قطعات پمپ کارواش برتولینی

تجهیزات کارواش صنعتی

قطعات پمپ برتولینی -سرامیک – سوپاپ – کیت پکینگ آببندی – سر سیلندر – شاتون پمپ برتولینی – میل شاتون – میل لنگ – لوازم پمپ برتولینی ۱۱۰ بار و ۲۰۰ بار  – لوازم یدکی پمپ برتولینی – نمایندگی – تعمیر پمپ برتولینی – شیر فشار شکن پمپ برتولینی ۱۱۰ بار –

شیر فشار شکن پمپ برتولینی ۲۰۰ بار – شیر فشار شکن پمپ برتولینی ۳۰۰ بار – کاسه نمد روغن برتولینی – کیت قطعات یدکی فابریکی 

در حال بارگذاری پخش کننده...
تجهیزات کارواش
قطعات پمپ کارواش
تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
کارواش صنعتی نمایش بیشتر

قطعات پمپ کارواش برتولینی شامل موارد زیر می باشند:

 • پکینگ پمپ کارواش ۱۱۰ بار برتولینی
 • پکینگ پمپ کارواش ۲۰۰ بار برتولینی
 • شاتون پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار
 • شاتون پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار آلومینیومی
 • شاتون پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار برنجی
 • شیر فشار شکن برتولینی ۱۱۰ بار
 • شیر فشار شکن برتولینی ۲۰۰ بار
 • سر سیلندر پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار خالی
 • سرامیکی پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار
 • سرامیکی پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار
 • سوپاپ پمپ کارواش ۱۱۰ بار برتولینی
 • سوپاپ پمپ کارواش ۲۰۰ بار برتولینی

پکینگ پمپ برتولینی ایتالیا

پکینگ پمپ کارواش برتولینی 

یکی از قطعات پمپ کارواش برتولینی که در موارد فوق ذکر شد، پکینگ پمپ کارواش می باشد که وظیفه ی اصلی این قطعات آب بندی کردن سر سیلندر می باشد و پکینگ به منظور جلوگیری از خارج شدن سیال در حال پمپاژ تحت فشار درون پمپ کارواش، به فضای های خارجی می باشد.

شاتون پمپ برتولینی اصلی

شاتون پمپ کارواش برتولینی 

از دیگر قطعات پمپ کارواش برتولینی شاتون پمپ کارواش می باشد. این قطعه را برای تحمل در برابر فشار آب، معمولا از جنس سختی چون فولاد می سازند.

شیر فشار شکن
شیر فشار شکن برتولینی ۲۰۰ بار

فشار شکن پمپ کارواش برتولینی 

این لوازم یدکی پمپ کارواش برتولینی موجب می شود تا در هنگام فرآیند شستشو، فشار بیش از حدی به کارواش وارد نشود و یه نوعی مانع از ترکیدن کارواش می شود.

سر سیلندر پمپ کارواش برتولینی

سر سیلندر پمپ کارواش برتولینی 

از جمله قطعات پمپ کارواش برتولینی پرکاربرد، می توان به سرسیلندر پمپ کارواش اینتر اشاره کرد که وظیفه ی آن نگهداری و محافظت از پکینگ و سوپ های کارواش می باشد.

سرامیک پمپ کارواش برتولینی

سرامیک پمپ کارواش برتولینی 

نوع دیگری از قطعات پمپ کارواش برتولینی  سرامیک کارواش اینتر می باشد که خصوصیت بارز استفاده از آن، عمر طولانی و ضد سایش می باشد.

سوپاپ پمپ کارواش برتولینی 

یکی از قطعات پمپ کارواش برتولینی پر مصرف، سوپاپ پمپ کارواش می باشد و وظیفه ی اصلی آن است جابه جایی آب و خروج هوا در زمان تعیین شده است.

سوپاپ پمپ برتولینی 200 بار

سوپاپ پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار

قطعات پمپ کارواش برتولینی، کاربرد و مؤثر

قطعات پمپ کارواش برتولینی، با کاربرد مؤثر و کارآمدی که دارد، نقش مؤثری در پاک کردن سطوح از آلودگی ها و گرد و غبار دارد و سطح تمیزی را برای شما به ارمغان می آورد. قطعات پمپ کارواش برتولینی با نقش شایان توجهی که در صنعت ایفا می کند، به تمیزی سطوح شما از غبار، کمک شایانی می کند.

امروزه با توجه به تکنولوژی ای که پرده ی حبابش را بر دنیا گسترانده است، ذات انسان ها به سمت تنبلی پیش رفته است. به خصوص که مشغله های آن ها بیشتر و وقتشان کم تر شده است؛ بنابراین ترجیح می دهند در همان مدت اندکی که از میان مشغله هایشان برایشان خالی می ماند، نهایت استفاده را کنند و کمتر به کارهای تمیز کاری بپردازند. امروزه انسان ها بیشتر برای وقتشان ارزش قائل می شوند و همینطور برای جسمشان. ترجیح می دهند تا نهایت ممکن از سختی و کندی کارها بکاهند و تمیز کردن و آراسته کردن فضای اطرافشان را آسان تر کنند و به آن سرعت ببخشند. مضاف بر آن که تمیزی و آراستگی، نقش بسزایی در شخصیت افراد و حس اعتماد به نفسشان ایفا می کند.

بی توجهی به نظافت و پاکیزگی و گذشتن و اهمیت ندادن به آن، وجهه ی نامناسبی به افراد می بخشد و آن ها را افرادی بی حوصله و بی اعتماد به نفس نشان می دهد.

هر سال که می گذرد تکنولوژی وجه ای تازه و نو را از خود، به بشر نشان می دهد و با ظهور متفاوتش، بار بیشتری را از دوش بشر بر می دارد و به جلوه ی راحت طلب آن کمک قابل توجهی می کند. به همین جهت می باشد که طرفداران تکنولوژی روز به روز بیشتر می شود و افراد از طبیعت و زندگی طبیعی جاری در آن، دورتر می شوند.

از جمله چیزهایی که تکنولوژی امروزه در اختیار ما گذاشته است می توان به پمپ های کارواش اشاره کرد که با عملکرد متفاوت خود کمک شایانی به تمیز کردن سطوح می کند و محیطی پاکیزه را برای ما به ارمغان می آورد.

پمپ های کارواش با فشاری خیلی سریع تر و عمیق تر از شلنگ لوله، سطح را تمیز کند و همینطور آب کمتری مصرف می کند. طرز کار این پمپ های کارواش آنقدر هم که به نظر می رسد پیچیده نمی باشد. طرز کار آن در واقع به این صورت می باشد که واشر آب معمولی را از یک شیر آب می گیرد و به پمپ می برد و پمپ کارواش آب را به فشار بالا می رساند و در آخر، آب را با فشار و سرعت بالا از طریق یک شلنگ به بیرون می ریزد.

پمپ برتولینی 200 بار 20 لیتر مدل TML2020پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار

باید عرض کنم نام دیگری نیز وجود دارد که پمپ کارواش به آن نیز شهرت دارد و آن پمپ پیستونی نام دارد. همچنین نام های دیگری نیز وجود دارند که به این پمپ کارواش نسبت داده شده است و این نام ها عبارتند از: پمپ پلانجری و پمپ فشار بالا. از پرکاربرد ترین پمپ های کارواش می توان به پمپ های کارواش ۲۰۰ بار اشاره کرد که بیشتر در کارواش و شستشوی ماشین ها کاربرد دارد.

موتورهای پمپ کارواش، منبع تأمین و قدرت پمپ های کارواش می باشند که هر چقدر ابعادشان بزرگتر باشد، دستگاه قدرتمند تر و کارآمدتر خواهد بود.

پمپ های کارواش در ۳ نوع عرضه می شوند که این سه نوع عبارتند از: پمپ کارواش خانگی، پمپ پلانجری نیمه صنعتی و پمپ پیستونی صنعتی.

پمپ کارواش خانگی معمولا فشاری که ایجاد می کند بین ۷۰ تا ۱۱۰ بار می باشد و در جهت شستشوی خودروها، زمین و آشپزخانه و غیره به کار می رود. این پمپ کارواش خانگی, عموما تک فاز می باشد و مصرف آب پایینی دارد. که این مورد با توجه به منابع رو به کاهش زمین، بسیار حائز اهمیت می باشد.

پمپ کارواش خانگی برای استفاده ی مداوم توصیه نمی شود. بنابراین اگر نیاز باشد تا به دفعات زیادی در طول هفته از کارواش استفاده شود و یا به فشار بالایی نیاز بود می بایست به پمپ کارواش دیگری به نام پمپ کارواش صنعتی، رو آورد. پمپ کارواش صنعتی تا فشار ۴۰۰ بار و حتی شاید بیشتر در مواقع مورد نیاز، ایجاد می کند. پرکاربرد ترین پمپ کارواش صنعتی، پمپ ۲۰۰ بار می باشد که برای شستشوی خودرو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و فشارهای بالاتر از ۲۰۰ بار برای شستشوی سرامیک و دستگاه های روغنی استفاده می شود.

 از معروف ترین و محبوب ترین پمپ های کارواش می توان به پمپ کارواش برتولینی اشاره کرد.

قطعات پمپ کارواش برتولینی ابزارهایی بسیار پرکاربرد و کارآمد می باشند که در جهت نظافت و تمیزی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. قطعات پمپ کارواش برتولینی به ما کمک می کند تا طیف وسیعی از آلودگی ها را در هر سطح و ابعادی، در کوتاه ترین زمان ممکن و مورد انتظار و با کمترین آب مصرفی و صرفه جویی در آب، از بین برد و سطحی تمیز و پاکیزه را به ارمغان آورد.

با به کارگیری قطعات پمپ کارواش برتولینی که در صنعت بسیار کارآمد و مؤثر می باشند، می توان شستشویی سریع و پاکیزه داشت.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
دوشنبه 27 می 2024
اخبار سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
جمعه 24 می 2024
اخبار چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
سه‌شنبه 21 می 2024
اخبار منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
شنبه 18 می 2024
اخبار پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
چهارشنبه 15 می 2024
اخبار راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
یکشنبه 12 می 2024
اخبار کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
پنج‌شنبه 9 می 2024
اخبار چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
دوشنبه 6 می 2024
اخبار کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
جمعه 3 می 2024
اخبار انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
سه‌شنبه 30 آوریل 2024