مه پاش خانگی – مه پاش نیمه صنعتی – مه پاش صنعتی

پک مه پاش خانگی

مه پاش خانگی – صنعتی – نیمه صنعتی اوربیت – مه پاش فیتینگی – مه پاش مرغداری – مه پاش فلزی – پکیج مه پاش – دستگاه مه پاش ضد عفونی- اصفهان – مه پاش گلخانه – پمپ – مه ساز – تایمر – فیلتر  – شیر برقی 

 از مهمترین و اصلی ترین مزایای استفاده از مه پاش می توان به مواردی از جمله مرطوب و خنک ساختن هوا، ایجاد حس تمیزی، داشتن منظره زیبا، از بین بردن ذرات معلق در هوا و ایجاد بهترین منظره برای ثبت زیباترین تصاویر اشاره کرد.

پک مه پاش خانگی
پک مه پاش اوربیت
پمپ مه پاش
مه پاش
مه پاش صنعتی
مه پاش اوربیت
مه پاش نمایش بیشتر

تجهیزات و لوازم مه پاش صنعتی

تجهیزات مه ساز صنعتی شامل کلیه تجهیزاتی می شود که این دستگاه برای عملکرد با کیفیت بالا و مطلوب به آن ها نیاز دارد. شما می توانید کلیه تجهیزات مه ساز را از سایت ما با قیمت مناسب سفارش دهید. استفاده از مه ساز صنعتی برای مراکز تولید گل و گیاه ، قارچ و همچنین برای سالن های پرورش دام و طیور بسیار مهم است. تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه بسیار بالا بوده و از لوازم و تجهیزات مختلفی در آن استفاده می شود. استفاده از این دستگاه در تولید میوه ، سبزیجات و … برای دستیابی به سطح بالای بهره وری بسیار ضروری است.

 این دستگاه می تواند رطوبت مورد نیاز مکان های سربسته را تامین کند و به کاهش دمای محیط کمک نماید. این روزها استفاده از این دستگاه در صنایع بسیار زیادی رواج پیدا کرده است. در هنگام استفاده از این دستگاه نیاز به مه ساز  امری ضروری است. زیرا لوازم و تجهیزات آن به مرور بعد از استفاده ممکن است دچار عیب و ایراد شوند و شما مجبور باشید که آن ها را تعویض نمایید. برای تهیه انواع لوازم مه ساز می توانید به سایت اینترنتی فروشگاه ما مراجعه کنید. در ادامه با انواع تجهیزات و لوازم دستگاه مه ساز بیشتر آشنا می شویم.

مه پاش اوربیت

انواع لوازم مه پاش کدام اند؟

انواع لوازم مه ساز شامل نازل مه ساز ، الکترو پمپ پیستونی، شیلنگ تحت فشار ، پایه نازل ، اتصالات تحت فشار ، فیلتراسیون و تابلو برق هستند که در ادامه با این لوازم و کاربرد آن ها بیشتر آشنا می شویم.

شیلنگ تحت فشار

یکی دیگر از تجهیزات مه ساز صنعتی شیلنگ تحت فشار است که در خرید آن باید به این نکته توجه داشته باشید که شلنگی را انتخاب و خریداری نمایید که قادر باشد فشار بسیار بالایی را تحمل کند. این شیلنگ ها قطر بیرونی به اندازه ۱ سانتی متر داشته و  معمولاً جنس آن ها پلی آمید است. این شیلنگ ها که یکی از مهم ترین تجهیزات مه ساز صنعتی به حساب می آیند  قادر هستند فشاری در حدود ۸۰ بار را به راحتی تحمل کنند. انعطاف پذیری شیلنگ تحت فشار به خاطر ضخامت بالایی که دارند پایین است.

پایه نازل مه ساز صنعتی و اتصالات تحت فشار

یکی دیگر از تجهیزات مه ساز صنعتی پایه نازل است که به منظور نصب نازل از آن استفاده می شود. این پایه ها و اتصالات آن که از نوع فیتینگی هستند محل قرارگیری آن ها در بین شیلنگ های تحت فشار است. جنس آن ها از برنج با  آب کرم بوده و قادر هستند در مقابل فشاری در حدود ۸۰ بار تاب بیاورند.

لوله مه پاش

تابلو برق

تابلو برق که دارای ریموت کنترل و تایمر است برای عملکرد دستگاه مه ساز مورد استفاده قرار می گیرد. به راحتی می توان با ریموت کنترل از راه دور تابلو برق را خاموش و یا روشن کرد. همچنین با استفاده از تایمر دیجیتالی که تابلو برق مه ساز صنعتی دارد شما قادر هستید که برای خاموش و روشن کردن دستگاه ،یک سیکل بی نهایت را ایجاد نمایید.

سیستم فیلتراسیون

از دیگر لوازم مه ساز صنعتی سیستم فیلتراسیون است که می تواند جلوی هرگونه جرم و آلودگی را بگیرد تا وارد دستگاه مه ساز نشود. استفاده از فیلتر مرغوب و با کیفیت می تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد. برای خرید لوازم مه ساز با کیفیت و سیستم فیلتراسیون آن می توانید به سایت فروشگاه ما مراجعه نمایید. این فیلتر حالت نمدی دارد و پلی فسفات است که باعث بی باری آب شده و جلوی ورود هر جرم خارجی به داخل دستگاه را می گیرد.

نازل مه ساز صنعتی

کار این نازل ها این است که آب را به مه تبدیل کنند جنس آن ها از استیل و برنج است. این نازل ها در هنگام کار دستگاه تحت فشار زیادی قرار می گیرند. پیستون داخلی این نازل ها را فقط در زمانی که فشار کافی وجود دارد باز کنید و زمانی که فشار وجود ندارد بهتر است این نازل به صورت کاملاً بسته بماند.

پایه چهار نازله مه پاش

الکترو پمپ پیستونی

 الکتروپمپ عملکرد بسیار بالایی دارد و می تواند برای مه ساز صنعتی که تحت فشار بالا کار می کند فشاری در حدود ۸۰ بار تولید کند. برای تهیه و خرید الکترو پمپ می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید. در خرید الکترو پمپ مه ساز صنعتی مهم ترین نکته این است که باید به اندازه فضایی که سیستم مه ساز در آن مورد استفاده قرار می گیرد توجه کنید و برحسب آن الکترو پمپ مورد نظر خود را سفارش دهید. با مراجعه به بخش پشتیبانی سایت ما همکاران ما مشاوره های لازم را در این زمینه خدمت شما ارائه می دهند. الکترو پمپ پیستونی یکی از اصلی ترین لوازم مه ساز برای تولید فشار بالا به منظور عملکرد و کارایی بهتر دستگاه است. الکترو پمپ های پیستونی را می توانید در سایز ۱۰۰ بار و ۲۰۰ بار خریداری نمایید. البته فشار همه دستگاه در هنگام کار باید بر روی ۸۰ بار تنظیم شوند پس بنابر این ملاک انتخاب پمپ مه پاش دبی یا آبدهی آن می باشد. 

 

پمپ مه پاش

مه پاش خانگی 

  • بیشتر تماس های دریافتی ما در باره کارکرد مه ساز خانگی می باشد و کیفیت و برند های آن. به طور خلاصه سیستم مه ساز مانند اسپری آب دستی یا شیشه شوی ها آب را اسپری می کند و با فشار ۲ بار کار می کند(شیر آب خانگی که فشار آب آن خوب باشد). اما از بین برند های آن متاسفانه برند های ایرانی در این زمینه خوب عمل نمی کنند و کیفیت پودر آب در آن ها خوب نیست زیرا تکنولوژی تولید نازل مه پاش کلا حتی در چین هم پایین است و فقط در تایوان و دستگاه های پیشرفته تولید بهینه صورت می پذیرد. در مابین این برند ها، اوربیت با تولید سری جدید swivel  (چرخشی) بهترین آن می باشد.  

 

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از مه ساز خانگی Orbit  هستید؟ آیا می دانید برای خرید مه ساز خانگی بایستی چه مراحلی را انجام دهید؟

توجه داشته باشید که در فصل ها گرم، بسیاری از ساختمان ها به خصوص آپارتمان ها با توجه به دلایل بسیار زیادی ورودی و خروجی هوای مناسبی را به درون ساختمان نداشته اند و این امر سبب شده تا ساکنان آن احساس گرما را بیشتر از خانه های ویلایی احساس کنند. امروزه استفاده از مه ساز خانگی می تواند تا حدودی این مشکل را برطرف ساخته و یکی از بهترین شرایط آب و هوایی را برای شما به ارمغان آورد. استفاده از این محصول می تواند یک تجربه بسیار ماندگار و بی نظیری را استفاده کننده به ارمغان آورده و فضایی بسیار خنک و تمیزی را احساس کنند. توجه داشته باشید که در سال های اخیر استفاده از انواع بسیار مختلف مه ساز خانگی سبب شده است تا بسیاری از شرکت ها نیز به دنبال طراحی و عرضه انواع گوناگونی از این محصولات در بازار باشند و به نیازهای به وجود آمده پاسخ مناسبی را ارائه دهند. لازم است بدانید که شما نیز می توانید قبل از فرا رسیدن فصل گرما، یکی از بهترین انواع این محصول را تهیه و خریداری کرده و آن را با خیال راحت مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع، کاربرد و مزایای استفاده از مه ساز خانگی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

انواع مه ساز خانگی

همانطور که اشاره شد، امروزه شاهد تنوعی بالایی از انواع مه ساز های خانگی هستیم که برخی از آنها بر اساس برند تولید کننده تقسیم بندی می شوند و برخی دیگر نیز بر اساس تامین آب مورد نیازشان تقسیم بندی خواهند شد. مه ساز خانگی کوچک که در محیط های بسیار کوچک مورد استفاده واقع می شود و ذرات آب را به شکل پودری در فضا پخش می کند، فشار مورد نظر خود را به شکل لوله کشی تامین نموده و از شیلنگ و نازل های بسیار مخصوصی برخوردار می باشد این در حالی است که برای مه ساز های بزرگ خانگی نیاز به یک سیستم بزرگی از جریان آب و برق بوده و بایستی فای بزرگی را نیز برای این امر در نظر گرفت. حال شما نیز می توانید با توجه به وسعت و مساحت محیطی که ر آن می خواهید مه مصنوعی تشکیل دهید، یکی از بهترین و بی نظیرترین محصولات ارائه شده در وب سایت ما را انتخاب کرده و آن را با خیال راحت مورد خرید و استفاده قرار دهید.

 

مزایا و معایب استفاده از مه پاش خانگی

 

بی شک استفاده از مه ساز خانگی دارای یک سری از مزایا و معایبی می باشد که شما می توانید با استفاده از این محصول به این دو مورد پی ببرید. از مهمترین و اصلی ترین مزایای استفاده از این محصول می توان به مواردی از جمله مرطوب و خنک ساختن هوا، ایجاد حس تمیزی، داشتن منظره بسیار زیبای و رویایی، از بین بردن ذرات معلق در هوا و ایجاد بهترین منظره برای ثبت زیباترین تصاویر اشاره کرد. از مهمترین و اصلی ترین معایب استفاده از مه ساز خانگی نیز می توان به ایجاد برخی از حساسیت ها برای برخی از افراد منزل، مقاوم نبودن برخی از مه ساز ها در برابر فشار آب، نیاز داشتن برخی از مه ساز ها به سیستم برق کشی و آب کشی و هزینه های بالای نصب و استفاده از مه ساز های خانگی اشاره کرد. البته در نظر داشته باشید که مزیت های استفاده از این محصولات به قدری زیاد و قابل توجه می باشد که افراد می توانند با خیال راحت اقدام به خرید و استفاده از آن داشته باشند. در نظر داشته باشید که شما می توانید با خری یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع این محصول، معایب استفاده از آن را کاهش داده و از این طریق یکی از بهترین و موفق ترین خریدهای خود را انجام داده باشید.

 

کاربرد مه پاش خانگی

 

مه ساز خانگی فقط مناسب برای استفاده در منازل و آپارتمان ها نمی باشد، بلکه شما می توانید از آن در بسیاری از مکان ها نیز استفاده کرده و از تمام مزایای آن استفاده لازم را داشته باشید. از مهمترین کاربردهای مه ساز خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         رستوران ها و کافی شاپ ها

–         روف گاردن، حیاط و باغ ویلاها

–         فضاهای تخصصی و آزمایشگاهی

–         گلخانه های کوچک

شما نیز می توانید با توجه به مساحتی که می خواهید از مه ساز خانگی استفاده کنید، یکی از بهترین و بی نظیرترین آن را با توجه به مشخصات فنی آن تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. برای خرید این محصول بی نظیر این فرصت طلایی را از دست ندهید و هم اکنون اقدام به خرید داشته باشید.

 

راهنمای خرید مه ساز خانگی

حتما قبل از خرید خود، در مورد نحوه عملکرد مه ساز خانگی مورد نظر خود اطلاعات لازم را به دست آورید و سعی بر آن داشته باشید تا از مه ساز های نازلی استفاده کنید چرا که این دل از مه سازها با پر شدن مخزن خود می توانند بهترین کارایی را از خود نشان دهند و این در حالی است که عمر مفید بسیار بالایی را نیز در مقایسه با دیگر مه ساز ها دارد. لازم است بدانید که مه ساز خانگی پکیجی از عمر مفید پایینی برخوردار هستند و در صورت کاهش فشار آب در فصل های تابستان، کارکرد نامطلوبی را از خود نشان می دهند. برای خرید مه ساز خانگی مورد نظر خود می توانید بر روی آن کلیک کرده و در سبد خرید خود بیفزایید که البته قدرت مالی و توان خرید خو درا نیز حتما در نظر بگیرید. لازم است که شماره پیگیری محصول سفارشی خود را تا زمان تحویل محصول، در نزد خود نگه داشته باشید و در صورت نیاز پیگیری های لازم را بتوانید انجام دهید.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
شنبه 18 می 2024
اخبار پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
چهارشنبه 15 می 2024
اخبار راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
یکشنبه 12 می 2024
اخبار کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
پنج‌شنبه 9 می 2024
اخبار چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
دوشنبه 6 می 2024
اخبار کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
جمعه 3 می 2024
اخبار انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
سه‌شنبه 30 آوریل 2024
اخبار معرفی الکتروموتور های گوانگلو و راهنمای خرید آنها
معرفی الکتروموتور های گوانگلو و راهنمای خرید آنها
سه‌شنبه 5 مارس 2024
دسته‌بندی نشده راهنمایی در خرید گیربکس شافت مستقیم ارزان قیمت
راهنمایی در خرید گیربکس شافت مستقیم ارزان قیمت
پنج‌شنبه 29 فوریه 2024
اخبار بررسی لیست مشخصات گیربکس حلزونی چینی
بررسی لیست مشخصات گیربکس حلزونی چینی
شنبه 24 فوریه 2024