02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

کارواش برتولینی - پمپ کارواش برتولینی ایتالیا

فروش انواع کارواش صنعتی تک فاز و سه فاز - کارواش ایتالیایی و کارواش آلمانی

نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا – خدمات پس از فروش کارواش برتولینی – خدمات کارواش صنعتی – لیست قیمت کارواش صنعتی – پمپ کارواش صنعتی برتولینی ایتالیا – قیمت کارواش صنعتی برتولینی – کارواش صنعتی سه فاز – واتر جت فشار بالای ایتالیایی – پمپ پیستونی کارواش – پمپ کارواش پیستونی – – کارواش صنعتی اتوماتیک – کارواش صنعتی با تابلو برق – کارواش صنعتی چرخدار 

 

تلفن های تماس: 02136615570 – 02136615808 

کارواش صنعتی برتولینی، موارد مصرف کارواش برتولینی، ویژگی های کارواش برتولینی

کارواش برتولینی ابزاری کارآمد و پرکاربرد است که انجام تمامی فرایندهای نظافتی سطوح مختلف به منظور کاهش و حذف آلاینده های گوناگون در جهت ارتقای جلوه های بصری محیط مختلف توسط آن امکان پذیر است. این نوع کارواش با توانایی و عملکرد بسیار بالای خود، موجبات جداسازی آلاینده ها از سطوح مختلف را فراهم می آورد.

 

کارواش برتولینی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

به طور کلی کارواش صنعتی ابزاری کارآمد و پرکاربرد است که انجام تمامی عملیات نظافتی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی به منظور کاهش و یا حذف آلاینده ها  به خاطر ارتقای جلوه های زیبای بصری محیط های مختلف توسط آن امکان پذیر می باشد. به طور حتم وجود آلاینده ها در محیط های مختلف نه تنها منجر به کاهش جلوه های بصری محیط می شود بلکه با رخنه کردن به بخش های داخلی تجهیزات و ملزومات صنایع مختلف، عملکرد و توانایی آن ها را تحت تاثیر قرار داده و با مختل نمودن عملیات مربوط به تولید و یا کاهش کیفیت و کارایی محصولات تولیدی، خسارات جبران ناپذیری را به بار خواهند آورد. کارواش صنعتی با توانایی و عملکرد بسیار بالای خود و با فرایند مربوط به پاشش پرفشار آب بر این نوع آلاینده ها، موجبات جداسازی آن ها از سطوح مختلف را فراهم می آورد. در واقع می توان گفت با وجود حضور این تجهیزات مکانیزه و پرکاربرد، مشکلات مربوط به نظافت و شستشو تا حد بسیار بالایی حذف شده اند. حال می خواهیم یکی از مدل های پیشرفته و مدرنیته کارواش صنعتی با نام کارواش برتولینی را که توسط شرکت عظیم و گسترده برتولینی ساخته شده است برایتان معرفی نماییم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کارواش برتولینی

امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه روز افزون دانش و علم بشری در علوم مختلف به ویژه علم مهندسی و شاخه های مختلف مربوط به آن، کارواش برتولینی با برنامه تجهیزات صنعتی مدرن و طراحی ویژه و منحصر به فرد خود، جایگاه بسیار مناسب و متفاوتی در میان صنایع مختلف پیدا کرده است. این دستگاه که یکی از ساخته های پیشرفته و منحصر به فرد کمپانی برتولینی می باشد با استفاده از پاشش پر فشار آب خود در کار نظافت و شستشو، سرعت ویژه ای بخشید. کمپانی معتبر و شناخته شده برتولینی برای اولین بار در سال 1915 توسط شخصی به نام یوگو برتولینی افتتاح شد. هدف این شرکت از طراحی و تولید کارواش برتولینی کیفیت و سرعت بخشیدن به عملیات های مربوط به کارواش، نظافت و شستشو و نیز کشاندن صنایع مختلف به سوی تجهیزات مکانیزه و مدرن بوده است. از این رو وی با این کار خود کمک شایانی به مدرنیته شدن این صنعت در جوامع مختلف نموده است.

کارواش صنعتی برتولینی یک سیستم مجهز و پیشرفته آب بندی شده می باشد که عملیات پاشش خود را با فشارهایی مابین 150 تا 280 بار و 24.2 لیتر بر دقیقه انجام می دهد. این نوع دستگاه  از دو قسمت اصلی و بسیار مهم الکتروموتور و پمپ پیستونی تشکیل شده است که برای راه اندازی و اجرای فعالیت های خود نیازمند یک الکتروموتور با اسب بخار تعیین شده تا حداکثر 7.5 اسب که به واسطه کوپلینگ به پمپ متصل می شود است. به طور معمول قسمت پمپ پیستونی این کارواش از مدل پمپ های ایتالیایی ساخته شده است که معروف ترین آن ها برای کارواش برتولینی می توان برندهای معروف ومعتبری چون: برتولینی، اینترپمپ، آنووی، کمت و پمپاک را نام برد. قسمت دیگر این نوع کارواش که الکتروموتور آن است عمدتاً بنا به نیاز مشتری از دینام هایی مانند: موتوژن تبریز، جمکو، کایجلی چینی و… برای کارواش صنعتی برتولینی استفاده می کند. شایان ذکر است که پرطرفدار ترین کارواش برتولینی که بسیار مورد توجه و استقبال مشتریان مختلف قرار گرفته است مدلی است که از پمپ پیستونی برتولینی اینتر با الکتروموتور موتوژن تبریز تشکیل شده است. این دستگاه قابلیت فشار پاشش تا 100 بار برای اینتر و 110 بار برای برتولینی به صورت تک فاز را دارا می باشد.

ویژگی کارواش برتولینی

به جرات می توان گفت فرایند مربوط به نظافت و شستشو مستمر و مداوم با استفاده از کارواش صنعتی برتولینی نه تنها در ارتقا و افزایش کیفیت محصولات تولیدی صنایع مختلف بلکه در افزایش طول عمر مفید و کارایی دراز مدت تجهیزات و ملزومات آن ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. از جمله ویژگی های این نوع کارواش صنعتی می توان به:

طول عمر و کیفیت بالا

موجود بودن لوازم یدکی مرغوب و با کیفیت

کارکرد بودن ارتعاش و روان

راندمان بالا

وزن استاندارد و ایده آل

کم صدا بودن

قابلیت نگهداری و تعمیرات آسان

و نیز صرفه جویی آن در مصرف میزان آب نیز اشاره نمود.

موارد مصرف کارواش برتولینی

 

درباره کاربردها و موارد مصرف کارواش برتولینی چه می دانید؟

به طور عمده کارواش صنعتی برتولینی در جهت شستشو و نظافت سطوح در مصارف مختلف به کار برده می شود. عمدتاً این محصول در حوزه های مختلف، کشاورزی، باغبانی و صنعت کاربردهای بسیاری دارد. شایان ذکر است که کمپانی پرآوازه برتولینی تمامی مدل های مختلفی از این نوع کارواش صنعتی را با به روز ترین استانداردهای جهان همگام با مدرن ترین تکنولوژی ها تولید و به بازار عرضه نموده است. از دیگر موارد مصرف کارواش های برتولینی عبارت است از:

شستشوی خودروهای سبک و سنگین و ادوات مشابه

شستشوی نما، شیشه ها و سطوح مختلف

از بین بردن رنگ های صنعتی مانند رنگ های اپوکسی چسبیده به آسفالت

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی