02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

قیمت پمپ طبقاتی استیل - پمپ سیرکولاتور - پمپ آب شیرین کن

آب نیرو به عنوان وارد کننده و فروش انواع الکتروپمپ طبقاتی استیل ، پمپ سیرکولاتور ، پمپ آب شیرین کن اروپایی و چینی با بهترین قیمت عرضه می دارد ، جهت سفارش و خرید تماس حاصل نمایید .

پمپ طبقاتی استیل – پمپ طبقاتی بوستر پمپ – پمپ سیرکولاتور  – پمپ طبقاتی لوارا – پمپ طبقاتی پنتاکس – پمپ طبقاتی استریم – پمپ طبقاتی گراندفوس آلمان – پمپ طبقاتی ایتالیایی – پمپ طبقاتی چینی – پمپ عمودی لوارا ایتالیا SV – پمپ عمودی استریم BL

پمپ طبقاتی – پمپ طبقاتی استیل – الکتروپمپ طبقاتی لوارا ایتالیا – پمپ طبقاتی گراندفوس – پمپ گراندفوس سری CR – پمپ گراندفوس عمودی طبقاتی – پمپ سانترفیوژ طبقاتی لوارا – پمپ طبقاتی پنتاکس ایتالیا – پمپ عمودی پنتاکس – پمپ عمودی استیل لوار – پمپ عمودی گراندفوس – ثبت سفارش انواع پمپ طبقاتی

پیشنهادات در انتخاب پمپ : 

اکثر سازندگان پمپ مجموعه پیشنهادات خود را همراه یکسری مدارکی ارائه می دهند که آنرا اصطلاحاً پیشنهاد گویند یک پیشنهاد معمولا حاوی اطلاعات زیر است 

شماره تیپ پمپ ، نوع پمپ ، جزئیات مواد ساختمانی پمپ ، نوع نیروی محرکه پمپ ، منحنی مشخصه پمپ ، وزن قیمت زمان تحویل بعد از دریافت سفارش خرید توافق نامه قانونی ( قرارداد ) ضمانتنامه زمان حمل نوع پرداخت مالیات  نحوه حمل و نقل … که به همراه این اطلاعات معمولا یک نقشه کلی و نیز کاتالوگی که درآن مشخصات هیدرولیکی پمپ  مشخص است نیز داده شده است اگر سازنده پمپ بخصوص را برای طراحی خاصی طرح کند احتمالاً کاتالوگ خاصی نخواهد داشت و فقط مشخصات پمپ به صورت اطلاعات ارائه می شود .

محاسبات در مورد انتخاب پمپ 

کلا پنج مرحله اساسی در انتخاب پمپهای کوچک و بزرگ اعم از گریز از مرکز دورانی و رفت و برگشتی وجود دارد که این مراحل عبارتند از : 

• نقشه جانمائی ایستگاه پمپاژ همراه با نقشه های مرتبط با پمپ 

• انتخاب گروه و نوع پمپ 

• ترسیم ارتفاع کلی روی نقشه شماتیک 

• ترسیم ظرفیت پمپ 

• مطالعه در خصوص شرایط سیال 

کشیدن نقشه جانمائی ایستگاه : برای ترسیم این قسمت مشخص کردن نقشه بطور ساده و با نمودار های تک خطی کافی است بطوریکه تمام لوله کشی ها ، شیرها و وسایل دیگری که در قسمتهای مختلف و در مسیر پمپ آب وجود دارد را نشان می دهد روی تمامی لوله ها باید شماره گذاری کرد و ضمناً اگر خط لوله خیلی پیچیده باشد کشیدن نقشه ایزومتریک مفید خواهد بود . 

انتخاب گروه و نوع پمپ 

اولین قدم برای انتخاب گروه پمپ مطالعه نقشه جانمایی مربوط به پمپ بوده که می توان ظرفیت و ارتفاع مورد احتیاج را ارزیابی کرد. همچنین مطالعه در شرایط سیال کلید دیگری برای دستیابی به گروه پمپ است .

مطالعه فاکتور های دیگری از قبیل سرویس کارکرد پمپ ( پیوسته یا متناوب ) بطور سری و یا موازی قرار گرفتن پمپها و … خیلی فاکتور های دیگر برای انتخاب گروه پمپ اهمیت دارد این فاکتور ها در اهمیتی همتراز با مطالعه ظرفیت و ارتفاع پمپ قرار دارد . 

کشیدن ارتفاع کلی روی نقشه جانمائی 

ارتفاع کلی را روی نقشه جانمائی باشد مشخص نمود ارتفاع کلی شامل ارتفاع راکد به علاوه محاسبات مربوط به افت انرژی در خطوط لوله می باشد که باید توسط مهندس طراح دقیقاً محاسبه گردد .

محاسبه ظرفیت 

محاسبه ظرفیت در قسمتهای دیگر بطور مفصل بحث شده است ولی آنچه مشخص است اینکه در شرایط کارکرد معمولا مقدار آبدهی را مشخص می کنند به عنوان مثال مقدار بخاری که از توربین خارج می شود با توجه به شرایط بخار خروحی مقدار آب مورد لزوم برای خنک کاری آنرا دقیقا مشخص می کند تغییرات فصلی مقدار آب و ضریب اطمینان نیز باید در نظر گرفته شوند تا مقدار آبدهی حقیقی بدست آید . 

مطالعه در خصوص شرایط مایع 

جاذبه ویژه مایع ، دما ، فشار بخار ، گرانروی ، خصوصیات شیمیایی از جمله فاکتورهائی هستند که باید بدقت مطالعه شود . 

انتخاب تعداد پمپها 

بسته به احتیاجی که برای استفاده از آبدهی کامل و یا قسمتی از آن در فرآیند می باشد و همچنین وجود پمپ جانشینی در سیستم عملیات پیوسته ظرفیت کلی ممکن است به دو نیمه ظرفیت تقسیم شود و شاید سومین پمپ دوتائی بعنوان پمپ جانشینی در سیستم بکار رود که این در مواقعی مناسب است که برای فرآیندی در زمانهائی احتیاج به کمتر از نصف آبدهی کلی باشد وقتی که احتیاج به کار یک پمپ بوده توان کمتری نسبت به پمپ با ظرفیت کامل که با ظرفیتی کمتر از نصف کار می کند وجود دارد. 

فاکتورهای ظرفیت ، ارتفاع و طبیعت سیال روی انتخاب پمپ اثر زیادی دارد برای مثال با استفاده از جدول می توان به این نقطه نظر رسد که برای سیالی که در ارتفاع زیاد و ظرفیت پایین و با طبیعت سیالی روشن و تمیز کار می کند پمپ رفت و برگشتی مناسب است. 

انتخاب نوع آب بندی بصورت آب بندی مکانیکی یا پکینگ 

امروزه بیشتر شرکتهای سازنده ترجیحا خریدار آب بندی های مکانیکی شکل می باشند این نوع آب بند های بیشتر در مواقعی بکار می رود که بخواهند میزان نشست صفر باشد. 

( مثل بکاربردن سیالات خرونده سمی و فرار ) آب بندی های مکانیکی در خصوص پمپ سانتریفیوژ دوار بکار می رود آب نبدی های مکانیکی دارای تعمیرات مخصصو به خود می باشد که اگر مانند محفظه های آب بندی پک شده با آنها رفتار شود ممکن است ایجاد مزاحمت کند  آب بندی های مکانیکی قبل از خراب شدن هیچ خبر قبلی از ایجاد نقص نمی دهد که در آنصورت باید آب بندی را کلا عوض کرد اما در پکینگ ها قبل از خراب شدن کامل می توان نقص را مشخص کرد و می توان آنها را تعمیر کرد و در کل ارزانتر نیز هستند. 

پکینگ ها هنوز از دور خارج نشده اند و تقریباً برای هر نوع و گروه از پمپها بکار برده می شود در دمای بالا بالاتر از 300 جعبه  های لائی متعلق به پمپهای ورودی آب تغذیه به بویلر و پمپهای آب گرم را مجهز به سیستم های سرد کننده می کنند گلند های نوع خفه کننده معمولا توصیه می شود پمپهای شیمیائی را گاهی اوقات به محفظه های اضافی آب نبدی مجهز می کنند و روغن را بعنوان مایع آب نبد کننده بکار می برند همچنین یک منبع خارجی ممکن است برای آب سرد کننده و یا روغنکاری پمپ ( روانسازی بکار رود پمپهای تقطیر که تحت خلاء کار می کنند باید دارای جعبه آب بندی شده شکل و همچنین اتصالاتی به یک منبع خارجی آب تمیز داشته باشند شکل یک پمپ نمونه در خط لوله را با کاسه نمد هائی که با آب خنک می شوند و گلند خفه کننده نشان می دهد . 

پمپها جهت روغن داغ دارای کاسه مند های آب بندی شده بوده که معمولا روغن بعنوان مایع آب بندی در آن بکار می رود فشار این روغن باید حداقل 25 درصد بالاتر از فشار محفظه آب بندی باشد. 

معمولا پمپهای مایعات فرار و پمپهای روغن داغ دارای آب بندی مکانیکی هستند پکینگ هائی که امروزه در صنعت برای آب بندی بکار می روند دارای جنسهای مختلفی از جمله پنبه ، تفلن ، رزین های فنلی ، سیلیکون ، فلزات ، نخهای نایلونی ، چرم و پنبه نسوز هستند 

برای تمام انواع پمپهای رفت و برگشتی از آب بندی گلند یا پکینگ استفاده می شود که این امر باعث محدود شدن کاربرد این نوع پمپها شده است. 

در نهایت وقتی که هدف آب بندی بدون نشت است و یا محصول شامل مواد ساینده سمی و یا تقریباً فرار است آب بندی مکانیکی ترجیح داده می شود پکینگ از آب بندی مکانیکی هم اندازه خودش ارزانتر بوده و برای شفت های خیلی بزرگ ( بالاتر از 5 اینچ ) گلند پکینگ ممکن است تنها بر این اساس انتخاب شود . 

 

 

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تمامی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ آب ، پمپ صنعتی ، پمپ شمایی ، پمپ کفکش ، پمپ لجنکش ، پمپ شناور ، پمپ بشقابی ، پمپ جتی ، پمپ آب خانگی ، پمپ استیل ، پمپ انتقال مواد نفتی ، الکتروپمپ ضد انفجار EX ، پمپ ایتالیایی ، پمپ کشاورزی) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی)  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (پمپ و الکتروپمپ) و کشاورزی (آبپاش و تایمر آبیاری) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی فشار بالا ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت پمپ دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده پمپ پنتاکس PENATAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دوپروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجنکش لوارا ، پمپ کفکش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA )- از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLA (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کفکش پدورلا ، پمپ لجنکش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدورلا PEDROLLA) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدورلا PEDROLLA  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ گراندفوس Grundfos (بوستر پمپ گراندفوس ، دوزینگ پمپ گراندفوس ، کفکش گراندفوس ، پمپ آب گراندفس ، پمپ طبقاتی گراندفوس CR) – از بین برند پمپ واردات آلمانی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ گراندفوس GRUNFOS به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کفکش استریم ، کفکش استریم ، کفکش چینی ، لجنکش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کفکش چینی استیل ، کفکش بدنه آلمنیومی ، لجنکش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی یا لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژهای شما می باشد. 

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی