نازل مه پاش تایوانی – نازل مه پاش استیل – نازل مه پاش برتو و اوربیت

تجهیزات مه پاش

نازل مه پاش تایوانی – نازل مه پاش برتو – قیمت نازل مه پاش استیل برنجی – نازل مه پاش فشار قوی ضد چکه – نازل مه پاش اوربیت – نازل مه پاش برتولینی – مه پاش گلخانه پلاستیکی – فروش نازل مه پاش پلاستیکی – پایه نازل چهار وجهی – نازل مه پاش مرغداری – کور کن نازل – نازل مه پاش اوربیت 

نازل مه پاش اوربیت دارای اورینگ از جنس وایتون می باشند که به مراتب دارای عملکرد بهتر در مقابل تحمل دمایی در آفتاب بودن نازل و آب بندی نازل و طول عمر بالاتری نسبت به مدل های مشابه در بازار که از جنس EPDM می باشند، دارا است. نازل اوریت برند آمریکایی ولی در کشور تایوان ساخته می شود.

بازرگانی آب نیرو

نازل مه پاش

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از نازل هستید؟ آیا می دانید که قیمت و هزینه های خرید نازل چقدر می باشد؟ با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات بسیار ارزنده ای را در این خصوص به دست آورید. امروزه استفاده از سیستم های مه پاش در بسیاری از صنایع مورد توجه می باشد که شما نیز می توانید استفاده از آن را در بسیاری از مکان ها از جمله پرورش طیور، گلخانه ها، پرورش قارچ، حیاط، باغ ویلا و سالن های صنعتی مشاهده نمایید که از این محصول بی نظیر برای تنظیم دما و رطوبت مورد نیاز استفاده می شود.

در نظر داشته باشید که امروزه با توجه به اهمیت استفاده از مه پاش های بسیار مختلف، شرکت های گوناگونی نیز با استفاده از فناوری و دانش بی نظیر روز جهانی به دنبال طراحی و عرضه انواع مختلفی از این محصول هستند. نازل مه پاش با داشتن عملکرد و کارایی بسیار بی نظیر خود توانسته است یکی از بهترین انواع مه پاش ها می باشد که به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی می توانید بهترین عملکرد را از خود نشان داده و در بسیاری از صنایع نیز مورد استفاده واقع شود. نازل  یکی از دستگاه های هوشمندانه ای می باشد که در مناطق بیابانی و خشک مورد توجه بیشتری را به خود اختصاص داده است که در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد جنس و خرید نازل توضیحات بیشتری به حضورتان ارائه دهیم.

مه پاش اوربیت نازل
بورس تجهیزات مه پاش در تهران سعدی جنوبی

جنس نازل های مه پاش

نحوه کارکرد نازل به گونه ای می باشد که می توان آن را تنظیم کرد که این امر را مه پاش های ساده نداشته و در برخی از موارد ایجاد مه مورد نظر کاربران را با مشکل مواجه می نماید. اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از بهترین انواع نازل را دارید می توانید یکی از بهترین انواع آن را با توجه به جنس آن تهیه و خریداری کرد. جنس نازل ها دارای تنوع بسیار بالایی است که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         نازل پلاستیکی

–         نازل برنجی

–         نازل آبکاری کروم

–         نازل استیل

اگر قصد دارید تا از نازل را در مصارف خانگی خود مورد استفاده قرار دهید می توانید از مدل های پلاستیکی آن استفاده کنید. استفاده از این مدل مه پاش ها در مصارف صنعتی زیاد جالب نخواهد بود چرا که فشار قابل تحمل این گونه از مه پاش ها در مقایسه با انواع دیگر آن بسیار کمتر خواهد بود.

سایزهای مختلف نازل های مه پاش

توجه داشته باشید که نازل ها ز نظر ابعاد سایز خود به دسته بندی های بسیار مختلفی نیز تقسیم بندی می شود که شما می توانید از موضوع را نیز مورد توجه قرار دهید. دریچه های خروجی آب از نازل های مه پاش با یک دیگر بسیار متفاوت می باشد که هر چقدر این خروجی از اندازه های کوچکتر برخوردار باشد، ذرات آب نیز خیلی ریزتر شده و خیسی سطحی را کمتر احساس کنید. نازل های مه پاش معمولا سایزهایی از ۱۰ تا ۱۰۰ میکرون بوده که البته هر چقدر این نازل های مه پاش کوچکتر باشند امکان گرفتگی تیز در آنها بیشتر مشاهده می شود که این امر نیاز به فیلتراسون را به دنبال خواهد داشت. به همین جهت توصیه می شود که با توجه به محلی که قرار است از نازل استفاده کنید، یکی از بهترین انواع آن را انتخاب و مورد خرید قرار دهید. برای مثال استفاده از نازل های ۲۰ تا ۳۰ میکرون برای سالن های مرغداری و پرورش قارچ مناسب می باشد که البته جنس این مدل از نازل استیل بوده و از عمر مفید بسیار بالایی برخوردار است. البته می توانید در خصوص کسب راهنمایی های لازم در خصوص انتخاب یکی از بهترین نازل به راحتی با همکاران ما در تماس بوده و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورید.

