02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

تایمر آبیاری بهکو

فروش انواع تایمر آبیاری قطره ای - تایمر آبیاری بهکو - تایمر آبیاری تک خروجی - تایمر آبیاری دو خروجی و .....

تایمر آبیاری بهکو – تایمر آبیاری تک کاناله – تایمر آبیاری دو کاناله – تایمر آبیاری قطره ای بهکو – قیمت تایمر آبیاری بهکو – شیر تایمر آبیاری بهکو – تایمر آبیاری خانگی بهکو

خصوصیات و انواع مختلف تایمر آبیاری بهکو کدامند؟

تایمر آبیاری بهکو یکی از تجهیزات و لوازم آبیاری قطره‌ای است. تایمر آبیاری قطره ای بهکو دارای دو نوع است. تک کانال و دو کانال که هر کدام خصوصیات و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. قیمت تایمر آبیاری بهکو برای هر کدام از انواع آنها متفاوت است. با تایمر آبیاری خانگی بهکو آبیاری به صورت منظم و برنامه ریزی شده برای محصولات کشاورزی و باغ‌های میوه انجام می‌شود.

تایمر آبیاری بهکو

تایمر آبیاری بهکو یکی از تجهیزات و لوازم آبیاری قطره‌ای است. آبیاری قطره‌ای مزایای فراوانی دارد و در کشاورزی مدرن از این روش آبیاری برای رساندن آب به محصولات کشاورزی و درختان میوه استفاده می‌شود. در این سیستم آبیاری چون تنها قسمت‌های مورد نظر به صورت متمرکز آبیاری می‌شوند؛ راندمان کار بالا می‌رود. وقتی راندمان کار بالا رود، کیفیت محصولات کشاورزی بالا می‌رود و از نظر اقتصادی این کار مقرون به صرفه می‌شود. آبیاری در کشاورزی سنتی به صورت غرقابی و با روش‌های قدیمی صورت می‌گرفت. در آن سیستم، آب کل زمین کشاورزی و قسمت‌هایی که نیازی به آبیاری نبود می‌رسید و هدر می‌رفت. با تغییرات اقلیمی و گرم شدن کره زمین خشکسالی، سیل و طوفان برای بیشتر کشورها اتفاق افتاده است. در کشور ما هم به علت کاهش نزولات جوی، خشکسالی، استفاده بی رویه از منابع آب زیرزمینی و عدم مدیریت درست تخصیص منابع آب به زمین‌های کشاورزی؛ باید به سمت آبیاری به روش قطره‌ای و استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته حرکت کنیم. با استفاده از تایمر آبیاری بهکو آبی که از لوله‌های انتقال آب به سمت محصولات کشاورزی و درختان میوه هدایت می‌شود را می‌توان برنامه ریزی کرد. با کمک تایمر آبیاری قطره ای بهکو زمان شروع و پایان آبیاری را می‌توان تنظیم و تعیین کرد تا آبیاری به صورت خودکار، راحت و بدون دخالت دست انجام شود. یکی از مزایای آبیاری قطره‌ای این است که آب در نزدیکی محل رشد ریشه و نزدیک به سطح خاک داده می‌شود. این مسئله کمک می‌کند تا هم در مصرف آب صرفه جویی و هم گیاه به خوبی تغذیه شود. ابتدا آبیاری قطره‌ای برای درختان میوه انجام می‌شود و اگر موثر واقع شد و نتیجه داد از این سیستم برای محصولات کشاورزی ردیفی استفاده می‌شود. بهترین زمان آبیاری قطره‌ای اوایل صبح است. در این زمان هوا هنوز سرد است؛ بنابراین تبخیر آب دیرتر اتفاق می‌افتد و محصولات کشاورزی بهتر تغذیه می‌شوند.

جایگزین مناسب جهت تایمر آبیاری بهکو می توان تایمر آبیاری آکوا را  انتخاب کرد. 

کیفیتی بالاتر و با عملکرد مناسب تر 

تایمر آبیاری آکوا تایوان

 

تایمر آبیاری بهکو چگونه کار می‌کند؟

تایمر آبیاری بهکو وسیله‌ای الکتریکی و مکانیکی که وظیفه آن انتقال و هدایت آب در فواصل زمانی منظم است. دو پیچ Run Timer و Frequency در شیر تایمر آبیاری بهکو وجود دارد. پیچ Run Timer مربوط به مدت زمان در نظر گرفته برای آبیاری و پیچ Frequency برای دوره آبیاری یعنی مثلا هر روز یا دو روز یکبار آبیاری صورت بگیرد؛ است. از آنجایی که هر باغ و زمین کشاورزی‌ای محصولات، گیاهان و درختان متفاوتی دارند که هر کدام نیازهای آبرسانی متفاوتی دارند؛ بهتر این تنظیمات به صورت دستی توسط کاربر انجام شود.

نکات مراقبتی در استفاده از تایمر آبیاری بهکو

تایمر آبیاری بهکو نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد چون از قطعات پلاستیکی تولید شده است و گرمای خورشید به صورت مستقیم می‌تواند به آنها آسیب وارد کند. برد و قطعات الکتریکی موجود در تایمر آبیاری خانگی بهکو چون به طور کامل عایق بندی نشده است باید از نفوذ آب به آنها ممانعت شود. اگر می‌خواهید از آبی که دارای املاح معدنی زیادی است برای آبیاری گیاهان و درختان استفاده کنید؛ حتما برای این تایمر آبیاری فیلتر تهیه شود تا ناخالصی‌های موجود در آب آن را خراب نکند.

مزایای تایمر آبیاری بهکو

با کمک تایمر آبیاری بهکو آبیاری به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می‌شود و دیگر دغدغه‌ای برای آبیاری محصولات کشاورزی و درختان میوه خود نخواهید داشت. توصیه می‌شود که هفته‌ای یکبار روند کار دستگاه را بررسی کنید تا در صورت وجود داشتن مشکلی به سرعت رفع شود. این تایمر آبیاری بسیار کم مصرف است و باتری‌های نیم قلمی موجود در آنها می‌تواند تا 3 ماه شارژ خود را نگه دارد.

انواع تایمر آبیاری بهکو

تایمر آبیاری بهکو در دو نوع ارائه می‌شود که هر کدام خصوصیات و ویژگی‌های خاص خودشان را دارد. این دو نوع عبارتند از شیر تایمر آبیاری تک کانال و شیر تایمر آبیاری دو کاناله بهکو که قیمت تایمر آبیاری بهکو برای هر دو نوع متفاوت است. تایمر آبیاری بهکو تک کانال یک دریچه خروجی آب دارد و برای یک سری گیاه یا درخت و یا تعداد زیادی از گیاهان و درختان که نیازهای آبرسانی برای آنها مشابه است؛ استفاده می‌شود ولی در تایمر آبیاری بهکو دو کانال دو دریچه خروجی آب قرار دارد که می‌توان برای هر کدام به صورت مجزا برنامه آبرسانی تنظیم کرد. هر کانال دارای دو برنامه ریزی آبیاری متفاوت است. تعداد دفعات آبیاری برای یکی از یک ساعت تا یک هفته است و برای دیگری از یک دقیقه تا 120 دقیقه است.

راهنمای استفاده از تایمر آبیاری بهکو تک کانال

 برای روشن کردن تایمر آبیاری بهکو باید کلید Run Time را در حالت ON برای خاموش کردن آن باید آن کلید را به حالت OFF قرار دهید. برای اینکه بخواهید مثلا آبیاری در ساعت 6 صبح شروع شود باید تایمر را راس ساعت 6 صبح تنظیم کنید. برای پاک کردن همه تنظیمات و دادن تنظیمات جدید به دستگاه کلید فرکانس را در حالت RESET قرار دهید. با قرار دادن دکمه فرکانس در این حالت تمامی تنظیمات قبلی پاک شده و سیستم به حالت تنظیمات کارخانه بر می‌گردد. همیشه از باتری‌های نو برای تایمر استفاده کنید و اگر می‌خواهید برای مدت طولانی دستگاه کار نکند باتری‌ها را از آن خارج کنید.

 

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

نماینده پمپ پنتاکس PENTAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دو پروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجن کش لوارا ، پمپ کف کش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمیایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA ) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLO (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کف کش پدرولا ، پمپ لجن کش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدرولا PEDROLLO) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدرولا PEDROLLO  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کف کش استریم ، کف کش استریم ، کفکش چینی ، لجن کش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کف کش چینی استیل ، کف کش بدنه آلومینیومی ، لجن کش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوربیت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده پمپ کارواش صنعتی : ( پمپ کارواش صنعتی – کارواش صنعتی تک فاز – کارواش صنعتی سه فاز – کارواش 100 بار – کارواش 200 بار – کارواش 110 بار – کارواش 300 بار – جارو آب و خاک کارواش صنعتی – کف پاش کارواش صنعتی و .. ) فروش تمامی تجهیزات کارواش صنعتی در بازرگانی آب نیرو. 

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزریق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حد وبیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیستم دارای کیفیت مناسب تری نسبت به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یورودریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازار … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو وارد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغداری ها

نماینده جیمز هاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمز هاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی با لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژه ای شما می باشد. 

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی