تجهیزات آبیاری اوربیت ORBIT

تجهیزات آبیاری اوربیت

ماموریت این شرکت، تجهیزات آبیاری اوربیت این است که توانایی و الهام بخش مشتریان برای بهبود خانه های خود  با ارائه محصولات ابتکاری و آسان برای استفاده با ارزش بی نظیر باشند. تایمر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت را می توان بدون شک پرفروش ترین محصولات در سایت های فروش اینترنتی دنیا خواند که نشان از کیفیت بسیار خوب آن ها می باشد.

مه پاش اوربیت
تجهیزات آبیاری قطره ای
تجهیزات آبیاری نمایش بیشتر

معرفی شرکت:

شرکت محصولات آبیاری اوربیت واقع در Bountiful، یوتا، ایالات متحده آمریکا، تولید کننده و تامین کننده محصولات آبیاری برای بازارهای مسکونی و تجاری است و از سال ۱۹۸۶ فعالیت خود را در زمینه کسب و کار آغاز کرده است. این شرکت، بیش از ۲۰۰۰ محصول را به ۴۰ کشور در پنج قاره تقسیم می کند تجهیزات آبیاری اوربیت.

این شرکت دارای امکانات تولیدی در چین و تایوان و همچنین تأسیسات تولیدی در ایالات متحده است که به نام Pro-Mold شناخته می شود.

نمایندگی اوربیت

دربارهی اوربیت:

این که شما از چشمه سبز پر زرق و برق خود لذت می برید تجهیزات آبیاری اوربیت و چراغ ها مسیر چشم انداز شما را روشن می کنند یا پس از گذراندن اولین برف سال، مسیر رانندگی خود را تمیز می‌بینید، و یا در خانه خود احساس ارامش و خوشبختی دارید، شما فرصتی عالی یافته ایدکه شرکت اوربیت را تجربه کنید.

از زمان تأسیس شرکت، نام Orbit به محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا در خانه کمک می‌کند. امروزه این شرکت، این ویژگی نوآوری را با خود همراه کرده، زیرا چشم انداز آنها را گسترش می دهد تا به عنوان شرکت پیشرو در بهبود محصولات خانه سازی جهان تبدیل شود. ماموریت این شرکت، این است که توانایی و الهام بخش مشتریان برای بهبود خانه های خود  با ارائه محصولات ابتکاری و آسان برای استفاده با ارزش بی نظیر باشند تجهیزات آبیاری اوربیت.

با امکانات موجودی که شرکت Orbit در سراسر جهان دارد، در حال حاضر این شرکت رهبر جهان در تولید و عرضه آبیاری، ایجاد مه مصنوعی و محصولات بهسازی منازل به صاحبان خانه در ۴۰ کشور در پنج قاره است. توانایی های تولید ما گستره وسیعی از توسعه و طراحی محصول ملی و بین المللی، منابع مهندسی ماهر و امکانات پیشرفته ترین قالب های قالب گیری تزریقی است.

کیفیت و نوآوری

در تلاش برای ایجاد محصولاتی که بیش از انتظارات مشتریان هستند، ما باید به صورت دقیق تر فرآیندها را تعریف و تحلیل کنیم تا مطمئن شویم که بهترین محصولات را با بهترین کیفیت برای مشتریانمان تامین کنیم. تجهیزات آبیاری اوربیت اما مانند هر شرکت پیشرو، ما بر پیشرفت های گذشته رضایت نداریم. Orbit به طور مداوم پیشرفت کنونی محصولات و به دست آوردن محصولات جدید برای کمک به مشتریان خود را جهت صرفه جویی در وقت، آب و پول در اولویت خود قرار داده است.

پشتیبانی بی نظیر مشتری

ما می خواهیم مشتریان با محصولات ما راضی شوند؛ قابلیت های آنها، دوام و سادگی هستند. ما متعهد به ارائه پشتیبانی از مشتری های پیشرو در صنعت و استفاده از تمامی ابزارهایی که در اختیار ما قرار دارند (جدید و سنتی) برای کمک به انجام وظایف بهسازی خانه شما است. برای کمک در پیدا کردن محصول مناسب برای کار، آن را به درستی نصب کرده و آن را در شکل بالا اجرا کنید.

تجهیزات آبیاری اوربیت : 

در Orbit ما انواع مختلفی از محصولات را ارائه می دهیم. ما متعهد به داشتن بهترین شرکت باغبانی و باغی در جهان هستیم.

  • سیستمهای آبپاشی:

این سیستمها شامل محصولات تایمر،آبپاش، شیرها و ولووها، ابزارها، تجهیزات جانبی و اتصالات لوله و لوله می باشد.

تایمرها: اسلاید ایستگاه فردی در فضای باز، تایمر شیر مستقیم برای آب آشامیدنی که با باتری کار می کند، تایمر WiFi فضای داخلی، تایمرWiFi در فضای باز، تایمر آبپاش متناسب با هر نوع آب و هوا با تنظیمات منطقی آسان، تایمر آسان با نمایش داخلی، تایمر سوپاپ شلنگ ۱ نمایش ۱ خروجی، تایمر دیجیتال

آبپاش: روتور چرخ دنده‌ای،روتور ضربه‌ای، کلگی اسپری، کلگی بوته‌ای، نازل اسپری

شیرها(ولووها): منیفولد شیرها، شیرهای پلاستیکی، شیرهای برنج، مانع بازگشتی جریان

ابزارها: ابزار برش پی وی سی، افشانه خارج کننده، کیت ابزار آبرسان،ابزار تنظیم آبرسان،کیت تونل دالانی، مهار کلید، ساتور برش، ابزار برش لوله انعطاف پذیر، ابزار اضطراری، ابزار کلگی آبپاش، ابزار  نگه داشتن آبپاش، فشار سنج، کلید سوپاپ کنترل،

لوازم جانبی: لوازم جانبی تایمر، سنسورها، لوازم جانبی مفاصل شیر، لوازم جانبی شیر، پوشش و پلتفورم جعبه های شیر، لوازم جانبی روتور چرخ دنده‌ای ، لوازم جانبی روتور ضربه‌ای، لوله و اتصالات چرخش، تجهیزات جانبی

لوله و اتصالات لوله: آب بند PVC، آب بند Blu تجهیزات آبیاری اوربیت

  • سیستمهای قطره‌ای: شامل منیفولد ها و آداپتورها، آبپاشها، ابزار و لوازم جانبی و کیت ها می باشد.
  • سیستمهای آبیاری خانه ای: شامل تایمر، آبپاش، نازل ها، پیستول و پیچ ها، مندرجات شیلنگ، اتصالات سریع و ابزار و لوازم جانبی می باشد.
  • خنک کننده مه پاش : شخصی ساز،کیت ها و تعمیر و نگهداری و لوازم جانبی (مه پاش حرفه ای – کیت مه پاش خانگی – مه پاش صنعتی اوربیت) در تایوان تولید می شود و تحت لایسنس اوربیت آمریکا می باشند.
  • نورپردازی مناظر: شامل نورپردازی مناظر و لوازم جانبی می باشد.
  • محصولات زمستانه: بیل برفی
  • ترموستات
  • تجهیزات آبیاری اوربیت
محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار چه گیاهانی در دیوار سبز بهتر رشد می کنند ؟ روش های نگهداری از آنها را بشناسید
چه گیاهانی در دیوار سبز بهتر رشد می کنند ؟ روش های نگهداری از آنها را بشناسید
دوشنبه 20 مارس 2023
اخبار اصولی که در نگهداری از دیوار سبز باید رعایت کنید
اصولی که در نگهداری از دیوار سبز باید رعایت کنید
پنج‌شنبه 16 مارس 2023
اخبار طریقه آبیاری دیوار سبز را بدانید!
طریقه آبیاری دیوار سبز را بدانید!
شنبه 11 مارس 2023
اخبار آبیاری دیوار سبز
آبیاری دیوار سبز
دوشنبه 6 مارس 2023
اخبار نکاتی درباره نگهداری از گلدان‌های آپارتمانی
نکاتی درباره نگهداری از گلدان‌های آپارتمانی
چهارشنبه 1 مارس 2023
اخبار روش های استفاده از پمپ کارواش صنعتی
روش های استفاده از پمپ کارواش صنعتی
جمعه 24 فوریه 2023
اخبار قیمت کل تجهیزات کارواش چقدر میشه ؟
قیمت کل تجهیزات کارواش چقدر میشه ؟
یکشنبه 19 فوریه 2023
اخبار کاربردهای کارواش صنعتی
کاربردهای کارواش صنعتی
سه‌شنبه 14 فوریه 2023
اخبار کارواش صنعتی چیست؟
کارواش صنعتی چیست؟
پنج‌شنبه 9 فوریه 2023
اخبار قیمت تجهیزات کارواش ماشین چقدر است؟
قیمت تجهیزات کارواش ماشین چقدر است؟
شنبه 4 فوریه 2023