شلنگ کارواش صنعتی – شیلنگ کارواش – شلنگ سیم دار

شیلنگ پمپ کارواش

شلنگ کارواش صنعتی قیمت – شلنگ سیم دار – قیمت شلنگ سیم دار – شلنگ هیدرولیک سیم دار – شلنگ کارواش فشار قوی – شلنگ سیم دار فشار قوی – شلنگ کارواش فشار قوی 

در واقع شلنگ کارواش که یکی از اجزا و قطعات مهم و با ارزش سیستم کارواش صنعتی است همان طور که از نامش پیدا است نوعی شلنگ است با این تفاوت که هم از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و هم یک شلنگ فشار قوی است. طراحی و ساخت این شلنگ مستحکم و پر فشار که جنس ﺁن از فولاد است بسیار مرغوب و باکیفیت است.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
بازرگانی آب نیرو

شلنگ کارواش چیست؟

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

هدف از نگارش این مقاله ما بررسی موضوع شلنگ کارواش می باشد. شاید اولین سوال پس از شنیدن نام این وسیله اولین سوالی که به ذهن هر شخصی خطور کند این باشد که اصلا شلنگ پمپ کارواش صنعتی  چیست؟ چه مزایای دارد و اصلا نقش آن در کارواش چیست؟

*** معمولا در کارواش ها صنعتی از شلنگ های فشار قوی دو لاسیم که دو سر آن پرس ۳/۸ اینچ شده است استفاده می شود. اندازه قطر شیلنگ ها در کارواش های ۱۰۰ تا ۲۰۰ بار با دبی حداکثر ۱۵ لیتر می توان از شیلنگ های ۱/۴ اینچ استفاده کرد. برای دبی های بیشتر از ۱۵ تا ۳۰ لیتر می توان از شیلنگ ۵/۱۶ اینچ استفاده نمود. اندازه استاندارد شلنگ کارواش صنعتی ۱۰ – ۱۵ -۲۰ متری می باشند. اندازه های متفاوت دیگر توصیه نمی شود چون از فشار کاری آن ها کم خواهد شد در خروجی نهایی بجز در موارد خاص که چاره جر بلند کردن طول شیلنگ نباشد. در غیر این صورت شما با یک شلنگ ۱۰ تا ۱۵ متری می تواند کارایی لازم را داشته باشید و برای راحتی کارواش خود را  چرخ دار نموده و به آسانی جابجا نمایید. بیشتر شیلنگ های موجود در بازار که برای کارواش به فروش می رسند چینی های درجه یک یا دو می باشد.

نقش هر کارواشی پاک کردن آلودگی ها و آلایندگی های مختلف از روی تجهیزات و سطوح مختلف و برقراری و حفظ نظافت در محیط های گوناگون است و این فرآیند موفقیت آمیز نمی باشد مگر به کمک تجهیزات کارواش صنعتی حرفه ای و قوی. یکی از این تجهیزات مهم شیلنگ کارواش می باشد. برای ﺁشنایی بیشتر با این موضوع با ما همراه باشید.

قبل از هر مطلبی ابتدا باید به این سوال مهم که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است پاسخ بدهیم که اصلا شیلنگ کارواش چیست؟ همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم یکی از تجهیزات مهم هر کارواشی اعم از کارواش صنعتی یا خانگی شیلنگ کارواش است. دلیل این امر هم قابلیت ها و توانایی های بسیار بالای این وسیله در جهت نظافت و شستن سریع و کامل وسیله ها و سطوح مختلف است.

از آنجایی که این وسیله نقش بسیار مهمی در کارواش صنعتی دارد لذا این وسیله را به گونه ای طراحی و تولید می کنند که دارای مقاومت و استحکام بالایی در برابر عوامل و شرایط محیطی باشد. حال از آنجایی که این وسیله دارای این قابلیت و ویژگی منحصربه فرد است سبب می شود که حتی اگر از این وسیله به مدت طولانی نیز استفاده شود هیچ گونه ﺁسیبی به ﺁن وارد نشود.

در واقع شیلنگ پمپ کارواش که یکی از اجزا و قطعات مهم و با ارزش سیستم کارواش صنعتی است همان طور که از نامش پیدا است نوعی شیلنگ است با این تفاوت که هم از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و هم یک شیلنگ فشار قوی است. طراحی و ساخت این شیلنگ مستحکم و پر فشار که جنس سیم ﺁن از فولاد است بسیار مرغوب و باکیفیت است.

لذا کیفیت و مرغوبیت و استحکام بسیار بالای این شیلنگ سبب تمایز آن با شیلنگ سایر کارواش ها شده است و همچنین این قابلیت ها سبب شد که شلنگ کارواش در برابر عوامل محیطی مقاوم باشد و خدشه دار نشود. مقاومت و استحکام این قطعه به گونه ای است که با عبور تریلی و کامیون و دیگر وسایل نقلیه از روی آن نه اینکه هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی شود بلکه حتی فشار آب آن هم قطع و وصل نمی شود و دچار افت فشار اب نیز نمی شود.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

آشنایی با شیلنگ کارواش

حال که با ویژگی های این وسیله ﺁشنا شدید شاید یکی دیگر از سوالاتی که ذهن خریداران شلنگ کارواش صنعتی را به خود مشغول کند این باشد که این شیلنگ با شیلنگ سایر کارواش ها چه تفاوتی دارد؟

در واقع لازم به ذکر است که بدانید کارواش صنعتی یک دستگاه واتر جت است که این دستگاه به دلیل ویژگی ها و قابلیت های بسیار بالا و پیشرفته در کنار مکانیسم و فشار قوی که دارد برای پاک کردن و نظافت و همچنین شستشوی انواع محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه علاوه بر اینکه قابلیت استفاده در محیط های صنعتی مختلف را دارد به سرعت روند شستشو و نظافت کمک می کند و تاثیر بسیار زیادی بر پاکیزگی سطوح های مختلف چه هموار و چه ناهموار در محیط های صنعتی مختلف دارد.

در واقع باید گفت که عملکرد و ساختار کارواش های صنعتی بسیار ساده است و برای هر شخصی قابل فهم است. این تجهیزات و وسایل مرغوب و با کیفیت این کارواش ها است که سبب بالا بردن توان و قدرت شستشوی این کارواش ها می شود. در واقع هر کارواش صنعتی که بخواهد توان و قدرت شستشوی خود را در محیط های صنعتی مختلف به میزان قابل توجهی بالا ببرد باید از تجهیزات و اجزای تشکیل دهنده باکیفیت و مرغوب و قوی استفاده کند.

پس نتیجه میگیریم که کار اصلی هر کارواش صنعتی را در واقع تجهیزات و اجزای تشکیل دهنده آن انجام می دهند و در واقع یک کارواش صنعتی که مورد استفاده در محیط های مختلف است دارای قطعات تشکیل دهنده مختلفی است که این سیستم بدون این تجهیزات نمی تواند کار اصلی خود که نظافت و شستشو است را به صورت موفقیت آمیز انجام دهد و در واقع بدون آن ها این کار امکان پذری نمی باشد. یکی از مهم ترین و اصلی ترین این تجهیزات تشکیل دهنده مانند شلنگ کارواش پارکر می باشد.

انواع شیلنگ کارواش

لازم به ذکر است بدانید که شیلنگ کارواشی که در کارواش صنعتی و محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد به دو صورت طراحی و تولید می شود. یکی از ﺁن ها به صورت معمولی و دیگری به صورت سیمی دو لایه ساخته می شود که نوع دوم آن دارای قطر و سایزهای مختلف است. همچنین نوع دوم دارای جنس های مرغوب تری نیز می باشند که برای اتصالات و مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

این ویژگی ها سبب شد که معمولا مصرف کنندگان، شیلنگ نوع دوم را در قطرهای  ۳/۸ – ۵/۱۶ – ۱/۴  اینچی برای اتصالات خود خریداری کنند. چرا که این مدل به دلیل قابلیت هایی که دارد بسیار مناسب تر از شیلنگ کارواش معمولی است و همچنین این مدل تحمل فشار بار و مقاومت بیشتر را نیز دارد. از آنجایی که شیلنگ کارواش نوع دوم یک شیلنگ فشار قوی است لذا توانایی تمیز کردن و شستشوی تجهیزات و سطوح مختلف را در محیط های صنعتی مختلف دارد که از جمله آن ها می توان به نظافت و شستشوی خودروها، دیوارها، کف محیط های صنعتی و دیگر تجهیزات صنعتی اشاره کرد.

نکات لازم در زمان استفاده از شلنگ کارواش صنعتی

همان طور که گفتیم این قطعه از اجزای اصلی تشکیل دهنده سیستم کارواش صنعتی است که دارای انواع و سایزهای مختلفی است. این قطعه همیشه در معرض فشار بالای آب است که این مساله سبب می شود پس از استفاده طولانی مدت و اتمام کار این قطعه دچار اصطکاک شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه باشد. لذا بهتر است در زمان خرید این وسیله به این نکات توجه کنید. طول،  قطر و جنس شلنگ کارواش از جمله ی تجهیزات کارواش صنعتی یا لوازم مورد نیاز کارواش 

در زمان خرید به طول این شلنگ دقت کنید که متناسب با مسافت محیط و مکانی شما باشد. این شلنگ ها در طول های مختلفی اعم از ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰ متر تولید می شوند و در بازار موجود می باشند. از دیگر نکاتی که در هنگام خرید شلنگ باید به آن دقت کنید توجه به رده کاری و فشار آب خروجی دستگاه کارواش صنعتی است. پیشنهاد ما این است اصلا شلنگ با متراژ بالا خریداری نشود زیرا حمل و نقل آن بسیار سخت می باشد به دلیل وزن بالای آن همچنین دچار پیچ خوردی خواهد شد حداکثر ۳۰ متر !!!

جنس این شیلنگ ها از دو نوع پلاستیکی و فولاد می باشد. شیلنگ پلاستیکی نرم و سبک و منعطف است. دچار پیچیدگی نمی شود. در رمان کار کردن در محیط های سخت و بتنی دار سایش و خوردگی می شود. شیلنگ کارواشی که از جنس فولاد هستند نوع جدید و مدرن محسوب می شوند که منعطف تر و مقاوم تر از شیلنگ های پلاستیکی هستند. همچنین این شیلنگ ها به دلیل مقاومت و استحکام بسیار بالایی که دارند حتی در طولانی مدت هم دچار آسیب دیدگی و پارگی نمی شوند.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