جاروبرقی کارواش – جاروبرقی صنعتی آب و خاک سه موتوره

جاروبرقی کارواش

جاروبرقی کارواش قیمت – جاروبرقی رولی کارواش – جاروبرقی کارواش صنعتی – جاروبرقی کارواش سیار – جاروبرقی کارواش ماشین – جاروبرقی صنعتی کسری – جاروبرقی آب و خاک صنعتی – جاروبرقی سه موتوره – جاروبرقی کارواش رولی – جاروبرقی کارواش پارسیان – جاروبرقی کارواش آراز 

جاروبرقی کارواش با این سیستم مکنده قوی که دارد امروزه به یکی از وسایل و تجهیزات پرکاربرد در بخش نظافت تبدیل شده است. دلیل این امر هم ویژگی های بارز و برجسته این دستگاه صنعتی است. از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های جاروبرقی کارواش که سبب تفاوت و متمایز شدنش با دستگاه ها و مدل های معمولی شده است قدرت سامانه مکش، ظرفیت مخزن و همچنین قدرت فیلتراسیون این دستگاه می باشد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

قطعات پمپ کارواش
قطعات پمپ کارواش
تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر

جاروبرقی کارواش چیست و چه کاربردی دارد؟

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

موضوع این متن ذیل در مورد جاروبرقی کارواش می باشد. افرادی که گذرشان به کارواش خورده است مطمئنا با این وسیله ﺁشنایی دارند. ولی افرادی که به این مکان نرفته اند احتمالا با این وسیله آشنا نیستند. از این رو ما در این مطلب ابتدا توضیح می دهیم که اصلا جاروبرقی کارواش چیست؟ و سپس توضیح می دهیم که این دستگاه چه کاربردی دارد و مزایای آن چیست؟ برای آشنایی بیشتر با این وسیله پرکاربرد با ما همراه باشید.

** جاروبرقی کارواش ها بیشتر به صورت سه موتوره می باشند و بر حسب کیفیت ساخت بدنه و موتورهای خود شامل کیفیت های متفاوتی می باشند. از معروف ترین کارواش های بازار ایران می توان مدل رویال – روولی – پاندا و پارسیان اشاره نمود. قابل ذکر است که این جاروبرقی ها به خاطر این که موتور های آن ها طرح ایتالیایی می باشند در بازار ایران معروف گشته اند. 

مطمئنا با شنیدن نام این جاروبرقی اولین سوالی که به ذهن هر شخصی می رسد این است که اصلا جاروبرقی کارواش صنعتی چیست و چه کاربردهایی دارد که ما در این قسمت به تشریح این موضوع می پردازیم. در واقع جاروبرقی کارواش نوعی جاروبرقی صنعتی است که به آن جاروبرقی آب و خاک نیز می گویند. این دستگاه صنعتی دارای یک ساختار مکنده آب و خاک بسیار قوی و بالایی است که با این ساختار مکنده خود می تواند انواع و اقسام آلودگی ها و گرد و خاک را از سطح وسایل و خودروها بزداید.

 

این دستگاه صنعتی با این سیستم مکنده قوی که دارد امروزه به یکی از وسایل و تجهیزات پرکاربرد در بخش نظافت تبدیل شده است. دلیل این امر هم ویژگی های بارز و برجسته این دستگاه صنعتی است. از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های این دستگاه صنعتی که سبب تفاوت و متمایز شدنش با دستگاه ها و مدل های معمولی شده است قدرت سامانه مکش، ظرفیت مخزن و همچنین قدرت فیلتراسیون این دستگاه می باشد.

لازم به ذکر است که بدانید کارواش ها و پمپ کارواش صنعتی نیز طبقه بندی خاص خود را دارند و شامل دو نوع تجاری و صنعتی می باشند. از آنجایی که امروزه تکنولوژی با سرعت بسیار زیادی رو به پیشرفت است سبب شده که کیفیت محیط زیست داخلی و همچنین پاکیزگی و نظافت تاثیر زیادی بر افراد جامعه در محیط های مختلف بگذارد.

 

جاروبرقی صنعتی

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

جاروبرقی صنعتی آب و خاک سه موتوره 

این مساله سبب شده که جلب رضایت مشتریان و اکثر مردم در خصوص رعایت مولفه های بهداشتی و نظافتی در مراکز و محیط های مختلف یکی از مسائل مهم و ضروری محسوب شود. حال که مسائل نظافتی و بهداشتی تا این اندازه مهم شد می توان به اهمیت جاروبرقی کارواش نیز پی برد. در اینجا است که می توان کاربرد این دستگاه صنعتی منحصر به فرد و قدرتمند را که به دلیل قدرت مکندگی خود تاثیر زیادی در حفظ نظافت محیط پیرامون خود دارد را فهمید.

این دستگاه به دلیل این قدرتی که دارد امروزه یکی از بهترین جایگزین های شیوه های سنتی نظافت در محیط های مختلف است. پس به طور کلی می توان گفت که جاروبرقی کارواش یک دستگاه صنعتی با یک مکنده بسیار قوی و همچنین یک موتور بسیار قدرتمند است. این ویژگی ها سبب شد که این دستگاه صنعتی با مکش بسیار قدرتمند و بالا و منحصر به فردی که دارد بتواند انواع گرد و غبار خاک را از سطح ها و در محیط های مختلف را تمیز کند.

 

همچنین در بالا نیز اشاره نمودیم که به این دستگاه فوق قدرتمند، جاروبرقی آب و خاک نیز گفته می شود و این نام به این دلیل است که این دستگاه از جمله تجهیزاتی است که قادر است انواع آلودگی ها و آلاینده های خشک و تر را نیز هم به ﺁسانی جمع آوری و پاک نماید. این مساله سبب شد که از جاروبرقی آب و خاک در انواع کارواش های صنعتی برای نظافت های مختلف استفاده شود.

لازم به ذکر است که بدانید شکل و ظاهر جاروبرقی پمپ کارواش که در پمپ کارواش صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار شبیه نمونه های تولیدی معمولی است. ولی فقط ساختار ظاهریشان شباهت دارد و نوع صنعتی و با نوع معمولی متفاوت است. در واقع در نوع تجهیزات کارواش صنعتی به جای استفاده از پاکت زباله از مخزن پلاستیکی برای نظافت و جمع آوری زباله استفاده می شود.

 

از دیگر تفاوت های جاروبرقی معمولی و صنعتی جمع آوری آلاینده های آبی و مایع است. در واقع نمی توان از یک جاروبرقی معمولی انتظار داشت که هم جامدات و هم مایعات را در کنار هم و به طور همزمان مکش و جمع آوری کند ولی وقتی صحبت از جاروبرقی کارواش که همان جاروبرقی آب و خاک است می شود مطمئناً نظرها برمی گردد. چرا که این دستگاه با توجه به نامی که دارد طوری طراحی و تولید شده که می توان از آن برای نظافت در تمام محیط ها و همچنین سطح های مختلف و از همه مهم تر مکش مایعات در کنار جامدات استفاده کرد.

کاربردهای جاروبرقی کارواش

حال که صحبت از کاربردهای این دستگاه صنعتی و قدرتمند شد باید بگوییم که این دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شد که ساختار این دستگاه دارای یک عایق بندی بسیار مطلوب است. همین ویژگی این دستگاه سبب شد که این دستگاه بتواند مایعات را جمع آوری کند بدون اینکه رطوبت آن با بخش های مختلف دستگاه اعم از موتور، فیلتر، پمپ و .. تماس داشته باشد.

 

همچنین علاوه بر این مزیت این ویژگی جاروبرقی کارواش سبب شد که در صورت مکش مایعات، خطر برق گرفتگی نیز برای کاربری که مشغول کار با جاروبرقی کارواش است امکان نداشته باشد. حال که با مزیت های این دستگاه صنعتی قدرتمند ﺁشنا شدید به کاربردهای ﺁن می پردازیم.

از جمله رایج ترین کاربردهای جاروبرقی کارواش نظافت و پاک کردن وگردگیری انواع محیط ها اعم از منازل مسکونی، تجاری، محیط های نیمه صنعتی و صنعتی می باشد. این دستگاه با نگهداری مواد و ضایعات در مخزن خود از ریزش و تراوش کردن آن ها به محیط بیرونی جلوگیری می کند. از دیگر کاربردهای جاروبرقی کارواش نظافت و تمیز کردن داخل خودروها می باشد. این دستگاه همچنین تمام کف های ایجاد شده خودروها را که حاصل شستشو می باشد از قسمت های مختلف خودرو مانند صندلی های ماشین را جمع آوری و تمیز می کند. امروزه به دلیل اهمیت پاکیزگی و همچنین پیشرفت تجهیزات نظافت از این دستگاه صنعتی در صنایع مختلفی نیز استفاده می شود.

 

از جمله صنایعی که امروزه از کاربردهای منحصر به فرد جاروبرقی کارواش استفاده می کنند و بهره می گیرند می توان به صنایع فولاد، صنایع تولید مواد شیمیایی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، صنایع بسته بندی، صنایع غذایی، صنایع داروسازی و .. اشاره کرد. همچنین جاروبرقی کارواش قادر به مکش انواع آلودگی و ضایعات از قبیل  براده چوب، خاک اره، ضایعات شیشه، مواد چرب و روغنی، سیمان و ماسه، مواد آتش زا و ضایعات لاستیک می باشد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار معرفی الکتروموتور های گوانگلو و راهنمای خرید آنها
معرفی الکتروموتور های گوانگلو و راهنمای خرید آنها
سه‌شنبه 5 مارس 2024
دسته‌بندی نشده راهنمایی در خرید گیربکس شافت مستقیم ارزان قیمت
راهنمایی در خرید گیربکس شافت مستقیم ارزان قیمت
پنج‌شنبه 29 فوریه 2024
اخبار بررسی لیست مشخصات گیربکس حلزونی چینی
بررسی لیست مشخصات گیربکس حلزونی چینی
شنبه 24 فوریه 2024
اخبار خرید اینترنتی گیربکس صنعتی
خرید اینترنتی گیربکس صنعتی
دوشنبه 19 فوریه 2024
اخبار راهنمای خرید الکتروموتور
راهنمای خرید الکتروموتور
چهارشنبه 14 فوریه 2024
اخبار راهنمای خرید گیربکس ایلماز-نکاتی که از پرداخت هزینه‌ اضافه جلوگیری می‌کنند
راهنمای خرید گیربکس ایلماز-نکاتی که از پرداخت هزینه‌ اضافه جلوگیری می‌کنند
جمعه 9 فوریه 2024
اخبار کسب راهنمایی در خرید گیربکس حلزونی چینی
کسب راهنمایی در خرید گیربکس حلزونی چینی
یکشنبه 4 فوریه 2024
اخبار پلاک چیست؟ آموزش پلاک خوانی موتورهای تکفاز و سه فاز
پلاک چیست؟ آموزش پلاک خوانی موتورهای تکفاز و سه فاز
سه‌شنبه 30 ژانویه 2024
اخبار خرید الکتروموتور موتوژن
خرید الکتروموتور موتوژن
پنج‌شنبه 25 ژانویه 2024
اخبار راهنمای خرید الکتروموتور الکتروژن
راهنمای خرید الکتروموتور الکتروژن
شنبه 20 ژانویه 2024