02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

قیمت پمپ استیل لوارا - فروش پمپ صنعتی لوارا - پمپ شیمایی لوارا

شرکت بازرگانی آب نیرو وارد کننده و نماینده پمپ صنعتی لوارا - پمپ جابجایی مواد اسیدی - پمپ سیرکولاتور لوارا جهت خرید پمپ استیل لوارا با بهترین قیمت با ما تماس حاصل نمایید .

پمپ استیل لوارا ایتالیا – پمپ استیل 316 لوارا ایتالیا – پمپ استیل لورا – پمپ پروانه باز لوارا ایتالیا – پمپ صنعتی لوارا – پمپ انتقال مواد شیمایی لوارا – پمپ شیمایی لوارا – پمپ لوارا استیل – پمپ جابجایی اسید لوارا – پمپ اسید استیل 316 لورا – پمپ برای سیال دمای بالا


پمپ استیل لوارا – الکترو پمپ‌ سانتریفیوژ LOWARA – پمپ لوارا سری CEA-CA


Lowara CEA-CA SERIES

Lowara CEA-CA SERIES

پمپ های سانتریفیوژ تمام استیل قابل استفاده در گستره وسیعی از مصارف خانگی و صنعتی

جنس بدنه  و پروانه : استینلس استیل AISI 304

جنس شفت : استینلس استیل AISI 316  برای مدل CEA  و 304  برای مدل CA

ماکزیمم دبی : 31  

ماکزیمم هد فشار : 62 m

ماکزیمم فشار کاری : 8 bar

دمای سیال : -10  تا +85  درجه سانتیگراد

 کلاس F آن عایق می باشد

درجه حفاظت IP55   

مدل‌های موجود : CEA70 , CEA80 , CEA120 , CEA210 , CEA370 , CA70 , CA120 , CA200


 پمپ استیل لوارا – الکترو پمپ‌ خود مکش LOWARA – پمپ لوارا  سری BG


Lowara BG SERIES
Lowara BG SERIES

پمپ های سانتریفیوژ با دوام و عملکرد بالا و وزن سبک به منظور مصارف خانگی ، انتقال و شستشو ، آبپاشی چمن

جنس بدنه  و پروانه : استینلس استیل AISI 304

جنس شفت : استیل ضد زنگ AISI 316

ماکزیمم دبی : 4.2  

ماکزیمم هد فشار : 53 m

ماکزیمم فشار کاری : 8 bar

دمای سیال : -10  تا +40  درجه سانتیگراد

 کلاس F آن عایق می باشد

درجه حفاظت IP55   

مدل‌های موجود : BG3 , BG5 , BG7 , BG9 , BG11


پمپ استیل لوارا- الکتروپمپ‌ طبقه ای افقی لوار  LOWARA  – پمپ لوارا سری HM-HMS


Lowara HM-HMS SERIES

Lowara HM-HMS SERIES

پمپ های طبقه بندی با طراحی بی صدا و راندمان بالا  مناسب برای پمپاژ آب برای کاربردهای خانگی و صنعتی و  سیستم آبیاری که سری HMS آن برای کاربردهای صنعتی استفاده می شود

جنس بدنه : استینلس استیل AISI 316L برای سری HMS و AISI 304 برای سری HM

جنس پروانه : استینلس استیل AISI 316L برای سری HMS و تکنو پلیمر برای سری HM

جنس شفت : استینلس استیل AISI 316L  

ماکزیمم دبی : 7.2   

ماکزیمم هد فشار : 60 m

ماکزیمم فشار کاری : 8 bar

دمای سیال : -10  تا +110  درجه سانتیگراد  برای سری HMS و تا +60 برای سری HM

 کلاس عایق بندی : F

درجه حفاظت : IP55    

مدل‌های موجود :


پمپ استیل لوارا – الکتروپمپ‌ پروانه باز لوارا LOWARA  – پمپ لوارا سری CO


Lowara CO SERIES

Lowara CO SERIES

پمپ های پروانه باز مناسب برای سیالات دارای خاصیت خورندگی و به منظور سیرکوله کردن روغن و مایعات شوینده و مایعات خنک‌کننده ماشین ابزار و شستشوی صنعتی

جنس بدنه  و پروانه : استینلس استیل AISI 316L

جنس شفت : استینلس استیل AISI 316  

ماکزیمم دبی : 54   

ماکزیمم هد فشار : 24 m

ماکزیمم فشار کاری : 8 bar

دمای سیال : -10  تا +110  درجه سانتیگراد

 کلاس F آن عایق می باشد

درجه حفاظت IP55   

مدل‌های موجود : CO350/3 , CO350/5 , CO350/7 ,CO350/9 , CO350/11 , CO350/15 , CO500/15 , CO500/22 , CO500/30


پمپ استیل لوارایتالیا – الکتروپمپ‌های  تمام استیل لوارا (316L) LOWARA – پمپ لوارا سری SH


Lowara SH SERIES

Lowara SH SERIES

این پمپ‌ها طراحی شده برای سیال گرم و سرد و نسبتاً خورنده و به منظور استفاده در بخش‌های صنعتی و ساختمانی و کشاورزی و تقویت کننده فشار 

جنس بدنه و پروانه : استینلس استیل AISI 316L

جنس شفت : استینلس استیل AISI 316  

ماکزیمم دبی : 240   

ماکزیمم هد فشار : 110 m

ماکزیمم فشار کاری : 12 bar

دمای سیال : -10  تا +110  درجه سانتیگراد  

 کلاس عایق بندی : F

درجه حفاظت : IP55   

مدل‌های موجود : SHS , SHE , SHF

 

پمپ استیل لوارا – پمپ افقی استیل لوار – پمپ های گریز از مرکز استیل- پمپ لوار سری CEA , CA:

می توان گفت که پمپ لوارا سری LOWARA CA , CEA  جز سایزهای کوک خانواده لوارا به حساب می آیند. این پمپ ها به دلیل داشتن بدنه استیل خود جز پمپ های پرکاربرد در صنایع – کارگاه ها و کارخانجات می باشد. برای جابجایی هایی با دبی و هد پایین ولی با راندمان بالا از این سری پمپ های استیل لوارا ستفاده می کنند. نکته قابل توجه در این پمپ ها استفاده از استیل ۳۰۴ برای ساخت بدنه پمپ های لوارا و استیل ۳۱۶ برای ساخت شفت این پمپ ها می باشد. همچنین این پمپ ها را می توان برای سیکولاتور آب گرم و سیستم های پمپاژ تا ۸۵ درجه سانتی گراد استفاده کرد. پمپ های استیل لوارا ایتالیا دارای مدل های پمپ بشقابی لوارا و پمپ تک پروانه لوار تقسیم بندی می شوند. 

پمپ اسیتل ۳۱۶ لوارا ایتالیا – پمپ پروانه باز لوارا – پمپ سیرکولاتور لوارا – پمپ صنعتی لوارا – پمپ جابجایی اسید لوارا – پمپ لوارا LOWARA CO: 

این سری از پمپ های لوارا جز پمپ های صنعتی از کارخانه ITT به حساب می آیند. این پمپ ها با داشتن پروانه نیمه باز مناسب جهت پمپاژ مایعاتی می باشند که می خواهیم اثر سایشی کمتری بر روی آن تأثیر گذار باشد. پمپ های سری  CO لوار تا دمای ۱۱۰ درجه سانتی گراد را می توانند تحمل کنند که بسیار مناسب جهت جابجایی مایعات داغ می باشند. پمپ های پروانه باز مناسب برای سیالات دارای خاصیت خورندگی و به منظور سیرکوله کردن روغن و مایعات شوینده و مایعات خنک‌کننده ماشین ابزار و شستشوی صنعتی می باشند. 

پمپ های سری LOWARA HM, LOWARA SH می توان گفت دارای ویژگی های مشتری با پمپ فوق می باشند که جز پمپ های صنعتی و پر فروش به حساب می آیند.

به دلیل خاص بودن پمپ های فوق می توان گفت که همیشه پمپ های فوق موجود در ایران نیستند که می توان آن ها را به صورت سفارشی هم ارائه نمود. برای اطلاع از رنج موجود کاری پمپ مورد نظر شما لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خلاصه ای از اطلاعات اصلی که برای انتخاب پمپهای گریز از مرکز لازم است : 

1-  تعداد پمپهای مورد احتیاج

2-  خواص سیالی که پمپ می شود.

الف چگونگی اسیدی به قلیائی بودن محلول آب تازه یا کلردار ، روغنی ، نفتی ، سیال همراه با ذرات جامد بوده یا نه ، سیالی سرد یا گرم ، باشد ( بعبارت دیگر دمای سیال چقدر است.) و فشار بخار سیال در دمای پمپاژ.

ب جاذبه ویژه سیال

پ- سیال گرانرو یا غیر گرانرو می باشد

ت- سیال دارای ذرات جامد بوده  یا نه ، و اگر دارای ذرات جامد باشد اندازه این ذرات و همچنین طبیعت آنها چه خواهد بود ، ماده ای که بصورت سوسپانسیون در محلول است چه  می باشد

ث-آنالیز شیمیائی سیال (سیال خورنده و یا غیر خورنده است ) اگر سیال خاصیت خورندگی دارد .

مواد شیمیایی پیشنهادی برای سیال فوق در ساخت چه بوده و اساسا ً از چه موادی نباید استفاده کرد.

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تمامی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ آب ، پمپ صنعتی ، پمپ شمایی ، پمپ کفکش ، پمپ لجنکش ، پمپ شناور ، پمپ بشقابی ، پمپ جتی ، پمپ آب خانگی ، پمپ استیل ، پمپ انتقال مواد نفتی ، الکتروپمپ ضد انفجار EX ، پمپ ایتالیایی ، پمپ کشاورزی) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی)  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (پمپ و الکتروپمپ) و کشاورزی (آبپاش و تایمر آبیاری) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی فشار بالا ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت پمپ دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده پمپ پنتاکس PENATAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دوپروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجنکش لوارا ، پمپ کفکش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA )- از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLA (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کفکش پدورلا ، پمپ لجنکش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدورلا PEDROLLA) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدورلا PEDROLLA  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ گراندفوس Grundfos (بوستر پمپ گراندفوس ، دوزینگ پمپ گراندفوس ، کفکش گراندفوس ، پمپ آب گراندفس ، پمپ طبقاتی گراندفوس CR) – از بین برند پمپ واردات آلمانی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ گراندفوس GRUNFOS به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کفکش استریم ، کفکش استریم ، کفکش چینی ، لجنکش استریم ، پمپ شناور ا