دسته لانس کارواش – دسته لانس ایتالیایی قطع کن دار – دسته لانس زیر شویی

قیمت دسته لانس

قیمت دسته لانس کارواش – خرید دسته لانس کارواش – دسته لانس کارواش ایرانی – دسته لانس ایتالیایی – دسته لانس قطع کن دار – دسته لانس زیر شویی ماشین – دسته لانس ساده – نازل کارواش صنعتی 

دسته لانس کارواش ۹۰ سانتی برای شستن انواع کارهای معمولی و ماشین های سبک به کار می رود و دسته لانس کارواش ۱۲۰ سانتی را برای نظافت و شستن ماشین های سنگین و یا تجهیزاتی که با قدرت بیشتری برای جا به جایی نیاز دارند، با کار می برند.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
کارواش صنعتی نمایش بیشتر

دسته لانس کارواش

یکی از لوازم بسیار ضروری می باشد که کار کردن آن با دستگاه کارواش صنعتی امکان پذیر است. همه افراد به نوعی با صنعت کارواش و بخار آشنا هستند. کارواش نوعی دستگاه می باشد که برای نظافت و شستن فضاهای مختلف چه خانگی و چه صنعتی به کار می رود.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

** دسته لانس کارواش صنعتی به دو مدل کلی تقسیم می شود: ۱- بدون قطع کن (در زمان استارت پمپ بلافاصله از دسته لانس آب با فشار خارج می شود) ۲- با قطع کن یا دسته لانس قطع کن دار (با فشار ضامن روی دسته لانس آب با فشار از نازل دسته لانس خارج می شود البته با روشن بودن پمپ) 

 

** مطلب بسیار مهم اینکه در صورتی که خرید دسته لانس قطع کن دار برای شما ضروری می باشد حتما حتما باید به همراه آن برای پمپ کارواش خود تابلو برق با پرشر قطع و وصل نصب نمایید. حال چرا ؟ در صورتی که پمپ روشن باشد و شما ضامن دسته لانس را برای چند دقیقه رها نکنید، آب درون پمپ روشن شروع به چرخش داخلی می نماید و این امر باعث افزایش دمای آب گردشی خواهد شد. با تکرار این مورد به مرور زمان پکینگ های آب بندی در مرحله اول و بعد از آن سر سیلندر پمپ کارواش خراب می گردد و شما مجبور به پرداخت هزینه اضافی و تعویض قطعات فابریک پمپ خود می باشید. 

به دنبال پیشبرد بهتر کارها و درست انجام شدن تمام عملیات شستشو و نظافت، تجهیزات کارواش و امکاناتی نیاز است که باید فراهم شود. یکی از این تجهیزات مهم دسته لانس کارواش است که از طریق یک تفنگ به شیلنگ کارواش وصل شده است. دسته لانس کارواش PA ایتالیا  به بخش انتهایی لوله خروجی کارواش گفته می شود که از این دستگاه برای کنترل پاشش آب های پر فشار کارواش استفاده می کنند. کارواش صنعتی

به بیان دیگر دسته لانس مسیر عبور آب داخل کارواش را گویند که می تواند چگونگی پاشش آب را در هر اندازه ای که خواست، مشخص کند. معمولا تولید این دسته ها به شکل لوله های طولی مستقیم است. همچنین می توان به سرعت و فشار آب خروجی به عنوان دو فاکتور بسیار مهم دسته لانس کارواش اشاره کرد.

به این صورت که با بالا بودن سرعت پاشش آب، سرعت عملیات و سهولت انجام کار هم به همان مقدار افزایش پیدا می کند. پس نمی توان عملکرد مثبت  را برای حذف آلودگی ها نادیده گرفت.

 

دسته لانس کارواش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همان طور که در بالا به آن اشاره شده، از دسته لانس کارواش برای کنترل پاشش آب کارواش های مختلف استفاده می شود که آن را در دو سایز ۹۰ سانتی و ۱۲۰ سانتی تولید می کنند.

دسته های ۹۰ سانتی برای شستن انواع کارهای معمولی و ماشین های سبک به کار می رود و دسته های ۱۲۰ سانتی را برای نظافت و شستن ماشین های سنگین و یا تجهیزاتی که با قدرت بیشتری برای جا به جایی نیاز دارند، با کار می برند.

حالا در زیر به برخی از ویژگی های  اشاره می کنیم:

تحمل دمای بالا در هر شرایطی را داشته باشد کارواش صنعتی

با داشتن ظاهری زیبا و جذاب توانایی جذب مشتری را داشته باشد.

دقت کنید که دسته لانس کارواش از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، تا جایی که در حین کار داغ نشود و کسی که در حال کار کردن با آن است، توانایی نگهداری آن را داشته باشد.

دسته لانس کارواش باید سبک بوده و به مراتب کاربرد آسانی برای مصرف کننده داشته باشد.

داشتن مانور و تحرک بالا یکی از ِویژگی های مثبتی است  باید از آن برخوردار باشد.

 

دسته لانس کارواش چه کاربردهایی دارد؟

علاوه بر اینکه از دسته لانس در کارواش های مختلف استفاده می شود، در بسیاری از تعمیرگاه ها، صنایع مختلف، خشکشویی ها و برخی مراکز برای نظافت و شستشو و استریل کردن این دستگاه کاربرد دارد.

خوش دست بودن

بدنه محکم و مقاوم

نازل قابلیت تعویض

دارای قطع کن آب

کارواش صنعتی

دارای وزن ایده آل و مناسب بودن

این موارد از کاربرد ها و نقاط قوت دسته لانس کارواش محسوب می شود. در کارواش هایی که فشارشان پایین تر است، بین لانس و تفنگ مخزنی قرار گرفته که وظیفه آن تامین کف برای شستشو و نظافت است. مدل های دیگری از کارواش صنعتی وجود دارد که مخزن کف شوینده در قسمت پشت دستگاه می باشد.

دسته لانس را در دو حالت کم فشار و پر فشار تولید می کنند. در صورتی که دسته لانس پر فشار باشد، آب موجود در دستگاه به دسته لانس انتقال پیدا می کند و در صورتی که کم فشار باشد، ابتدا مایع شوینده با آب ترکیب می شود و سپس امکان خارج شدن از دسته لانس فراهم می گردد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

آیا خصوصیات فنی دسته لانس کارواش را می شناسید؟

از آنجایی که دسته لانس کارواش یکی از ملزومات مهم کارواش های ساخته شده به شمار می رود، عدم وجود آن می تواند به اختلال فعالیت های دستگاه کارواش بیانجامد. در همین راستا باید بدانید هر یک از دسته لانس کارواش یک سری مشخصات و خصوصیات فنی دارند که عبارت است از:

دمای کار آن از مینیمم ۹۰ درجه تا ماکزیمم ۱۶۰ درجه سانتی گراد می باشد.

دبی خروجی بخار آن با توجه به میزان کار متعارف بین ۳۰ تا ۵۰ متر مکعب در ساعت است.

فشار کار این دستگاه بین ۱ تا ۱۰ اتمسفر می باشد.

همچنین وزن تقریبی آن بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ گرم است.

کارواش صنعتی

برخی از نکات مهمی که باید در مورد دسته لانس کارواش بدانید؟

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شده، در صنعت های مختلف از کارواش صنعتی برای نظافت و شستشو استفاده می کنند. به همین دلیل باید در تمام دسته لانس کارواش های صنعتی نازل های اروپایی استفاده شود، تا کنترل و یکنواختی میزان پاشش آب رعایت گردد و انجام فرآیند نظافت آسان صورت گیرد.

معمولا در کارواش های صنعتی معمولی یک کاربر می تواند تا ۲۵۰ بار از دسته لانس کارواش استفاده کند و در موراد خاص تا ۵۰۰ بار می باشد و برای استفاده آن مانعی وجود ندارد.

ولی در صورتی که خواهان استفاده بیشتر از ۲۵۰ بار می باشند، باید سراغ دستگاه لانس کارواش ایتالیایی بروند که میزان فشار آن با کارواش صنعتی تناسب داشته باشد.

پس یادتان باشد که استفاده از دسته لانس های معمولی برای کارواش صنعتی اشتباه است و در صورت استفاده از آن، با خطرات و آسیب های جبران ناپذیری ممکن است رو به رو شوید.

 

چه تفاوتی بین کارواش های صنعتی و کارواش های خانگی وجود دارد؟

تفاوت بین کارواش صنعتی و کارواش خانگی سوال خیلی از خریداران می باشد. مشخصات فنی این دستگاه ها به هم بسیار نزدیک می باشد ولی قیمتشان با هم فاصله زیادی دارد. به عنوان یکی از مهمترین تفاوت بین کارواش خانگی و صنعتی، به موتور آن ها می توان اشاره کرد. ما در شرکت بازرگانی آب نیرو دسته کارواش خانگی نداریم و فقط تجهزات صنعتی موجود می باشد. 

موتور کارواش خانگی کلکتوری می باشد و موتور کارواش صنعتی دائم کار از نوع القایی می باشد که زمان تولید به گونه ای طراحی شده که امکان مصرف طولانی آن وجود دارد. استفاده طولانی مدت از کارواش خانگی، داغ شدن و آسیب دیدن موتور آن را در پی دارد. البته متریال به کار رفته در قطعات موتور و پمپ این دستگاه ها با هم فرق دارد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
دسته‌بندی نشده آشنایی با پمپ کارواش برتولینی ایتالیا
آشنایی با پمپ کارواش برتولینی ایتالیا
دوشنبه 30 ژانویه 2023
اخبار چگونه با تاسیس کارواش ماشین کارآفرینی کنیم؟
چگونه با تاسیس کارواش ماشین کارآفرینی کنیم؟
چهارشنبه 25 ژانویه 2023
اخبار انواع پمپ کارواش صنعتی
انواع پمپ کارواش صنعتی
جمعه 20 ژانویه 2023
اخبار لوازم پمپ کارواش صنعتی
لوازم پمپ کارواش صنعتی
یکشنبه 15 ژانویه 2023
اخبار چگونه یک کارواش صنعتی بخریم؟
چگونه یک کارواش صنعتی بخریم؟
سه‌شنبه 10 ژانویه 2023
اخبار جت واش صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
جت واش صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
شنبه 10 دسامبر 2022
اخبار جاروبرقی سه موتوره چه کاربردی دارد
جاروبرقی سه موتوره چه کاربردی دارد
دوشنبه 5 دسامبر 2022
اخبار همه چیز در خصوص کارواش صنعتی مناسب مرغداری
همه چیز در خصوص کارواش صنعتی مناسب مرغداری
چهارشنبه 30 نوامبر 2022
اخبار همه چیز در خصوص پمپ کارواش مناسب مرغداری
همه چیز در خصوص پمپ کارواش مناسب مرغداری
جمعه 25 نوامبر 2022
اخبار معرفی جاروبرقی آب و خاک
معرفی جاروبرقی آب و خاک
یکشنبه 20 نوامبر 2022