02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

دسته لانس کارواش

فروش انواع دسته لانس کارواش - لانس، دسته لانس کارواش، دسته لانس کارواش صنعتی، لانس کارواش و ...

آشنایی با دسته لانس کارواش و انواع آن

دسته لانس یکی از لوازم بسیار ضروری و مهم در کارواش صنعتی محسوب می‌شود و وسیله ای است که در قسمت آب خروجی این دستگاه تعبیه شده است. در واقع لانس کارواش به عنوان آخرین خروجی آب پاش ماشین کارواش معرفی می شود چنانچه می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با دسته لانس و انواع ویژگی های آن کسب کنید ما را تا اتمام شدن این نوشتار همراهی کنید.

دسته لانس کارواش

 

دسته لانس و ویژگی های منحصر به فرد آن

امروزه کارواش های صنعتی و تجهیزات مربوط به آن نقش بسیار بالایی در افزایش کیفیت و مطلوبیت نظافت دارد. از این رو استفاده از آن به منظور انجام عملیات نظافتی و حذف آلاینده ها در صنایع مختلف به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. استفاده از این ابزارهای کارآمد و تخصصی نه تنها شست و شو و نظافت سریع انواع سطوح هموار و ناهموار امکان پذیر خواهد شد بلکه موجبات ارتقای جلوه های بصری نیز توسط این دستگاه مدرن فراهم می شود. معمولاً ساختار کارواش های صنعتی بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. به طبع انجام امورات نظافتی و پاکیزگی در صنعت کارواش، نیازمند یک سری تجهیزات و قطعات مناسب است تا واسطه استفاده از آن ها، شست و شو و حذف آلودگی های مختلف حتی آلاینده های سفت و تثبیت شده از روی انواع سطوح برداشته می شود. یکی از این تجهیزات و لوازم خیلی ضروری در کارواش ها دسته لانس می باشد. ما در این نوشتار برآنیم تا شما را با دسته لانس، انواع و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا سازیم.

دسته لانس چیست؟

دسته لانس یکی از وسایل و ملزومات خیلی ضروری و مهم در کارواش است که به عنوان آخرین خروجی آب پاش این دستگاه معرفی شده است. در یک بیان ساده تر دسته لانس، یک دسته ساده است که به واسطه یک عدد تفنگی یا گان، به شیلنگ کارواش متصل می شود. در واقع دسته لانس مسیر عبور آب داخل کارواش است که نحوه پاشش آب را به اندازه های دلخواه تعیین می کند. معمولاً دسته لانس در مبنای طول و سری مشخصی که دارند به انواع مختلفی طبقه بندی می شوند . اکثر این دسته ها به شکل لوله های طولی مستقیم طراحی و تولید می شوند. شایان ذکر است که پاشش پرفشار آب به واسطه لانس ها، به انواع آلاینده های سفت و عمیق چسبیده به سطوح ضربه وارد کرده و به این صورت پیوند میان آن ها را از سطوح با سهولت هر چه تمام تر از میان می برد. از این رو انجام انواع عملیات مربوط به نظافت و پاکیزگی را برای کاربران فراهم می کند.

سرعت و فشار آب خروجی به عنوان دو فاکتور مهم و کلیدی دسته لانس معرفی شده است. زیرا هرچه سرعت پاشش پرفشار توسط لانس بیشتر باشد به همان اندازه سرعت عملیات و سهولت انجام کار نیز افزایش می یابد. بنابراین می توان گفت دسته لانس در کارواش های مختلف به منظور ارائه عملیات نظافتی موثر و مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن تولید شده اند. آن‌گونه که این تجهیزات پاسخ ایده آلی برای حذف آلودگی ها مختلف است.

ویژگی های دسته لانس چیست؟

امروزه بازار کار انواع کارواش های صنعتی و خانگی به خاطر کیفیت و سرعت بالای نظافت و شست و شو بسیار شلوغ و پر هیاهو شده است. به گونه ای که تمامی مراکز کارواش ها در زمره کسب و کارهای پر سود واقع شده اند. در این میان ویژگی های بارز و منحصر به فرد دسته لانس، یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجهی است که کاربران انواع کارواش های صنعتی به هنگام خرید به آن توجه می کنند. زیرا دسته لانس ها در کارواش های صنعتی و کیفیت و مرغوبیت آن ها،  به راحتی می توانند استفاده از نیروی انسانی را به حداقل رسانده و در نتیجه راندمان کاری را در انجام عملیات نظافتی افزایش دهد. بنابراین لازم است این وسیله کاربردی، دارای ویژگی ها و مشخصه های بارزی باشند تا بتوان از آن ها برای شستن انواع اماکن و تجهیزات مختلف استفاده کرد. برخی از ویژگی های که باید دسته لانس کارواش های صنعتی از آن برخوردار باشند عبارت اند از:

برخورداری از نازل خوش دست

طول لانس استاندارد – دسته لانس

دارای قطع کن

دارای ظاهری زیبا و کاربر پسند

دارای کاربری آسان

قابلیت امکان تعویض نازل

برخورداری از تحمل دمای عالی

برخورداری از دبی بخار بسیار مطلوب

عایق بودن از جهت حرارت

برخورداری از زون استاندارد

دارا بودن مانور و تحرک بالا

دمای کار از مینیمم 90 درجه سانتی گراد الی ماکزیمم 160 درجه سانتی گراد

وزن تقریبی بین 600 الی 900 گرم

فشار کار بین 1 الی 10 اتمسفر

 

موارد کاربردی دسته لانس

معمولاً دسته لانس طیف گسترده ای از موارد کاربردی کارواش های صنعتی را برعهده می گیرد که از لانس های متوسط برای نظافت و شست و شوی انواع ماشین های سبک و متریال های معمولی استفاده می شود و از لانس های بلند برای انجام فرایند نظافتی سنگین و اماکن و پروژه هایی که نیاز به قدرت جا به جایی بیشتری دارند استفاده می شود. از این رو در انواع محیط های مختلف صنعتی، تجاری، اداری، خانگی و کسب و کارهایی مانند کارواش، استفاده از کارواش صنعتی که تجهیزات ضروری مانند دسته لانس در آن ها تعبیه شده است به وفور استفاده می شود.

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی