کمپرسور کارواش – کمپرسور باد کارواش صنعتی

قیمت کمپرسور کارواش

کمپرسور باد کارواش – لیست قیمت کمپرسور باد کارواش ۲۵۰ لیتری – کمپرسور باد عمودی – کمپرسور باد افقی – کمپرسور باد کارواش صنعتی 

در واقع کمپرسور کارواش دستگاهی است که هوای فشرده مورد نیاز کارواش صنایع را تامین می کند.این ابزار ها در مدل با حجم های متفاوتی تولید می شود.که معمولا علت نامگذاری به دلیل همین روش فشرده سازی هوا است.نکته قابل توجه ابزار کمپرسور کارواش حجم آن می باشد.چرا که برای داشتن حجمی متناسب نیاز از هوای فشرده میزان گنجایش مخزن مناسب با حجم واقعی مخزن هوای فشرده مورد نیاز و ضروری است.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
کارواش صنعتی نمایش بیشتر

کمپرسور کارواش چیست و چه کاربردی دارد؟

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

*** بیشترین کاربرد کمپرسور در کارواش صنعتی مدل ۲۵۰ لیتری می باشد که در حالت عمودی یا افقی استفاده می باشد. این کمپرسور تک فاز و به صورت تک سیلندر و اغلب ایرانی یا چینی می باشند. کیفیت و کارایی کمپرسور ها در حال قابل قبول برای کارواش های صنعتی می باشند و نیازی به خرید کمپرسور های ایتالیایی و اروپایی نمی باشد مگر در موارد خاص برای کارواش های صنعتی بزرگ که خواهان کمپرسور های با ظرفیت بیشتر می باشند. 

درباره ی کارایی دستگاه باید بگوییم که از زمان اختراع تا به امروز در صنایع مختلفی از قبیل پروژه های سنگین و مادر مانند: معادن,صنعت راه سازی,صنایع ذوب و فلزات و… دستگاه و تجهیزات بادی از جمله ی پرکاربردترین ابزار قرار گرفته است. یکی از بهترین برند های آن فینی ایتالیا می باشد. سابقا این دستگاه ها فقط برای مصارف خانگی کاربرد داشت.کمپرسور کارواش امروزه با پیشرفت و توسعه دانش فنی جزء ابزارهای مورد نیاز برای مصارف عمومی با تنوع زیادی مورد استفاده قرار گرفت.تا حدی که میشه ابراز کرد که ابزار آلات بادی در زمره رقابت با تجهیزات و لوازم برقی دیگر هستند.از جمله این ابزارهای پرکاربرد دنیای امروز کمپرسور کارواش می باشد.اولین چیزی که با نام بردن کمپرسور کارواش به ذهن مردم می رسد پمپ های بادی تعمیرگاهی است که با نام فنی تر از آن ها به نام کمپرسورهای تولید هوای فشرده یاد می کنند.اما در واقعیت نوع کمپرسوری که صنایع مرتبط با کارواش با آن سر و کار دارند ابزارآلات کلیدی و مهم تری است.ما در این مقاله مطالبی کلیدی تر در ارتباط با این دستگاه ارائه میکنیم تا با کاربردهای منحصر به فرد آن آشنا شوید.

کمپرسور کارواش:

کمپرسور کارواش که متناسب با حجم واقعی مخزن هوای فشرده مورد نیاز تامین نمی شود باعث می شود به بخش موتور دستگاه فشار وارد شود و در نهایت سبب استهلاک کارواش و هدر رفتن انرژی می گردد.

در دنیای امروز استفاده از کمپرسور کارواش از جمله پرکاربردترین برنامه صنایع و کارخانه جات مختلفی است این محصول یکی از انواع تجهیزات کارواش است .

ویژگی های کمپرسور کارواش چیست؟

در ارتباط با ویژگی های قابل ذکر کمپرسور کارواش صنعتی این دستگاه حرف زیادی برای گفتن دارد. این دستگاه ساده و در عین حال راه اندازی ساده ای دارد.فقط کافی است که قبل راه اندازی و فعالیت مربوطه به ظرفیت و حجم هوای فشرده توجه نمایید.ویژگی های کلی کمپرسور کارواش عبارتند از:

-این دستگاه بدنه مقاومی دارد از جنس فولاد با رنگ استاتیک است و بخش هواساز این دستگاه با نوع پیستونی است.

– به دلیل داشتن دو تا چرخ ثابت و همچنین یک عدد گردون و دسته به راحتی حمل و منتقل می شود.

-قابلیت نگهداری و تعمیرات آسان

-قابلیت راه اندازی راحت

-مناسب برای اتصال به کف ساز

-قابلیت شستشو و نظافت شمع ها بعد از شستن فینی ایتالیا

قطعات تشکیل دهنده کمپرسور کارواش:

به طور کلی قطعات تشکیل دهنده شامل:

سوپاپ اطمینان,مانومتر,شیر گازی خروجی,چرخ ثابت عقب و گردون جلو,شیر تخلیه آب,دسته و پرشر سوئیچ می باشد.قابل به ذکر است که از انواع مختلف کمپرسور کارواش در مراکز تولیدی و کارواش,مکانیکی ها,کارخانجات تولید پت هم مورد استفاده قرار می گیرد.نکته قابل توجه در کمپرسور کارواش این است که باید همیشه از گرد و خاک و رطوبت دور باشد و آفتاب و گرمای خورشید مستقیما بر آن نتابد.چرا که شرایط محیطی نامناسب مثل رطوبت سبب زنگ زدن قطعات داخلی دستگاه می شود و در آخر کارکرد و طول عمر دستگاه کاهش می یابد.

از طرفی وجود گرد و غبار سبب ایجاد اختلال در فعالیت و حرکت قطعات مکانیکی دستگاه را موجب می شود و در نهایت از کیفیت دستگاه کاسته می شود و استفاده و کارایی را به حداقل می رساند.گرما و تابش مستقیم آفتاب نیز سبب روان شدن روغن درون دستگاه شده و این امر باعث ایجاد صدمات جدی به دستگاه کمپرسور کارواش در کارواش صنعتی می شود.

اجزای کمپرسور کارواش شامل:

موتور:برای قدرت از موتور استفاده می نماید و همچنین موتورها با اندازه ی مخزن کمپرسور شان برحسب سانتی متر مکعب اندازه گیری می شوند.اندازه بزرگتر موتور قدرت بیشتری را مشمول می شود.

شیلنگ کارواش: شیلنگ کارواش با طول و عرض و قطرهای متنوعی است و همینطور دارای جنس و اجزای متفاوتی است.جنس اکثر شیلنگ ها از لاستیک است.در بیشتر کارواش های برقی شیلنگ پلاستیکی در درون جعبه و در نوع گازسوز در بیرون جعبه قرار دارد و به مشتری عرضه می شود.

نازل:نازل آب را در مکانهای مختلف با فشارهای مختلفی پخش می کند.۷ نمونه نازل وجود دارد.نازل صفر درجه یک جت آبی نقطه ای می سازد.نازل ۴۰ درجه ای آب را پخش می کند و بنابراین به سطوح بیشتری آب می رساند و فشار کمتر میشود.

نکات ایمنی در مورد کمپرسور کارواش:

در کل در زمان استفاده از کمپرسور کارواش مانند سایر لوازم و ابزارآلات باید از پوشش های محافظ مثل عینک های محافظ چشم ها و کفش های ایمنی استفاده نمود.لازم به ذکر است که برخی از کمپرسور های باد کارواش در هنگام فعالیت و انجام عملیات سر و صدای زیادی تولید می کنند.بنابراین برای استفاده دائم و همیشگی از این دستگاهها باید از گوشی های محافظ استفاده نمود.

نحوه روشن نمودن کمپرسور کارواش:

ابتدا باید  را روشن نمایید و سپس منتظر بمانید تا مخزن تولید هوای آن پر شود.سپس می توانید کلید الکتریکی واقع روی دستگاه را روشن کنید تا دستگاه شروع به کار نماید.

در هنگام کار با کمپرسور کارواش دقت کنید زیرا در حالت کار کمپرسور در حال ارتعاش است و مرتبا پیچ . مهره خود را از بین می برد.پس هر از گاهی آنها را چک کنید تا در صورت لزوم پیچ ها را سفت کنید و اگر هرز شدند آنها را تعویض نمایید.اتصالات شلنگ کمپرسور کارواش را نیز چک نمایید و در صورتی که ترک یا تاب خوردگی دارد آن را عوض کنید. کارواش صنعتی

در صورتی که ورودی مسدود باشد هوا سخت داخل مخزن می شود و پمپ قدرت فشرده سازی خود را از دست می دهد.پس به طور منظم چک کنید تا تمیز باشد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
دوشنبه 27 می 2024
اخبار سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
جمعه 24 می 2024
اخبار چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
سه‌شنبه 21 می 2024
اخبار منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
شنبه 18 می 2024
اخبار پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
چهارشنبه 15 می 2024
اخبار راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
یکشنبه 12 می 2024
اخبار کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
پنج‌شنبه 9 می 2024
اخبار چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
دوشنبه 6 می 2024
اخبار کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
جمعه 3 می 2024
اخبار انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
سه‌شنبه 30 آوریل 2024