دسته لانس کارواش – دسته لانس ایتالیایی قطع کن دار – دسته لانس زیر شویی

قیمت دسته لانس

قیمت دسته لانس کارواش – خرید دسته لانس کارواش – دسته لانس کارواش ایرانی – دسته لانس ایتالیایی – دسته لانس قطع کن دار – دسته لانس زیر شویی ماشین – دسته لانس ساده – نازل کارواش صنعتی 

دسته لانس کارواش ۹۰ سانتی برای شستن انواع کارهای معمولی و ماشین های سبک به کار می رود و دسته لانس کارواش ۱۲۰ سانتی را برای نظافت و شستن ماشین های سنگین و یا تجهیزاتی که با قدرت بیشتری برای جا به جایی نیاز دارند، با کار می برند.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
کارواش صنعتی نمایش بیشتر

دسته لانس کارواش

یکی از لوازم بسیار ضروری می باشد که کار کردن آن با دستگاه کارواش صنعتی امکان پذیر است. همه افراد به نوعی با صنعت کارواش و بخار آشنا هستند. کارواش نوعی دستگاه می باشد که برای نظافت و شستن فضاهای مختلف چه خانگی و چه صنعتی به کار می رود.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

** دسته لانس کارواش صنعتی به دو مدل کلی تقسیم می شود: ۱- بدون قطع کن (در زمان استارت پمپ بلافاصله از دسته لانس آب با فشار خارج می شود) ۲- با قطع کن یا دسته لانس قطع کن دار (با فشار ضامن روی دسته لانس آب با فشار از نازل دسته لانس خارج می شود البته با روشن بودن پمپ) 

 

** مطلب بسیار مهم اینکه در صورتی که خرید دسته لانس قطع کن دار برای شما ضروری می باشد حتما حتما باید به همراه آن برای پمپ کارواش خود تابلو برق با پرشر قطع و وصل نصب نمایید. حال چرا ؟ در صورتی که پمپ روشن باشد و شما ضامن دسته لانس را برای چند دقیقه رها نکنید، آب درون پمپ روشن شروع به چرخش داخلی می نماید و این امر باعث افزایش دمای آب گردشی خواهد شد. با تکرار این مورد به مرور زمان پکینگ های آب بندی در مرحله اول و بعد از آن سر سیلندر پمپ کارواش خراب می گردد و شما مجبور به پرداخت هزینه اضافی و تعویض قطعات فابریک پمپ خود می باشید. 

به دنبال پیشبرد بهتر کارها و درست انجام شدن تمام عملیات شستشو و نظافت، تجهیزات کارواش و امکاناتی نیاز است که باید فراهم شود. یکی از این تجهیزات مهم دسته لانس کارواش است که از طریق یک تفنگ به شیلنگ کارواش وصل شده است. دسته لانس کارواش PA ایتالیا  به بخش انتهایی لوله خروجی کارواش گفته می شود که از این دستگاه برای کنترل پاشش آب های پر فشار کارواش استفاده می کنند. کارواش صنعتی

به بیان دیگر دسته لانس مسیر عبور آب داخل کارواش را گویند که می تواند چگونگی پاشش آب را در هر اندازه ای که خواست، مشخص کند. معمولا تولید این دسته ها به شکل لوله های طولی مستقیم است. همچنین می توان به سرعت و فشار آب خروجی به عنوان دو فاکتور بسیار مهم دسته لانس کارواش اشاره کرد.

به این صورت که با بالا بودن سرعت پاشش آب، سرعت عملیات و سهولت انجام کار هم به همان مقدار افزایش پیدا می کند. پس نمی توان عملکرد مثبت  را برای حذف آلودگی ها نادیده گرفت.

 

دسته لانس کارواش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همان طور که در بالا به آن اشاره شده، از دسته لانس کارواش برای کنترل پاشش آب کارواش های مختلف استفاده می شود که آن را در دو سایز ۹۰ سانتی و ۱۲۰ سانتی تولید می کنند.

دسته های ۹۰ سانتی برای شستن انواع کارهای معمولی و ماشین های سبک به کار می رود و دسته های ۱۲۰ سانتی را برای نظافت و شستن ماشین های سنگین و یا تجهیزاتی که با قدرت بیشتری برای جا به جایی نیاز دارند، با کار می برند.

حالا در زیر به برخی از ویژگی های  اشاره می کنیم:

تحمل دمای بالا در هر شرایطی را داشته باشد کارواش صنعتی

با داشتن ظاهری زیبا و جذاب توانایی جذب مشتری را داشته باشد.

دقت کنید که دسته لانس کارواش از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، تا جایی که در حین کار داغ نشود و کسی که در حال کار کردن با آن است، توانایی نگهداری آن را داشته باشد.

دسته لانس کارواش باید سبک بوده و به مراتب کاربرد آسانی برای مصرف کننده داشته باشد.

داشتن مانور و تحرک بالا یکی از ِویژگی های مثبتی است  باید از آن برخوردار باشد.

 

دسته لانس کارواش چه کاربردهایی دارد؟

علاوه بر اینکه از دسته لانس در کارواش های مختلف استفاده می شود، در بسیاری از تعمیرگاه ها، صنایع مختلف، خشکشویی ها و برخی مراکز برای نظافت و شستشو و استریل کردن این دستگاه کاربرد دارد.

خوش دست بودن

بدنه محکم و مقاوم

نازل قابلیت تعویض

دارای قطع کن آب

کارواش صنعتی

دارای وزن ایده آل و مناسب بودن

این موارد از کاربرد ها و نقاط قوت دسته لانس کارواش محسوب می شود. در کارواش هایی که فشارشان پایین تر است، بین لانس و تفنگ مخزنی قرار گرفته که وظیفه آن تامین کف برای شستشو و نظافت است. مدل های دیگری از کارواش صنعتی وجود دارد که مخزن کف شوینده در قسمت پشت دستگاه می باشد.

دسته لانس را در دو حالت کم فشار و پر فشار تولید می کنند. در صورتی که دسته لانس پر فشار باشد، آب موجود در دستگاه به دسته لانس انتقال پیدا می کند و در صورتی که کم فشار باشد، ابتدا مایع شوینده با آب ترکیب می شود و سپس امکان خارج شدن از دسته لانس فراهم می گردد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

آیا خصوصیات فنی دسته لانس کارواش را می شناسید؟

از آنجایی که دسته لانس کارواش یکی از ملزومات مهم کارواش های ساخته شده به شمار می رود، عدم وجود آن می تواند به اختلال فعالیت های دستگاه کارواش بیانجامد. در همین راستا باید بدانید هر یک از دسته لانس کارواش یک سری مشخصات و خصوصیات فنی دارند که عبارت است از:

دمای کار آن از مینیمم ۹۰ درجه تا ماکزیمم ۱۶۰ درجه سانتی گراد می باشد.

دبی خروجی بخار آن با توجه به میزان کار متعارف بین ۳۰ تا ۵۰ متر مکعب در ساعت است.

فشار کار این دستگاه بین ۱ تا ۱۰ اتمسفر می باشد.

همچنین وزن تقریبی آن بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ گرم است.

کارواش صنعتی