02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

سیستم مه پاش و میست - مه پاش

طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش

مه پاش – میست – سیستم مه پاش – سیستم میست – سیستم خنک کننده هوا – سیستم رطوبت زا – سیستم مه پاش گلخانه – سیستم میست گلخانه – سیستم میست گلخانه – سیستم مه پاش مرغداری – سیستم میست مرغداری – سیستم مه پاش صنعتی – سیستم مه پاش خانگی – پک مه پاش خانگی – مه پاش پلاستیکی – مه پاش فیتکو – مه پاش نتافیم آمریکا – مه پاش چهار نازله – مه پاش تک نازله – مه پاش ویلا – مه پاش باغ – مه پاش رستوران – مه پاش دربند – سیستم فن و مه پاش – طراحی سیستم مه پاش و میست – اجرای سیستم مه پاش و میست

 

مه پاش نازلی اوربیت آمریکا

ORBIT

مه پاش نتافیم چهار نازله

Netafim 

سیستم مه پاش – سیستم میست

از سیستم مه پاش و میست در گلخانه ها – باغات – کارخانه های صنعتی – معادن – مرغ داری ها – گاوداری ها – سیستم های خنک کننده مرکزی- استخر ها – قفس پرندگان – آلاچیق ها – رستوران ها – مکان های تفریحی و ….. استفاده می شود. این سیستم در چندین سال اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این سیستم کارایی بسیار بالایی دارد البته با توجه به نیاز مورد استفاده از آن باید مدل و نوع مطلوب آن را انتخاب کرد. می توان گفت که مهترین قسمت در خرید یک سیستم مه پاش انتخاب درست آن سیستم می باشد. چرا که با توجه به نیاز هر پروژه سیستم مه پاش مخصوص به آن باید انتخاب و طراحی شود. توجه به این نکته که تفاوت قیمت های مه پاش بسیار متفاوت می باشد. به طور مثال یک سیستم مه پاش صنعتی چندین برایر یک سیستم مه پاش خانگی هزینه بردار است.

مه پاش کارخانه

 سیستم مه پاش را به طور کلی می توان به دو دسته مه پاش با فشار کاری بالا و مه پاش های با فشار کاری پایین تقسیم بندی کرد. مه پاش های فشار قوی که با فشار بالای ۳۰ تا ۱۰۰ بار کار می کنند. عمدتا از جنس استیل و برنجی می باشند. در این مه پاش ها از سیستم پمپاژ مرکزی فشار بالا یا همان پمپ های پستونی (به طور مثال ۱۰۰ بار – ۱۵۰ بار – ۲۰۰ بار  و… ) استفاده می کنند. این سیستم های مه پاش را به صورت فیتینگی یا پیچی طراحی و اجرا می کنند. قیمت و هزینه سیستم مه پاش فشار بالا به خاطر سیستم پمپاژ مرکزی و اتصالات آن می توان گفت که جز گران ترین ها در مابین سیستم های مه پاش می باشد.

سیستم مه پاش گلخانه

مه پاش با فشار کاری پایین سیستم هایی هستند که با فشار کاری ۱ تا ۱۰ بار کار می کنند که با توجه به مدل آن ها کاربرد های مختلفی نیز دارند. با توجه به مکان استفاده از مه پاش می توان برای آن پروژه سیستم بهینه آن انتخاب گردد. به طور مثال اگر به دنبال یک سیستم مه پاش خانگی و ارزان قیمت هستید می توانید از پک های مه پاش خانگی (کیت مه پاش) استفاده کنید. یا اگر برای گلخانه و نشا کاری دنبال سیستم آبیاری و مه پاش هستید می توانید از مه پاش چهار نازله نتافیم استفاده کنید. در بسیاری از موارد که کاربر صرفا جهت تولید مه و ایجاد رطوبت در محل مورد نظر می باشد می تواند از مه پاش های فیتکو انگلیس (مه پاش پلاستیکی کم فشار فیتکو) استفاده کرد. 

مه پاش خانگی

اگر برای خنک کردن و ایجاد محیطی باطراوت هستید در مکان های شخصی خود از مه پاش تک نازله اوربیت آمریکا استفاده کنید. لوله های اتصال این مه پاش ها قابلت انعطاف داشته و با توجه به نیاز شما شکل پذیر می باشد. این مه پاش ها دارای مدل های تک – دو و سه نازله می باشند. به طور مثال از مه پاش تک نازله اوربیت می توان برای ایجاد رطوبت در قفس پرندگان استفاده کرد و یا برای اجاد رطوبت برای گلدان های شما استفاده کرد. 

10198_action_600

تایمر مه پاش یکی از پرکاربرد ترین ها در نوع خود می باشد. این سیستم متناسب با نیاز شما قابلیت تنظیم داشته و در زمان های مشخص سیستم را روشن نموده و محیط مورد نظر با توجه به سیستم نصب شده مه پاشی می شود و بعد از تایم مورد نظر سیستم به صورت اتوماتیک خاموش می شود. این سیستم را می توان برای سیستم های مه پاش ۱ تا ۶ بار فشار استفاده کرد.

برای سیستم های مه پاش فشار بالا با توجه به تعداد خط های طراحی شده مه پاش و محیط مورد نظر می توان از کنترلر اتوماتیک آبیاری و شیر برقی فشار بالا استفاده کرد. این سیتستم در ساعات انتخابی شما پمپ را استارت می کند و شیر برقی خط مه پاش مورد نظر شما را راه  اندازی می نماید.  

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

 

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد.