آبپاش ویرسا

قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای
مه پاش اوربیت
تجهیزات آبیاری قطره ای
تجهیزات آبیاری نمایش بیشتر

آبپاش ویرسا اسپانیا – آبپاش ویر – آّپاش VYR:

قطعا یکی از بیشترین کاربردهای آبپاش برنجی در زمین های کشاورزی می باشد. البته از سایزهای کوچک این آبپاش ها در باغات استفاده نیز می شود. می توان گفت که در حال حاظر در ایران آبپاش های زراعی را می توان در سه برند فوق مشاهده کرد که دارای واردات می باشند.

آبپاش ویر VYR – آبپاش ویرسا VYRSA:  این آبپاش ویرسا محصول کشور اسپانیا می باشد که واردات آن از سال ها پیش در ایران بوده است و در حال حاضر طرفداران خاص خود را دارد. یکی از مزیت های آبپاش ویر به دیگر آبپاش ها این است که اگر چه در بعضی از شهرها مدل های کپی شده ای از آن کپی می شود ولی در حالت کلی مدل های تنظیم شونده آن دارای کپی نبوده (به خاطر شرایط تولیدی خاص). از دیگر مزیت های این آبپاش ویرسا می توان به تنوع مدل ها و سایز های آن اشاره کرد که از سایز ۱/۲ تا ۱/۲ ۱ اینچ را در بر می گیرد. در نهایت این آبپاش با توجه به قیمت آن و عمر مفید بالا آن کاربرد زیادی در مزارع و باغ ها دارا می باشد و یک آبپاش خوب با قیمت مناسب به حساب می آید.

آبپاش ویرسا
آبپاش ویرسا اسپانیا

بی شک یکی از معروف ترین آبپاش موجود در بازار ایران آبپاش ویرسا اسپانیا می باشد. این شرکت یکی از قدیمی ترین ها در صنعت آبپاش و سیستم های آبیاری می باشد. آبپاش ویر اسپانیا به صورت برنجی و پلاستیکی تولید می شود. معروف ترین آبپاش های پلاستیکی ویرسا را می توان به دو مدل وارداتی آبپاش ویرسا یعنی مدل های VYR36 , VYR66 محدود کرد. واردات آبپاش های ویرسا اسپانیا حدود ۱۵ سال می باشد که در ایران انجام می شود. این آبپاش نسب به مدل های مشابه خود نظیر آبپاش نلسون  Nelson  آمریکا یا آبپاش آمبو Ambo ایتالیا به دلیل قیمت مناسب آن دارای جایگاه خاصی در فروش می باشد.

واردات آبپاش های برنجی و کشاورزی ویر یا ویرسا اسپانیا به مدل های خاصی محدود می شود. برای ورودی ۱/۲ اینچ ویر VYR80 و  ,ویر VYR50 استفاده می شود. برای وردی ۳/۴ اینچ از آبپاش های ویر VYR35 و VYR60 استفاده می شود و برای اندازه ورودی ۱/۲ ۱ اینچ از مدل های ویر VYR155 و VYR150 استفاده می شود. این مدل های جفت شده در فوق یکی از آنها به صورت آبپاش تمام دور می باشد و دیگر به صورت تنظیم شونده می باشند که قابلیت تنظیم شعاع پاشش را دارند. البته ذکر این نکته لازم است که آبپاش تنظیمی می توانند بجای آبپاش های تمام دور هم استفاده شوند و به صورت آبپاش تمام دور استفاده گردند.

نحوه چینش آبپاش ها در ایران به دو صورت مثلثی و مربعی آرایش پیدا می کنند. اما بیشتر طراح ها در ایران از شیوه چینش آبپاش ها با سیستم مثلثی استفاده می کنند. البته قابل ذکر می باشد که در مناطقی که بادخیز می باشد این نحوه چینش جواب بهتری می دهد. در اکثر کاتالوگ ها این نکته در نظر گرفته شده است و مشخصات کامل آبپاش ها در آن قرار گرفته است که کمک فراوانی در چینش و طراحی سیستم های آبیاری تحت فشار و طراحی سیستم های آبیاری بارانی ایفا می کند.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار بررسی ویژگی‌های پمپ کارواش ۴۰۰ بار برتولینی
بررسی ویژگی‌های پمپ کارواش ۴۰۰ بار برتولینی
شنبه 4 ژوئن 2022
اخبار مشخصات کنترلر هانتر
مشخصات کنترلر هانتر
یکشنبه 29 می 2022
اخبار بهترین مرکز خرید پمپ کارواش برتولینی wbl1111
بهترین مرکز خرید پمپ کارواش برتولینی wbl1111
دوشنبه 23 می 2022
اخبار معرفی کامل مه پاش صنعتی فیتینگی
معرفی کامل مه پاش صنعتی فیتینگی
سه‌شنبه 17 می 2022
اخبار مزایای استفاده از پمپ کارواش تک فاز
مزایای استفاده از پمپ کارواش تک فاز
چهارشنبه 11 می 2022
اخبار مقایسه قیمت پمپ کارواش سه فاز در ایران
مقایسه قیمت پمپ کارواش سه فاز در ایران
پنج‌شنبه 5 می 2022
اخبار بهترین قیمت پمپ کارواش ایتالیایی در بازار
بهترین قیمت پمپ کارواش ایتالیایی در بازار
جمعه 29 آوریل 2022
اخبار تایمر آبیاری قطره ای باغ چگونه محصولی است
تایمر آبیاری قطره ای باغ چگونه محصولی است
شنبه 23 آوریل 2022
اخبار نحوه خرید پمپ کارواش ایتالیایی
نحوه خرید پمپ کارواش ایتالیایی
یکشنبه 17 آوریل 2022
اخبار مه پاش مرغداری و همه چیز درباره آن
مه پاش مرغداری و همه چیز درباره آن
دوشنبه 11 آوریل 2022