اما در مقایسه با قابلیت‌هایی که دارد بسیار مناسب خواهد بود.
  • میزان جریان آب مورد نیاز با توجه به میزان فشاری که در پمپاژ آب دارد کمتر است بنابراین در مصرف آب نیز صرفه جویی می‌شود.
  • برای نظافت بهتر و از بین بردن سخت‌ترین کثیفی‌‌ها که شامل رسوبات، لکه‌های روغنی است می‌توانید از آب گرم و مواد شوینده استفاده کنید.

تفاوت قیمت پمپ کارواش سه فاز خارجی و ایرانی

قیمت پمپ کارواش سه فاز خارجی در مقایسه با محصولات مشابه ایرانی گرانتر هستند. گران بودن آنها الزاما نشان دهنده کیفیت بیشتر نیست بلکه به افزایش نرخ ارز مرتبط است. اگر انتخاب شما از میان برندهای خارجی است باید دقت داشته باشید که برند مورد نظر در ایران و در شهر شما نمایندگی داشته باشد. همچین ارائه ضمانت نامه نیز در هنگام خرید بسیار مهم است. از همه مهمتر وجود قطعات پمپ انتخابی شما در بازار است. چنانچه روزی نیاز به تعمیر و تعویض قطعه داشته باشد دسترسی به قطعات آن آسان باشد.

تجهیزات جانبی پمپ کارواش

قیمت پمپ کارواش سه فاز در مراکز معتبر فروش

اصولا فروشگاه‌ها و مراکزی که این محصولات را به طور تخصصی عرضه می‌کنند بهترین مکان‌ها برای خرید است.

  • در این مراکز شما شاهد تجمع مدل‌های مختلف پمپ کارواش هستید که با قیمت‌های مختلف عرضه می‌شوند.
  • به دلیل تخصصی بودن فروشگاه، کارکنان اطلاعات خوبی در مورد انواع پمپ‌ها، کیفیت، قابلیت‌ها و کارکرد آنها دارند. در صورتی که اطلاعات شما کافی نباشد به خوبی راهنمایی می‌شوید.
  • اعتبار این مراکز به عرضه برندهای کاملا معتبر و با کیفیت است بنابراین می‌توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.
  • این فروشگاه‌ها اصولا پمپ‌های خود را با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش عرضه می‌کنند. در صورت نیاز به نصب، راه اندازی، تعویض و تعمیر نیز می‌توان به آنها مراجعه کرد.
  • در صورتی که تمایل داشته باشید پمپ کارواش شما به صورت سفارشی کوپله شوند، فروشگاه‌ها کار کوپله و نصب تجهیزات جانبی را انجام می‌دهند.

مراکز معتبر الزاما فقط حضوری نیست و فروشگاه‌های اینترنتی متعددی وجود دارد که به صورت تخصصی انواع مختلف پمپ‌های صنعتی و خانگی عرضه می‌کنند. در صورت لزوم می‌توانید از این طریق پمپ مورد نیاز خود را تهیه کنید.