02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

پمپ کارواش اینترپمپ

فروش انواع پمپ کارواش اینترپمپ - پمپ کارواش پیستونی، پمپ واترجت اینتر پمپ، پمپ پلانجری و ...

پمپ کارواش اینترپمپ  – پمپ کارواش پیستونی – پمپ واترجت اینتر پمپ – پمپ پلانجری – پمپ پیستونی اینتر پمپ – پمپ 200 بار اینتر پمپ – پمپ 100 بار اینتر پمپ – پمپ کارواش ایتالیایی – کارواش صنعتی ایتالیایی

تلفن های تماس: 02136615570 – 02136615808 

معرفی پمپ کارواش اینترپمپ

پمپ کارواش اینترپمپ یکی دیگر از انواع پمپ های فشار قوی از خانواده پمپ های جابجایی مثبت است که از یک مکانیزم معمولا چرخشی برای ایجاد حرکات رفت و برگشتی پیستون درون سیلندر استفاده می کند و از طریق آن فرایند پمپاژ و مکش سیالات را انجام می دهد. از این نوع پمپ با نام های پمپ پلانجری و پمپ واترجت پیستونی نیز در بازار موجود می باشد.

 

کارواش صنعتی 200 بار

پمپ کارواش اینتر پمپ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

به طور معمول کاربران پمپ کارواش اینترپمپ در مواقعی از آن استفاده می کنند که بخواهند از مصرف آب صرفه جویی کرده و فشار کم آن را با خروجی پرفشار استفاده نماید. با این کار به راحتی می توان پروسه مربوط به نظافت و شست و شو را تسهیل و تسریع بخشید و آن را در راحت ترین شکل ممکن انجام داد. پمپ کارواش دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از آن ها بنا به نیاز مشتری و مصارف مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. در اینجا یکی از پمپ های محبوب و پرفروش را ذکر خواهیم کرد که عملکرد متریال های مختلف آن، ما را به یاد کمپانی و گروه صنعتی معتبر و گسترده اینترپمپ می اندازد.

معرفی پمپ کارواش اینتر پمپ

پمپ کارواش اینترپمپ به یکی از انواع پمپ های تولید شده با کیفیت و مرغوب گروه صنعتی اینترپمپ گفته می شود که با توان مقاومتی و فشار مابین 98 تا 500 در جهت استفاده در مصارف مختلف به کار گرفته می شود. این نوع پمپ، همان دستگاه پلانجری فشار قوی از خانواده جا به جایی مثبت است که از یک عملکرد معمولا چرخشی، برای ایجاد حرکات رفت و برگشت پیستون درون سیلندر استفاده می کند و از طریق آن، فرایند پمپاژ و خروج پرفشار آب را انجام می دهد.

در واقع تمامی پمپ های کارواش اینترپمپ در مصارفی که به فشار خروجی آب نیاز باشد به کار گرفته می شود. شرکت صنعتی اینترپمپ که یکی از معتبرترین گروه صنعتی در دنیا است در حال حاضر بزرگترین تولید کننده پمپ های فشار بالا در دنیا است. فناوری مدرن و پیشرفته، کیفیت استاندارد و استثنایی، طراحی زیبا و کاربر پسند و پروسه ساخت اتوماتیک پیشرفته در شرکت اینترپمپ، همه و همه دست به دست هم دادند پمپ کارواش اینترپمپ را به یک شاهکار جهانی تبدیل سازند. پمپ واترجت اینترپمپ به راحتی قادر است تا 500 بار فشار مقاومتی را تحمل نماید. ناگفته نماند که شرکت اینترپمپ از چندین گواهینامه و استاندارد بین المللی از جمله استاندارد iso 9001 برخوردار است و همچنین لوح استاندارد سیستم مدیریتی را از کشور ایتالیا دریافت کرده است. به همین خاطر می باشد که حدود 75 درصد از انواع پمپ کارواش اینترپمپ تولید شده توسط این شرکت به خارج از کشور ایتالیا ارسال می شود.

پمپ کارواش اینترپمپ

مزایای پمپ کارواش اینترپمپ

درباره مزیت های پمپ کارواش اینترپمپ چه می دانید؟

از جمله بارز موفقیت و اعتبار پمپ کارواش اینترپمپ می توان به فشرده بودن اندازه پمپ های تولیدی، کم صدا بودن و نیز قابلیت دسترسی، نگهداری و تعمیرات آسان آن ها اشاره کرد. این نوع پمپ فشار قوی و کم صدا، با امکان جا به جایی و حمل بسیار آسانی که دارند به جایگزین بسیار مناسبی برای پمپ های قدیمی و فرسوده معرفی شده و تحولی عظیم و شگرف در تجارت پمپ کارواش به وجود آورده است. از دیگر ویژگی های پمپ واترجت اینترپمپ عبارت اند از:

طول عمر و کیفیت بالا

کارکرد آسان و بدون ارتعاش

راندمان کاری بالا

طراحی زیبا و منحصر به فرد

موجود بودن لوازم یدکی

 

متریال های پمپ کارواش اینترپمپ

پمپ کارواش اینترپمپ با نام های واترجت صنعتی پلانجری و پمپ کارواش پیستونی نیز موجود می باشد. متریال های تشکیل دهنده آن در انواع جنس های مختلفی از جمله: چدن، استنلس استیل و … تولید و به بازار عرضه می شوند. به طور عمده می توان گفت پمپ کارواش فشار قوی اینترپمپ در دو نوع استنلس استیل و چدن ساخته می شود که قابلیت استفاده در انواع صنایع گوناگون و سیستم های شست و شوی چند نازله، استفاده در سیستم های مه پاش و پاشش کود و سموم سیستم مه پاش را دارد. کمپانی معتبر اینترپمپ، این نوع پمپ های تولید شده خود را در قیمت فروش بسیار مناسب به دست مشتریان خود می رسانند. این امر و سایر ویژگی ها و مشخصه های منحصر به فرد این نوع پمپ، با هماهنگی یکدیگر کمک کرده اند تا انواع پمپ کارواش اینترپمپ، در زمره پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات پمپی قرار گیرند.

معرفی کاربردهای پمپ کارواش اینترپمپ

پمپ کارواش اینترپمپ دارای کاربردهای مختلفی می باشد. به طور عمده از این پمپ پیستونی یا فشار بالا و میزان آبدهی پایین، در جهت انتقال مواد، پاشش سیال با فشار بسیار بالا و همچنین تزریق مایعات با محدوده ویسکوزیته نیز استفاده می شود. از دیگر کاربردهای این نوع پمپ می توان به مواردی نظیر: انواع مختلفی از کارواش ها، سمپاش پشت تراکتوری، سمپاش فرغونی و زنبه، شست و شوی معابر و جداول خیابان ها، خدمات شهری شهرداری، تزریق فشار قوی سیالات رقیق، تست لوله های گاز، آب و مخازن و همچنین پالایشگاه ها و انواع کارخانه ها اشاره نمود.

انواع پمپ کارواش اینترپمپ

پمپ کارواش خانگی

پمپ کارواش صنعتی

پمپ کارواش آب گرم

پمپ کارواش آب سرد

پمپ کارواش الکتریکی

پمپ کارواش بنزینی

پمپ کارواش دیزلی

پمپ کارواش اینترپمپ

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی