انتخاب صفحه

قیمت پمپ کف کش - پمپ آب کف کش - پمپ کف کش ایتالیایی

آب نیرو وارد کننده و نماینده فروش انواع پمپ آب کف کش ایتالیایی و پمپ کفکش چینی ، پمپ کف کش پنتاکس ، پمپ کف کش استریم ، الکتروپمپ ضد آب با بهترین قیمت می باشد جهت خرید هم اکنون تماس حاصل نمایید .

قیمت پمپ کف کش – پمپ آب کف کش برای چاه و استخر- فروش کف کش – کف کش – الکتروپمپ ضد آب – پمپ کف کش لوارا – خرید پمپ کف کش استریم – پمپ کف کش ایتالیایی – پمپ کف کش چینی – پمپ کف کش پنتاکس – پمپ کف کش چاه آب – پمپ درون آب 

تلفن های تماس: 02136615808 – 02136615570 

معرفی کف کش و کاربردهای آن 

کف کش که از آن به نام های پمپ کف کش نیز یاد می شود به یکی از دستگاه های پرکاربرد در صنایع آبرسانی گفته می شود که از آن به منظور انتقال مایعات تمیز هم چون آب و پمپاژ و تصفیه آب های آلوده ای که حاوی املاح و ناخالصی های مختلفی است استفاده می شود. در جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره، ما را تا اتمام شدن این مقاله همراهی کنید.

کف کش

 

دستگاه کف کش، پمپ کف کش

کف کش به یکی از دستگاه های مدرنیته و پیشرفته ای گفته می شود که هم‌زمان با به روز شدن و مکانیزه شدن صنایع مختلف، وارد بازار شد. این دستگاه که به پمپ کف کش نیز مشهور است یکی دیگر از انواع پمپ های مستغرق سانتریفیوژ است که شباهت های بسیاری به پمپ های توربین عمودی دارد. زمانی که اسمی از کف کش به میان می آید منظور همان الکتروپمپ است که جریان آب را از قسمت انتهایی خود کشیده و با توان بسیاری آن را تا عمق  متری به درون آن فرو می برد. کف کش ها یکی از پمپ های پرکاربرد در صنایع آب رسانی است که از آن به منظور انتقال آب های صاف و زلال و نیز آب های آلوده ای که حاوی املاح و ناخالصی های مختلفی مانند: ذرات ریز شن و گل و لای و حتی زباله های کوچک ته نشین شده است به کار می رود. در واقع اساس کار این دستگاه لجن کشی است و به این صورت است که موتور الکتریکی، پمپ  کف کش را به حرکت در آورده و باعث می شود انرژی جنبشی سیال افزایش یابد. زیرا این دستگاه در درون خودش یک عدد موتور الکتریکی دارد که این موتور، باعث می شود به حرکت در آوردن پمپ کف کش شده و انرژی لازم را برای جا به جا کردن و حمل آب های آلوده فراهم می کند. کف کش یک عدد پمپ گریز از مرکز به همراه شفت عمودی دارد که میزان فشار سیال خروجی به چرخش پروانه های روی پمپ وابسته است.

اگر بخواهیم به دستگاه کف کش از نظر کارکرد نگاه کنیم باید آن را به دو نوع: کف کش آب از رو و کف کش آب از بغل طبقه بندی کنیم. اما از نظر ظاهری، این دستگاه به دو نوع پروانه نیمه باز و پروانه بسته تقسیم بندی می شود. لازم است بدانید که عمده ترین منبع فشار کف کش ناشی از چرخش پروانه های موجود در آن است. معمولاً کف کش به هنگام فعالیت خود، از آب بندی مکانیکی استفاده می کند تا به این طریق از ورود آب به داخل موتور جلوگیری کند. پوسته موتور و پمپ کف کش از آلیاژ آلومینیوم و پروانه های موجود در آن از چدن و همچنین سایر پیچ های موجود در این دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند که تمامی آن ها مقاومت و استحکام دستگاه را در برابر خوردگی و شرایط محیطی مخرب افزایش می دهد.

کاربرهای بارز کف کش چیست؟

عمدتاً دستگاه کف کش در زمینه انواع سیستم های پمپاژ، فعالیت های وسیع و گسترده ای نیز ارائه می کند. در زمینه هایی که این نوع دستگاه در آن ها کاربردهای بی نظیری دارد عبارت اند از:

پمپاژ آب های صاف و گل آلود

تخلیه لجن های مخلوط شده با آب

تخلیه آسان و سریع پساب های باران

تخلیه مایع های دارای هوا و گاز

پمپاژ فاضلاب های فعال

صنایع چرم سازی

صنایع کاغذ و چوب

صنایع ساختمانی

انتقال آب یا سیالات در صنایع غذایی

فواره های حوض

کف کشی و لجن کشی فاضلاب هایی با الیاف های بلند

صنایع کشاورزی و مزارع پرورش ماهی

آبیاری باغ ها و گلخانه ها

لجن کشی استخرها، چاه ها و مخازن

تخلیه چاه ها توسط شرکت ها

 

اجزای تشکیل دهنده کف کش

همان‌طور که گفته شد کف کش ها دارای یک عدد پمپ گریز از مرکز به همراه شفت عمودی می باشد. از دیگر اجزای تشکیل دهنده آن به شرح زیر است:

پروانه

موتور

حلزون

محور

مکانیکال سیل

کابل و ملحقات

 

مزایای استفاده از کف کش چیست؟

کف کش ها معمولاً با توجه به نوع کاربرد و سیال مورد پمپاژ خود، در جنس های مختلفی نظیر: استنلس استیل، چدن، مواد پلیمری و … طراحی و تولید می شود. کیفیت و مرغوبیت جنس های این دستگاه باعث می شود که از آن در آب هایی با خواص خورندگی استفاده شود. جنس پروانه های این نوع دستگاه، استیل، چدن و برنج می باشد که موجبات دوام و طول عمر کف کش را فراهم می آورد. وجود فولتر در این دستگاه که از آن برای قطع و وصل پمپ کف کش استفاده می شود موجب جلوگیری از خشک کار کردن و خرابی دستگاه می گردد. قدرت موتور و میزان آب دهی کف کش که از مهم ترین پارامترهای آن می باشد توانایی و قابلیت کار در عمق های بالا را دارد. این امر موجب می شود تا از آن در انواع چاه های عمیق نیز استفاده گردد. ساختار مقاوم، عمر طولانی و استاندارد بودن دستگاه، از مزایای بارز کف کش ها می باشد.

نکات مهم به هنگام استفاده از کف کش

قبل از استفاده از دستگاه  کف کش، قبل از هر چیزی بهتر است به جنس دستگاه توجه شود. زیرا اگر از جنس کف کش نامناسب استفاده شود، املاح و آلاینده های موجود در آب باعث خورندگی سریع دستگاه می شوند.

قبل از انجام کار کف کشی جایی را که برای استفاده از آن مشخص کرده اید از آب پمپ کرده و دستگاه را در داخل آن بگذارید

لازم است به هنگام پمپ کردن املاح و مواد ته نشین در آب، به ولتاژ برق توجه شود. زیرا اگر ولتاژ برق مناسب نباشد باعث کم کار شدن کف کش و نیم سوز شدن آن می شود

موتور یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده کف کش است. لذا لازم است قبل از انتخاب آن، به دبی موتور و نمودار ارتفاع آن توجه گردد.

پمپ کف کش – کف کش آب – پمپ آب کف کش – پمپ کف کش استخر – پمپ آب اسخر و چاه – پمپ کف کش – پمپ ضد آب – پمپ درون استخر – پمپ آب درون چاه – پمپ آب چاه آب

از پمپ کف کش برای انتقال آب از استخر و چاه های آب استفاده می شود . این الکتروپمپ به دلیل اینکه ضد آب می باشد می توانند تمام آن داخل آب قرار گیرد و آب را به بالای استخر ها و یا چاه ها انتقال دهد. پمپ کف کش عموما برای آب های تمیز استفاده می شود. پمپ کف کش آب دارای خروجی های ۱ تا ۴ اینچ می باشند. توان و قدرت کاری این پمپ کفکش از ۰.۷۵ اسب تا ۱۰ اسب می تواند قدرت داشته باشد.

انتخاب پمپ 

احتمالا بزرگترین مسئله ای که یک مهندس طراح در سیستم پمپها با آن روبرو است  انتخاب گروه ، نوع ارتقاع آبدهی ( ظرفیت)  پمپ و جزئیات دیگری که در سیستم بکار می رود است معمولا تنوع پمپهای موجود و کاربرد های آنها و امکانات هر کدام آنقدر وسیع است که انتخاب پمپ مورد نظر از بین آنها معمولا مسئله ای دشوار است. 

در مبحث فوق سعی شده است که مشکلاتی را که در سر راه انتخاب پمپها وجود داشته به نحو مقتضی حل گردد در صنعت و کارهای طراحی و مهندسی به سه طریق یک پمپ انتخاب و خریداری میگردد.

• اطلاعات کامل ایستگاه پمپاژ شامل مشخصات هیدرولیکی سیال و مشخصات ایستگاه توسط خریدار به سازنده داده می شود و سازنده با توجه به اطلاعات فوق پمپ مناسب را انتخاب می کند. 

• خریدار محاسبه دقیقی از سیستم پمپها کرده و با استفاده از کاتالوگها و منحنی های مشخصه پمپ مورد نظر را سفارش می دهد.

• این راه ترکیبی از متداول  و دوم است.

اینکه کدامیک از سه روش بالا مناسب است بستگی به دقت بروشورها و دقت طراح و حساسیت ایستگاه پمپاژ دارد در هر صورت کاتالوگی که سازنده می دهد در آن تمام مشخصات پمپ شامل آبدهی ارتفاع کل ، شرایط مکش … نوشته شده است و برای انتخاب ملاک خوبی است و مسئولیت صحت آن نیز بعهده سازنده می باشد. 

اطلاعات مربوط به شرکت سازنده 

بسیاری از شرکتهای سازنده پمپ فرمهائی دارند که اطلاعات اولیه برای پمپها توسط مهندس واحد در آنها پر شده است که اطلاعات فوق برای  شرکت سازنده بسیار مفید است استفاده از فرمهای مخصوص فوق جهت جلوگیری از اینکه اطلاعات با اهمیتی از قلم نیفتد خیلی مفید است و باید دقت شود که تمام اطلاعات مورد لزوم برای ایستگاههای پمپاژ داده شود و دادن هر گونه اطلاعات نادرست و یا ناقص منجر به انتخاب نادرست پمپ برای یک مهندس طراح می شود . 

در مورد اطلاعات مربوط به مشخصات هیدرولیکی نیز مسئولیت صحت اطلاعات داده شده در بروشورها به عهده سازنده است.

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تمامی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ آب ، پمپ صنعتی ، پمپ شمایی ، پمپ کفکش ، پمپ لجنکش ، پمپ شناور ، پمپ بشقابی ، پمپ جتی ، پمپ آب خانگی ، پمپ استیل ، پمپ انتقال مواد نفتی ، الکتروپمپ ضد انفجار EX ، پمپ ایتالیایی ، پمپ کشاورزی) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی)  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (پمپ و الکتروپمپ) و کشاورزی (آبپاش و تایمر آبیاری) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی فشار بالا ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت پمپ دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده پمپ پنتاکس PENATAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دوپروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجنکش لوارا ، پمپ کفکش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA )- از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLA (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کفکش پدورلا ، پمپ لجنکش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدورلا PEDROLLA) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدورلا PEDROLLA  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ گراندفوس Grundfos (بوستر پمپ گراندفوس ، دوزینگ پمپ گراندفوس ، کفکش گراندفوس ، پمپ آب گراندفس ، پمپ طبقاتی گراندفوس CR) – از بین برند پمپ واردات آلمانی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ گراندفوس GRUNFOS به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کفکش استریم ، کفکش استریم ، کفکش چینی ، لجنکش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کفکش چینی استیل ، کفکش بدنه آلمنیومی ، لجنکش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی یا لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژهای شما می باشد. 

021-36615808 , 021-36615570

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی