02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

شیر برقی - شیر برقی آب - شیر برقی آبیاری

فروش انواع شیر برقی های آب برنجی و پلی اتیلن

شیر برقی – شیر برقی آب – شیر برقی Krain- شیر برقی دیافراگمی- شیر برقی هانتر- شیر برقی ترک- شیر برقی برنجی – شیر برقی آبیاری –  شیر برقی 24VAC- شیر برقی 220V –  شیر برقی پلاستیکی – شیر برقی ترک TORK

تلفن تماس: 02136615570 – 02136615808 

ضرورت اتوماسیون در سیستم های آبرسانی و آبیاری – کاربرد شیر برقی:

 

شیر آلات قطع و وصل و تنظیم جریان  (شیر برقی) در سیستم های آبرسانی و آبیاری (مانند شیر برقی هانتر – شیر برقی تکنیدرو ایتالیا – شیر برقی ترک و …) یکی از ابزار اصلی بهره برداری در گردش ایده آل یا سیال از حیث کمی و کیفی در شبکه می باشد. نظر به تکراری بودن قطع و وصل شیر آلات توسط کارگر – این مقوله همراه از چالشهای بهره برداری از شبکه های آبرسانی در کلیه اجزای سیستم اعم از ایستگاه پمپاژ- فیلتراسیون و شبکه انتقال می باشد. از این رو استفاده از شیر آلاتی که عملیات دستی آن ها در مقایسه با شیرآلات معمولی ساده تر و یا مانور آن ها از طریق سلونوئید برقی (شیر برقی سلونوئیدی) صورت پذیرد همواره مد نظر نظر مهندسین شبکه های آبرسانی و آبیاری است. مقوله اتوماسیون (استفاده از شیر برقی و دستگاه کنترلر دیجیتال یا تایمر ها) در این سیستم ها در بخش های سنجش و تصمیم گیری – برنامه ریزی – کنترل و هدایت سیال صورت می پذیرد که در این جا شیر برقی اتوماتیک که امکان بهره برداری خودکار از شبکه ها را فراهم می کند معرفی می نماییم.

شیر برقی 1 اینچ

شیر برقی 1 اینچ به یک دستگاه کاملاً الکترومکانیکی گفته می شود که از آن به یک شیوه خاص در جهت قطع و وصل نمودن جریانات استفاده می شود. این نوع شیر برقی، یک قطعه کاملاً هیدرولیکی می باشد که عنصر عملگر آن موتور برقی است و با کارایی های منحصر به فرد خود موجب شده تا دخالت انسان در کنترل جریانات به حداقل ممکن برسد.

شیر برقی 1 اینچ چیست و چه کاربردی دارد؟

برعکس شیرهای تولیدی دستی و مکانیکی، شیر برقی یک دستگاه الکترومکانیکی است که با توان محدودی که برای آن تعریف شده است به بهترین شکل ممکن و بالاترین بازده در انواع اتصالات مختلف به کار برده می شود. این قطعات پرکار به گونه ای طراحی شده اند که دخالت دست و نیروی انسانی در زمان عملکرد آن ها به حداقل ممکن می رسد. در واقع تمامی مهندسین و سازندگان این سازه به هنگام ساخت و تولید آن، سعی بر آن دارند تا از دخالت انسان در هنگام فعالیت و عملکرد شیرهای برقی کاسته و به این ترتیب کنترل تمامی موارد خطرناک و ایمنی را به حداقل رسانند. یکی از تولیدات پرکاربرد و متنوع شیرهای برقی، شیر برقی 1 اینچ است که با توجه به قابلیت های منحصر به فرد و بازده بالایی که دارد در انواع پروژه های متعدد صنایع گوناگون به کار برده می شود. حال سؤال اینجا است که شیر برقی 1 اینچ چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟ تفاوت این شیر دیگر تولیدات مختلف شیر برقی در چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

شیر برقی Krain

معرفی شیر برقی 1 اینچ

شیر برقی 1 اینچ یکی دیگر از انواع مختلف شیر برقی و سلونوئید است که از آن به یک شیوه خاص در جهت در جهت قطع و وصل نمودن جریانات استفاده می شود. این شیر یک قطعه کاملاً هیدرولیکی است که عنصر عملگر در آن می تواند موتور برقی باشد. به طور عمده سازندگان و تولیدکنندگان شیر برقی 1 اینچ، آن را در انواع اندازه ها و ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه می کنند که هر کدام از آن ها در یک فشار مشخص و خاص به کار گرفته می شود.
در یک بیان ساده در رابطه با معرفی شیر برقی 1 اینچ باید بگوییم که این شیر یکی از محصولات نوین و مدرنی است که از آن در برابر انواع جریانات مختلف، آب، گاز یا هر نوع مایع دیگری استفاده می شود. این قطعه با اعمال نیروی الکتریکی که بر آن وارد می شود میزان جریانات سیالات را در یک سیستم هیدرولیکی قطع و وصل یا تنظیم می کند. این شیر دارای یک بدنه فلزی و یک عدد بوبین می باشد. در واقع بوبین به یک سیم پیچی با خاصیت مغناطیسی بالا گفته می شود که با تحریک کردن آن، یک میدان الکترومغناطیسی بزرگ ایجاد می شود. در واقع شیر برقی 1 اینچ به قطعه بوبین که قابلیت های قطع و وصل جریانات مختلف را بر عهده دارد متصل شده است.

کاربرهای شیر برقی 1 اینچ

به طور کلی شیر برقی 1 اینچ در پروژه های بسیار زیادی به کار گرفته می شود. زیرا نحوه عملکرد آن بسیار ساده است. این امر موجب می شود تا تمامی سیستم های ایمنی صنایع مختلف، از آن به وفور بهره برداری نمایند. در واقع در زمانی که این شیر به جریان الکتریسیته وصل می شود یک جریان الکترومغناطیسی توسط بوبین دستگاه ایجاد شده که به موجب جاذبه مغناطیسی بالا، جریان برقی برقرار می شود. در واقع این قطعه، با عملکرد مستقیمی که دارد به صورت کاملاً مستقیم موجب باز و بسته شدن مسیر جریانات می شود.
نکته جالب توجه درباره شیر برقی 1 اینچ به نقش مهم و ارزشمند کنترل کنندگی بالای آن باز می گردد. زیرا این شیر در بهترین شکل ممکن می تواند جریان مایعات و سیالات متعدد را به آسانی کنترل کند. بنابراین امروزه از شیرهای برقی 1 اینچ در مصارف های مختلفی از صنعت رنگ و زین سازی گرفته تا آبیاری تمام اتوماتیک مزارع و زمین های کشاورزی استفاده می شود. به عبارتی دیگر وظیفه این نوع شیرهای مدرنیته، کنترل وضعیت مایعات مختلفی چون: آب، گاز، نفت و سایر سیالات است. از دیگر کاربردهای شیر برقی 1 اینچ می توان به کارخانجات و پروژه های سنگین، خطوط لوله کشی و یا هر جایی که به یک سیال غیر ویسکوز روشن سروکار داشته باشد اشاره نمود.
شایان ذکر است که جنس و کیفیت شیر برقی 1 اینچ در اتصالات مورد استفاده بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا این نوع شیر در انواع جنس های مختلفی ساخته و با توجه به فشار اعمالی مختلف، شرایط محیطی خورنده، درجه حرارت جریان ورودی و فاکتورهای مهم دیگر به بازار عرضه می شود. اما نکته مهم این است که این قطعه پرکاربرد در کیفیت و مرغوبیت عالی، برای انواع محیط های مختلف به ویژه شرایط محیطی خورنده بسیار مناسب است و از آن می توان در جهت مصارف مختلف برای سالیان متمادی استفاده نمود.

مزیت های استفاده از شیر برقی 1 اینچی

شیرهای برقی 1 اینچی دارای طیف وسیعی از مزیت های منحصر به فرد می باشد که شرح برخی از آن ها می پردازیم:
این نوع شیر را می توان در هر نقطه ای از ساختمان نصب کرد بدون آنکه برای قطع و وصل نمودن جریانات، نیازی به حضور ساکنان ساختمان باشد
شیر برقی 1 اینچی در انواع پروژه های سنگین و مختلف صنعتی و پتروشیمی کاربردهای وسیعی دارد و اپراتور صنایع مختلف می تواند آن را از راه دور کنترل کند. شیر برقی 
استفاده از این نوع شیر برقی میزان دخالت انسان را به طرز چشمگیری کاهش داده است و این به معنی کاهش یافتن میزان خطا نیز می باشد
این نوع شیر از انواع مواد مرغوب و با کیفیت ساخته شده است که امکان بهره برداری از آن را در محیط های خورنده مختلف با درجه حرارت ورودی بالا فراهم آورده است
شیرهای برقی 1 اینچی می توانند به هنگام زلزله، گاز ورودی ساختمان را به طور کلی قطع نماید
انواع شیر برقی 1 اینچ
شیر برقی 1 اینچ مستقیم
شیر برقی 1 اینچ غیر مستقیم
شیر برقی 1 اینچ فشاری

شیر برقی

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تجهیزات کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی ، جعبه شیر برقی ، کنترلر آبیاری ، آبپاش آمبو و … )  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات کشاورزی (آبپاش ،  تایمر آبیاری ، کنترلر آبیاری ، شیر برقی ، مه پاش ، قطره چکان و  …  ) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

 

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی ( پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی ( آبپاش ، آبپاش زراعی، ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان تحهیزات آبیاری قطره ای ( قطره چکان نتافیم ، لوله آبیاری قطره ای ، درپر نتافیم و …. ) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت کشاورزی دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوریبت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده رین برد آمریکا RAIN BIRD : ( آبپاش رین برد RAIN BIRD – آبپاش مخفی شونده رین برد – آبپاش فضای سبز رین برد – کنترلر رین برد – شیر برقی رین برد – تایمر رین برد  و … ) – واردات تجهیزات رین برد آمریکا در ایران به صورت محدود صورت گرفته است. می توان گفت که در بین برند های موجود رین برد دارای بالاترین کیفیت می باشد اما به دلیل اختلاف قیمت با دیگر برند ها در ایران کمرنگ تر ظاهر شده است.

نماینده آبپاش ویرسا اسپانیا VYRSA – نماینده آبپاش ویر VYR : ( آبپاش کشاورزی ویرسا – آبپاش برنجی ویرسا اسپانیا – آبپاش ویرسا – آبپاش ضربه ای – آبپاش مزارع – آبپاش اسپانیایی – آبپاش تنظیمی و تمام دور ویر – آبپاش ویر اسپانیا ) – واردات آبپاش ویر ( آبپاش ویرسا ) در ایران نزدیک به ۱۵ سال پیش تا به حال می باشد و این آبپاش از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است. بی شک می توان گفت که آبپاش برنجی ویرسا یکی از محبوب ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده فروش آبپاش ویرسا آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

نماینده آبپاش آمبو ایتالیا AMBO : ( آبپاش آمبو محصول شرکت سایم ایتالیا – آبپاش کشاورزی آمبو – آبپاش تنظیمی آمبو – آبپاش تمام دور آمبو – آبپاش زراعی آمبو – آبپاش اصل ایتالیا – آبپاش آلمنیومی آمبو ایتالیا ) – واردات آبپاش آمبو ایتالیا حدود ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. آبپاش آمبو در دو مدل تنظیمی و تمام دور به عنوان آبپاش با شعاع پاشش ۲۵ متری بین طرفداران خود معروف می باشد.

نماینده آبپاش پروت آلمان PERROT : ( آبپاش پروت آلمان – آبپاش کشاوزی پروت – آبپاش برنجی پروت – آبپاش زراعی پروت آلمانی – آبپاش آلمانی – آبپاش تمام دور و تنظیمی پروت آلمان – آبپاش زمین فوتیال پروت – آبپاش تخصصی زمین فوتبال – آبپاش LVZR  – آبپاش LVZX – آبپاش چمن پروت آلمان ) – واردات آبپاش پروت آلمان در حدود بیش از ۱۰ سال است که در ایران انجام می شود. می توان گفت که آبپاش های زراعی پروت مشتریان خاص خود را هم در بین پیمانکاران و هم در بین طراحان سیستم های آبیاری دارد. همچینین آبپاش های LVZ پروت یکی از بی رقیب ترین ها ( کیفیت بالا با استاندارد های جهانی ) و البته گران ترین در جایگاه خود می باشد.

نماینده نتافیم آمریکا  NETAFIM : ( قطره چکان نتافیم – دریپر نتافیم – دریپر آبیاری نتافیم – قطره چکان ۸ لیتر نتافیم آمریکا – قطره چان کم فشار نتافیم- قطره چکان نتافیم PCJ- قطره چکان پر فشار نتافیم CNL – قطره چکان نتافیم EPDM – قطره چکان خود شوینده نتافیم – قطره چکان Netafim ) – واردات قطره چان نتافیم آمریکا بیش از ۱۵ سال است که در ایران انجام می شود. دریپر نتافیم به دلیل کیفیت و قیمت مناسب آن یکی از بی رقیب ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده میکروفلاپر آمریکا  MICRO FLAPER : ( قطره چکان میکروفلاپر – دریپر میکروفلاپر آمریکا – قطره چکان آمریکایی – قطره چکان با تاییده آب  و خاک – قطره چکان ۸ لیتر بر ساعت – قطره چکان ۴ لیتر بر ساعت – قطره چکان ۲ لیتر بر ساعت میکروفلاپر) – وارادت قطره چکان می کروفلاپر آمریکا بیش از ۶ سال است که در ایران انجام می گیرد. این قره چکان دارای تاییده از دفتر بهبود روش های آبیاری می باشد.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزیق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حدو بیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیتستم دارای کیفیت مناسب تری نسب به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یوردریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازر … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو واراد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغدارای ها

نماینده جیمزهاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمزهاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی یا لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژهای شما می باشد. 

 

021-36615808 , 021-36615570

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی