کارواش استیل

تجهیزات کارواش صنعتی

از پمپ کارواش استیل برای پمپاژ آب شور و آب های دارای خوردگی زیاد استفاده می شود. معمولا پمپ کارواش استیل از استیل ۳۱۶ و یا استیل دابلکس ساخته می شود. این پمپ کارواش دارای مقاومت بسیار بالا می باشد.

 

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

تجهیزات کارواش
قطعات پمپ کارواش

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

پمپ کارواش استیل چیست؟

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از پمپ کارواش استیل هستید؟ آیا می دانید که کدام یک از انواع پمپ کارواش استیل بهترین مدل آن هستند؟

پمپ های پیستونی یکی از بهترین و بی نظیرترین انواع پمپ هایی می باشد که با حرکات پیستونی، مکش ها و پمپاژ های خود می تواند یکی از بهترین و بی نظیرترین کارایی و عملکرد را از خود نشان دهد. توجه داشته باشید که بسیار از افراد پمپ کارواش استیل را با نام های دیگری از جمله پمپ فشار بالا، پمپ پلانجری و پمپ کارواش نیز می شناسند. این گونه و دسته از پمپ ها می توانند با حرکات رفت و برگشتی خود مکانیزم بسیار جالبی را به نمایش گذاشته و کارایی فوق العاده ای را نیز داشته باشند. لازم به ذکر خواهد بود که از این مدل پمپ ها در جهت انتقال مواد، تزریق سیال با فشار بالا و محدوده کم استفاده می شود. امروزه شرکت های بسیار زیادی را می توانید مشاهده کنید که هر کدام از آنها به دنبال طراحی و تولید بهترین و بی نظیرترین انواع پمپ کارواش استیل هستند. همچنین هر کدام از این شرکت ها سعی بر آن دارند تا با توجه به نیاز بازار، متنوع ترین و ارزان ترین محصولات و پمپ ها را تولید و طراحی کنند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد اجزای تشکیل دهنده و خرید بسیار راحت و ارزان پمپ کارواش استیل برتولینی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کاربرد پمپ کارواش استیل

امروزه شاهد استفاده بسیار گسترده و بی از پمپ کارواش استیل در بسیاری از صنایع هستیم که این امر نشان از کارایی بسیار شگفت انگیز این پمپ می باشد. پمپ پیستونی با داشتن فشارهای بسیار متغیر خود مناسب برای استفاده در کارگاه ها و کارخانجات مختلف می باشد که از مهمترین این کارخانجات می توان به کارخانه های نوشابه گازدار، آب معدنی و آب میوه اشاره کرد. همچنین توجه داشته باشید که پمپ های پیستونی از جنس برنج هستند که این امر سبب شده است تا عمر مفید و طولانی پمپ کارواش استیل بسیار بیشتر باشد و بدون هرگونه خوردگی بتواند به کارایی خود ادامه دهد. البته امروزه شما می توانید پمپ کارواش استیل از جنس ۳۰۴ و ۳۱۶ و دابلکس را نیز در بازار مشاهده کنید که از طراحی بسیار باشکوه و بی نظیری برخوردار می باشد. شما نیز می توانید با توجه به صنعتی که در آن مشغول به فعالیت هستید، یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع این محصول را تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

انواع پمپ کارواش استیل

همانطور که در قسمت های قبلی نیز به این امر اشاره شد، امروزه شما می توانید انواع بسیار مختلفی از پمپ کارواش استیل را در ویترین های بسیاری از فروشگاه ها مورد مشاهده قرار دهید. در وهله ی اول پمپ کارواش استیل ها را بر اساس بار و قدرت آن ها تقسیم بندی می کنند که در وهله دوم نیز پمپ کارواش استیل را بر اساس نوع مکانیزم آنها تقسیم بندی می نمایند که عبارتند از:

–         پمپ پیستونی محوری: این مدل از پمپ کارواش استیل با داشتن تعداد بسیار زیادی از پیستون ها اتصال شده به یک سیلندر، می تواند حرکات مشابه را در یک جهت به نمایش بگذارد.

–         پمپ پیستونی شعاعی: از دیگر انواع پمپ کارواش استیل می توان به مدل شعاعی آن اشاره کرد که و پیستون های آن نیز شبیه پره های یک چرخ بوده که به یک صفحه استوانه ای شکل متصل شده است. این مدل از پمپ ها با صدای بسیار کمی کار می کنند و از قابلیت اطمینان زیادی نیز برخوردار هستند. همچنین راندمان بالاتری را نیز از خود نشان می دهند.

اجزای پمپ کارواش استیل

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که بایستی در خصوص پمپ کارواش استیل به آن توجه ویژه ای را داشته باشید، اجزای تشکیل دهنده این محصول می باشد. توجه داشته باشید که هر یک از اجزای و قطعات تشکیل دهنده پمپ کارواش استیل از کاربرد و کارایی مجزایی برخوردار هستند و کار آنها در کنار یکدیگر سبب حرکت پمپ کارواش استیل می شود. از مهمترین و ضروری ترین اجزای تشکیل دهنده پمپ کارواش استیل می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–         صفحه شیار دار

–         محور کنترل کننده پیستون

–         محفظه های سیلندر ها

–         پیستون ها

–         صفحه زاویه دار

لازم به ذکر خواهد بود که در صورت آسیب رسیدن به هر یک از اجزای پمپ کارواش استیل ممکن است، پمپ مذکور قادر به انجام صحیح عملکرد خود نباشد و همچنین به سایر قطعات نیز آسیب های جدی تری وارد شود. به همین جهت توصیه می شود با هر یک از اجزای این پمپ از نزدیک آشنا شوید و در صورت بروز هرگونه اتفاقی نیز حتما قطعات آن را مورد بررسی قرار دهید.

خرید پمپ کارواش استیل

اگر شما نیز قصد دارید تا با توجه به نیاز خود و مطالب ارائه شده در فوق، یکی از بهترین و بی نظیرترین انواع پمپ کارواش صنعتی استیل را تهیه و خریداری کنید می توانید این فرصت استثنایی را از دست ندهید و از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود بهترین آن را تهیه نمایید. شما می توانید قبل از خرید مورد نظر خود در مورد قیمت این محصول نیز اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید و از این طریق یکی از موفق ترین و بهترین خریدها را داشته باشید. لازم به ذکر خواهد بود که برای خرید و استفاده از پمپ کارواش استیل بایستی بایستی آدرس و محل تحویل این محصول را با نهایت دقت بالایی یادداشت کنید تا همکاران ما بتوانند در مدت زمان کمتری اقدام به ارسال محصول سفارشی شما داشته باشند. همچنین برای اخذ هرگونه مشاوره نیز می توانید با همکاران ما در تماس باشید و اطلاعات مورد نیاز را جویا شوید. همچنین توصیه می شود که شماره پیگیری محصول سفارشی خود را تا زمان تحویل آن به همراه داشته باشید تا بتوانید در صورت به وجود آمدن هر اتفاقی، پیگیری های لازم را انجام دهید.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
دوشنبه 27 می 2024
اخبار سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
جمعه 24 می 2024
اخبار چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
سه‌شنبه 21 می 2024
اخبار منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
شنبه 18 می 2024
اخبار پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
چهارشنبه 15 می 2024
اخبار راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
یکشنبه 12 می 2024
اخبار کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
پنج‌شنبه 9 می 2024
اخبار چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
دوشنبه 6 می 2024
اخبار کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
جمعه 3 می 2024
اخبار انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
سه‌شنبه 30 آوریل 2024