02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

واردات انواع پمپ های صنعتی - نفتی - شیمیایی

ثبت سفارش و واردات انواع پمپ های خاص

پمپ تزریق – پمپ دوزینگ – دوزینگ پمپ – Dosing Pump- پمپ تزریق مواد شیمایی – پمپ تزریق کلر – پمپ تزریق کود مایع – پمپ تزریق گراندفوس دانمارک – واردات پمپ به صورت سفارشی – پمپ ترزیق اتاترون – پمپ تزریق جسکو – پمپ تزریق طرح جسکو – پمپ تزریق SPP – پمپ تزریق آلدوز – پمپ تزریق بین خطی

 

دوزینگ پمپ

دوزینگ پمپ

پمپ‌های دوزینگ

پمپ‌های دوزینگ از مهمترین و پرکابردترین نوع پمپ‌های رفت وبرگشتی در صنایع می‌باشند، این پمپ‌ها گونه‌ای از پمپ‌های جابجایی مثبت‌اند که توانایی تزریق مقدار دقیقی از مواد شیمیایی به محل مورد نظر را دارند و به همین جهت به آنها دوزینگ پمپ یا میترینگ پمپ گفته می‌شود. دبی این پمپ‌ها به صورت دستی و یا اتوماتیک و بسته به شرایط فرایند قابل تغییر و کنترل می‌باشد  و می‌توانند محدوده وسیعی از مواد شیمیایی حاوی اسیدها،‌یالات خورنده و یا مایعات ویکسوز و اسلاری را پمپاژ نمایند. دقت کورس این پمپ‌ها بسیار بالا می‌باشد چرا که می‌بایست در هر کورس مقدار مشخصی از سیال را پمپاژ نمایند.

 تنظیم دبی

همانطور که قبلا اشاره کردیم در پمپ‌های جابه‌جایی مثبت دبی تقریبا غیر وابسته به فشار سیستم می‌باشد و مقدار آن تغییر نمی‌کند در صورتی که در پمپ‌های دینامیک میزان دبی پمپ تابع فشار سیستم بود هو با تغیر فشار میزان دبی تغییر می‌کند.

 

طرح دیافراگم مکانیکی

در این طرح دیافراگم به کمک یک واسطه به پلانجر متصل می‌شودو. اتصال از طریق پیچ کلامپ که  از داخل دیافراگ و پلانجر عبور می‌کند، ایجاد می‌شود این طرح نسبت به طرح هیدرولیکی مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. این طرح جهت پمپاژ سیالات ویسکوز و یا ذرات دار از لحاظ اقتصادی طرح قابل قبولی است. حداکثر فشار کاری این پمپ حدود15 بار بوده هزینه‌های تعمیر و نگهداری سالانه این طرح بسیار پایین است.

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی