قطعات کارواش اینتر

تجهیزات کارواش صنعتی

قطعات یدکی پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار ۱۰۰ بار – شیر فشار شکن اینتر پمپ – سر سیلندر کامل و خالی اینتر فابریکی – پمپ کارواش اینتر سرامیک – کیت آببندی پکینگ – کیت سوپاپ اینتر – میل شاتون – شاتون پمپ اینتر – سرامیکی پمپ کارواش – سرامیک اینتر پمپ – میل لنگ پمپ اینتر – بوش برنجی پمپ اینتر ۱۰۰ بار و ۲۰۰ بار – کاسه نمد روغن پمپ اینتر – گیج روغن اینتر پمپ ایتالیا – نمایندگی پمپ اینتر ایتالیا 

تجهیزات کارواش
قطعات پمپ کارواش
تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
کارواش صنعتی نمایش بیشتر

با استفاده از پمپ های کارواش در صنعت گسترده ی کارواش، می توان آلودگی ها را در سطوح، با کمترین میزان آب مصرفی و در مدت زمانی کوتاه، از بین برد. یکی از محبوب ترین و کارآمد ترین پمپ های کارواش، پمپ کارواش اینتر می باشد. قطعات پمپ کارواش اینتر از پر مصرف ترین و کاربردی ترین قطعات در صنعت می باشند که موجب شستشوی سریع و باکیفیت آلودگی سطح خودرو می شوند.

در ذیل قصد دارم تا شما را با این قطعات پرکاربرد، قطعات پمپ کارواش اینتر آشنا کنم تا، شناخت بیشتری نسبت به قطعات پمپ کارواش اینتر (که اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه پرکاربرد و کارآمد پمپ کارواش اینتر می باشند) و کاربرد آن ها در این دستگاه کارآمد پیدا کنید.

قطعات پمپ کارواش اینتر شامل موارد زیر می باشند:

 • پکینگ پمپ کارواش ۱۰۰ بار اینتر پمپ
 • پکینگ پمپ کارواش ۲۰۰ بار اینتر
 • پیچ میل شاتون پمپ کارواش اینتر
 • دری عقب بدنه ی پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار
 • سر سیلندر پمپ کارواش اینتر ۱۰۰ بار خالی
 • سر سیلندر پمپ کارواش اینتر ۱۰۰ بار کامل
 • سر سیلندر پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار خالی
 • سر سیلندر پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار کامل
 • سرامیک پمپ کارواش اینتر ۱۰۰ بار
 • سرامیک پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار
 • سوپاپ پمپ کارواش ۱۰۰ بار اینتر
 • سوپاپ پمپ کارواش ۲۰۰ بار اینتر
پکینگ 200 اینتر
پکینگ ۲۰۰ بار اینتر پمپ

پکینگ پمپ کارواش اینتر 

یکی از قطعات پمپ کارواش اینتر که در موارد فوق ذکر شد، پکینگ پمپ کارواش می باشد که این پکینگ پمپ کارواش در داخل سرسیلندر قرار می گیرد و وظیفه ی اصلی این قطعات آب بندی کردن سر سیلندر می باشد و در صورتی که این پکینگ ها بدون آب و خشک کار کنند خراب خواهند شد. و به طور کلی، پکینگ به منظور جلوگیری از خارج شدن سیال در حال پمپاژ تحت فشار درون پمپ کارواش، به فضای های خارجی می باشد.

شاتون پمپ کارواش اینتر

شاتون پمپ کارواش اینتر 

از دیگر قطعات پمپ کارواش اینتر شاتون پمپ کارواش می باشد. کارکرد و وظیفه ی این قطعه، لغزیدن بر روی میل لنگ و عقب و جلو بردن میل شاتون می باشد. برای تحمل این قطعه در برابر فشار آب، این قطعه را معمولا از جنس سختی چون فولاد، می سازند.

سر سیلندر پمپ کارواش اینتر 

از جمله لوازم یدکی پمپ کارواش اینتر پرکاربرد، می توان به سرسیلندر پمپ کارواش اینتر اشاره کرد که وظیفه ی آن نگهداری و محافظت از پکینگ و سوپ های کارواش می باشد. معمولا این قطعه را از آلومینیوم، برای مقاومت بالا می سازند.

سرامیک پمپ کارواش اینتر

سرامیک پمپ کارواش اینتر 

نوع دیگری از قطعات پمپ کارواش اینتر  سرامیک کارواش اینتر می باشد که خصوصیت بارز استفاده از آن، عمر طولانی و ضد سایش می باشد و عواملی از جمله دمای نامناسب، به کار نبردن پکینگ مناسب، اتصال آب گرم به دستگاه کارواش، وجود سنگ ریزه در داخل کارواش و به کار نبردن برنجی پشت پکینگ، بر روی طول عمر این قطعه اثر می گذارند.

سوپاپ پمپ اینتر 200
سوپاپ پمپ اینتر ۲۰۰

سوپاپ پمپ کارواش اینتر 

یکی از قطعات پمپ کارواش اینتر پر مصرف، سوپاپ پمپ کارواش می باشد که بر روی سر سیلندر قرار می گیرد و وظیفه ی اصلی این قطعه آن است تا در زمان تعیین شده ای، موجب جابه جایی و نقل و انتقال آب و خروج هوا گردد. این لوازم یدکی پمپ کارواش اینتر، همچون پکینگ نقش قابل توجهی در افزایش طول عمر پمپ کارواش اینتر، ایفا می کند.

لوازم یدکی پمپ کارواش اینتر، جهت نظافت و تمیز کردن سطوح از گرد و غبار و آلودگی ها بسیار کارآمد می باشند. لوازم یدکی پمپ کارواش در کنار یکدیگر عملکردی فوق العاده را به مخاطب ارائه می دهند و به مخاطب این امکان را می دهند تا از شستشوی سنتی و دستی خسته کننده ی ماشین هایشان دور شوند.

زیبایی و آراستگی، دو مؤلفه ای می باشند که اعتماد به نفس را برای انسان به ارمغان می آورند و سلول ها را جاری به این حس قدرتمند می کنند. آراستگی، این ویژگی ضروری و مهم، نه تنها برای ظاهر شخص و خانه اش نکته ای شایان توجه می باشد، بلکه برای یک ماشین نیز، بسیار حائز اهمیت می باشد. زمانی که خودروی شما تمیز و به دور از گرد و غبار باشد، به نظر می رسد شما شخصی مقتدر و با اعتماد به نفس هستید که تمام جزئیات زندگیتان برای شما، قابل احترام و شایسته ی توجه می باشد.

در گذشته، دورانی که واژه ی کارواش، واژه ای دور و غریب و ناشناخته بود، انسان ها برای شستشوی خودرو هایشان نه تنها از دست هایشان برای شستن اتومبیل هایشان استفاده می کردند و دست ها و آرنجشان دچار آسیب و درد می شد، بلکه آب زیادی نیز مصرف می کردند. امروزه که منابع آبی زمین رو به کاهش می باشد، می بایست با تفکر به در نظر گرفتن نسل آینده در مصرف منابع و بالاخص آب، صرفه جویی کرد. بنابراین کارواش ها با در نظر گرفتن زندگی نسل های آتی و صرف آبی به اندازه و کافی، سطوحی تمیز و براق را برای ما به ارمغان می آورند.

پمپ های کارواش در صنعت کارواش مورد استفاده قرار می گیرند و ساختار ناهموار و انتخاب مواد، آن ها را به بهترین پمپ های شستشوی ماشین برای مصارف آب، قوس های فشار بالا و اسپری های فشار جانبی، تبدیل کرده است.

سر سیلندر اینتر پمپ اصلیسرسیلندر اینتر پمپ ۲۰۰ بار

 

پمپ کارواش همچنین به پمپ پیستونی نیز شهرت دارد. این پمپ کارواش در انواع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی وجود دارد و توزیع می شود و تفاوت این سه نوع، در قدرت و فشاری می باشد که در هنگام کار ایجاد می کنند. این پمپ ها برای تأمین آب ورودی به یک مخزن متصل می شوند. زمانی که آب با فشار، از منبع توسط نازل به دستگاه وارد می شود، پمپ این فشار حاصل از آب را افزایش می دهد و آب را با فشاری بسیار بیشتر به بیرون منتقل می کند.

یکی از پرکاربردترین استفاده هایی که پمپ های کارواش ارائه می دهند، استفاده از آن برای پمپ کارواش خانگی و پمپ کارواش صنعتی می باشد. این نوع از پمپ های کارواش در راستای شستشوی خودروها، دستگاه ها، زمین، جدول ها، خیابان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ های کارواش خانگی، برای شستشوی خودرو، زمین، آشپزخانه و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و علاوه بر آن که حمل این پمپ ها بسیار آسان و راحت می باشد، فرآیند شستشو را سرعت می بخشند؛ ضمن آن که در مصرف آب نیز، صرفه جویی می کند.

در صورتی که برای شستشو به فشار بالاتری نیاز باشد، پمپ های کارواش صنعتی وارد کار می شوند و بهترین انتخاب می باشند و از پرکاربردترین پمپ های کارواش صنعتی، پمپ ۲۰۰ بار می باشد. این پمپ های کارواش صنعتی جهت کارواش خودرو مورد استفاده قرار می گیرند.

کیت پکینگ اینتر ایتالیا

پکینگ پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار

نکته دیگری که می بایست به آن اشاره کرد نوع کارکردی پمپ های کارواش می باشد. این پمپ های کارواش، برا تایمن قدرت در دو نوع برقی و موتور بنزینی  می تواندد کارکرد داشته باشند.

منبع تأمین و قدرت پمپ های کارواش موتورهای پمپ کارواش می باشند که هر چقدر ابعاد و  اندازه شان بزرگتر باشد، دستگاه قدرتمند تر و کارآمدتر خواهد بود.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
دوشنبه 27 می 2024
اخبار سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
جمعه 24 می 2024
اخبار چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
سه‌شنبه 21 می 2024
اخبار منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
شنبه 18 می 2024
اخبار پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
چهارشنبه 15 می 2024
اخبار راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
یکشنبه 12 می 2024
اخبار کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
پنج‌شنبه 9 می 2024
اخبار چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
دوشنبه 6 می 2024
اخبار کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
جمعه 3 می 2024
اخبار انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
سه‌شنبه 30 آوریل 2024