لوازم یدکی پمپ کارواش صنعتی – قطعات پمپ کارواش

پکینگ پمپ کارواش

لوازم یدکی پمپ کارواش صنعتی – قطعات پمپ کارواش – لوازم یدکی پمپ کارواش صنعتی برتولینی – لوازم یدکی پمپ کارواش صنعتی اینتر پمپ ۱۰۰ بار و ۲۰۰ بار – شاتون پمپ کارواش – میل شاتون – سرسیلندر پمپ کارواش – کیت پکینگ  پمپ کارواش- کسیت سوپاپ یا پیستون – کاسه نمد روغن – سرامیک پمپ کارواش – شیر فشار شکن پمپ کارواش صنعتی برتولینی و اینتر پمپ ایتالیا – قطعات فابریکی پمپ کارواش صنعتی 

امروزه بسیاری از افراد  با گران شدن پمپ کارواش به دنبال تعمیر پمپ و خرید قطعات پمپ کارواش هستند. از مهمترین و اصلی ترین قطعات پمپ کارواش یا لوازم یدکی پمپ کارواش صنعتی می توان به پکینگ آب بندی – کاسه نمد – سوپاپ – سرامیک – میل شاتون – شاتون پمپ کارواش – اورینگ – سر سیلندر پمپ کارواش و …. اشاره کرد که آشنایی با هر کدام از آنها می تواند شما را در حفظ و نگهداری از این دستگاه یاری کند.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

قطعات پمپ کارواش
قطعات پمپ کارواش
تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
کارواش صنعتی نمایش بیشتر

قطعات پمپ کارواش – لوازم یدکی پمپ کارواش صنعتی 

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

آیا شما نیز به دنبال آشنایی با انواع بسیار مختلف قطعات پمپ کارواش هستید؟ آیا می دانید که هر کدام از مهمترین و اصلی ترین قطعات پمپ کارواش چه کاربردی را در این دستگاه دارند؟ با ما تا پایان مطالب پیش روی خود همراه باشید و اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص قطعات پمپ کارواش به دست آورید.

دستگاه های کارواشی یا تجهیزات کارواش یکی از پرکاربردترین و بهترین دستگاه های مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد که از این دستگاه در جهت نظافت و شستشوی سطح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه شرکت های بسیار زیادی را می توانید در جهان مشاهده کنید که در زمینه تولید و طراحی بهترین و بی نظیرترین انواع دستگاه های کارواش هستند و شما نیز می توانید تنوع بسیار بالایی از این محصولات را در ویترین بسیاری از فروشگاه ها مورد مشاهده قرار دهید. کارواش ها بر اساس کارایی و صنعتی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند، دارای انواع بسیار متفاوتی هستند که از مهمترین و اصلی ترین آنها می توان به کارواش های صنعتی و کارواش های خانگی اشاره کرد. توجه داشته باشید که سرعت عمل بسیار بالای این دستگاه ها سبب شده است تا بسیاری از صنایع خرید و استفاده از آن را در اولویت های خود قرار دهند. کارواش ها می توانند با استفاده بسیار مناسب و استاندارد میزان مصرف آب، یکی از بهترین صرفه جویی ها را در مصرف انرژی داشته باشد. در ادامه مقاله در مورد هر یک از قطعات پمپ کارواش توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

