فیلتر دیسکی

فیلتر دیسکی

فیلتر دیسکی یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع فیلترها به شمار می آید. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از بهترین و بی نظیرترین انواع این محصولات را از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود تهیه و خریداری کنید و آن را مورد استفاده قرار دهید.

مه پاش اوربیت
تجهیزات آبیاری قطره ای
تجهیزات آبیاری نمایش بیشتر

فیلتر دیسکی آزود اسپانیا از ۵ تا ۱۳۰ مکرون:

اصولا فیلترهای آبیاری به دو دسته فیلترهای دستی و اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. این سیستم فیلتراسیون می توانند از فیلتر دیسکی و فیلتر توری باشند. در حالت کلی می توان گفت که فیلترهای دیسکی بازده و راندمان بالاتری نسبت به فیترهای توری را دارا می باشند.

در کشاورزی بیشتر از سیستم های فیلتراسیون دستی استفاده می شود. حال چرا به این سیستم فیلتراسیون دستی یا Manual می گویند ؟ به خاطر اینکه سیستم های فیلتراسیون نیاز به شستشو و تمیز کردن ممبران دارند حال اگر این سیستم به صورت اتوماتیک باشد آن را سیستم فیلتراسیون اتوماتیک می گویند و در صورتی که کاربر فیلتر ها را تمیز نماید آن سیستم را سیستم فیلتراسیون دستی می گویند. در ایران سیستم های فیلتراسیون دستی به خاطر اختلاف قیمت زیاد (ارزان قیمت بودن) نسبت به مدل های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

اصولا از فیلترهای اتوماتیک در سیستم های تصفیه آب RO و سیستم هایی که نسبت بزرگ و با اهمیت می باشند استفاده می شود.

فیلتر دیسکی
فیلتر دیسکی

مزیت های فیلتراسیون دیسکی آزود اسپانیا:

 • فیلتراسیون دیسکی آزود
 • کیفیت بالا و ظرفیت در دیسکهای و شیارهای آنها
 • صاحب طراحی المان فیلتراسیون
 • صاحب تکنولوژی ساخت
 • درجات فیلتراسیون مختلف
 • اساس فیلتراسیون آزود
 • اجزاء قابل تعویض
 • ساخته شده از مواد ترمو پلاستیکی
 • مقاومت بالا
 • نصب آسان
 • المان فیلتراسیون براساس دیسکهای شیار دار
 • سیستم هلیکس
 • بهره برداری آسان و ساده
 • سیستم خود شستشو
 • سایزهای مختلف فیلترهای دیسکی
 • فیلر ۲ اینچ دیسکی سوپر ۵ میکرون هلیکس
 • فیلتر ۲ اینچ دیسکی سوپر ۲۰ میکرون هلیکس
 • فیلتر ۲ اینچ دیسکی سوپر ۵۰ میکرون هلیکس
 • فیلتر ۲ اینچ دیسکی ۱۳۰ میکرون مدولار
 • فیلتر ۲ اینچ ۱۳۰ میکرون هلیکس
 • فیلتر ۳ اینچ دیسکی ۱۳۰ میکرون مدولار
 • فیلتر ۳ اینچ ۱۳۰ میکرون هلیکس
 • فیلتر ۴ اینچ ۱۳۰ میکرون هلیکس- دوقلو
 • فیلتر ۶ اینچ دیسکی ۱۳۰ میکرون هلیکس
 • ماکزیمم دبی عبوری از فیلتر های دیسکی
 • ۵ میکرون دو اینچ: ۵ مترمکعب بر ساعت
 • ۲۰ میکرون دو اینچ : ۷ مترمکعب بر ساعت
 • ۵۰ میکرون دو اینچ: ۱۰ مترمکعب بر ساعت
 • ۱۳۰ میکرون دو اینچ: ۳۰ مترمکعب بر ساعت
 • ۱۳۰ میکرون سه اینچ: ۵۰ مترمکعب بر ساعت
 • ۱۳۰ میکرون چهار اینچ: ۷۰ مترمکعب بر ساعت

فیلتر دیسکی

فیلتر دیسکی چیست

فیلتر دیسکی چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از بهترین انواع فیلتر دیسکی هستید؟ از شما دوستان و همراهان همیشگی خود دعوت می گردد که مطالب پیش روی خود را تا پایان آن همراهی کنید و از این اطلاعات جالبی را در خصوص فیلتر دیسکی و ویژگی های بسیار جالب آن به دست آورید.

فیلتر یکی از مهمترین و اصلی ترین اجزای سیستم کنترل مرکزی تصفیه آب می باشد که این فیلتر ها با داشتن شیارهای مختلف خود می توانند ذرات معلق در آب را گرفته و از این طریق تمیز ترین و پاک ترین آب را در اختیار شهروندان قرار می دهد. همچنین توجه داشته باشید که این فیلترها با داشتن صافی های جداسازی خود می توانید باعث افزایش عمر شیر فلکه ها، شیرها یک طرفه، شیرهای هواگیری و سایر قطعات مکانیکی شود. بسیاری از افرادی این فیلترها را با نام فیلترهای ثانویه نیز می شناسند که از ساختمان و طراحی بسیار ساده ولی در عوض از کاربرد و عملکرد بسیار بی نظیری برخوردار هستند. شما نیز می توانید به راحتی این مدل از فیلترهای دیسکی را تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار دهید. شما می توانید با استفاده به جا از این محصولات بیشترین و بالاترین راندمان را شاهد باشید. لازم به ذکر می باشد که امروزه بسیاری از برندها و شرکت ها به دنبال تولید و طراحی یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع فیلترهای دیسکی هستند که بتوانند توجه و رضایتمندی بسیاری از افراد را از این طریق به دست آورند. در قسمت های بعدی سعی داریم تا در مورد ویژگی های بسیار بی نظیر این محصولات بیشتر صحبت کنیم.

بخش ها و قسمت های مختلف فیلتر دیسکی

توجه داشته باشید که آشنایی افراد با اجزای تشکیل دهنده هر وسیله ای می تواند سبب استفاده به جا و مناسب از آن وسیله نیز باشد به همین جهت توصیه می شود که حتما در مورد بخش ها و قسمت های بسیار مختلف فیلتر اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. از مهمترین و بارزترین بخش های مختلف فیلتر می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–          کنترل کننده

–          سیستم تمیز کننده

–          سیستم خلا

–          شاسی اصلی

–          صفحه سرامیکی با پارچه ای

–          همزن

هر یک از بخش ها و قسمت های تشکیل دهنده فیلتر از کارایی و وظیفه ی جای برخوردار می باشد که در کنار هم می توانند بهترین عملکرد را برای کاربران خود داشته باشند. لازم است بدانید که در هر صورت خرابی یا ایجاد نقصی در یکی از این بخش ها ممکن است  نتواند وظیفه ی خود را به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن انجام دهد به همین جهت به شکل دوره ای فیلتر مذکور را مورد بررسی قرار دهید تا در صورت بروز مشکلی سریعا آن را حل کنید.

ویژگی های بارز فیلتر دیسکی چیست

فیلتر دیسکی

امروزه همانطور که اشاره شده، شاهد تولید و طراحی انواع بسیار مختلفی از انواع فیلترهای دیسکی هستیم که از مهمترین این محصولات می توان به فیلتر دیسکی هلیکس و مدولار اشاره کرد. همچنین شما می توانید آن را در سایزهای بسیار مختلفی نیز مورد مشاهده قرار دهید که افراد و مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین و بهترین اینچ را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهند. هر یک از این انواع نیز دارای یک سری ویژگی های مشابهی هستند که از مهمترین آنها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–          مقاومت در برابر زنگ زدگی

–          اپراتوری آسان

–          نصب سریع و آسان

–          بازده بسیار بالا

–          افت فشار پایین

شما نیز می توانید در خرید و استفاده از فیلتر دیسکی به این موارد توجه ویژه ای را داشته باشید تا بتوانید یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع فیلترها را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید.

در شستشوی فیلتر دیسکی به چه نکاتی بایستی توجه کرد؟

اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از آن را دارید می توانید با رعایت یک سری از مهمترین و اصلی ترین نکات، از این محصول شگفت انگیز به مدت طولانی استفاده داشته باشید. معمولا بسیاری از فیلترهای دیسکی قبلیت شستشوی را دارند به این ترتیب که شما می توانید آن را از شیر مورد نظرتان جدا کرده و تمیز کنید. حال بایستی به برخی از مهمترین نکات در شستشوی فیلتر دیسکی توجه داشته باشید که از مهمترین این موارد می توان به آیتم های زیر اشاره کرد:

–          توجه کنید که شیرها ورودی و خروجی صافی بسته باشد.

–          درب فیلتر باز شود

–          در آب تمیز سعی کنید شستشوی مورد نظرتان را انجام دهید چرا که این مدل از فیلترها به جلبک ها بسیار حساس هستند.

لازم است بدانید که استفاده بهینه و صحیح از این محصولات می تواند، عمر مفید این محصولات را افزایش دهد و شما نیز حتما به این موارد توجه لازم را داشته باشید.

خرید فیلتر دیسکی

در سال های اخیر میزان فروش،  بسیار افزایش یافته است به طوری که شما می توانید تنوع بسیار بی نظیری از این محصول را به راحتی از وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید. شما نیز برای خرید و تهیه  می توانید از همین وب سایت اقدام کنید و یکی از بهترین و بی نظیرترین فیلترهای دیسکی ما را مورد خرید قرار دهید. لازم است بدانید که قیمت های ارائه شده برای فروشگاه ما بسیار مناسب و ارزان قیمت بوده و شما می توانید به راحتی با توجه به بودجه در اختیار خود، یکی از بهترین و مرغوب ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین آن می توانید با همکاران ما در تماس باشید و اطلاعات مورد نیاز را جویا شوید. امروزه استفاده از این محصولات در نزد بسیاری از افراد رایج بوده و شما نیز این فرصت استثنایی را از دست ندهید و هم اکنون اقدام به خرید و ثبت سفارش مورد نظرتان داشته باشید تا بتوانید از کارایی و عملکرد بسیار بی نظیر این محصول برخوردار و بهره مند شوید.

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
آخرین خبرها مشاهده خبرهای بیشتر
اخبار عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
عملکرد شوینده های فشار قوی یا واترجت ها چگونه است ؟
دوشنبه 27 می 2024
اخبار سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
سنسور های پمپ آب و نحوه عملکرد آن ها
جمعه 24 می 2024
اخبار چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
چگونه یک الکتروموتور مناسب خریداری کنیم؟
سه‌شنبه 21 می 2024
اخبار منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
منبع تحت فشار پمپ آب چیست و کاربرد آن چگونه است؟
شنبه 18 می 2024
اخبار پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
پمپ کف کش چیست و کاربردهای آن چگونه است؟
چهارشنبه 15 می 2024
اخبار راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
راهنمای انتخاب بهترین پمپ برند آب خانگی
یکشنبه 12 می 2024
اخبار کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
کاربرد انواع پمپ آب صنعتی سه فاز
پنج‌شنبه 9 می 2024
اخبار چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
چگونه یک پمپ آب خانگی خوب انتخاب کنیم؟
دوشنبه 6 می 2024
اخبار کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
کلید محافظ جان چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
جمعه 3 می 2024
اخبار انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
انبردست چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟
سه‌شنبه 30 آوریل 2024