کف کش راد پمپ – لیست قیمت پمپ کف کش راد پمپ

کف کش راد

پمپ راد – راد پمپ – کف کش راد – کف کش راد پمپ – نمایندگی کف کش راد پمپ  – قیمت راد پمپ – لیست قیمت کف کش راد – قیمت کف کش راد پمپ ۲ اینچ – کاتالوگ کف کش راد پمپ – قیمت راد پمپ خانگی جدول مشخصات فنی کف کش راد – کف کش راد پمپ تک فاز – گروه صنعتی راد پمپ – لیست قیمت پمپ کف کش راد 

پمپ کف کش راد از محصولات صنعتی پرکاربرد در صنایع، کشاورزی و … است. به طور کلی از انواع پمپ کف کش می توان برای انتقال انواع سیال استفاده نمود. این پمپ ها در کشاورزی، کارخانجات تولیدی، استخر های پرورش ماهی و … کاربرد گسترده ای دارند. برای انتخاب بهترین مدل پمپ از میان طیف وسیعی از این محصولات، لازم است اطلاعات کافی از کارشناسان فروش شرکت های معتبر اخذ گردد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

آشنایی با پمپ کف کش راد و ویژگی های آن

آشنایی با پمپ کف کش راد:

پمپ کف کش راد یکی از تولیدات شرکت راد پمپ بوده و برای انتقال آب از سطحی پایین تر به سطحی بالاتر استفاده می شود. پمپ کف کش راد از نوع پمپ های سانتریفیوژی است و با افزایش انرژی جنبشی آب، موجب به حرکت درآمدن و جابجایی آن می شود. محصولات عمده این شرکت، شامل پمپ سانتریفیوژ، پمپ شناور، کف کش ۳ اینچ، کف کش ۲ اینچ، کف کش ۱٫۱/۴ اینچ می شود. این پمپ ها دارای کاربرد گسترده برای تخلیه فاضلاب و چاه های سپتیکی، انتقال آب از اعماق چاه های کشاورزی به سطح زمین، انتقال آب از رودخانه به مزارع، استخر ها، مزارع پرورش ماهی، صنایع مختلف که با مواد سیال در ارتباط می باشند، هستند. برای آشنایی بیشتر با پمپ کف کش لازم است با ویژگی ها و انواع این گروه از پمپ ها آشنا شویم. این پمپ ها برای کار در فشار بالا و به مدت طولانی طراحی می شوند. جنس آلیاژ مصرفی در انواع پمپ کف کش، از جمله پمپ کف کش راد، با توجه به مورد استفاده از پمپ می تواند پلاستیک فشرده، چدن یا استیل ضد زنگ باشد.

کف کش راد

پمپ کف کش راد از نام های شناخته شده این دسته از محصولات صنعتی است.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

پمپ کف کش راد چگونه به انتقال آب کمک می کند؟ 

حرکت موتور درونی پمپ باعث ایجاد انرژی جنبشی در آب شده و این انرژی، موجب انتقال آب از سطح پایین تر به سطح بالاتر می شود. این پمپ ها، فشار آب خروجی را افزایش داده و به این ترتیب می توان از آن برای جاهایی که نیاز به پاشش حجم زیادی از آب داریم استفاده کرد. برای توضیح این مسئله می توان از استخر های پرورش ماهی قزل آلا یاد کرد. در این استخر ها با استفاده از پمپ کف کش راد می توان برای ایجاد فواره های مصنوعی به منظور هوادهی به آب و ایجاد گردش و جریان در آب استخر استفاده کرد. نکته جالب توجه در طراحی و ساخت این سری از پمپ های، جدا بودن محفظه سیل از الکتروموتور است. این جدایی موجب جلوگیری از نفوذ آب به بخش های برقی پمپ و آسیب رساندن به آن می شود. گروه صنعتی راد همواره در تلاش است با در اختیار گفتن تیمی از متخصصین طراحی صنعتی، مهندسین مواد و کارشناسان مکانیک و برق، به ساخت انواع با کیفیتی از پمپ کف کش راد نایل آید. با توجه به اینک پمپ کف کش باید قابلیت کار طولانی مدت در اعماق آب را دارا باشد، کیفیت بالای ساخت قطعات پوششی بدنه پمپ، از جمله مهمترین نکات برای ساخت و طراحی آن است.

نجوه عملگرد کف کش آب

فرآیند انتقال آب از کف به سطح در پمپ های کف کش.

مشخصات پمپ کف کش راد چیست؟ 

پمپ کف کش راد از برند های شناخته شده و پیشگام در زمینه ساخت انواع پمپ های صنعتی از نوع کف کش و سانتریفیوژی است. این پمپ ها دارای ویژگی

 • طراحی شده توسط مهندسین فنی مجرب: انواع پمپ راد تحت نظارت مهندسین مجرب در کنار تیم فنی جوان، به ساخت انواع پمپ با کیفیت روز جهانی می پردازند.
 • استفاده از متریال و مصالح مرغوب در ساخت: یکی از ویژگی های منحصر به فرد پمپ کف کش راد استفاده از مواد و مصالح مرغوب برای ساخت قسمت های مختلف پمپ است. از جمله مصالح مورد استفاده از ساخت انواع پمپ های اسن شرکت، استیل ضد زنگ است. پروانه های داخلی، محفظه سیل و سایر بخش های این پمپ با استفاده از استنلس استیل ساخته شده که موجب ماندگاری طولانی مدت اجزای پمپ می شود. همچنین قسمت هایی از پمپ که در مجاورت مستقیم با آب قرار دارند و پس از مدتی مجبور به تعویض آنها هستیم، از پلاستیک فشرده مرغوب ساخته می شوند. آب بندی این بخش ها، به نحوی انجام شده است که از نفوذ آب به سایر قسمت ها جلوگیری می کند.
 • پاسخ به نیاز های مشتریان: یکی از ویژگی های منحصر به فرد انواع پمپ کف کش راد توجه به نیاز های مشتریان و تلاش در جهت رفع ایرادات ساخته های این شرکت است. تیم تحقیق و توسعه این شرکت، با بررسی مشکلات ساخته های قبلی این شرکت، سعی در رفع نمودن آنها داشته و با ساخت مدل های مختلف از انواع پمپ، سبد متنوعی از محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
 • تیم تحقیق و توسعه پیشگام: با توجه به پیشرفت علم و دانش و تولید متریال و آلیاژ های جدید که در سطح جهانی برای ساخت انواع قطعات صنعتی کاربرد دارد، لازم است برای رقابت با محصولات جهانی، گروه صنعتی راد خود را به روز نگه دارد تا در این بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشد. برای این منظور، تیم تحقیق و توسعه پیشگام این شرکت، همواره با بررسی آخرین ساخته های شرکت های معتبر جهانی، سعی در نزدیک شدن به مرز های استاندار این شرکت ها را دارد.

علاوه بر موارد بالا، خدمات پس از فروش متنوعی، توسط تین پشتیبانی شرکت پمپ راد، به خریداران این محصول ارائه می شود. به این ترتیب، نیازی به صرف وقت و هزینه زیاد برای یافتن قطعات جایگزین و سرویس آنها نیست.

 

شرکت راد پمپ

شرکت پمپ راد برای ساخت قطعات صنعتی خود از تجهیزات دقیق و پیشرفته استفاده می کند.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

پمپ کف کش راد در چه مواردی کاربرد داد؟ 

پمپ کف کش راد را می توان در موارد زیر استفاده نمود:

 • چاه عمیق مزارع و باغات: با توجه به کمبود منابع آب، متاسفانه در سال های اخیر، مجبور به حفر چاه های عمیق تر برای دستیابی به آب با کیفیت به منظور کشاورزی هستیم. البته لازم است میزان برداشت آب از سفرههای آب زیرزمینی، به نحوی تنظیم شود که کمترین آسیب به آن وارد شود و منابع آبی، قابلیت ترمیم و جایگزین شدن را داشته باشند. در هر صورت، در شرایط فعلی که مجبور به انتقال آب از اعماق زمین به سطح هستیم، چاره ای جز استفاده از انواع پمپ کف کش با کیفیت از جمله پمپ کف کش راد نداریم. استفاده از محصولات این شرکت، به دلیل طول عمر بالا و اطمینان از تامین پایدار آب برای مزارع، از ایجاد تنش آبی در مزارع و باغات جلوگیری نموده و موجب بهبود عملکرد زمین کشاورزی، باغ و … می شود.
 • انتقال آب از رودخانه به مزارع پرورش ماهی و … : آیا تا به حال، فواره های بزرگ و زیبای میان استخر های پرورش ماهی را دیده اید؟ آب این فواره های جذاب، با انرژی پمپ های کف کش یا سانتریفیوژی شرکت های معتبر و با کیفیت، از جمله شرکت راد از چشمه های اطراف یا رودخانه های مجاور مزرعه پرورش ماهی به استخر منتقل شده و موجب تعادل آب استخر، هوادهی بهتر به ماهی ها و رشد و تغذیه آنان می شود. با توجه به حساسیت ماهی های سردآبی مانند قزل آلا به کمبود سطح اکسیژن آب، ویناز به تامین آب سالم و در جریان مدام در این مزارع، توصیه می شود از پمپ کف کش راد برای این منظور استفاده کرد.
 • تخلیه چاه های صنعتی و مسکونی: پمپ های کف کش، برای تخلیه انواع چاه هایی که برای دفع یا ذخیره سازی فاضلاب های خانگی و صنعتی استفاده می شوند، کاربرد دارد. ویژگی منحصر به فرد پمپ راد که موجب استفاده گسترده از این محصول برای این منظور شده است، بدنه و ضد خوردگی و ضد زنگ این پمپ است که موجب دوام بالای ساخته های این شرکت که در مجاورت موادی از این دست کاربرد دارند، شده است.
 • صنایع نفت و پتروشیمی: صنعت نفت و پتروشیمی یکی از صنایع پویای کشور و جهان است. برای انتقال انواع میعانات نفتی، روغن و سایر فرآورده های مایع پتروشیمی، می­توان از پمپ های سانتریفیوژی راد استفاده کرد.
 • صنایعی تولیدی: پمپ کف کش راد را می توان در صنایع تولیدی مختلفی برای انتقال انواع سیال از مخازن به خط تولید یا بالعکس مورد استفاده قرار داد.

انواع پمپ کف کش کدام است؟ 

مهم ترین محصولات پمپ کف کش راد شامل موارد زیر می شود:

 • پمپ سانتریفیوژ: جنس بدنه و قطعات داخلی این پمپ، از نوع استیل ضد زنگ است که موجب افزایش طول عمر این وسیله می شود. از پمپ سانتریفیوژ راد می توان در مناطق مرطوب استفاده نمود. کاربرد عمده این پمپ، انتقال آب و مایعات خوراکی با دمای پایین (۴۰ درجه و کمتر) است و در برخی از مدل های بهینه شده آن (سری W) می توان پمپ را در آب غوطه ور کرد. از جمله نکات برجسته این پمپ می توان به کاهش صدای پمپ  اشاره نمود. مصرف انرژی این پمپ، با حذف پروانه خنک کن بهینه شده است و به دلیل جریان آب از روی الکتروموتور، دمای الکتروموتور پمپ کاهش می یابد. پمپ سانتریفیوژ راد را می توان در زیر زمین یا در فا های سربسته کار گذاشت.

پمپ آب خانگی رادپمپ سانتریفیوژ.

جدول مشخصات فنی پمپ راد

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

 • پمپ شناور: پمپ شناور راد از استیل ضد زنگ و چدن داکتیل ساخته شده است. این پمپ در مدل های مختلف تولید می شود. برای آسایش بیشتر استفاده کنندگان از این پمپ، صدای آن تا حد ممکن کاهش یافته است. این پمپ دارای حداقل آمپر استارت است. همچنین آمپر دائم این پمپ با استفاده از پروانه های بیشتر کاهش یافته است.

پمپ شناور راد پمپپمپ شناور.

کاتالوگ راد پمپ

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

 • کف کش ۳ اینچ: ویژگی منحصر به فرد این خانواده از محصولات راد، نسل جدید پروانه های داخلی به کار رفته در آن است که از جنس استیل ضد زنگ می باشد. این نوع از پروانه، کاملا متوازن و بالانس شده عمل می کند و این مسئله به کاهش استهلاک دستگاه کمک می نماید. بوش های استفاده شده در این پمپ ضد سایش هستند و به ندرت دچار خوردگی می گردند. شافت و محفظه سیل هم از موتور دستگاه به کلی جدا هستند و روغن کاری خوب محفظه الکتروموتور، موجب عمر طولانی تر دستگاه می شود. از جمله دیگر مشخصات فنی که در هنگام تولید دستگاه با هدف جلوگیری از سایش و زنگ زدگی آن در نظر گرفته شده است، استفاده از آلیاژ های ضد زنگ و توری پلاستیکی است. روتور و استاتور این پمپ طبق ساز های استاندارد بین المللی طراحی و ساخته شده است. از مدل های مختلف این سری از پمپ های راد می توان در کشاورزی، چاه های عمیق، استخر ها، ساختمان سازی و … بهره برد.

کف کش راد پمپ 3 اینچ

کف کش ۳ اینچ.

کاتالوگ کف کش راد پمپ 3 اینچ

 

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

 

 • کف کش ۲ اینچ: این سری از کف کش های راد، مشخصاتی مشابه پمپ های سه اینچ داشته، با این تفاوت که دبی خروجی آن کمتر است. بدنه، قسمت های داخلی و پروانه پمپ از جنس استیل د زنگ ساخته شده است. این پروانه کاملاً بالانس عمل کرده و شفت و بلبرینگ های استاندارد تعبیه شده در آن، کمتر دچار خوردگی می شوند. طراحی بهینه محفظه سیل و جدایی کامل آن از الکتروموتور، موجب عمر بیشتر پمپ می شود. موارد مصرف این پمپ نیز در چاه عمیق مزارع کشاورزی، پرورش ماهی، استخر ها، ساختمان سازی و … است. این سری از پمپ های راد در مدل های متنوعی ارائه شده اند.

کف کش راد پمپ 2 اینچکف کش ۲ اینچ.

کاتالوگ فنی پمپ راد کف کش 2 اینچ

 

 

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

 • کف کش ۱٫۱/۴ اینچ: ویژگی های ساخت و طراحی بخش های داخلی این خانواده از پمپ کف کش راد مشابه پمپ های ۲ و ۳ اینچ راد است. کیفیت طراحی و استفاده از آلیاژهای ضد زنگ از ویژگی های منحصر به فرد این سری از محصولات گروه صنعتی راد است. این پمپ که به خاطر طراحی ظریف و کاربردی، دبی آب خروجی کمتری نسبت به دو مورد قبلی دارد، برای استفاده در چاه آب مزارع و باغ های کشاورزی نه چندان عمیق، ساختمان سازی، استخر ها و صنایع تولیدی کاربرد دارد.

کف کش راد پمپ 1/4 1 اینچکف کش ۱/۴ ۱ اینچ.

 

لیست قیمت کف کش راد پمپ

 

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

همان­گونه که مشاهده می شود، پمپ کف کش راد سعی در پاسخگویی به نیاز های طیف وسیعی از مشتریان خود، با تولید سبد متنوعی از محصولات با کیفیت است. خرید محصولات این شرکت، می توان تا مدت ها از در اختیار داشتن یک قطعه صنعتی با دوام بهره برد و با کمترین هزینه سرویس و نگهداری، از این پمپ استفاده نمود.

نمایندگی راد پمپ ایران

نکات مهم برای استفاده بهینه از پمپ کف کش راد چیست؟

پمپ کف کش راد محصولی با کیفیت است که در صورت استفاده بهینه، تا مدتها بدون مشکل، از آن بهره برد. نکته اول برای استفاده بهینه از پمپ کف کش راد تامین برق پایدار و انرژی مطمئن برای الکتروموتور پمپ است. برای این منظور لازم است با توجه به مدل دستگاه، از تامین برق سه فاز یا تک فاز از منبعی پایدار اطمینان حاصل نماییم. نکته مهم بعدی، توجه به مشخصات فنی دستگاه برای استفاده در عمق و فشار مناسب از دستگاه است. برای انتخاب بهترین دستگاه، با توجه به نیاز های خود، می توانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نموده و مشاوره دریافت نمایید. نکته مهم بعدی برای استفاده بهینه از انواع پمپ کف کش و شناور، توجه به سطح آب روی پمپ است. در صورتی که لول آب چاه یا … از سطح مورد نظر پایین تر رود، فشار زیادی به پروانه پمپ وارد می شود. برای جلوگیری از این مشکل، انواع پمپ شناور و کف کش، دارای تجهیزی به نام فلوتر هستند. فلوتر ها دارای حسگر هایی هستند که سطح آب را تشخیص می دهند. در صورتی که سطح فلوتر در کمتر از حد مجاز یا پایین تر از ارتفاع پمپ قرار گیرد، به صورت خودکار پمپ خاموش می شود. نکته مهم بعدی برای استفاده بهینه از انواع پمپ کف کش و شناور، توجه سطح روغن دستگاه و تعویض به موقع آن است. لازم به توضیح است برخی از انواع پمپ، بدون نیاز به روغن و بوسیله عبور جریان آب و سایر سیال­ها، خنک می شوند. زمان تعویض روغن، حدوداً هر ۴۰۰۰ ساعت است. بررسی منظم محور اصلی پمپ، یاتاقان ها و روغن کاری منظم آنها موجب بهبود عملکرد پمپ و جلوگیری از سایش و انحراف آن می شود.

پمپ کف کش راد از چه متریالی ساخته می شود؟

پمپ کف کش راد در بخش های بیرونی از استیل ضد زنگ ساخته می شود. همچنین پروانه محصولات اخیر این شرکت، در بخش های داخلی نیز از استیل ضد زنگ ساخته می شوند. پروانه این پمپ که از استیل ضد زنگ ساخته شده است، در برابر خوردگی، انحراف و شکستگی مقاوم است. بخش هایی از پمپ راد که نیاز به تعویض مکرر دارند، عموماً از پلاستیک فشرده و قابل تعویض ساخته می شوند تا علاوه بر کاهش هزینه های مصرف کنندگان، سروی پمپ به سرعت انجام شود. تیم تحقیق و توسعه شرکت پمپ کف کش راد همواره در پی ابداع قطعات بهینه با استفاده از متریال جدید است تا بهره وری از دستگاه را به بالاترین حد ممکن برساند.

58788 - کف کش راد پمپ - لیست قیمت پمپ کف کش راد پمپ

در کارخانه پمپ راد، از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته برای ساخت انواع پمپ استفاده می شود.

اجزای تشکیل دهنده پمپ کف کش راد کدام است؟ 

پمپ کف کش راد از بخش های متنوعی تشکیل شده است. معمولاً قطعاتی که برای ساخت این سری از پمپ ها کاربرد دارند، شامل موارد زیر است:

 • قسمت های برقی پمپ شامل موتور پمپ کف کش، خازن‌ها، استاتور و محفظه برق آن.
 • محفظه روغن پمپ (در مورد پمپ هایی که با روغن خنک می شوند).
 • بلبرینگ ها، شفت، پروانه و فضای چرخش آن درون پمپ.
 • دهانه ورودی آب، لجن، روغن یا هر سیال دیگری به درون پمپ.
 • خروجی پمپ.
 • اتصالات آب‌بندی پمپ.
 • بدنه پمپ.

تیم فنی و مهندسی گروه صنعتی راد پمپ، با بررسی تمامی بخش های فوق به صورت مداوم، سعی در رفع ایرادات و تولید محصولاتی با کیفیت در این زمینه است. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به مشاوره جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از موارد بالا، می توانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

  بهترین راه برای خرید پمپ کف کش راد چیست؟ 

پمپ کف کش راد از محصولات پر کاربرد و به تبع آن، پر متقاضی بازار است. به همین علت ممکن است با کمبود تولیدات این شرکت در بازار مواجه شده و یا مدل مورد نظر ما به راحتی در بازار موجود نباشد. لذا بهترین روش برای خرید این گروه از محصولات صنعتی با کیفیت، مراجعه به وبسایت یا برقراری ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش ما است. شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان ما، نیاز های خود را مطرح نموده تا بهترین مدل پمپ کف کش راد با بهترین شیوه پرداخت به شما معرفی شود.

 

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳ 

آشنایی با کف کش راد

به طور کلی پمپ کف کش به یکی از دستگاه های مدرنیته گفته می شود که هم‌زمان با مکانیزه و پیشرفته شدن کارخانه جات و صنایع مختلف به بازار عرضه شد و بخشی عظیمی از فعالیت های این اماکن را برعهده گرفت. اکنون ما در این مطلب خواستاریم تا با معرفی کف کش راد به عنوان یکی از انواع مدل های تولید شده این دستگاه و ویژگی های بارز آن، به شما نشان دهیم که چرا باید از کف کش راد استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

معرفی کف کش راد

کف کش راد یکی از تولیدات منحصر به فرد و فوق العاده شرکت راد پمپ می باشد که در چندین مدل متنوع به منظور استفاده های گوناگون طراحی و تولید شده است. این نوع کف کش، یک دستگاه دوجداره و تک فاز است که تمامی مدل های آن، ساختاری شبیه به پمپ های توربین عمودی دارند. اساساً یک عدد موتور الکتریکی، پمپ این نوع کف کش را به حرکت در آورده و باعث افزایش انرژی جنبشی سیال درون آن می شود. معمولاً جنس بدنه و پروانه این دستگاه با توجه به نوع کاربرد و مایعات مورد پمپاژ، از مواد با کیفیت مختلفی نظیر: استیل تمام اصل و ضد زنگ، چدن و مواد پلیمری ساخته شده است. شرکت راد پمپ یکی از سازندگان معتبر صنعت کف کش در داخل کشور است که با تولید انواع محصولاتی با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای جهانی، جایگاه قابل قبولی را از آن خود کرده است.

 از آنجایی که با رشد روز افزون صنعت و تکنولوژی، نیاز به انواع ماشین آلات و دستگاه های مکانیزه و مدرن هم چون پمپ کف کش به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. بنابراین تمامی مدل های گوناگون پمپ کف کش راد، با برگرفته از به روز ترین تکنولوژی ها و تجهیزات مدرن دنیا زیر سایه متخصصین مجرب، توانسته است گامی بلند در رفع نیازهای صنعت گران مختلف بردارد. این نوع دستگاه مجهز به سیستم آب بندی از نوع مکانیکال است که این ویژگی باعث می شود آب به درون موتور دستگاه نفوذ نکند. کف کش راد با وزن سبک و بسیار مناسب و همچنین راندمان کاری بالا، کمک بسیار زیادی در بهبود روند پمپاژ مایعات کرده است.

8769 1024x769 - کف کش راد پمپ - لیست قیمت پمپ کف کش راد پمپ

کاربردهای کف کش راد

به طور کلی اساس کار کف کش راد لجن کشی است. به این صورت که پمپ این دستگاه با خارج کردن آب های صاف و آلوده که املاحی مانند گل و لای، شن های ریز، پسمانده های کوچی با آن ها آغشته شده است را کف کشی می کند. در واقع از پمپ کف کش راد به عنوان یک بخش پمپاژ کننده استفاده می شود. روتور و استاتور از جمله اجزای مهم تشکیل دهنده این پمپ به حساب می آیند که مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می شوند. اگر بخواهیم راجع به کاربردهای پمپ کف کش راد توضیح دهیم باید بگوییم که انواع مدل های آن به منظور استفاده به عنوان پمپ چاه، پمپ استخر پرورش ماهی، پمپ مزارع و زمین های کشاورزی و … به کار برده می شوند. همچنین از دیگر کاربردهای این نوع کف کش می توان به استفاده در جهت فواره ها و آب نماها، تخلیه مخازن مختلف آب، آبیاری های کوچک، زه کشی و پمپاژ، آب های صنعتی، گلخانه ها، مزارع، تخلیه پساب های فاضلاب، تخلیه پس آب های باران و … اشاره کرد.

خصوصیات طراحی کف کش راد

از آنجایی که عمده ترین فشار کف کش راد ناشی از چرخش پروانه های آن است. در نتیجه در این نوع کف کش از پروانه هایی با جنس استنلس استیل استفاده شده است. این نوع پروانه ها دارای محوری شعاعی هستند که با برخورداری از سیستم حفاظتی IP68 به صورت کاملاً غوطه‌ور در درون سیالات نصب می شود. معمولاً الکتروپمپ های کف کش راد، دو نوع ساده و فلوتر دار طراحی و تولید می شوند. تمامی قطعات این نوع کف کش نیز از آلیاژهای مخصوص و ریخته گری ساخته شده اند که این مورد باعث افزایش راندمان کاری و طول عمر دستگاه می شود. علاوه بر این ها جنس پلاستیک استفاده شده در این نوع کف کش، از زنگ زدگی و پوسیدگی آن جلوگیری می کند. شافت و پیچ های تعبیه شده در این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. به مشابه خارجی پمپ آب راد عمل می کند.  محفظه سیل کف کش راد از محفظه الکتروموتور آن به طور کلی جدا می باشد. محفظه سیل آن به گونه ای تعبیه شده که موجبات تجمع روغن را در این محفظه فراهم می کند و این امر باعث می شود تا طول عمر سیل ها افزایش یابد. از جمله اجزای تشکیل دهنده کف کش راد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پروانه

موتور

حلزون

محور

مکانیکال سیل

کابل و ملحقات

 

مزایای استفاده از کف کش راد چیست؟

یکی از مزایای فوق العاده استفاده از کف کش راد این است که بدنه آن به صورت کاملاً دوجداره می باشد. در نتیجه با عبور و رد شدن مایعات از حوالی سیم پیچی، موتور دستگاه خنک شده و درجه آمپر آن را پایین می آورد. این کار باعث افزایش راندمان کف کش و طول عمر الکتروموتور آن می شود. از دیگر مزیت های استفاده از این دستگاه می توان به این نکته اشاره کرد که انواع مدل های کف کش راد را می توان بر اساس نیاز مشتریان، به انواع سنسورهای حرارتی، آب و رطوبت مجهز نمود.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار سوپاپ پمپ کارواش صنعتی با کیفیت
سوپاپ پمپ کارواش صنعتی با کیفیت
پنج‌شنبه 30 سپتامبر 2021
اخبار کارواش صنعتی تک فاز چیست و مزایای استفاده از آن کدام است ؟
کارواش صنعتی تک فاز چیست و مزایای استفاده از آن کدام است ؟
سه‌شنبه 14 سپتامبر 2021
اخبار کاربرد و ویژگی کارواش صنعتی سه فاز چیست ؟
کاربرد و ویژگی کارواش صنعتی سه فاز چیست ؟
چهارشنبه 8 سپتامبر 2021
اخبار کاربرد استفاده از مه ساز خانگی آب نیرو چیست ؟
کاربرد استفاده از مه ساز خانگی آب نیرو چیست ؟
دوشنبه 6 سپتامبر 2021
اخبار مقایسه روش آبیاری سنتی و روش های مدرن آبیاری
مقایسه روش آبیاری سنتی و روش های مدرن آبیاری
چهارشنبه 1 سپتامبر 2021
اخبار آشنایی با سیستم کارواش اتوماتیک
آشنایی با سیستم کارواش اتوماتیک
دوشنبه 30 آگوست 2021
اخبار آشنایی با محصول آبپاش های پلاستیکی و ویژگی های آن
آشنایی با محصول آبپاش های پلاستیکی و ویژگی های آن
یکشنبه 29 آگوست 2021
اخبار تجهیزات مورد نیاز و وسایل کارواش‌ها چیست ؟
تجهیزات مورد نیاز و وسایل کارواش‌ها چیست ؟
دوشنبه 23 آگوست 2021
اخبار همه چیز درباره آبپاش های هانتر و مزایا و کاربرد های آن
همه چیز درباره آبپاش های هانتر و مزایا و کاربرد های آن
پنج‌شنبه 19 آگوست 2021
اخبار نکات مهم در خرید تایمر آبیاری هوشمند و با کیفیت
نکات مهم در خرید تایمر آبیاری هوشمند و با کیفیت
دوشنبه 16 آگوست 2021