خرید نازل مه پاش

شما نیز میتوانید برای خرید و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین انواع نازل ها را از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام لازم را انجام داده و از این طریق یکی از بهترین آن را تهیه و خریداری کنید. لازم است بدانید که برای خرید و ثبت سفارش بهترین و مرغوب ترین نازل های مه پاش بایستی یک سری از نکات را مورد توجه قرار دهید که از مهمترین این نکات می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–         حتما آدرس و محل تحویل سفارشتان را با نهایت دقت وارد کنید چرا که در این صورت همکاران ما می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشتان را تحویل دهند.

–         همچنین لازم است که شماره پیگیری سفارشتان را نیز تا زمان تحویل محصول نزد خود نگه دارید تا بتوانید در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید پیگیری های لازم را انجام دهید.

–         حتما نحوه نصب و استفاده از نازل را فرا گرفته و در صورت امکان از افراد بسیار با تجربه در این زمینه بخواهید که این سیستم مه پاش را راه اندازی کرده و نحوه ی استفاده از آن را برای شما توضیح دهند.

–         لازم است بدانید که قبل از خرید این محصول حتما نظرات و پیشنهادات ارائه شده از سوی مصرف کنندگان سابق را مورد مطالعه قرار دهید تا از این طریق با خیال راحت اقدام به تصمیم خرید این محصول داشته باشید.

قیمت نازل های مه پاش

یکی از مهمترین سوال هایی که ذهن بسیاری از افراد را به سوی خود مشغول کرده است، قیمت نازل می باشد که در خصوص این موضوع می توان گفت، قیمت این محصول بسیار مناسب و ارزان بوده و شما می توانید به راحتی با در نظر گرفتن قدرت و توان مالی در اختیار خود، یکی از بهترین و بی نظیرترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. برای ثبت سفارش برای تهیه این محصول، این فرصت استثنایی به دست آمده را حتما مورد توجه قرار داده و آن را از همین وب سایت مورد خرید قرار دهید.

 

یکی از دلایل مهمی که است سیستم مه پاش برای خنک کردن محیط استفاده می شود، تبدیل آب به قطرات ریز است و با استفاده از این سیستم انجام می شود. اهمیت خنک سازی محیطی در برخی موارد بسیار زیاد است. به طور مثال گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ به دلیل تنفس و سوخت و ساز زیاد به سرعت گرم می شود و به همین خاطر می بایست از طریق این سیستم آن را خنک کرد. این پروسه در سالن های گاوداری و مرغداری، پارک ها و فضا های صنعتی نیز انجام می شود. حال که با ضرورت سیستم مه پاش آشنا شدیم، این سوال پیش می آید که مه پاش چیست و نحوه ی کار آن چگونه خواهد بود.

سیستم مه پاش

مه پاش چیست و چه کاربردی دارد شاید سوال بسیاری از افراد است و لذا بهتر است قبل از هر چیز به این سوال پاسخ داده شود. به دستگاهی شامل نازل ایتالیا ، شلنگ و یک منبع گفته می شود که با افشره کردن ذرات آب به خنک سازی محیط کمک بسیاری می کند.

در واقع مه پاش به روش ایجاد رطوبت در محیط حرارت و دمای آن را پایین می آورد. با اسپری و پودر کردن قطرات آب، ذرات آن حرارت محیط را برای گرم شدن خود گرفته و از این رو محیط خنک خواهد شد. این واکنش ها سبب شده تا در محیط های مختلفی از سیستم مه پاش استفاده شود.

نازل مه پاش چیست؟

نازل مه پاش یکی از قسمت های سیستم های رطوبت ساز است که وظیفه تولید و انتشار آب به شیوه های مختلفی را دارد. همانطور که می دانید مه پاش ها انواع مختلفی دارند و هر یک از آنها دارای کارایی متفاوتی با یکدیگر هستند. به همین علت باید بگوییم نازل نیز در هر یک از مه پاش ها متفاوت بوده و در چند تیپ و طرح مختلف تولید شده است. سیستم های آبیاری، سیستم های خنک کننده، مه پاشی برای گیاهان، تهویه هوای مطبوع و به طور کلی لاین تهویه و… از جمله مواردی است که می توانیم آنها را جزو کاربردهای ناز مه پاش عنوان کنیم.

انواع نازل مه پاش
انواع نازل مه پاش

عملکرد نازل های مه پاش به چه صورت است؟

نازل مه پاش عملکردهای متفاوتی دارد اما به طور کلی باید بگوییم انواع نازل ها، الگوی پاشش و پخش آب را تغییر می دهند. به عنوان مثال بعضی از نازل ها آب را به صورت قطره ها کوچک و بعضی دیگر به صورت پودری در محیط پخش می کنند. چیزی که در مورد تمام این نازل ها یکسان است، توزیع یکسان و یکنواخت آب است. در سیستم های رطوبت ساز و تهویه هوا، این نازل ها هستند که فشار آب را تغییر می دهند و نوع رشته آبی که ایجاد شده است را تحت تاثیر عملکرد خود قرار می دهند. به طور کلی باید بگوییم نازل مه پاش فشار و قطر رشته های آب خروجی را تنظیم می کند. معمولا این نازل ها از جنس فلز (استیل) هستند اما می توانید آنها را با جنس های برنجی و یا سرامیکی نیز تهیه کنید.

آشنایی با انواع نازل مه پاش

با توجه به نوع کاربرد و کارایی، از انواع نازل  در سیستم های آبیاری و رطوبت ساز استفاده می شود. انواع نازل  به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

  • نازل های کم فشار

نازل های کم فشار معمولا برای مصارف خانگی مناسب هستند. این نازل ها از نظر فنی ساختار پیچیده ای ندارند و نیازی نیست برای نصب آنها از پایه خاصی استفاده کرد. این نازل ها به فشار ۲ تا ۴ بار نیاز دارند.

 

 

  • نازل های فشار متوسط

این نوع از نازل ها نه کاربرد صنعتی دارند و نه کاربرد خانگی. از این نازل ها بیشتر برای فضاهایی مثل کافی شاپ ها، رستوران ها یا گلخانه ها استفاده می شود. این نازل ها دو نوع هستند: دسته اول که ورودی آنها رزوه دار است و دسته دوم که می توان آنها را بر روی اتصالات فیتینگی نصب کرد. جنس این نازل ها معمولا استیل است و به فشاری حدود ۱۰ الی ۲۰ بار نیاز دارند.

  • نازل های فشار قوی

نازل مه پاش صنعتی همان نازل فشار قوی است که کاربرد آن در محیط های بزرگتر مثل مرغداری ها، دامداری ها، مه پاش گلخانه  بزرگ و…. است. این نازل ها باید روی پایه نصب شوند و رزوه دار هستند. همچنین در مقایسه با دو نمونه قبلی، آب را به صورت پودری پخش می کنند و تاثیر بیشتری در خنک کردن هوای محیط دارند. همچنین باید بگوییم به فشاری حدود ۷۰ بار نیاز دارند.

نازل های مه پاش چه جنسی هستند؟

نازل در جنس های مختلفی به بازار عرضه شده است. با توجه به نوع کارایی و کاربرد، جنس نازل ها با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه این موضوع را با جزییات بیشتر بررسی می کنیم.

  • نازل پلاستیکی

همانطور که از نامش پیداست این نوع نازل ها از جنس پلاستیک هستند. وزن سبک، قیمت مناسب و مقاوم بودن در برابر خوردگی و زنگ زدگی از جمله اصلی ترین ویژگی های این نازل ها به حساب می آیند. این نوع نازل ها بیشتر مناسب گلخانه ها هستند. باید در نظر داشته باشید که ممکن است در برابر فشار و دمای بالای آب ضعیف باشند.

 

  • خرید نازل مه پاش صنعتی
    خرید نازل مه پاش صنعتی

 

 

  • نازل استیل

نازل  با جنس استیل پرکاربردترین نوع نازل برای مصارف صنعتی به حساب می آید. مقاومت بالا در برابر فشار و دمای آب، طول عمر بالا و ضد چکه بودن از جمله ویژگی های اصلی این محصول هستند. در مقابل، نازل های استیل قیمت بالاتری نیز دارند.

  • نازل برنجی

نازل های برنجی هم برای مصارف خانگی و هم برای مصارف صنعتی گزینه مناسبی هستند. مقاومت بالا در برابر فشار و دمای آب یکی از محبوب ترین ویژگی های این نازل است. این نازل زمانی کاربرد دارد که نیاز به پاشش آب با فشار و شدت بالا باشد.

قیمت و خرید نازل مه پاش

نازل  در انواع مختلفی تولید شده است. هر یک از انواع این محصول دارای ویژگی های متفاوتی با یکدیگر هستند و کاربردهای متفاوتی نیز دارند. شما می توانید با توجه به جنس محصول و همچنین سایز خروجی ها، نازل را در قیمت های مختلفی خریداری کنید. به یاد داشته باشید نازل ها باید با توجه به نوع کاربرد، خریداری شوند. بنابراین بودجه خود را صرف خرید نازل هایی کنید که از نظر ویژگی ها و مشخصات بهترین گزینه برای شما باشند. نازل های پلاستیک ارزان قیمت ترین و نازل های برنجی گران قیمت ترین انواع نازل موجود در بازار هستند.