تجهیزات کارواش صنعتی – لوازم مورد نیاز کارواش صنعتی

تجهیزات کارواش صنعتی

 کارواش صنعتی ، کارواش بنزینی و دیزلی ، کمپرسور کارواش ، جاروبرقی کارواش ، دسته لانس ، شیلنگ کارواش و قطعات پمپ کارواش – لوازم مورد نياز كارواش – تجهیزات کارواش ماشین سنگین – تجهیزات کارواش مدرن – تجهیزات کارواش خودرو – تجهیزات کارواش سیار – تجهیزات کارواش دستی – لوازم کارواش دیوار

بازرگانی آب نیرو در جهت تامین تجهیزات کارواش صنعتی، لوازم کارواش صنعتی معتبر با برند های ایتالیایی دارای خدمات پس از فروش را به شما ارائه خواهد داد.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

کارواش صنعتی
قطعات پمپ کارواش برتولینی و اینترپمپ
پمپ کارواش بنزینی
کمپرسور 250 لیتری
شیلنگ دو لاسیم دار کارواش ماشین
کف پاش 200 لیتری
جاروبرقی کارواش
لانس کارواش
کارواش صنعتی نمایش بیشتر
پمپ کارواش نمایش بیشتر
قطعات پمپ کارواش
قطعات پمپ کارواش

درباره کارواش برقی و کاربردهای آن چه می دانید؟

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

امروزه کارواش های خانگی و صنعتی، نظافت و شست و شوی سطوح گوناگون را برایمان آسان تر کرده اند. این نوع دستگاه ها  کارواش صنعتی که عموما برای جرم زدایی و از میان بردن انواع مختلفی از آلودگی ها، گرد و خاک، رسوبات گوناگون و … طراحی و ساخته شده اند با توانایی پاشش پرفشار آب و از بین بردن انواع آلاینده های صنعتی و خانگی، توانسته اند خود را به یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین دستگاه های مصرفی تبدیل نمایند. یکی از این نوع کارواش ها، تجهیزات کارواش صنعتی  یا همان کارواش صنعتی کوپله شده با الکتروموتور است که با امکانات منحصر به فرد خود نظیر فشار زیاد آب باعث می شود کلیه آلاینده ها و جرم هایی که بر روی سطوح مختلف وجود دارد به آسانی پاک شوند. این مقاله راهنمای کامل و جامعی است که به معرفی دستگاه تجهیزات پمپ کارواش صنعتی  و کاربردهای منحصر به فرد آن می پردازد. پس تا انتهای آن با ما همراه باشید.

معرفی تجهیزات کارواش صنعتی

کارواش صنعتی یکی از متداول ترین دستگاه های مورد استفاده است که در انواع صنایع مختلف و محیط های خانگی، از آن به منظور ایجاد پاکیزگی و نظافت استفاده می شود. اصولا این کارواش با قابلیت تولید فشار آب پیوسته و بدون وقفه در مدت زمان های بسیار طولانی طراحی و تولید می شود و تولید آن به شیوه ای که تمامی اصول فنی و مولدهای برقی و همچنین استانداردهای طراحی کارواش برقی سازگاری دارد. کارواش برقی که در بازار صنایع مختلف، با نام کارواش صنعتی کوپله شده با الکتروموتور نیز موجود می باشد با وزن بسیار مناسب به صورت سیار بر روی چهار چرخ طراحی و تولید شده است. به گونه ای که امکان حمل و جا به جا شدن آسان را به تمام نقاط محیط را دارد.

دستگاه پمپ کارواش صنعتی علاوه بر برخورداری از تمامی تجهیزات و امکانات کنترل ایمنی استاندارد مولدهای برق و بخار، دارای یک سیستم جدید کنترل آب منبع نیز می باشد که این امر، موجبات بهبود و افزایش راندمان کاری و کیفیت عملکرد دستگاه را فراهم می آورد. عمدتا وزن مشخص شده کارواش صنعتی بدون آب داخل مخزن، چیزی حدود ۵۰ کیلوگرم است که به هنگام کار و فعالیت، زمانی که مخزن آن از آب پر می شود به ۷۵ کیلوگرم می رسد. اصولا عملکرد مدار فرمان این دستگاه به صورت خودکار می باشد که به واسطه آن، عملکرد سیستم قدرت و کنترل، کنترل دما و کنترل فشار به درستی انجام می شود.

تجهیزات کارواش
فروش انواع تجهیزات کارواش

مزایای استفاده از تجهیزات کارواش صنعتی

دستگاه  کارواش صنعتی  یکی از شوینده های بسیار قوی و مکانیزه به شمار می آید که در عین سادگی بسیار کارآمد و توانمند می باشد. مکانیزم عمل آن به این صورت است آب از یک تغذیه و منبع خارجی وارد پمپ دستگاه شده و با فشار الکتریکی، موتور آن شروع به کار کرده و سپس فشار آن افزایش می یابد. به هنگام رسیدن به فشار مورد نظر، از پمپ خارج می شود و سپس از راه شیلنگ فشار قوی کارواش، به دسته لانس و تفنگی آن هدایت می شود.

تفنگی تجهیزات کارواش صنعتی ، قسمتی از سیستم الکتریکی این دستگاه است که وظیفه کنترل و هدایت خروجی آب از پمپ کارواش را بر عهده دارد. وارد شدن این دستگاه به عرصه صنایع مختلف و انجام عملیات شست و شوی مکانیزه و مدرنیته مزایای متعددی را با خود به همراه داشت که از مهم ترین آن ها می توان به حذف روش های سنتی و قدیمی نظافت اشاره نمود. از دیگر مزایای استفاده از تجهیزات کارواش صنعتی  عبارت است از:

افزایش کیفیت شست و شو

سهولت کاربرد

افزایش سرعت انجام عملیات نظافت با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی ها

سازگاری کارواش با محیط زیست

ویژگی های یک کارواش صنعتی

ویژگی های بارز و منحصر به فرد کارواش برقی و انواع مدل های آن بر هیچ کسی پوشیده نیست. این دستگاه شوینده فشار قوی، دارای پارامترهای متعددی است که با توجه نمودن به آن ها، تصمیم گیری در رابطه با خرید یک کارواش صنعتی  مناسب و درخور نیاز را راحت تر می سازد. به جرات می توان گفت این نوع کارواش، بهینه ترین حالت ممکن مورد انتظار را در ایجاد یک محیط پاکیزه، برای کاربران خود در صنایع مختلف فراهم می آورد. از جمله ویژگی های یک کارواش برقی مناسب به شرح زیر می باشد:

طول عمر بالا و کیفیت مناسب

طراحی زیبا و کاربردی و سهولت جا به جایی

سهولت تنظیم فشار و دبی

تجهیزات جانبی متنوع

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

انواع تجهیزات کارواش صنعتی

کارواش برقی آب سرد

ویژگی: در این نوع کارواش برقی، نیازی به سیستم گرم کن نیست. همچنین از قیمت بسیار مناسب و به صرفه ای برخوردار است.

کاربرد: شست و شوی تمامی سطوح مانند خودروهای مختلف، نمای ساختمان و

 

کارواش برقی آب گرم

ویژگی: این نوع کارواش مجهز به سیستم گرم کن می باشد که به واسطه آن پاشش پرفشار آب گرم، هر نوع لک و چربی و آلودگی های روغنی را بر روی سطوح مختلف حذف می کند.

کاربرد: نظافت سطوح مختلف با آلودگی های مقاوم مانند روغن کارواش صنعتی

پمپ کارواش آب گرم
دستگاه کارواش آب گرم

تجهیزات کارواش صنعتی شامل کدام وسایل می شوند؟

برای راه اندازی یک کارواش صنعتی و پیشرفته نیاز به یک سری وسیله است که با وجود آن ها یک کارواش صنعتی کامل بوجود می آید. تجهیزات کارواش صنعتی شامل: پمپ کارواش، قطعات پمپ کارواش، جارو برقی کارواش، کمپرسور باد، شیلنگ کارواش، دسته ی لانس کارواش می باشد. استفاده از تجهیزات صنعتی در کارواش به کار سرعت بیشتر می بخشد. در این قسمت به توضیحات مختصری درباره ی تجهیزات کارواش صنعتی می پردازیم.

پمپ کارواش که مهمترین وسیله ی مورد نیاز یک کارواش است با فشار آب بالا و قدرت پاشش زیادی که دارد باعث می شود تمام آلودگی ها و آلاینده ها سریع تر از روی سطوح پاک شوند. سهولت در کار با استفاده از پمپ های کارواش باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند.

وسیله ی ضروری دیگر جهت تکمیل تجهیزات کارواش صنعتی، جارو برقی کارواش می باشد، همه ی ما می دانیم علاوه بر شستشوی بدنه و سطح بیرونی خودرو، داخل خودرو هم باید نظافت و شستشو شود. آلودگی های داخل خودرو شامل گرد و خاک و مواد جامد و در بعضی موارد مایعات است که جاروبرقی کارواش بدلیل مکندگی بسیار بالایی که دارد از پس این آلودگی ها به خوبی بر می آید و خیال شما راحت باشد که با مکش مایعات برای این نوع جاروبرقی ها مشکلی پیش نمی آید. اگر بخواهیم از دیگر مزایای جاروبرقی های صنعتی نام ببریم می توان به مخزن بزرگ این وسیله اشاره کرد و همچنین با دارا بودن فیلتر های قدرتمندشان مانع ورود ذرات ریز از داخل فیلتر به قسمت مکنده می شود.

کمپرسور باد وسیله ی پر کاربرد دیگر در تجهیزات کارواش صنعتی است که هوای فشرده ی لازم برای کارواش را تامین می کند، استفاده از کمپرسور باد آسان و راحت است. این وسیله در بازار با حجم های متفاوت هوا قابل دسترس است.

