02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

مشاوره , طراحی و اجرا

انجام انتخابی دقیق و مهندسی

مشاوره انتخاب کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده- انتخاب و مشاور در مورد خرید بوستر پمپ – خرید انواع کمپرسور های اسکرو – تجهیزات هوای فشرده

4--pic-compersor

مشاوره در انتخاب تجهیزات هوای فشرده (کمپرسور)

بدلیل افزایش روز افزون مصرف آب در شهر های بزرگ و صنعتی، مسئله تامین آب مورد نیاز شهر ها و روستاها و تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی، یکی از بزرگترین دغدغه های زیست محیطی و اقتصادی در کشور های مختلف می باشد. شرکت آب نیرو با شناخت کامل نسبت به نیاز های این صنعت و با در اختیار داشتن مهندسین فروش با تجربه و بهترین محصولات در سطح جهانی، راهکارهای اساسی در این صنعت را ارائه می دهد.

  • کمپرسور هوا/گاز از نوع Liquid Ring در صنایع مختلف نظیر قند، نفت، گازو پتروشیمی، آب و فاضلاب و غذایی به کار گرفته می شود.

  • بلوئر Roots Type استاندارد برای هوادهی و انتقال گاز های خنثی در صنایع مختلف نظیر شیمیایی، آب و فاضلاب، سیمان، انتقال مواد به صورت پنوماتیک و غذایی استفاده می گردد.

  • پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع تک مرحله ای (Single-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

  • پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع چند مرحله ای (Multi-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی استفاده میگردد. کاربرد اصلی این نوع کمپرسور برای تولید هوای فشرده عاری از روغن میباشد.

  • پکیج کمپرسور Rotary Lobe برای هوا، نیاز صنایع مختلف را در زمینه کمپرس و انتقال هوا برآورده می سازد.

  • پکیج بلوئر Turbo برای هوا، به منظور هوادهی در صنعت آب و فاضلاب و همچنین در حوضچه های پرورش ماهی و میگو کاربرد فراوان دارد.

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی