02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

واردات انواع پمپ های صنعتی - نفتی - شیمیایی

ثبت سفارش و واردات انواع پمپ های خاص

موتور پمپ دیزلی – پمپ دیزلی بزرگ – پمپ های دیزلی رنج بالا – کوپله انواه دیزل پمپ – کوپه پمپ های ضد جرغه با موتور های دیزل – پمپ های لجنکش دیزلی – پمپیران با دیزل ژنراتور – پمپ های آتشنشانی دیزلی – پمپ های فضلاب کش دیزلی – موتور پمپ فاضلابی – موتور پمپ دیزلی لجنکش – موتور پمپ های سوانح و نجات – موتور پمپ های بزرگ برای سیل و تخلیه مسیر ها – موتور پمپ آب شور – موتور پمپ گل کش دیزلی 

 

 

موتور پمپ دیزلی

موتور پمپ دیزلی 

پمپ‌ها به خودی خود انرژی ندارند و انرژی لازم برای انتقال سیال را از یک گرداننده دریافت می‌کنند این گرداننده ممکن است یکی از دستگاه‌های ذیل باشد.

هوای فشرده

موتور دیزل

موتور بنزینی

توربین‌های گاز

توبین‌های بخار

الکترو موتور

……

 

هوا در سیستم‌های پنوماتیک و یا پمپ‌های دیافراگمی استفاده می‌کنند، موتورهای دیزل و بنزینی برای مواردی اضطراری و جایی که سیستم‌های برق وجود نداشته باشد استفاده می‌شود البته پمپ‌های با گرداننده موتور بنزینی را برای پمپ قابل حمل نیز مورد استفاده قرار می‌دهند.

 

توربین‌های گاز دارای دور بالا بوده و معمولا برای ارتباط با پمپ از گیربکس کاهنده دور استفاده می‌شود، توربین‌های بخار در صنایع نفت و پالایشگاهی و برای پمپ‌های بزرگ استفاده می شود.

 

در برخی از سیستم‌های حساس برای پمپ‌های آماده باش یا اصلی اجبارا از پمپ توربینی استفاده می‌شود این توربین‌ها معمولا دارای دور بالا و توان کمتر از 2000 کیلووات می‌باشند و برای اتصال به پمپ معمولا از گیربکس کاهنده دور استفاده می‌شود.

الکترو موتورها نیز به عنوان گرداننده پمپ به وفور در صنعت یافت می‌شود و در حالت نرمال دارای دورهای3000 و1500 می‌باشد و در توانهای مختلف وجود دارد، در صورتی که توان آن در بالاتر از 150 الی 200 کیلو وات باشد باید از والتاژ‌های بالا(3کیلو ولت و….) برای اتصال به آن استفاده شود. با توجه به حساسیت گردانده‌ها مقداری در خصوص توربین‌های گازی و بخار صحبت خواهیم نمود. سپس به تشریح الکتروموتور می‌پردازیم.

موتورهای دیزل 

در این گردانده با استفاده از سیستم پیستون و سیلندر و احتراق سوخت، توان لازم را تولید می‌نمایند معمولا به علت دلیل دور پایین این موتورها برای افزایش دور و انتقال قدرت با استفاده از پولی و تسمه انتقال قدرت به پمپ صورت می‌پذیرد.

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی