02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

پمپ پنتاکس ایتالیا

فروش انواع پمپ پنتاکس ایتالیا

پمپ پنتاکس ایتالیا

پمپ پنتاکس ایتالیا از با کیفیت ترین و پر مصرف ترین پمپ ها برای مصارف خانگی و صنعتی می باشد. پمپ پنتاکس ایتالیا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که قابلیت استفاده در بخش های مختلف صنعتی و تاسیساتی را دارد و به همین علت نیز این پمپ ها کاربرد های بسیار فراوانی دارند. این پمپ به راحتی توانسته در بازار های جهانی از لحاظ کیفیت و کاربرد، از سایر محصولات تولید شده مشابه، پیشی بگیرد.

پمپ پنتاکس ایتالیا

 

انواع پمپ پنتاکس ایتالیا

پمپ پنتاکس ایتالیا از با کیفیت ترین و پر مصرف ترین پمپ ها برای مصارف خانگی و صنعتی می باشد. پمپ پنتاکس ایتالیا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که قابلیت استفاده در بخش های مختلف صنعتی و تاسیساتی را دارد و به همین علت نیز این پمپ ها کاربرد های بسیار فراوانی دارند.در این مقاله قصد داریم تا شما را با پمپ پنتاکس ایتالیا بیشتر آشنا سازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

پمپ پنتاکس ایتالیا به راحتی توانسته در بازار های جهانی از لحاظ کیفیت و کاربرد، از سایر محصولات تولید شده مشابه، پیشی بگیرد و ویژگی های منحصر به فرد آن دلیل مناسبی جهت استفاده از این پمپ ها در سطح جهانی می باشد.

پمپ پنتاکس ایتالیا هم اکنون یکی از پر مصرف ترین و با دوام ترین پمپ های مورد استفاده برای مصارف صنعتی، تاسیساتی و خانگی می باشد که توسط کمپانی مطرح ایتالیایی، طراحی و ساخته شده است.

کمپانی معروف پمپ پنتاکس ایتالیا سابقه کاری 20 ساله در زمینه تولید و عرضه انواع پمپ های آب صنعتی و خانگی به بازارهای جهانی و همچنین فعالیت های تجاری داراست، و هم اکنون از لحاظ پیشرفت تکنولوژی های نوین و استفاده از آن در صنعت پمپ سازی، این کمپانی ایتالیایی جایگاه ویژه ای در صنعت پمپ سازی بدست آورده است.

همچنین اغلب فعالیت های صنعتی در کمپانی پمپ پنتاکس ایتالیا، فقط با هدف حفظ ایجاد ارزش در فرآیند های تولید و توزیع و افزایش کیفیت محصولات انجام می شوند که این ویژگی برتر موجب افزایش کارایی و کیفیت محصولات این کمپانی و شهرت جهانی آن می شود. یکی از مزیت های اصلی و کمپانی پنتاکس ایتالیا این است که در بسیاری از موارد می تواند در لحظه و با سرعت عملیاتی زیادی شرایط حاکم در بازار های جهانی را به نفع خودش تغییر دهد و تکنولوژی های نوینی را در محصولات خود پیاده سازی و تعبیه کند. و این امکان پذیر نیست مگر به وسیله تخصیص بهتر و منطقی منابع موجود و همچنین داشتن یک برنامه ریزی هدفمند و غیر متمرکز برای تولید محصولات با کیفیت و مشتری پسند.

امروزه با افزایش جمعیت انسان های روی کره زمین و همچنین کاهش منابع آب و ظرفیت شبکه آبرسانی که موجب افت فشار آب و در برخی موارد نیز موجب قطعی موقت آب می شود، استفاده از پمپ های آب خانگی امری بسیار ضروری بوده و هم اکنون یکی از اصلی ترین ضروریات به شمار می رود. همچنین پمپ های آب خانگی و صنعتی به دلیل کارکرد طولانی مدتش باید از بهترین و با کیفیت ترین پمپ های آب خانگی ایتالیا بوده باشد تا علاوه بر اینکه مقاومت آن در برابر شرایط محیطی بیشتر باشد، باید خرابی آن کاهش پیدا کند و مقاومت خوبی داشته باشد.

کمپانی پمپ پنتاکس ایتالیا به دلیل شناخت تقاضای بازار و تولید محصولات با کیفیت جهانی و استاندارد، دارای شهرتی چندین ساله در بازارهای جهانی در زمینه طراحی و ساخت انواع پمپ های آب می باشد. کمپانی پنتاکس ایتالیا به دلیل شعاری که سرلوحه کار خود قرار داده و آن هم رضایت مشتریان است، همواره و تحت هر شرایطی این توانایی را دارد که با استقبال از فن آوری های نوین و بکارگیری آن در محصولات در این زمینه، مشتریان خود را رضایتمند نگه دارد.

عملکرد کمپانی پمپ پنتاکس ایتالیا همواره به گونه ای بوده است که نه تنها توانسته مشتریان خود را رضایت مند نگه دارد بلکه توانسته رضایت همکاران و رقیبانش را نیز جلب کند و توجه و اعتماد آنها را به سمت خودش بکشاند. چند ویژگی های کمپانی پمپ پنتاکس ایتالیا که موجب ایجاد این موفقیت بزرگ شده است، تولید محصولات در طی چندین فرآیند های اساسی و پویا، همچنین سیستم های توزیع قوی و انعطاف پذیر آن بوده است. این علل در کنار هم باعث شده اند کمپانی پنتاکس ایتالیا بتواند همواره سهم بزرگی از تقاضاهای بازارهای جهانی را در اختیار گرفته و پاسخگوی بخش عظیمی از نیازهای صنعت پمپ سازی دنیا باشد.

در کمپانی پنتاکس ایتالیا روحیه حفظ و ایجاد کارآفرینی برای جوانان و متخصصان توسط مدیران همواره مورد تاکید بوده و همین عامل یکی از اصلی ترین عوامل در کسب موفقیت های بزرگ این شرکت بوده است که به وسیله این روحیه ی بالا، به تمامی نیازهای مختلف در زمینه ساخت انواع پمپ های آب، در سطح جهانی پاسخ داده شده است و برای آنها راه حلی نیز ارائه شده است. همچنین در سطوح بین المللی نیز این مپانی مطرح ایتالیایی به جایگاه قابل قبولی دست یافته است و دلیل اصلی کیفیت بالای محصولات تولید شده توسط کمپانی پنتاکس ایتالیا، سیستم کنترل کیفیت دائمی و کارای پمپ ها پس از تولید می باشد که این سیستم کنترل پویا به تنهایی توانسته ضمن ایجاد حفظ ارزش، اطمینان به محصولات تولید شده توسط کمپانی پمپ پنتاکس ایتالیا شود.

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

نماینده پمپ پنتاکس PENTAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دو پروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجن کش لوارا ، پمپ کف کش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمیایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA ) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLO (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کف کش پدرولا ، پمپ لجن کش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدرولا PEDROLLO) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدرولا PEDROLLO  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کف کش استریم ، کف کش استریم ، کفکش چینی ، لجن کش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کف کش چینی استیل ، کف کش بدنه آلومینیومی ، لجن کش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوربیت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده پمپ کارواش صنعتی : ( پمپ کارواش صنعتی – کارواش صنعتی تک فاز – کارواش صنعتی سه فاز – کارواش 100 بار – کارواش 200 بار – کارواش 110 بار – کارواش 300 بار – جارو آب و خاک کارواش صنعتی – کف پاش کارواش صنعتی و .. ) فروش تمامی تجهیزات کارواش صنعتی در بازرگانی آب نیرو. 

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزریق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حد وبیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیستم دارای کیفیت مناسب تری نسبت به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یورودریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازار … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو وارد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغداری ها

نماینده جیمز هاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمز هاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی با لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژه ای شما می باشد. 

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی