انتخاب صفحه

دسته لانس کارواش

فروش انواع دسته لانس کارواش - لانس، دسته لانس کارواش، دسته لانس کارواش صنعتی، لانس کارواش و ...

آشنایی با دسته لانس کارواش و انواع آن

دسته لانس یکی از لوازم بسیار ضروری و مهم در کارواش صنعتی محسوب می‌شود و وسیله ای است که در قسمت آب خروجی این دستگاه تعبیه شده است. در واقع لانس کارواش به عنوان آخرین خروجی آب پاش ماشین کارواش معرفی می شود چنانچه می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با دسته لانس و انواع ویژگی های آن کسب کنید ما را تا اتمام شدن این نوشتار همراهی کنید.

دسته لانس کارواش

 

دسته لانس و ویژگی های منحصر به فرد آن

امروزه کارواش های صنعتی و تجهیزات مربوط به آن نقش بسیار بالایی در افزایش کیفیت و مطلوبیت نظافت دارد. از این رو استفاده از آن به منظور انجام عملیات نظافتی و حذف آلاینده ها در صنایع مختلف به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. استفاده از این ابزارهای کارآمد و تخصصی نه تنها شست و شو و نظافت سریع انواع سطوح هموار و ناهموار امکان پذیر خواهد شد بلکه موجبات ارتقای جلوه های بصری نیز توسط این دستگاه مدرن فراهم می شود. معمولاً ساختار کارواش های صنعتی بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. به طبع انجام امورات نظافتی و پاکیزگی در صنعت کارواش، نیازمند یک سری تجهیزات و قطعات مناسب است تا واسطه استفاده از آن ها، شست و شو و حذف آلودگی های مختلف حتی آلاینده های سفت و تثبیت شده از روی انواع سطوح برداشته می شود. یکی از این تجهیزات و لوازم خیلی ضروری در کارواش ها دسته لانس می باشد. ما در این نوشتار برآنیم تا شما را با دسته لانس، انواع و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا سازیم.

دسته لانس چیست؟

دسته لانس یکی از وسایل و ملزومات خیلی ضروری و مهم در کارواش است که به عنوان آخرین خروجی آب پاش این دستگاه معرفی شده است. در یک بیان ساده تر دسته لانس، یک دسته ساده است که به واسطه یک عدد تفنگی یا گان، به شیلنگ کارواش متصل می شود. در واقع دسته لانس مسیر عبور آب داخل کارواش است که نحوه پاشش آب را به اندازه های دلخواه تعیین می کند. معمولاً دسته لانس در مبنای طول و سری مشخصی که دارند به انواع مختلفی طبقه بندی می شوند . اکثر این دسته ها به شکل لوله های طولی مستقیم طراحی و تولید می شوند. شایان ذکر است که پاشش پرفشار آب به واسطه لانس ها، به انواع آلاینده های سفت و عمیق چسبیده به سطوح ضربه وارد کرده و به این صورت پیوند میان آن ها را از سطوح با سهولت هر چه تمام تر از میان می برد. از این رو انجام انواع عملیات مربوط به نظافت و پاکیزگی را برای کاربران فراهم می کند.

سرعت و فشار آب خروجی به عنوان دو فاکتور مهم و کلیدی دسته لانس معرفی شده است. زیرا هرچه سرعت پاشش پرفشار توسط لانس بیشتر باشد به همان اندازه سرعت عملیات و سهولت انجام کار نیز افزایش می یابد. بنابراین می توان گفت دسته لانس در کارواش های مختلف به منظور ارائه عملیات نظافتی موثر و مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن تولید شده اند. آن‌گونه که این تجهیزات پاسخ ایده آلی برای حذف آلودگی ها مختلف است.

ویژگی های دسته لانس چیست؟

امروزه بازار کار انواع کارواش های صنعتی و خانگی به خاطر کیفیت و سرعت بالای نظافت و شست و شو بسیار شلوغ و پر هیاهو شده است. به گونه ای که تمامی مراکز کارواش ها در زمره کسب و کارهای پر سود واقع شده اند. در این میان ویژگی های بارز و منحصر به فرد دسته لانس، یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجهی است که کاربران انواع کارواش های صنعتی به هنگام خرید به آن توجه می کنند. زیرا دسته لانس ها در کارواش های صنعتی و کیفیت و مرغوبیت آن ها،  به راحتی می توانند استفاده از نیروی انسانی را به حداقل رسانده و در نتیجه راندمان کاری را در انجام عملیات نظافتی افزایش دهد. بنابراین لازم است این وسیله کاربردی، دارای ویژگی ها و مشخصه های بارزی باشند تا بتوان از آن ها برای شستن انواع اماکن و تجهیزات مختلف استفاده کرد. برخی از ویژگی های که باید دسته لانس کارواش های صنعتی از آن برخوردار باشند عبارت اند از:

برخورداری از نازل خوش دست

طول لانس استاندارد – دسته لانس

دارای قطع کن

دارای ظاهری زیبا و کاربر پسند

دارای کاربری آسان

قابلیت امکان تعویض نازل

برخورداری از تحمل دمای عالی

برخورداری از دبی بخار بسیار مطلوب

عایق بودن از جهت حرارت

برخورداری از زون استاندارد

دارا بودن مانور و تحرک بالا

دمای کار از مینیمم 90 درجه سانتی گراد الی ماکزیمم 160 درجه سانتی گراد

وزن تقریبی بین 600 الی 900 گرم

فشار کار بین 1 الی 10 اتمسفر

 

موارد کاربردی دسته لانس

معمولاً دسته لانس طیف گسترده ای از موارد کاربردی کارواش های صنعتی را برعهده می گیرد که از لانس های متوسط برای نظافت و شست و شوی انواع ماشین های سبک و متریال های معمولی استفاده می شود و از لانس های بلند برای انجام فرایند نظافتی سنگین و اماکن و پروژه هایی که نیاز به قدرت جا به جایی بیشتری دارند استفاده می شود. از این رو در انواع محیط های مختلف صنعتی، تجاری، اداری، خانگی و کسب و کارهایی مانند کارواش، استفاده از کارواش صنعتی که تجهیزات ضروری مانند دسته لانس در آن ها تعبیه شده است به وفور استفاده می شود.

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

نماینده پمپ پنتاکس PENTAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دو پروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجن کش لوارا ، پمپ کف کش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمیایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA ) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLO (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کف کش پدرولا ، پمپ لجن کش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدرولا PEDROLLO) از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدرولا PEDROLLO  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کف کش استریم ، کف کش استریم ، کفکش چینی ، لجن کش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کف کش چینی استیل ، کف کش بدنه آلومینیومی ، لجن کش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوربیت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده پمپ کارواش صنعتی : ( پمپ کارواش صنعتی – کارواش صنعتی تک فاز – کارواش صنعتی سه فاز – کارواش 100 بار – کارواش 200 بار – کارواش 110 بار – کارواش 300 بار – جارو آب و خاک کارواش صنعتی – کف پاش کارواش صنعتی و .. ) فروش تمامی تجهیزات کارواش صنعتی در بازرگانی آب نیرو. 

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزریق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حد وبیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیستم دارای کیفیت مناسب تری نسبت به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یورودریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازار … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو وارد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغداری ها

نماینده جیمز هاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمز هاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی با لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژه ای شما می باشد. 

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی