تجهیزات آبیاری اوربیت ORBIT

تجهیزات آبیاری اوربیت

ماموریت این شرکت، تجهیزات آبیاری اوربیت این است که توانایی و الهام بخش مشتریان برای بهبود خانه های خود  با ارائه محصولات ابتکاری و آسان برای استفاده با ارزش بی نظیر باشند. تایمر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت را می توان بدون شک پرفروش ترین محصولات در سایت های فروش اینترنتی دنیا خواند که نشان از کیفیت بسیار خوب آن ها می باشد.

مه پاش اوربیت
تجهیزات آبیاری قطره ای
تجهیزات آبیاری نمایش بیشتر

معرفی شرکت:

شرکت محصولات آبیاری اوربیت واقع در Bountiful، یوتا، ایالات متحده آمریکا، تولید کننده و تامین کننده محصولات آبیاری برای بازارهای مسکونی و تجاری است و از سال ۱۹۸۶ فعالیت خود را در زمینه کسب و کار آغاز کرده است. این شرکت، بیش از ۲۰۰۰ محصول را به ۴۰ کشور در پنج قاره تقسیم می کند تجهیزات آبیاری اوربیت.

این شرکت دارای امکانات تولیدی در چین و تایوان و همچنین تأسیسات تولیدی در ایالات متحده است که به نام Pro-Mold شناخته می شود.

نمایندگی اوربیت

دربارهی اوربیت:

این که شما از چشمه سبز پر زرق و برق خود لذت می برید تجهیزات آبیاری اوربیت و چراغ ها مسیر چشم انداز شما را روشن می کنند یا پس از گذراندن اولین برف سال، مسیر رانندگی خود را تمیز می‌بینید، و یا در خانه خود احساس ارامش و خوشبختی دارید، شما فرصتی عالی یافته ایدکه شرکت اوربیت را تجربه کنید.

از زمان تأسیس شرکت، نام Orbit به محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا در خانه کمک می‌کند. امروزه این شرکت، این ویژگی نوآوری را با خود همراه کرده، زیرا چشم انداز آنها را گسترش می دهد تا به عنوان شرکت پیشرو در بهبود محصولات خانه سازی جهان تبدیل شود. ماموریت این شرکت، این است که توانایی و الهام بخش مشتریان برای بهبود خانه های خود  با ارائه محصولات ابتکاری و آسان برای استفاده با ارزش بی نظیر باشند تجهیزات آبیاری اوربیت.

با امکانات موجودی که شرکت Orbit در سراسر جهان دارد، در حال حاضر این شرکت رهبر جهان در تولید و عرضه آبیاری، ایجاد مه مصنوعی و محصولات بهسازی منازل به صاحبان خانه در ۴۰ کشور در پنج قاره است. توانایی های تولید ما گستره وسیعی از توسعه و طراحی محصول ملی و بین المللی، منابع مهندسی ماهر و امکانات پیشرفته ترین قالب های قالب گیری تزریقی است.

کیفیت و نوآوری

در تلاش برای ایجاد محصولاتی که بیش از انتظارات مشتریان هستند، ما باید به صورت دقیق تر فرآیندها را تعریف و تحلیل کنیم تا مطمئن شویم که بهترین محصولات را با بهترین کیفیت برای مشتریانمان تامین کنیم. تجهیزات آبیاری اوربیت اما مانند هر شرکت پیشرو، ما بر پیشرفت های گذشته رضایت نداریم. Orbit به طور مداوم پیشرفت کنونی محصولات و به دست آوردن محصولات جدید برای کمک به مشتریان خود را جهت صرفه جویی در وقت، آب و پول در اولویت خود قرار داده است.

پشتیبانی بی نظیر مشتری

ما می خواهیم مشتریان با محصولات ما راضی شوند؛ قابلیت های آنها، دوام و سادگی هستند. ما متعهد به ارائه پشتیبانی از مشتری های پیشرو در صنعت و استفاده از تمامی ابزارهایی که در اختیار ما قرار دارند (جدید و سنتی) برای کمک به انجام وظایف بهسازی خانه شما است. برای کمک در پیدا کردن محصول مناسب برای کار، آن را به درستی نصب کرده و آن را در شکل بالا اجرا کنید.

تجهیزات آبیاری اوربیت : 

در Orbit ما انواع مختلفی از محصولات را ارائه می دهیم. ما متعهد به داشتن بهترین شرکت باغبانی و باغی در جهان هستیم.

  • سیستمهای آبپاشی:

این سیستمها شامل محصولات تایمر،آبپاش، شیرها و ولووها، ابزارها، تجهیزات جانبی و اتصالات لوله و لوله می باشد.

تایمرها: اسلاید ایستگاه فردی در فضای باز، تایمر شیر مستقیم برای آب آشامیدنی که با باتری کار می کند، تایمر WiFi فضای داخلی، تایمرWiFi در فضای باز، تایمر آبپاش متناسب با هر نوع آب و هوا با تنظیمات منطقی آسان، تایمر آسان با نمایش داخلی، تایمر سوپاپ شلنگ ۱ نمایش ۱ خروجی، تایمر دیجیتال

آبپاش: روتور چرخ دنده‌ای،روتور ضربه‌ای، کلگی اسپری، کلگی بوته‌ای، نازل اسپری

شیرها(ولووها): منیفولد شیرها، شیرهای پلاستیکی، شیرهای برنج، مانع بازگشتی جریان

ابزارها: ابزار برش پی وی سی، افشانه خارج کننده، کیت ابزار آبرسان،ابزار تنظیم آبرسان،کیت تونل دالانی، مهار کلید، ساتور برش، ابزار برش لوله انعطاف پذیر، ابزار اضطراری، ابزار کلگی آبپاش، ابزار  نگه داشتن آبپاش، فشار سنج، کلید سوپاپ کنترل،

لوازم جانبی: لوازم جانبی تایمر، سنسورها، لوازم جانبی مفاصل شیر، لوازم جانبی شیر، پوشش و پلتفورم جعبه های شیر، لوازم جانبی روتور چرخ دنده‌ای ، لوازم جانبی روتور ضربه‌ای، لوله و اتصالات چرخش، تجهیزات جانبی

لوله و اتصالات لوله: آب بند PVC، آب بند Blu تجهیزات آبیاری اوربیت

  • سیستمهای قطره‌ای: شامل منیفولد ها و آداپتورها، آبپاشها، ابزار و لوازم جانبی و کیت ها می باشد.
  • سیستمهای آبیاری خانه ای: شامل تایمر، آبپاش، نازل ها، پیستول و پیچ ها، مندرجات شیلنگ، اتصالات سریع و ابزار و لوازم جانبی می باشد.
  • خنک کننده مه پاش : شخصی ساز،کیت ها و تعمیر و نگهداری و لوازم جانبی (مه پاش حرفه ای – کیت مه پاش خانگی – مه پاش صنعتی اوربیت) در تایوان تولید می شود و تحت لایسنس اوربیت آمریکا می باشند.
  • نورپردازی مناظر: شامل نورپردازی مناظر و لوازم جانبی می باشد.
  • محصولات زمستانه: بیل برفی
  • ترموستات
  • تجهیزات آبیاری اوربیت
محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار پمپ تراکتوری چیست ؟
پمپ تراکتوری چیست ؟
یکشنبه 25 جولای 2021
اخبار آشنایی با سیستم نوین آبپاش مخفی شونده
آشنایی با سیستم نوین آبپاش مخفی شونده
پنج‌شنبه 22 جولای 2021
اخبار مزایای استفاده از آبپاش مخفی شونده در آبیاری
مزایای استفاده از آبپاش مخفی شونده در آبیاری
چهارشنبه 21 جولای 2021
اخبار کارایی دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
کارایی دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
چهارشنبه 21 جولای 2021
دسته‌بندی نشده مزایا آبپاش مخفی شونده(مزیت های استفاده از آبپاش مخفی شونده)
مزایا آبپاش مخفی شونده(مزیت های استفاده از آبپاش مخفی شونده)
سه‌شنبه 20 جولای 2021
دسته‌بندی نشده ایجاد کارواش صنعتی (چگونه با کمترین هزینه یک کارواش صنعتی درست کنیم)
ایجاد کارواش صنعتی (چگونه با کمترین هزینه یک کارواش صنعتی درست کنیم)
یکشنبه 18 جولای 2021
دسته‌بندی نشده کارواش خانگی و کارواش خانگی ارزان
کارواش خانگی و کارواش خانگی ارزان
یکشنبه 18 جولای 2021
دسته‌بندی نشده کاربرد دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
کاربرد دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
جمعه 16 جولای 2021
دسته‌بندی نشده رطوبت ساز و مزایای استفاده از آن
رطوبت ساز و مزایای استفاده از آن
جمعه 16 جولای 2021
دسته‌بندی نشده کارواش (صنعتی) industrial water jet چیست؟
کارواش (صنعتی) industrial water jet چیست؟
جمعه 16 جولای 2021