02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

تایمر آبیاری اوربیت

فروش انواع تایمر آبیاری اوربیت - تایمر آبیاری قطره ای - تایمر آبیاری خانگی و .....

تایمر آبیاری اوربیت – تایمر آبیاری قطره ای – شیر تایمر دار اوربیت 

تایمر آبیاری اوربیت را از جمله لوازمی در صنعت آبیاری می دانند که به باغبانان کمک می کند تا زمان اجرای عملیات آبیاری را تنظیم کنند. با استفاده از این دستگاه در بخش خروجی آب می توان زمان آبیاری را تنظیم نمود و همین امر برای آبیاری مکان های مختلف طی زمان بندی اهمیت زیادی دارد.

تایمر آبیاری اوربیت ۴۱۰

تایمر آبیاری اوربیت ۵۰۱

 

سیستم کنترل آبیاری یکی از به روز ترین محصولات است که در حوزه کشاورزی مورد استفاده قرار گرفته است. تایمر آبیاری نیز یکی از انواع این محصولات است که به افراد کمک می کند تا با تنظیم و زمان بندی درست، بدون دخالت نیروی انسانی آبیاری انجام شود.
شاید یکی از مهم ترین بخش هایی که در آن از تایمر آبیاری استفاده می شود، آبیاری در چمن است. یک کنترل کننده ی آبیاری می تواند بهترین فرصت را برای ایجاد فضای سبز ایجاد نمود بدون آنکه آبیاری بیش از حد یا دیر انجام شود. این دستگاه به سیستم آبیاری متصل می شود و مانند یک ربات واقعی مراقبت از چمن و یا سایر فضای سبز را بر عهده خواهد گرفت. تایمر آبیاری اوربیت
هنگامی که افراد سرمایه گذاری زیادی را در یک فضای سبز یا مزرعه انجام می دهند می بایست مراقبت های ویژه ای نیز انجام دهند. تایمر آبیاری از جمله محصولاتیست که می تواند فراموشی افراد را درباره ی زمان آبیاری از بین ببرد و از این رو با یک زمان بندی درست می توان این مشکل را برطرف نمود.
یکی از ابزار هایی که توسط شرکت اوربیت آمریکا در این زمینه تولید شده است تایمر آبیاری اوربیت می باشد. این تایمر به راحتی در هر زمینه ای برای آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد که در زیر مزایا و ویژگی های آن بررسی خواهد شد.

مشخصات و مزایای تایمر آبیاری اوربیت

در طراحی این تایمر سعی شده تا کاربری آسانی برای آن در نظر گرفته شود و لذا تایمر آبیاری اوربیت را می توان با صفحه نمایش ساده طراحی با دوام و مناسب شناخت. تایمر به گونه ای طراحی شده است که می توان مقدار آب، فرکانس آبیاری و حالت صرفه جویی آب را برای 6 تا 12 منطقه تنظیم نمود.
یکی از ویژگی های شاخص تایمر اوربیت، هماهنگی با آب و هوا است و بنابراین به راحتی می توان مطابق با پیش بینی آب و هوا در روز های آتی تنظیم نمود.
از طرفی در حالت صرفه جویی در مصرف آب این امکان وجود دارد که آستانه جریان آب به صورت دستی تنظیم گردد و این یک ویژگی منحصر به فرد برای کسانی است که مایلند تا در مصرف آب و هزینه های ناشی از آن صرفه جویی کنند.
این تایمر همچنین می تواند از طریق یک تلفن هوشمند و یا هر دستگاه دیگر کنترل و تنظیم شود. در واقع با تغییر نام مناطق، تایمر به صورت دستی و از حتی از راه دور قابل تنظیم است.
تایمر آبیاری اوربیت را جزو محصولات با صرفه اقتصادی مناسب و ارزان می دانند که به نسبت قابلیت های آن در بازار طرفداران بسیاری دارد.
همانطور که پیشتر نیز بیان شد بهترین ویژگی تایمر آبیاری اوربیت هماهنگی آن با پیش بینی هوا است. این برنامه به طور خودکار تاخیر آبیاری را برنامه ریزی کرده و زمانی که آب و هوا مساعد و یا بارندگی انجام می شود، آبیاری با زمان بندی مشخص صورت خواهد گرفت. همچنین می توان این گزینه را در این تایمر غیر فعال نمود. در واقع این ویژگی را می توان روشی عالی برای صرفه جویی در مصرف آب دانست که برای آبیاری متناسب با نیاز آبی گیاهان مناسب است.
تایمر آبیاری اوربیت همچنین می توان یکی از محصولات با تکنولوژی مدرن دانست که زمان آبیاری در روز های هفته را با آن تنظیم نموده تا بدون نگرانی آبیاری در زمان موعد انجام گیرد.
در این تایمر یک دکمه دستی نیز قرار گرفته است که با توجه به آن می توان به راحتی وقفه ای را در اجرای برنامه ایجاد کرد.
علاوه بر این زمان آبیاری نیز از این طریق انجام می شود که از 1 تا 240 دقیقه قابل تنظیم است. 4 ساعت زمان آبیاری استاندارد آبیاری فضاهای بزرگ است که هرچه زمان آبیاری بیشتر باشد، دوره آبیاری طولانی تر خواهد بود که این امر بسته به آب و هوا و منطقه ی مورد نظر تغییر می کند.
تایمرهای جدید  با برنامه ی کاربردی B-hyve برای اندروید، iOS یا دستگاه های تحت شبکه وب کار می کند که امکان کنترل در هر مکان را ممکن ساخته است. تکنولوژی Weather Sensing نیز بر اساس شرایط همچون شیب، نوع تابش خورشید، میزان سایه در روز، پیش بینی آب و هوا به طور خودکار تایمر را تنظیم کرده تا مقدار مناسب آب به گیاهان داده شود. البته قابل ذکر می باشد که این مدل ها داخل ایران هنوز موجود نمی شوند البته به دلیل قیمت بالای آن ها !!!
نصب دستگاه آسان بوده و تنها به سیم کشی معمول نیازمند است. علاوه بر این امکان نصب تایمر آبیاری اوربیت در داخل خانه و یا بیرون و در فضای باز ممکن است زیرا که این دستگاه مقاوم نسبت به شرایط آب و هوایی همچون باد و باران خواهد بود.
ویژگی های تایمر آبیاری اوربیت نشان می دهد که این محصول عملکرد و کارایی بهتری نسبت به کنترل های دستی دارد و لذا برای آبیاری پیشرفته بسیار مناسب خواهد بود. کمبود آب در کشور و مشکلات آبیاری فضا های مختلف، ضرورت استفاده از این محصول را برای افراد افزایش داده است.

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

نماینده پمپ پنتاکس PENTAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دو پروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجن کش لوارا ، پمپ کف کش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمیایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA ) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLO (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کف کش پدرولا ، پمپ لجن کش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدرولا PEDROLLO) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدرولا PEDROLLO  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کف کش استریم ، کف کش استریم ، کفکش چینی ، لجن کش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کف کش چینی استیل ، کف کش بدنه آلومینیومی ، لجن کش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوربیت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده پمپ کارواش صنعتی : ( پمپ کارواش صنعتی – کارواش صنعتی تک فاز – کارواش صنعتی سه فاز – کارواش 100 بار – کارواش 200 بار – کارواش 110 بار – کارواش 300 بار – جارو آب و خاک کارواش صنعتی – کف پاش کارواش صنعتی و .. ) فروش تمامی تجهیزات کارواش صنعتی در بازرگانی آب نیرو. 

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزریق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حد وبیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیستم دارای کیفیت مناسب تری نسبت به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یورودریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازار … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو وارد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغداری ها

نماینده جیمز هاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمز هاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی با لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژه ای شما می باشد. 

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی