02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

اصل و معتبربودن کالاهای ارائه شده در سایت آب نیرو

گارانتی و خدمات پس از فروش

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

Warranty logo

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تمامی تجهیزات صنعتی وکشاورزی در این گروه با واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

البته ذکر این نکته در اینجا خالی از لطف نست که که کشورهای مونتاژ کننده روی اصالت کالا تاثیری نخواهد داشت و این نام و برند معتبرکالا می باشد که کیفیت کالا را تعین خواهد کرد. برای نمونه هم اکنون در بسیاری از کالاهای موجود در بازارجهانی و ایران به دلیل این که قیمت تمام شده محصولات پایین تر تمام شود  مونتاژ کشور چین- ویتنام – کره و … می باشند. 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

 .

.

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی و کشاورزی از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید گردید :

 

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن

  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید

  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما

  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی