02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

پمپ شناور لوارا ایتالیا LOWARA

پمپ چاه آب لوارا ایتالیا - پمپ چاه عمیق و نمیه عمیق

پمپ آب چاه لوارا  ایتالیا – پمپ شناور لوارا – پمپ شناور چاه لوارا LOWARA- پمپ شناور تمام استیل لوارا – پمپ شناور تکفاز – پمپ شناور چاه – پمپ شناور استیل

 


پمپ‌ شناور لوارا ایتالیا – پمپ شناور برای چاه‌های 6 اینچی LOWARA – پمپ چاه آب لوارا  سری OZ6-FZ6-FZN6


Lowara OZ6-FZ6 SERIES (AISI 304) FZN6 (AISI 316)

Lowara OZ6-FZ6 SERIES (AISI 304) FZN6 (AISI 316)

 

این پمپ‌ها دارای قابلیت فشار زیاد و عمق غوطه‌وری بالا به منظور تامین آب با حضور نمک و پمپ مایعات آلوده کاربرد دارد

جنس پوشش خارجی و پروانه : استینلس استیل  AISI 304 برای سری‌های OZ6-FZ6 و استینلس استیل  AISI 314 برای سری‌ FZN6

جنس پروانه : استینلس استیل  AISI 420 برای سری‌های OZ6-FZ6 و استینلس استیل  AISI 316 برای سری‌ FZN6

ماکزیمم دبی : 78  

ماکزیمم هد فشار : 460 m

حداکثر دمای سیال : +30-40  درجه سانتیگراد  

حداکثر عمق فرورفتگی در سیال : 350 m

 حداکثر مقدارماسه مجاز معلق در سیال : 50

 

 


پمپ‌ شناور چاه لوارا ایتالیا – پمپ شناور برای چاه‌های 4 اینچی لوارا ایتالیا LOWARA – پمپ آب چاه آب – پمپ شناور لوارا مدل GS


Lowara GS SERIES

Lowara GS SERIES

 

این پمپ‌ها دارای قابلیت فشار زیاد و عمق غوطه‌وری بالا به منظور سیستم آبررسانی و آب‌پاشی و آتش‌نشانی کاربرد دارد

جنس پوشش پخش کننده و شفت : استینلس استیل  AISI 304

جنس پروانه : پلی کربنات / فایبرگلاس

ماکزیمم دبی : 21  

ماکزیمم هد فشار : 340 m

حداکثر دمای سیال : +30  درجه سانتیگراد  

حداکثر عمق فرورفتگی در سیال : 150 m

 حداکثر مقدارماسه مجاز معلق در سیال : 150

مدل‌های موجود :  4GS – 6GS – 8 GS

 

 


پمپ‌ شناور لوارا ایتالیا – پمپ چاه آب لوارا برای چاه‌های 8 ، 10 ، 12 اینچی LOWARA – پمپ شناور لوارا  سری S


Lowara S SERIES

Lowara S SERIES

این پمپ‌ها به منظور تامین آب از چاه‌های عمیق و آبیاری و آتش‌نشانی و معادن کاربرد دارد

جنس پوشش و پروانه : برنز

جنس پروانه : استینلس استیل  

ماکزیمم دبی : 580  

ماکزیمم هد فشار : 450 m

حداکثر دمای سیال : +25  درجه سانتیگراد  

حداکثر توان : 400 KW – 540 HP

 حداکثر مقدارماسه مجاز معلق در سیال : 25

 

 

 

پمپ شناور لوارا ایتالیا – پمپ شناور لوارا LOWARA – پمپ چاه آب لوارا – پمپ شناور ایتالیایی – پمپ چاه عمیق لوارا – پمپ چاه نیمه عمیق لوارا 

یکی از پمپ های شناور ایتالیایی پر فروش در ایران پمپ شناور لوارا می باشد. این پمپ به دلیل کیفیت بسیار بالای خود دارای خریداران بسیاری می باشد. می توان گفت که بیشتر چاه های عمیق در ایران از این پمپ استفاده می کنند مخصوصا چاه های عمیقی که در حال شور شدن می باشند. این پمپ به دلیل استیل مرغوب خود جایگاه خاصی را بین پمپ های شناور دارا می باشد.

از پرفروش ترین های پمپ شناور لوارا ایتالیا می توان به مدل های GS و سری Z اشاره کرد. این محصولات دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر مدل های ایتالیایی و حتی آلمانی می باشد. این شرکت قابلت ثبت سفارش پمپ های خاص برای کربردهای صنعتی و کشاورزی را دارا می باشد که در ایران موجود نمی باشد.

نکته ای که گفتن آن شایان ذکر است این است که پمپ لوارا در حال حاظر یکی از پرفروش ترین پمپ ها در دنیا می باشد و می توان آن را جزء ۵ پمپ برتر دنیا به حساب آورد.

قسیم بندی پمپ های شناور 

• پمپ های شناور چاه عمیق 

• پمپ های شناور فاضلاب و تخلیه ( لجنکش ) 

• پمپ های شناور تخلیه ( کفکش ) 

آب در طبیعت همواره در مداری بسته حرکت می کند که ضمن آن حالت خود را از مایع به بخار و یا جامد و برعکس تغییر می دهد . 

بیشتر بارش های آسمانی پس از باریدن مستقیما و یا در اثر تعرق گیاهان به صورت بخار در آمده و به آسمان بر می گردد بخش دیگر باران به شکل های گوناگون بر روی زمین جاری می شود و یا در زیر زمین انبار می گردد به این آبها منابع آب زیر زمینی اطلاق می گردد. 

ویژگی های پمپ های شناور 

صرفه جویی در انرژی 

بالابودن راندمان 

عدم نیاز به فونداسیون و پایین بودن هزینه های راه اندازی 

پایین بودن هزینه های نگهداری 

استحکام و بی صدا کار کردن و عدم افزایش حرارت محیط اطراف  مناسب برای کار دائم (اکترو موتور با آب خنک می شود ) 

روش های نگهداری و حمل 

الکترو موتور های شناور باید در فضای سربسته و خشک با دمای مناسب ( برای پمپ 5 و -60 و برای موتود 5-30 ) تگهداری شود . 

الکترو پمپ باید به طور عمودی انبار شود و یا اینکه در صورت انبارش به صورت افقی میبایست ماهانه 90 درجه گردانده شود . 

نکات و روش های نصب 

الکترو پمپ های شناور را می توان به سه روش نصب نمود : 

• عمودی (پر استفاده ترین روش ) 

• افقی (برای نصب الکتروپمپ در این حالت می بایست با بخش مهندسی فروش کارخانه سازنده هماهنگ گردد تا تغییرات مورد نیاز اعمال گردد) 

• مایل( کم استفاده ترین حالت و مشابه حالت افقی ) 

الکترو پمپ می بایست در جایی نصب شود که از خطر ماسه گرفتگی و لجن گرفتگی در امان باشد (مجموعه را نیم متر بالاتر از کف چاه نصب می کنند ) حداکثر ماسه در آب مورد پمپاژ هر پمپ توسط کارخانه سازنده ارائه می شود . 

به دلیل اینکه پس از نصب امکان دسترسی به آن مقدور نیست مراحل نصب می بایست بسیار با دقت انجام شود . 

در چاه های عمیق میبایست هر 60 متر یک عدد شیر یکطرفه نصب گردد . 

پمپ های با پروانه شعاعی ( طبقه تخت ) برای استخراج آب از چاه های ماسه دار مناسب نیستند ( نوع پروانه هر پمپ توسط کارخانه سازنده مشخص می شود ) 

سطح موتور در معرض رسوبات آهکی و قلیای نباید قرار گیرد زیرا رسوبات تشکیل شده روی بدنه موتور مانع از خنک شدن آن توسط آب می شود و موجبات خرابی موتور را فراهم می آورد. 

جهت نصب در مخازن یا سطح آب پایین تر از حد مجاز و یا نصب در دریا می بایست از پوشش خک کننده استفاده گردد. 

 

 

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تمامی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ آب ، پمپ صنعتی ، پمپ شمایی ، پمپ کفکش ، پمپ لجنکش ، پمپ شناور ، پمپ بشقابی ، پمپ جتی ، پمپ آب خانگی ، پمپ استیل ، پمپ انتقال مواد نفتی ، الکتروپمپ ضد انفجار EX ، پمپ ایتالیایی ، پمپ کشاورزی) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی)  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (پمپ و الکتروپمپ) و کشاورزی (آبپاش و تایمر آبیاری) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی فشار بالا ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت پمپ دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده پمپ پنتاکس PENATAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دوپروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجنکش لوارا ، پمپ کفکش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA )- از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLA (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کفکش پدورلا ، پمپ لجنکش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدورلا PEDROLLA) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدورلا PEDROLLA  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ گراندفوس Grundfos (بوستر پمپ گراندفوس ، دوزینگ پمپ گراندفوس ، کفکش گراندفوس ، پمپ آب گراندفس ، پمپ طبقاتی گراندفوس CR) – از بین برند پمپ واردات آلمانی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ گراندفوس GRUNFOS به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کفکش استریم ، کفکش استریم ، کفکش چینی ، لجنکش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کفکش چینی استیل ، کفکش بدنه آلمنیومی ، لجنکش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی یا لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژهای شما می باشد. 

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی