کف پاش کارواش – کف ساز صنعتی

کف پاش قیمت

کف پاش خودرو – کف پاش ماشین – کف پاش کارواش صنعتی – کف پاش کارواش قیمت – کف پاش ۲۰۰ لیتری – کف پاش ۱۰۰ لیتری – کف پاش عدالت – کف پاش کارواش دستی – کف پاش برای کارواش 

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم در واقع کف پاش کارواش یا همان کف سازها یکی از مهم ترین و کارآمدترین دستگاه های هم در کارواش صنعتی و هم خانگی بشمار می روند که قابلیت تولید و پاشش قوی کف به سطوح مختلف را دارد. این قابلیت این دستگاه سبب افزایش پاکیزگی و نظافت هر محیطی می شود. لازم به ذکر است که بدانید عملکرد و کارآیی این دستگاه محدود به کاربر یا دستگاه خاصی نیست.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر

کف پاش کارواش چیست؟

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

ما در این مطلب می خواهیم در مورد کف پاش کارواش در کارواش صنعتی صحبت کنیم. از این رو علاوه بر معرفی این دستگاه به کاربردهای کف پاش کارواش نیز می پردازیم. بنابراین اگر می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید با ما همراه باشید.

**** در ابتدا باید توضیح داد که کف پاش به وسیله دستگاه کمپرسور هوا کار می کند و نیاز به پمپ جداگانه ای نیست. البته قابل ذکر است که بدون کمپرسور هوا نمی توان از کف پاش استفاده نمود.

با شروع این موضوع شاید اولین سوالی که به ذهن هر کسی خطور کند این باشد که اصلا کف پاش کارواش چیست؟

در ابتدا باید گفت که در کل کاربرد یا وظیفه کارواش صنعتی این است که در مدت زمان کوتاه بتواند آلودگی ها را در محیط های مختلف صنعتی و عمومی و خانگی پاک کند و باعث حفظ نظافت شود. از آنجایی که کارواش صنعتی به دلیل قابلیت هایی که دارد همچون توان مقاومتی بالا و پاشش پرفشار آب می تواند انواع آلودگی ها و آلاینده ها را چه سطحی و چه عمیق را از تمام سطوح حتی از سطوح ناهموار و از تمام تجهیزات حذف و پاک نموده و سبب برقراری نظافت و پاکیزگی در تمام محیط ها شود.

حال که این سیستم صنعتی تا این اندازه قدرتمند است مطمئنا برای برقراری این نظافت و پاکیزگی و شستشوی موفقیت آمیز از تجهیزات و ابزارهای صنعتی قوی بهره می برد. چرا که بدون وجود این تجهیزات و ابزارها انجام این فرایند امکان پذیر نمی باشد. یکی از این تجهیزات کارواش که بسیار کاربردی و در واقع برای هر کارواش صنعتی ضروری می باشد کفپاش کارواش  در کارواش صنعتی است.

حال به پاسخ این سوال می پردازیم که کف پاش کارواش چیست؟ همان طور که در بالا اشاره نمودیم یک کارواش صنعتی نیازمند تجهیزات و ابزارهای قوی و صنعتی می باشد تا بتواند فرایند پاکیزه سازی و نظافت را به درستی انجام دهد. این تجهیزات، متریال ها و دستگاه های مختلفی هستند. برخی از این دستگاه نیز قابلیت پاشش پرفشار مواد شوینده را دارند که این قابلیت باعث می شود کیفیت پاک سازی و نظافت تا حد بالایی افزایش یابد.

این تجهیزات و دستگاه ها که به کف پاش کارواش یا تجهیزات شستشوی کفی معروف هستند یکی از ضروری ترین و مهم ترین دستگاه های کارواش صنعتی محسوب می شوند. چرا که نقش مهمی در افزایش پاکیزگی و همچنین جلا دادن به سطوح مختلف دارد. در نتیجه می توان گفت کف پاش کارواش دستگاهی در کارواش ها است که با پاشش قوی کف به سطوح و تجهیزات مختلف سبب افزایش کیفیت تمیزی و جلا دادن آن ها می شود. حال که با این دستگاه و اهمیت و نقش آن در کارواش ها آشنا شدیم در ادامه مزایا و کاربردهای این دستگاه صنعتی مهم را تشریح می نماییم.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

آشنایی با کف پاش کارواش و مزایای کف پاش کارواش

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم در واقع کف پاش کارواش یا همان کف سازها یکی از مهم ترین و کارآمدترین دستگاه های هم در کارواش صنعتی و هم خانگی بشمار می روند که قابلیت تولید و پاشش قوی کف به سطوح مختلف را دارد. این قابلیت این دستگاه سبب افزایش پاکیزگی و نظافت هر محیطی می شود. لازم به ذکر است که بدانید عملکرد و کارآیی این دستگاه محدود به کاربر یا دستگاه خاصی نیست.

از آنجایی که این دستگاه نقش زیاد و مهمی در تمیزی و حذف آلودگی ها و به تبع آن سبب درخشان شدن سطوح و تجهیزات و محیط های گوناگون می شود لذا معمولا رضایت مشتریان را جلب می کند. عملکرد نظافتی بالا از قابلیت های مهم کف پاش کارواش است که سبب از بین بردن آلودگی های مختلف می شود. در نتیجه داشتن این قابلیت های حرفه ای و عملکرد بسیار بالا و خوب سبب می شود که بتوان از این دستگاه حرفه ای در انواع کارواش های شستشوی مدرن و لوکس استفاده کرد.

این دستگاه حرفه ای بسیار مهم در انواع کارواش دارای مزایایی نیز می باشد که در این قسمت برخی از مزایای کف پاش کارواش در کارواش صنعتی را توضیح می دهیم.

در بالا اشاره نمودیم که به دلیل قابلیت های حرفه ای و بالای این دستگاه می توان از آن در انواع کارواش های صنعتی و خانگی و تک فاز و دو فاز و .. استفاده نمود و در واقع از تجهیزات مهم این مکان ها بشمار می رود. از آنجایی که از این دستگاه در مکان های مختلفی استفاده می شود لذا بر حسب نیازها مختلف نیز این دستگاه در اندازه و سایزهای مختلفی طراحی و تولید و روانه بازار می شود.

در نتیجه می توان گفت که یکی از مزایای کف پاش کارواش استفاده آن در انواع کارواش ها می باشد. از دیگر مزایای آن قابلیت پاک کنندگی و حذف آلاینده ها از سطوح مختلف است. حال چه ویژگی ها و مزایایی سبب شد که این دستگاه تا این اندازه قوی باشد و سبب شود که تقریبا مهم ترین نقش را در هر کارواشی داشته باشد.

یکی از دلایل این امر مخزن خارق العاده کف پاش کارواش است. در واقع این دستگاه مخزنی با ظرفیت ۲۰۰ لیتر دارد. که این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند در یک شیفت کاری به ﺁسانی در هر کارواشی از آن استفاده نماید. پس می توان گفت یکی از مزایای کف پاش کارواش داشتن مخزنی با ظرفیت ۲۰۰ لیتر است.

از دیگر قابلیت ها یا مزایای کف پاش کارواش بدنه مقاوم این دستگاه است. در واقع پمپ این دستگاه به گونه ای ساخته می شود که یک ورق ۳ میلی متری با جوش سراسری در آن استفاده شده است. این ویژگی سبب بالا رفتن میزان مقاومت دستگاه می شود.

دیگر مزایای این دستگاه داشتن دو چرخ است که این ویژگی سبب ﺁسان شدن حمل و نقل و جابه جایی دستگاه در حین کار می شود.

همچنین این دستگاه نشان گر میزان آب دارد. یک شیلنگ شفاف در کنار مخزن این دستگاه تعبیه شده است که نشاندهنده میزان مایع کف دستگاه است. کارواش صنعتی

از دیگر مزایای این دستگاه داشتن بدنه ای با رنگ کوره ای مقاوم است. این ویژگی سبب می شود که دستگاه دارای مقاومت و دوام بالایی باشد. در واقع دستگاهی که دارای بدنه ای باشد که روی ﺁن با رنگ پودری و کوره ای پوشیده شده باشد سبب می شود که از زنگ زدگی ورق جلوگیری شود و همچنین مانع از آسیب دیدگی دستگاه در برابر رطوبت می شود.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار سوپاپ پمپ کارواش صنعتی با کیفیت
سوپاپ پمپ کارواش صنعتی با کیفیت
پنج‌شنبه 30 سپتامبر 2021
اخبار کارواش صنعتی تک فاز چیست و مزایای استفاده از آن کدام است ؟
کارواش صنعتی تک فاز چیست و مزایای استفاده از آن کدام است ؟
سه‌شنبه 14 سپتامبر 2021
اخبار کاربرد و ویژگی کارواش صنعتی سه فاز چیست ؟
کاربرد و ویژگی کارواش صنعتی سه فاز چیست ؟
چهارشنبه 8 سپتامبر 2021
اخبار کاربرد استفاده از مه ساز خانگی آب نیرو چیست ؟
کاربرد استفاده از مه ساز خانگی آب نیرو چیست ؟
دوشنبه 6 سپتامبر 2021
اخبار مقایسه روش آبیاری سنتی و روش های مدرن آبیاری
مقایسه روش آبیاری سنتی و روش های مدرن آبیاری
چهارشنبه 1 سپتامبر 2021
اخبار آشنایی با سیستم کارواش اتوماتیک
آشنایی با سیستم کارواش اتوماتیک
دوشنبه 30 آگوست 2021
اخبار آشنایی با محصول آبپاش های پلاستیکی و ویژگی های آن
آشنایی با محصول آبپاش های پلاستیکی و ویژگی های آن
یکشنبه 29 آگوست 2021
اخبار تجهیزات مورد نیاز و وسایل کارواش‌ها چیست ؟
تجهیزات مورد نیاز و وسایل کارواش‌ها چیست ؟
دوشنبه 23 آگوست 2021
اخبار همه چیز درباره آبپاش های هانتر و مزایا و کاربرد های آن
همه چیز درباره آبپاش های هانتر و مزایا و کاربرد های آن
پنج‌شنبه 19 آگوست 2021
اخبار نکات مهم در خرید تایمر آبیاری هوشمند و با کیفیت
نکات مهم در خرید تایمر آبیاری هوشمند و با کیفیت
دوشنبه 16 آگوست 2021