آبپاش ویرسا

قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای
مه پاش اوربیت
تجهیزات آبیاری قطره ای
تجهیزات آبیاری نمایش بیشتر

آبپاش ویرسا اسپانیا – آبپاش ویر – آّپاش VYR:

قطعا یکی از بیشترین کاربردهای آبپاش برنجی در زمین های کشاورزی می باشد. البته از سایزهای کوچک این آبپاش ها در باغات استفاده نیز می شود. می توان گفت که در حال حاظر در ایران آبپاش های زراعی را می توان در سه برند فوق مشاهده کرد که دارای واردات می باشند.

آبپاش ویر VYR – آبپاش ویرسا VYRSA:  این آبپاش ویرسا محصول کشور اسپانیا می باشد که واردات آن از سال ها پیش در ایران بوده است و در حال حاضر طرفداران خاص خود را دارد. یکی از مزیت های آبپاش ویر به دیگر آبپاش ها این است که اگر چه در بعضی از شهرها مدل های کپی شده ای از آن کپی می شود ولی در حالت کلی مدل های تنظیم شونده آن دارای کپی نبوده (به خاطر شرایط تولیدی خاص). از دیگر مزیت های این آبپاش ویرسا می توان به تنوع مدل ها و سایز های آن اشاره کرد که از سایز ۱/۲ تا ۱/۲ ۱ اینچ را در بر می گیرد. در نهایت این آبپاش با توجه به قیمت آن و عمر مفید بالا آن کاربرد زیادی در مزارع و باغ ها دارا می باشد و یک آبپاش خوب با قیمت مناسب به حساب می آید.

آبپاش ویرسا
آبپاش ویرسا اسپانیا

بی شک یکی از معروف ترین آبپاش موجود در بازار ایران آبپاش ویرسا اسپانیا می باشد. این شرکت یکی از قدیمی ترین ها در صنعت آبپاش و سیستم های آبیاری می باشد. آبپاش ویر اسپانیا به صورت برنجی و پلاستیکی تولید می شود. معروف ترین آبپاش های پلاستیکی ویرسا را می توان به دو مدل وارداتی آبپاش ویرسا یعنی مدل های VYR36 , VYR66 محدود کرد. واردات آبپاش های ویرسا اسپانیا حدود ۱۵ سال می باشد که در ایران انجام می شود. این آبپاش نسب به مدل های مشابه خود نظیر آبپاش نلسون  Nelson  آمریکا یا آبپاش آمبو Ambo ایتالیا به دلیل قیمت مناسب آن دارای جایگاه خاصی در فروش می باشد.

واردات آبپاش های برنجی و کشاورزی ویر یا ویرسا اسپانیا به مدل های خاصی محدود می شود. برای ورودی ۱/۲ اینچ ویر VYR80 و  ,ویر VYR50 استفاده می شود. برای وردی ۳/۴ اینچ از آبپاش های ویر VYR35 و VYR60 استفاده می شود و برای اندازه ورودی ۱/۲ ۱ اینچ از مدل های ویر VYR155 و VYR150 استفاده می شود. این مدل های جفت شده در فوق یکی از آنها به صورت آبپاش تمام دور می باشد و دیگر به صورت تنظیم شونده می باشند که قابلیت تنظیم شعاع پاشش را دارند. البته ذکر این نکته لازم است که آبپاش تنظیمی می توانند بجای آبپاش های تمام دور هم استفاده شوند و به صورت آبپاش تمام دور استفاده گردند.

نحوه چینش آبپاش ها در ایران به دو صورت مثلثی و مربعی آرایش پیدا می کنند. اما بیشتر طراح ها در ایران از شیوه چینش آبپاش ها با سیستم مثلثی استفاده می کنند. البته قابل ذکر می باشد که در مناطقی که بادخیز می باشد این نحوه چینش جواب بهتری می دهد. در اکثر کاتالوگ ها این نکته در نظر گرفته شده است و مشخصات کامل آبپاش ها در آن قرار گرفته است که کمک فراوانی در چینش و طراحی سیستم های آبیاری تحت فشار و طراحی سیستم های آبیاری بارانی ایفا می کند.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
شنبه 18 می 2024
اخبار پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
چهارشنبه 15 می 2024
اخبار راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
یکشنبه 12 می 2024
اخبار کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
پنج‌شنبه 9 می 2024
اخبار چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
دوشنبه 6 می 2024
اخبار کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
جمعه 3 می 2024
اخبار انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
سه‌شنبه 30 آوریل 2024
اخبار معرفی الکتروموتور های گوانگلو و راهنمای خرید آنها
معرفی الکتروموتور های گوانگلو و راهنمای خرید آنها
سه‌شنبه 5 مارس 2024
دسته‌بندی نشده راهنمایی در خرید گیربکس شافت مستقیم ارزان قیمت
راهنمایی در خرید گیربکس شافت مستقیم ارزان قیمت
پنج‌شنبه 29 فوریه 2024
اخبار بررسی لیست مشخصات گیربکس حلزونی چینی
بررسی لیست مشخصات گیربکس حلزونی چینی
شنبه 24 فوریه 2024