آبپاش ویرسا

قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای
مه پاش اوربیت
تجهیزات آبیاری قطره ای
تجهیزات آبیاری نمایش بیشتر

آبپاش ویرسا اسپانیا – آبپاش ویر – آّپاش VYR:

قطعا یکی از بیشترین کاربردهای آبپاش برنجی در زمین های کشاورزی می باشد. البته از سایزهای کوچک این آبپاش ها در باغات استفاده نیز می شود. می توان گفت که در حال حاظر در ایران آبپاش های زراعی را می توان در سه برند فوق مشاهده کرد که دارای واردات می باشند.

آبپاش ویر VYR – آبپاش ویرسا VYRSA:  این آبپاش ویرسا محصول کشور اسپانیا می باشد که واردات آن از سال ها پیش در ایران بوده است و در حال حاضر طرفداران خاص خود را دارد. یکی از مزیت های آبپاش ویر به دیگر آبپاش ها این است که اگر چه در بعضی از شهرها مدل های کپی شده ای از آن کپی می شود ولی در حالت کلی مدل های تنظیم شونده آن دارای کپی نبوده (به خاطر شرایط تولیدی خاص). از دیگر مزیت های این آبپاش ویرسا می توان به تنوع مدل ها و سایز های آن اشاره کرد که از سایز ۱/۲ تا ۱/۲ ۱ اینچ را در بر می گیرد. در نهایت این آبپاش با توجه به قیمت آن و عمر مفید بالا آن کاربرد زیادی در مزارع و باغ ها دارا می باشد و یک آبپاش خوب با قیمت مناسب به حساب می آید.

آبپاش ویرسا
آبپاش ویرسا اسپانیا

بی شک یکی از معروف ترین آبپاش موجود در بازار ایران آبپاش ویرسا اسپانیا می باشد. این شرکت یکی از قدیمی ترین ها در صنعت آبپاش و سیستم های آبیاری می باشد. آبپاش ویر اسپانیا به صورت برنجی و پلاستیکی تولید می شود. معروف ترین آبپاش های پلاستیکی ویرسا را می توان به دو مدل وارداتی آبپاش ویرسا یعنی مدل های VYR36 , VYR66 محدود کرد. واردات آبپاش های ویرسا اسپانیا حدود ۱۵ سال می باشد که در ایران انجام می شود. این آبپاش نسب به مدل های مشابه خود نظیر آبپاش نلسون  Nelson  آمریکا یا آبپاش آمبو Ambo ایتالیا به دلیل قیمت مناسب آن دارای جایگاه خاصی در فروش می باشد.

واردات آبپاش های برنجی و کشاورزی ویر یا ویرسا اسپانیا به مدل های خاصی محدود می شود. برای ورودی ۱/۲ اینچ ویر VYR80 و  ,ویر VYR50 استفاده می شود. برای وردی ۳/۴ اینچ از آبپاش های ویر VYR35 و VYR60 استفاده می شود و برای اندازه ورودی ۱/۲ ۱ اینچ از مدل های ویر VYR155 و VYR150 استفاده می شود. این مدل های جفت شده در فوق یکی از آنها به صورت آبپاش تمام دور می باشد و دیگر به صورت تنظیم شونده می باشند که قابلیت تنظیم شعاع پاشش را دارند. البته ذکر این نکته لازم است که آبپاش تنظیمی می توانند بجای آبپاش های تمام دور هم استفاده شوند و به صورت آبپاش تمام دور استفاده گردند.

نحوه چینش آبپاش ها در ایران به دو صورت مثلثی و مربعی آرایش پیدا می کنند. اما بیشتر طراح ها در ایران از شیوه چینش آبپاش ها با سیستم مثلثی استفاده می کنند. البته قابل ذکر می باشد که در مناطقی که بادخیز می باشد این نحوه چینش جواب بهتری می دهد. در اکثر کاتالوگ ها این نکته در نظر گرفته شده است و مشخصات کامل آبپاش ها در آن قرار گرفته است که کمک فراوانی در چینش و طراحی سیستم های آبیاری تحت فشار و طراحی سیستم های آبیاری بارانی ایفا می کند.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار پمپ تراکتوری چیست ؟
پمپ تراکتوری چیست ؟
یکشنبه 25 جولای 2021
اخبار آشنایی با سیستم نوین آبپاش مخفی شونده
آشنایی با سیستم نوین آبپاش مخفی شونده
پنج‌شنبه 22 جولای 2021
اخبار مزایای استفاده از آبپاش مخفی شونده در آبیاری
مزایای استفاده از آبپاش مخفی شونده در آبیاری
چهارشنبه 21 جولای 2021
اخبار کارایی دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
کارایی دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
چهارشنبه 21 جولای 2021
دسته‌بندی نشده مزایا آبپاش مخفی شونده(مزیت های استفاده از آبپاش مخفی شونده)
مزایا آبپاش مخفی شونده(مزیت های استفاده از آبپاش مخفی شونده)
سه‌شنبه 20 جولای 2021
دسته‌بندی نشده ایجاد کارواش صنعتی (چگونه با کمترین هزینه یک کارواش صنعتی درست کنیم)
ایجاد کارواش صنعتی (چگونه با کمترین هزینه یک کارواش صنعتی درست کنیم)
یکشنبه 18 جولای 2021
دسته‌بندی نشده کارواش خانگی و کارواش خانگی ارزان
کارواش خانگی و کارواش خانگی ارزان
یکشنبه 18 جولای 2021
دسته‌بندی نشده کاربرد دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
کاربرد دستگاه رطوبت ساز چیست ؟
جمعه 16 جولای 2021
دسته‌بندی نشده رطوبت ساز و مزایای استفاده از آن
رطوبت ساز و مزایای استفاده از آن
جمعه 16 جولای 2021
دسته‌بندی نشده کارواش (صنعتی) industrial water jet چیست؟
کارواش (صنعتی) industrial water jet چیست؟
جمعه 16 جولای 2021