معرفی قطعات پمپ کارواش

هر یک از دستگاه های کارواش از قطعات و تجهیزات بسیار مختلف تشکیل شده است که آشنایی کاربران از این قطعات می تواند آنها را در نگهداری کارواش راهنمای کند. قطعات پمپ کارواش های بسیار مختلف تقریبا با یک دیگر یکسان می باشد چرا که این دستگاه دارای کارایی مشابهی است. شما نیز می توانید با آشنایی کافی از قطعات پمپ کارواش، در صورت بروز هر گونه مشکلی به راحتی آن را حل کنید. از مهمترین و اصلی ترین قطعات پمپ کارواش می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • شاتون ۱۰۰ با راینتر w98 – شاتون ۲۰۰ بار اینتر ws201 – شاتون ۲۰۰ بار ۲۰ لیتر اینتر پمپ ایتالیا WS202 – شاتون پمپ برتولینی ۱۱۰ بار WBL1111 – شاتون پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار TML1520
 • سرسیلندر پمپ کارواش اینتر – سر سیلندر پمپ کارواش برتولینی – سرسیلندر فابریک پمپ کارواش صنعتی – سر سیلندر پر و یا سر سیلندر خالی 
 • میل شاتون پمپ کارواش اینتر پمپ ایتالیا –  میل شاتون پمپ کارواش برتولینی ایتالیا فابریکی 
 • کاسه نمد روغن پمپ کارواش برتولین و اینتر پمپ 
 • کیت پکینگ آب بندی اینتر پمپ فابریک ایتالیا ۱۰۰ بار و ۲۰۰ بار – کیت پکینگ پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار و ۲۰۰ بار  
 • شیر فشار اینتر پمپ ایتالیا – شیر فشار شکن پمپ اینتر ۱۰۰ بار و ۲۰۰ بار – شیر فشار شکن پمپ برتولینی ۱۱۰ بار و ۲۰۰ بار فابریک ایتالیایی 
 • کیت سوپاپ یا پیستون اینتر پمپ ایتالیا – کیت سوپاپ پمپ برتولینی ۱۱۰ بار و ۲۰۰ بار 
 • میل لنگ پمپ کارواش اینتر پمپ – میل لنگ پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار و ۲۰۰ بار 
 • شیشه گیج روغن – گیج روغن و هواکش پمپ کارواش اینتر ایتالیا 
 • انواع سرامیک پمپ کارواش اینتر – سرامیک پمپ برتولینی ایتالیا فابریکی 
 • دری عقب پمپ کارواش اینتر ایتالیا 
 • بدنه پمپ کارواش اینتر – بدنه پمپ کارواش برتولینی ایتالیا 
 • بوش برنجی پمپ برتولینی – بوش برنجی پمپ کارواش 
 • کف تراشی انواع سر سیلندر پمپ کارواش صنعتی برتولینی 

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

پمپ فشار قوی: معرفی قطعات پمپ کارواش

توجه داشته باشید که هر پمپ کارواشی یا کارواش صنعتی به دلیل داشتن دو فاکتور بسیار مهم و اساسی خود می تواند بهترین و بی نظیرترین کارایی را از خود نشان دهد که این دو فاکتور نیز سرعت پاشش آب و فشار پاشش می باشد که بی شک هر دوی این فاکتورها به پمپ کارواش بستگی دارند و همین امر نیز سبب شده است تا پمپ فشار قوی یکی از ضروری ترین و مهمترین قطعات پمپ کارواش به شمار آید. از دیگر مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا پمپ فشار قوی از اصلی ترین قطعات پمپ کارواش به شمار آید، این است که این قطعه قلب دستگاه کارواش را تشکیل داده است و وظیفه اصلی آن، افزایش و بالا بردن فشار آب به داخل دستگاه و پاشیدن شدن آب بر روی سطح مورد نظر می باشد. توجه داشته باشید که پمپ های فشار قوی از مواد اولیه بسیار مقاوم و بادوامی در برابر هر گونه خوردگی تشکیل و طراحی شده اند و شما نیز حتما در خرید کارواش مورد نیاز خود به این موضوع توجه لازم را داشته باشید. ساختار پمپ های دستگاه کارواش با توجه به نوع کارایی آن در صنایع مختلف با یک دیگر متفاوت می باشد که البته حجم این پمپ ها نیز بسیار متفاوت خواهد بود.

شیلنگ فشار قوی: معرفی قطعات پمپ کارواش

از دیگر مهمترین و اصلی ترین قطعات پمپ کارواش، می توان به شیلنگ فشار قوی اشاره داشت. این قطعه نقش بسیار حساس و مهمی را در کارایی و عملکرد دستگاه کارواش داشته و هر گونه ایرادی در این قطعه می تواند مشکلات بسیار زیادی را در هنگام آب پاشیدن به وجود آورد. شیلنگ پمپ کارواش می تواند فشار آب را با سرعت بسیار بالایی به سمت بیرون هدایت کرده و ساختار بسیار متفاوتی نیز با سایر شیلنگ ها دارد. شما نیز می توانید با آشنایی کافی در مورد هر یک از متفاوت ترین قطعات پمپ کارواش، به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده داشته باشید. در ساخت این مدل از شیلنگ ها از توری های فولادی استفاده می شود و جنس شیلنگ نیز بسیار انعطاف پذیر بوده تا بتواند روند شستشوی را به بهترین شکل ممکن انجام داد.

لنس ها: معرفی قطعات پمپ کارواش

لنس ها از دیگر ضروری ترین و اصلی ترین قطعات پمپ کارواش به شمار می آید که نقش و وظیفه بسیار مهمی را به عهده داشته است. لنس ها را به عنوان یک رابط بین نازل ها و شیلنگ کارواش می شناسند که با داشتن ساختار بسیار مختلف خود، می تواند پاشیدن آب به مناطق دور دست را نیز فراهم سازد. از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا لنس ها از مهمترین قطعات پمپ کارواش به شمار آیند، این است که دسترسی به مناطق دور دست را برای کاربران راحت تر می سازد. همچنین لنس ها به شکل مرتب و همیشه با آب در ارتباط هستند و به همین دلیل نیز از فولاد ضد زنگ تشکیل می شوند تا عمر مفید بسیار طولانی تری را داشته باشند.

نازل ها: معرفی قطعات پمپ کارواش

و در آخر سعی بر آن داریم تا یکی دیگر از مهمترین قطعات پمپ کارواش را به حضورتان معرفی کنیم. نازل ها از دیگر مهمترین و اصلی ترین قطعات پمپ کارواش هستند که به عنوان ابرازی در خصوص جهت دهی آب به سمت بیرون مورد استفاده قرار می گیرند و نقش بسیار حساسی را در توان دستگاه کارواش ایفا می کنند. توجه داشته باشید که نازل های می توانند تاثیر گذاری بسیار بالایی را در میزان سرعت عمل و کیفیت آب پاشی داشته باشند و از این روی از مهمترین و حساس ترین قطعات این دستگاه نیز به شمار می آیند. شما می توانید به وسیله نازل ها زاویه پاشیدن آب خروجی را کنترل نمایید و از این طریق زمان شستشو را کاهش داد و آلاینده های موجود بر روی سطوح را به راحتی پاک سازی نمایید.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار آشنایی با انواع لوازم و قطعات پمپ کارواش صنعتی
آشنایی با انواع لوازم و قطعات پمپ کارواش صنعتی
دوشنبه 5 ژوئن 2023
اخبار معرفی ویژگی ها و کاربردهای پمپ کارواش برتولینی
معرفی ویژگی ها و کاربردهای پمپ کارواش برتولینی
چهارشنبه 31 می 2023
اخبار آشنایی با ویژگی ها و مزایای پمپ کارواش اینتر
آشنایی با ویژگی ها و مزایای پمپ کارواش اینتر
جمعه 26 می 2023
اخبار جاروبرقی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
جاروبرقی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
شنبه 20 می 2023
اخبار آشنایی با انواع پمپ صنعتی
آشنایی با انواع پمپ صنعتی
دوشنبه 15 می 2023
اخبار معرفی انواع پمپ صنعتی و کاربرد آن ها
معرفی انواع پمپ صنعتی و کاربرد آن ها
چهارشنبه 10 می 2023
اخبار تاثیر آبیاری منظم در رشد گیاهان
تاثیر آبیاری منظم در رشد گیاهان
جمعه 5 می 2023
اخبار نکات مهم در مورد آبیاری قطره ای
نکات مهم در مورد آبیاری قطره ای
یکشنبه 30 آوریل 2023
اخبار ویژگی ها و کاربرد های انواع آبپاش فضای سبز
ویژگی ها و کاربرد های انواع آبپاش فضای سبز
سه‌شنبه 25 آوریل 2023
اخبار انواع تجهیزات آبیاری قطره ای
انواع تجهیزات آبیاری قطره ای
چهارشنبه 19 آوریل 2023