آشنایی با ویژگی ها و مزایای پمپ کارواش اینتر

پمپ کارواش اینتر

پمپ کارواش اینتر یکی از بهترین انواع پمپ کارواش می باشد که در بسیاری از کشورهای دنیا شناخته شده است. اینتر پمپ محصول کشور ایتالیا بوده که در سال ۱۹۷۷ شروع به فعالیت نموده است. در واقع محصولات این شرکت ایتالیایی به بسیاری از کشورهای جهان صادر می شود و تنها ۲۵ درصد از آن در ایتالیا مورد استفاده قرار می گیرد.

اینتر پمپ با عنوان پمپ های فشار بالا شناخته می شود. چرا که قدرت این نوع پمپ های کارواش، بسیار بالا بوده و در برخی مدل ها تا حدود ۵۰۰ بار نیز فشار دارند. در واقع توان مقاومتی پمپ های شرکت اینتر بین ۹۸ تا ۵۰۰ بار می باشد. شرکت ایتالیایی اینتر در تولید پمپ های خود، توانسته گواهینامه و استانداردهای بین المللی را کسب نماید.

پمپ کارواش اینتر به عنوان بهترین برند در میان پمپ های کارواش محسوب می شود. در واقع فناوری و تکنولوژی به کار رفته در این نوع پمپ ها باعث شده تا کیفیت و مرغوبیت اینتر پمپ درمیان افراد زبانزد باشد. پس از استفاده از این نوع پمپ، می توان به راحتی به میزان کیفیت آن نسبت به سایر برندها پی برد.

مزایای استفاده از پمپ های کارواش اینتر

یکی از مهمترین ویژگی های اینتر پمپ، کیفیت مناسب و طول عمر بالای قطعات به کار رفته در این پمپ می باشد. مزیت مهم این پمپ که آن را از سایر پمپ ها متمایز می کند، جنس پیستون آن است. پیستون موجود در پمپ های اینتر از جنس سرامیک است. در حالی که سایر برندها از پیستون های چدنی، پلاستیکی و یا فولادی استفاده می کنند. این ویژگی باعث افزایش طول عمر پمپ کارواش می شود.

یکی از مهمترین نکاتی که در انتخاب و خرید پمپ کارواش اینتر بایستی مدنظر قرار داد، وجود لوازم یدکی و قطعات این پمپ در نمایندگی های معتبر اینتر است. این ویژگی سبب می شود که در صورت خرابی و نیاز به تعمیر قطعات، بتوان به راحتی قطعه مورد نظر را پیدا کرد.

پمپ کارواش اینتر

از دیگر مزایای اینتر پمپ کارکرد آسان آن است که بدون لرزش و ارتعاش به کار خود ادامه می دهد. همچنین این محصول دارای راندمان کاری بالایی است. طراحی پمپ اینتر بسیار زیبا و منحصر بفرد می¬باشد. این پمپ به صورت سبک و کوچک تولید می شود و حمل و نقل و جابجایی آن بسیار آسان است.

قیمت پمپ کارواش اینتر نسبت به پمپ های برندهای دیگر بالاتر است. اما بایستی به این نکته توجه داشت که نگهداری از پمپ های اینتر آسان بوده و بنابراین هزینه های مربوط به تعمیر و تعویض قطعات کاهش می یابد.

برخی از مدل های پمپ‌های کارواش اینتر

اینتر پمپ سری ۴۷؛ این مدل از پمپ های کارواش اینتر به عنوان باکیفیت ترین مدل در سراسر جهان شناخته می شود. مهمترین ویژگی پمپ سری ۴۷، شستشوی حرفه ای با فشار بالا می باشد. حداکثر جریان در این پمپ ۳۰ لیتر در دقیقه بود و فشار آن ۲۵۰ بار است.

پمپ کارواش سری H.T؛ پمپ کارواش اینتر مدل H.T در کاربری های صنعتی و شستشوی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از پمپ ها با تکنولوژی های نوین و قابلیت های فراوانی تولید می شوند که می توانند در شرایط سخت، به خوبی کار کنند. سری H.T دارای مدل های متنوعی بوده و این مدل ها جریان بین ۵ تا ۱۷۰ لیتر را پوشش می دهند.

پمپ کارواش سری H.P66؛ این نوع از کارواش های پمپ اینتر به منظور استفاده از سیستم های صنعتی و به صورت کاملا حرفه ای ساخته می شوند. این پمپ از لحاظ کیفی در بخش نرم افزاری، دارای بالاترین سطح استاندارد می باشد. همچنین می تواند میزان فشار تا ۵۰۰ بار را تامین نماید.

برخی از مدل های پمپ کارواش اینتر

پمپ سری SS؛ اینتر پمپ سری SS در کاربری های مختلفی مانند صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی، اسمزمعکوس ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کارواش در مقابل مواد خورنده مقاومت بالایی دارد و از کیفیت آن کاسته نمی شود. میزان جریان آن نیز بین ۵۰ تا ۱۵۰ لیتر در دقیقه بوده و فشار آن نیز ۲۵۰ بار است.

کاربرد پمپ‌های کارواش اینتر

پمپ کارواش اینتر دارای کاربردهای متنوعی در صنایع می باشد. به طور کلی از کارواش های اینتر می توان در جهت انتقال مایعات و مواد مختلف، تزریق مایعات و پاشش سیالات با فشار بالا استفاده کرد. پمپ های اینتر در انواع کارواش های صنعتی و خانگی، شستشوی نما، خیابان ها و معابر، سمپاش پشت تراکتور یا سمپاش فرغانی، انواع کارخانه ها و پالایشگاه ها، تست لوله های گاز، مخازن و آب و… به کار برده می شوند.

کاربرد اصلی اینتر پمپ در شستشوی انواع خودروهای سنگین و سبک و همچنین تجهیزات صنعتی است. علاوه بر این در انواع صنایع فلزی، غذایی، دارویی، صنعت نفت و گاز، برش شیشه، سرامیک و سنگ، تزریق مواد شیمیایی و… پمپ اینتر مورد استفاده قرار می گیرد. در کاربرد این پمپ ها بایستی توجه داشت که متناسب با میزان بار پمپ باید به تابلو برق تکفاز یا سه فاز متصل شود.

پمپ کارواش اینتر