شیلنگ کارواش از دیگر تجهیزات مورد نیاز است که نوع سیمی دو لایه مناسب کارواش صنعتی می باشد، این نوع شیلنگ ها بعلت مقاومت بالایی که دارند حتی با دماهای بالای آب، استفاده ی مداوم و طولانی مدت، عبور ماشین های سنگین از روی شیلنگ هم آسیب نمی بیند کارواش صنعتی علاوه بر همه ی این ها این نوع شیلنگ ها با تحمل بالای بار و همچنین با فشار بالای آب از طریق شیلنگ، سطوح تمیز را تمیز تر می کند و کار با آن راحت تر است. شیلنگ های صنعتی با قطر ۸/۳ اینچ و طول های متفاوت از ۱۰ متر تا ۳۰ متر قابل دسترس است و شما با توجه به اندازه ی کارواش خود می توانید شیلنگ با طول مناسب را انتخاب کنید.

وسیله ی دیگری که در تجهیزات کارواش صنعتی از ملزومات است دسته لانس است. دسته  لانس به شیلنگ دستگاه کارواش وصل می شود. این وسیله دو نوع دارد که یک مدل دارای قطع کن روی دسته لانس می باشد که با روشن کردن پمپ و با فشار دادن ضامن روی دسته لانس آب با فشار خارج می شود. نوع دیگر بدون قطع کن است که هنگام روشن کردن پمپ، آب از دسته لانس سریعا خارج می شود. دسته لانس در اندازه های ۹۰ و ۱۲۰ سانتی متری موجود است، ۹۰ سانتی متری مناسب ماشین های سبک و ۱۲۰ سانتی متری مناسب کامیون ها و ماشین های سنگین است. برای خرید دسته لانس دقت نمایید که نوع با کیفیت آن را تهیه کنید چرا که نوع بی کیفیت آن ها سریع داغ می شود و همچنین سنگین هم هستند.

چگونه در آمد کارواش صنعتی را افزایش دهیم؟

تجهیزات کارواش صنعتی
وسایل موردن نیاز جهت راه اندازی کارواش صنعتی

اولین هدف ایجاد هر شغلی ایجاد در آمد از آن است، شما با مدیریت صحیح می توانید در آمد خود را از کارواش راه اندازی شده بالا ببرید تا با هزینه ای که برای تجهیزات کارواش صنعتی متقبل شده اید دچار ضرر و زیان مالی نشوید.  کارواش صنعتی از دیگر راه های افزایش در آمد وجود نیروی کار مجرب و خوش برخورد، استفاده از شوینده های با کیفیت، وجود تجهیزات کارواش صنعتی و پیشرفته، قیمت مناسب و منصفانه تر برای شستشوی خودرو ها، همچنین فضایی بعنوان اتاق انتظار برای مشتری است چرا که با وجود چنین مزایا و امکاناتی مشتری برای دفعه های بعد هم کارواش شما را انتخاب می کند پس مشتری مداری اصل اول برای جذب مشتری و در آمد بالاتر به حساب می آید. همچنین تبلیغات درست و خلاقانه بسیار موثر است و شما را برای در آمد بیشتر یاری کرده و به هدفتان می رساند.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

خرید تجهیزات کارواش صنعتی دست دوم را چگونه انجام دهیم؟

اگر قصد راه اندازی یک کارواش صنعتی را دارید ولی بودجه کافی در دسترس شما نیست بهتر است بدانید که تجهیزات کارواش صنعتی را میتوان بصورت دست دوم خریداری کرد. البته پیشنهاد ما نیست !!! چرا ؟ زیرا قطعات پمپ کارواش مصرفی می باشند (مانند سوپاپ – پکینگ آب بندی و …. ) و رقم قابل ملاحظه ای را برای شما در خراب شدن به ارمغان می آورند. ولی در هر صورت انتخاب با شماست.

شما با لیست کردن تجهیزات مورد نیازتان با توجه به اندازه ی فضایی که در اختیار دارید برای احداث کارواش، می توانید اقدام به خرید تجهیزات کارواش صنعتی نمایید. اگر شما تجربه و شناخت کافی نسبت تجهیزات کارواش صنعتی ندارید می توانید با یک فرد با تجربه و قابل اعتماد مشورت کرده تا شما را در خرید این تجهیزات کمک و راهنمایی کند. شما می توانید با مراجعه به استوک فروشی ها یا مغازه هایی که تجهیزات دست دوم می فروشند، آگهی های فروش یا برنامه هایی مانند دیوار یا شیپور وسیله مورد نیازتان را جستجو و پس از بررسی سالم بودن آن اقدام به خریداری نمایید. خرید تجهیزات کارواش صنعتی بصورت دست دوم به شرط سالم بودن آن ها برای شما مقرون به صرفه تر هم هست.