02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

پمپ پنتاکس جتی

فروش انواع پمپ پنتاکس جتی - پمپ پنتاکس یک اسب جتی - پمپ جتی پنتاکس و ....

پمپ پنتاکس جتی – پمپ پنتاکس یک اسب جتی CAM100 

پمپ پنتاکس جتی یکی از محصولات شرکت ایتالیایی پنتاکس است. پنتاکس یک شرکت ایتالیایی تولید کننده محصولاتی چون پمپ، تجهیزات ساختمانی، کشاورزی، صنعتی و تاسیساتی است. پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 جهت افزایش فشار آب در لوله‌ها و شبکه‌های آبرسانی کوچک آب‌های سطحی و مصارف خانگی بسیار مناسب است. در این مقاله مشخصات فنی موتور، ابعاد، وزن و نوع پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 بررسی می‌شود. پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس جتی

از نحوه عملکرد پمپ پنتاکس جتی تا چه میزانی اطلاعات دارید؟

پمپ پنتاکس جتی یکی از محصولات شرکت ایتالیایی پنتاکس است. پنتاکس یک شرکت ایتالیایی تولید کننده محصولاتی چون پمپ، تجهیزات ساختمانی، کشاورزی، صنعتی و تاسیساتی است. این شرکت کار خود را در سال 1990 با تولید روزانه 600 دستگاه شروع کرد و امروزه بیش از 4000 دستگاه در روز در 150 مدل مختلف تولید می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در منطقه صنعتی ایالت Veronella در چند کیلومتری شهر Verna ایتالیا قرار دارد. مدیر شرکت پنتاکس شخصی به نام Gianluigi Pedrollo و شعار شرکت « یک محصول باکیفیت که برای همه قابل دسترسی باشد» است. در این مقاله قصد داریم یکی از محصولات شرکت پنتاکس یعنی پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 را معرفی کنیم. پمپ پنتاکس

معرفی پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00

پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 جهت افزایش فشار آب در لوله‌ها و شبکه‌های آبرسانی کوچک آب‌های سطحی و مصارف خانگی بسیار مناسب است.  از این پمپ در ساختمان‌های 3 طبقه‌ی 6 واحدی با حداکثر متراژ هر واحد 75 متر و ساختمان‌های 8 طبقه‌ی 4 واحدی با حداکثر متراژ 68 متر استفاده می‌شود. جنس بدنه این پمپ و سایر متعلقات آن از چدن است. از آنجایی که بیش از 95 درصد چدن را آهن تشکیل می‌دهد برای جلوگیری از خوردگی آن را با پوشش ضد زنگ ساخته‌اند. از مزایای این جنس بدنه را می‌توان در فشرده سازی قوی نام برد. جنس پروانه آن باکالیت است. باکالیت یک ترکیب مصنوعی از رزین و یک ماده گرما سخت است. برای بالا بردن استحکام باکالیت آن را باله‌هایی مانند خاک چوب و پنبه نسوز می‌سازند. باکالیت در شکل‌های مختلف میله‌ای، لوله‌ای و تخته‌ای یا ورق وجود دارد که دارای قابلیت ساب خوردن، بریده شدن، سوراخ شدن، اره شده و حکاکی شدن است. باکالیتی که از کربولیک اسید (فنول) و فرمالیدها به دست آید تبدیل به ماده‌ای ارزان قیمت می‌شود که می‌توانید از آن به عنوان عایق حرارتی و الکتریکی در رنگ‌های مختلف به کار ببرید. نوع پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 جتی است. پمپ جتی می‌تواند فرآیند مکش آب از اعماق را بدون نیاز به لوله کشی انجام دهد. قابل دسترس با نوع جنس‌های مختلف، NPSHR پایین، گردش جریان بالا و مناسب برای مکان‌هایی با مکش بالا از ویژگی‌های این پمپ آب است. از مزایای پمپ‌های آب جتی می‌توان به جریان تخلیه آرم و یکنواخت مایعات، راندمان بالا، تنوع زیاد، قابل استفاده در فضاهای کوچک به خاطر حجم کم، وسیع بودن دامنه کاربرد آن مثل پروژه‌های کشاورزی، صنعتی و آبرسانی و در نهایت پایین بودن هزینه نصب و نگهداری آنها اشاره کرد. تفاوت پمپ جتی با بشقابی در ارتفاع و مقدار آبدهی است. در پمپ جتی ارتفاع آبدهی بیشتر و مقدار آبدهی کمتر نسبت به پمپ بشقابی است. پمپ پنتاکس

توان خروجی، حداکثر هد و حداکثر دبی پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00

پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 دارای توان خروجی 0.74 کیلو وات است. حداکثر دبی این پمپ 3.6M3/h(متر مکعب بر ساعت) است. یعنی این پمپ در یک ساعت حداکثر می‌تواند 3.6 متر مکعب آب را جابجا کند. حداکثر هد این پمپ هم 60 متر است. یعنی این پمپ می‌تواند حداکثر تا 60 متر در شرایط استاندارد آب را تحت فشار بالا ببرد. پمپ پنتاکس

کلاس حفاظت پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00

کلاس یا درجه حفاظت پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 44 است. اصطلاحی که در استاندارد آی‌ ئی سی 60529 تعیین می‌شود و تقسیم بندی آن از نظر نفوذ عوامل خارجی است. در این پمپ حفاظت به اندازه یک سیستم برای افراد و برای اجسام خارجی با قطر 1.0 میلی متر یا بیشتر و نیروی اعمال شده بر جسم خارجی هم در این پمپ 1 نیوتون تعیین شده است. با آزمایشات انجام شده در پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 مشخص شده است که پاشیدن آب از هر جهتی آسیبی به محفظه این پمپ نمی‌زند. آزمایشات بر روی این پمپ به مدت 5 دقیقه با حجم آب 10 لیتر بر دقیقه و فشار آب 80-100 کیلو پاسکال صورت گرفت. پمپ پنتاکس

مشخصات موتور پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00

قدرت موتور پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 یک اسب بخار است. از آنجایی که این پمپ بیشتر برای مصارف خانگی است قدرت زیاد ندارد و موتورهای با قدرت زیاد بیشتر برای مصارف صنعتی و کشاورزی استفاده می‌شود. کلاس عایق موتور این پمپ f است. این درجه بندی از نظر دمای مُجازی که سیم پیچ موتورها  و دمای محیط تحمل می‌کنند، صورت می‌گیرد. از نظر ترتیب دمایی این درجه بندی به شکل زیر است:
A
E
B
F
H
C

نوع برق مصرفی و میزان صدای موتور پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00

پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/OO با برق تک فاز 220 ولت کار می‌کند. جریان برق مصرفی آن 3 تا 4 آمپر است. حداکثر صدایی که موتور این پمپ در حین کار تولید می‌کند، 42 دسی بل است. پمپ پنتاکس

ابعاد و وزن پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00

ابعاد پمپ پنتاکس جتی مدل CAM100/00 225×200×400 و وزن آن 17 کیلوگرم است. کانکشن ورودی و خروجی این پمپ 1 اینچ است.

 

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

نماینده پمپ پنتاکس PENTAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دو پروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجن کش لوارا ، پمپ کف کش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمیایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA ) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLO (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کف کش پدرولا ، پمپ لجن کش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدرولا PEDROLLO) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدرولا PEDROLLO  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کف کش استریم ، کف کش استریم ، کفکش چینی ، لجن کش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کف کش چینی استیل ، کف کش بدنه آلومینیومی ، لجن کش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوربیت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده پمپ کارواش صنعتی : ( پمپ کارواش صنعتی – کارواش صنعتی تک فاز – کارواش صنعتی سه فاز – کارواش 100 بار – کارواش 200 بار – کارواش 110 بار – کارواش 300 بار – جارو آب و خاک کارواش صنعتی – کف پاش کارواش صنعتی و .. ) فروش تمامی تجهیزات کارواش صنعتی در بازرگانی آب نیرو. 

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزریق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حد وبیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیستم دارای کیفیت مناسب تری نسبت به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یورودریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازار … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو وارد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغداری ها

نماینده جیمز هاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمز هاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی با لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژه ای شما می باشد. 

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی