02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

آبپاش مخفی شونده فضای سبز

فروش انواع آبپاش مخفی شونده - آبپاش فضای سبز - آبپاش پارک - آبپاش ویلا ها و ....

آبپاش – آبپاش هانتر- آبپاش HUNTER- آبپاش مخفی شونده – آبپاش فضای سبز- آبپاش زمین فوتبال – آبپاش LVZR –  آبپاش Perrot- آبپاش پروت آلمان – آبپاش رین برد – آبپاش Rain Bird

 

آبپاش مخفی شونده فضای سبز

تلفن های تماس: 02136615570 – 02136615808 

آبپاش مخفی شونده فضای سبز راهی ایده‌آل برای آبیاری

در صورتی که باغچه و زمین چمن در اطراف شما زیاد باشد حتما می‌دانید که زمین چمن به صورت مدام نیاز به آبیاری دارد و فضای سبز نیز باید با برنامه‌ای مشخص آبیاری شود تا بتوانید همیشه از زیبایی و طراوت آن لذت ببرید. آنچه بزرگترین چالش بر سر راه آبیاری فضای سبز است معضل حضور فیزیکی تجهیزات آبیاری خواهد بود. همواره نیاز به تجهیزاتی که  بتواند در مواقع لزوم آبیاری را انجام دهد اما از آسیب‌های فیزیکی در اما باشد حس می‌شود و پاسخ به این نیاز اولین بار شرکت هانتر با تولید آبپاش مخفی شونده فضای سبز PGP اولین گام را برای حل این معضل برداشت. کافیست بتوان تجهیزات آبیاری را در زمین پنهان کرد تا از آسیب در امان باشند اما در این صورت عمل آبیاری به چه صورتی انجام می‌شود؟

آبپاش مخفی شونده فضای سبز چگونه کار می‌کند؟

این تجهیزات زیر زمین نصب می‌شود و در نقاط مشخص شده با توجه به شعاع پاشش هر کدام از نازل‌ها در فواصل مشخص، رایزها نصب می‌شود. هر زمانی که قرار به آبیاری باشد و با باز شدن شیر به صورت اتوماتیک یا دستی آب در لوله‌ها جریان می‌یابد و به محض آنکه فشار آب پشت نازل آبپاش مخفی شونده فضای سبز جمع شود رایزر به کار می‌افتد و تا ارتفاع مشخص در زمین بالا می‌رود. این ارتفاع پیش‌تر توسط تکنسین تنظیم شده است تا شعاع پاشش با توجه به فشار نازل و دبی در جای درست قرار گیرد.

 

مزیت استفاده از آبپاش مخفی شونده فضای سبز چیست؟

اولین و ابتدایی‌ترین فایده آبپاش مخفی شونده فضای سبز زیبایی فضاست. شما هیچ نشانه‌ای از تجهیزات آبیاری در زمین نمی‌بینید تا زمانی که آبیاری آغاز شود. در واقع این سیستم برای افرادی که با تجهیزات آبیاری آشنایی ندارند عملکرد هیجان انگیزی دارد. ناگهان چند نازل از زمین سر بلند می‌کنند و شروع به آبیاری می‌کنند.

آبپاش‌ها از صدمات فیزیکی در امان می‌مانند. شاید بعید به نظر برسد که آسیب به تجهیزات آبیاری توسط خطای انسانی درصد بالایی داشته باشد اما باید بدانید افرادی که برای نگه‌داری فضای سبز کارمی‌کنند به صورت مداوم در حال تعمیر و تعویض تجهیزات آبیاری هستند. دلیل این امر پایین بودن کیفیت تجهیزات آبیاری نیست بلکه هر چقدر هم کیفیت بالا باشد با ضربه یک توپ فوتبال که بی هدف و غیرعمد توسط یک کودک زده می‌شود آبپاش می‌شکند. آسیب‌هایی که حیوانات و حشرات به این تجهیزات می‌زنند نیز کم نیست. این آسیب‌ها آنقدر چشم‌گیر است که از نظر مالی نصب آبپاش مخفی شونده فضای سبز به صرفه خواهد بود زیرا با نصب آن به ندرت احتیاج به تعویض خواهید داشت.

آبپاش مخفی شونده فضای سبز از آسیب‌های ناشی از سرما و گرما و خوردگی نیز می‌کاهد. احتمال یخ زدگی آب درون لوله کم می‌شود. احتمال خوردگی تجهیزات به حداقل می‌رسد.

برای زمین‌های گلف و زمین‌های چمن انتخابی ایده‌ال است. هر انتخاب دیگری یا هزینه تعمیر و نگه‌داری بالایی دارد یا هزینه‌های اجرایی بالایی خواهد داشت.

یکی از مزیت‌های آبپاش مخفی شونده فضای سبز امکان تغییر و تنظیم دقیق شعاع پاشش و شدت پاشش است. شما می‌توانید با تغییر در ارتفاع رایزر نیز به صورت مداوم از انواع شیوه‌های آبیاری استفاده کنید.

مجموعه این مزیت‌ها باعث می‌شود که نسبت به سیستم‌های ثابت چه از نظر اقتصادی و چه از نظر کارایی و همچنین زیبایی شناسی استفاده از آبپاش مخفی شونده فضای سبز انتخابی ایده‌ال باشد.

 

انواع آبپاش مخفی شونده فضای سبز

سه برند مطرح جهانی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم. علاوه بر آن آبپاش مخفی شونده فضای سبز شرکت ایران دریپ نیز وجود دارد که به نسبت کارایی مناسبی دارد و می‌تواند انتخاب خوبی برای آبیاری فضای سبز شهری باشد و در عین حال حمایتی نیز از تولید کنندگان داخلی انجام می‎شود تا با بهبود وضعیت تولید خود در آینده شاهد محصولاتی با تنوع بالاتر باشیم.

آبپاش مخفی شونده فضای سبز هانتر

همانطور که گفته شد اولین آبپاش مخفی شونده توسط شرکت هانتر ارائه شد. آبپاش PGP اولین مدل آبپاش مخفی شونده بود که ابتدا برای آبیاری زمین‌های گلف مورد استفاده قرار گرفت. انواع دیگر PGJ و SRM نیز به عنوان آبپاش مخفی شونده از این شرکت ارائه شده است.

آبپاش مخفی شونده فضای سبز شرکت رین برد

این شرکت نیز مانند شرکت هانتر در کشور آمریکا واقع شده است و یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه تولید تجهیزات آبیاری محسوب می‌شود. سه مدل آبپاش مخفی شونده فضای سبز از این شرکت ارائه شده که شعاع پاشش آن‌ها حداقل 2 و حداکثر 16 متر را پوشش می‌دهد. کیفیت و عملکرد بسیار خوبی دارد.

آبپاش مخفی شونده فضای سبز پروت آلمان

این آبپاش برای زمین‎های چمن فوتبال طراحی شده است. 4 مدل این آبپاش به صورت تخصصی برای آبیاری زمین چمن طراحی شده است و حتی میزان آبدهی نازل‎‌ها نیز بر همین اساس در نظر گرفته می‌شود، این نوع آبپاش می‌تواند انتخاب اول بسیاری از استادیوم‌های مطرح جهان برای آبیاری زمین‌های چمن خود باشد.

آبپاش مخفی شونده فضای سبز ایران 

این نوع آبپاش توسط شرکت ایران طراحی و ساخته شده است و با قیمتی به مراتب پایین‌تر از انواع دیگر به فروش می‌رسد. نوع آبپاش مخفی شونده H3 این محصول با شعاع پاشش کم برای فضا سبز کوچک شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. آبپاش مخفی شونده فضای سبز

 

آبپاش مخفی شونده

آبپاش مخفی شونده – آبپاش فضای سبز – آبپاش چمن

یکی از انواع آبپاش ، آبپاش مخفی شونده می باشد. اسم آن به دلیل آنکه در زیر زمین نصب می گردد به آن آبپاش مخفی شونده می گویند. از آبپاش های مخفی شونده در زمین های چمن ، ویلاهای شخصی ، محوطه های سبز شخصی ، ساختمان های ادارای و زمین های فوتبال می توان استفاده نمود.

به دلیل پنهان بودن آبپاش و قیمت مناسب آن از این ابپاش به فراوانی در پارک ها شهرداری استفاده می کند. آبپاشهای مخفی شونده دارای تنوع های زیادی در مدل ها و برندهای موجود در بازار می باشند. همچنین قابل ذکر است که بیشتر شرکت های تولید کننده تجهیزات آبپاش های مخفی شونده از یک اصول کلی پیروی میکنند  ولی مدل های آن ها اگرچه دارای تنوع زیادی می باشد و در عمل می توان گفت که می توان از آبپاش برندهای دیگر جایگزین کرد و رنج تولیدی این شرکت ها تقریبا یکسان می باشد. به طور مثال مدل های سری  PS  آبپاش هانتر مشابه مدل سری US آبپاش رین برد می باشد.

نحوه اتصال آبپاش های مخفی شونده بدین صورت می باشد که بعد از حفر ترانشه و خواباندن لوله های آبیاری در داخل ترانشه ، برای اتصال آبپاش به لوله های از کمربند آبیاری استفاده می شود. به طور مثال برای اتصال آبپاش هانتر مدل PS 17 A  به لوله پلی اتیلن سایز 32 باید از کمربند 32 به 1/2 اینچ استفاده کرد. برای اتصال کمربند به آبپاش از وسیله ای که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد استفاده می شود که به آن رایزر کات آف CUT Off  گفته می شود.

در حالت کلی آبپاش های مخفی شونده را می توان به گروه ثابت و چرخشی (روتور) تقسیم بندی کرد. در آبپاشهای مخفی شونده ثابت تنظیمی از 1 درجه تا 360 درجه قابلیت تنظیم زاویه پاشش را دارا می باشد. در آبپاش روتور آبیاری قابلیت تنظیم چرخش و پاشش آبپاش ها از 40 درجه تا 360 درجه می باشد.

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

 

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی ( پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی ( آبپاش ، آبپاش زراعی، ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان تحهیزات آبیاری قطره ای ( قطره چکان نتافیم ، لوله آبیاری قطره ای ، درپر نتافیم و …. ) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت کشاورزی دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوریبت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده رین برد آمریکا RAIN BIRD : ( آبپاش رین برد RAIN BIRD – آبپاش مخفی شونده رین برد – آبپاش فضای سبز رین برد – کنترلر رین برد – شیر برقی رین برد – تایمر رین برد  و … ) – واردات تجهیزات رین برد آمریکا در ایران به صورت محدود صورت گرفته است. می توان گفت که در بین برند های موجود رین برد دارای بالاترین کیفیت می باشد اما به دلیل اختلاف قیمت با دیگر برند ها در ایران کمرنگ تر ظاهر شده است.

نماینده آبپاش ویرسا اسپانیا VYRSA – نماینده آبپاش ویر VYR : ( آبپاش کشاورزی ویرسا – آبپاش برنجی ویرسا اسپانیا – آبپاش ویرسا – آبپاش ضربه ای – آبپاش مزارع – آبپاش اسپانیایی – آبپاش تنظیمی و تمام دور ویر – آبپاش ویر اسپانیا ) – واردات آبپاش ویر ( آبپاش ویرسا ) در ایران نزدیک به ۱۵ سال پیش تا به حال می باشد و این آبپاش از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است. بی شک می توان گفت که آبپاش برنجی ویرسا یکی از محبوب ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده فروش آبپاش ویرسا آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

نماینده آبپاش آمبو ایتالیا AMBO : ( آبپاش آمبو محصول شرکت سایم ایتالیا – آبپاش کشاورزی آمبو – آبپاش تنظیمی آمبو – آبپاش تمام دور آمبو – آبپاش زراعی آمبو – آبپاش اصل ایتالیا – آبپاش آلمنیومی آمبو ایتالیا ) – واردات آبپاش آمبو ایتالیا حدود ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. آبپاش آمبو در دو مدل تنظیمی و تمام دور به عنوان آبپاش با شعاع پاشش ۲۵ متری بین طرفداران خود معروف می باشد.

نماینده آبپاش پروت آلمان PERROT : ( آبپاش پروت آلمان – آبپاش کشاوزی پروت – آبپاش برنجی پروت – آبپاش زراعی پروت آلمانی – آبپاش آلمانی – آبپاش تمام دور و تنظیمی پروت آلمان – آبپاش زمین فوتیال پروت – آبپاش تخصصی زمین فوتبال – آبپاش LVZR  – آبپاش LVZX – آبپاش چمن پروت آلمان ) – واردات آبپاش پروت آلمان در حدود بیش از ۱۰ سال است که در ایران انجام می شود. می توان گفت که آبپاش های زراعی پروت مشتریان خاص خود را هم در بین پیمانکاران و هم در بین طراحان سیستم های آبیاری دارد. همچینین آبپاش های LVZ پروت یکی از بی رقیب ترین ها ( کیفیت بالا با استاندارد های جهانی ) و البته گران ترین در جایگاه خود می باشد.

نماینده نتافیم آمریکا  NETAFIM : ( قطره چکان نتافیم – دریپر نتافیم – دریپر آبیاری نتافیم – قطره چکان ۸ لیتر نتافیم آمریکا – قطره چان کم فشار نتافیم- قطره چکان نتافیم PCJ- قطره چکان پر فشار نتافیم CNL – قطره چکان نتافیم EPDM – قطره چکان خود شوینده نتافیم – قطره چکان Netafim ) – واردات قطره چان نتافیم آمریکا بیش از ۱۵ سال است که در ایران انجام می شود. دریپر نتافیم به دلیل کیفیت و قیمت مناسب آن یکی از بی رقیب ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده میکروفلاپر آمریکا  MICRO FLAPER : ( قطره چکان میکروفلاپر – دریپر میکروفلاپر آمریکا – قطره چکان آمریکایی – قطره چکان با تاییده آب  و خاک – قطره چکان ۸ لیتر بر ساعت – قطره چکان ۴ لیتر بر ساعت – قطره چکان ۲ لیتر بر ساعت میکروفلاپر) – وارادت قطره چکان می کروفلاپر آمریکا بیش از ۶ سال است که در ایران انجام می گیرد. این قره چکان دارای تاییده از دفتر بهبود روش های آبیاری می باشد.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزیق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حدو بیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیتستم دارای کیفیت مناسب تری نسب به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یوردریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازر … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو واراد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغدارای ها

نماینده جیمزهاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمزهاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی یا لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژهای شما می باشد. 

 

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی