02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

مشاوره , طراحی و اجرا

انجام انتخابی دقیق و مهندسی

 طراحی آبیاری اتوماتیک – طراحی و اجرای آبیاری فضای سبز – طراحی آبیاری فضای سبز – اجرای آبیاری اتوماتیک – اجرای آبیاری چمن – آبیاری ویلا – آبیاری محوطه مجتمع ها – آبیاری باغچه – آبیاری باغ – آبیاری تمام اتوماتیک – آبیاری به وسیله آبپاش های مخفی شونده – اجرای آبیاری فضای سبز پارک ها

2-pic-abyari-fazaye-sabz

آبیاری فضای سبز شهری و خانگی (ویلا)

طراحی و اجرای آبیاری تمام اتوماتیک ویلاهای شخصی (برنامه ریزی سالانه)

 طراحی و اجرای آبیاری با آبپاش های مخفی شونده و درپرهای آبیاری

طراحی و اجرای سیستم های فیلراسیون دستی و اتوماتیک

طراحی و اجرای سیستم های پمپ و پمپاژ

طراحی و اجرای سیستم های رطوبت زدا و مه پاش ها

 

فضای سبز شهر و مناطق صنعتی به عنوان ریه طبیعی از مهمترین بخش های محیط پیرامونی است که همه افراد جامعه در حفظ و نگهداری آن مسئول می باشند. نکته مهم در مطالعه، طراحی و اجرای فضای سبز دانستن وجه تمایز فضای سبز شهری و صنعتی از یک سیستم کشاورزی است. ایران کشوری خشک و کم آب می باشد، و فضای سبز نیازمند آبیاری، در همین راستا کمتر مجموعه هایی  دیده شده که بتواند دانش، تجربه و اجرایی بودن طرح آبیاری در فضای سبز را به مرحله اجرا بگذارد تا مشکل خشک شدن درختان کهنسال برطرف شود. شرکت آب نیرو در این راستا با همکاری گروه پژوهشی مهندسی فضای سبز خود، اقدام به ایجاد بخش فضای سبز شهری و خانگی برای ارایه خدمات طراحی و اجرای فضای سبز و آبیاری به  شهروندان محترم کشور نموده است. گروه آماده ارایه خدمات در زمینه رفع مشکل آبیاری درختان رفیوژهای شهرها، امکان استفاده از پساب برای درختان در سطح شهر، رفع خشک شدن و خزان زود هنگام درختان، ایجاد فضای سبز زیبا و پایدار با پیش بینی زیرساخت ها برای تمام عمر درخت، سیستم آبیاری هوشمند و اتوماتیک و سیستم های آبیاری قطره ای زیر سطحی، بارانی و قطره ای می باشد.

مشاوره طراحی اجرا و نگهداری فضای سبز منازل، ویلاها، برج ها، کارخانه ها، شهرکها و پروژه های صنعتی توسط کارشناسان ارشد مجرب و با سابقه کشاورزی معماری و عمران. مشاوره ، طراحی و اجرای فضای سبز  (Landscape Design).

 

 

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی