02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

کارواش صنعتی 110 بار

کارواش صنعتی 110 بار - فروش انواع کارواش صنعتی تک فاز و سه فاز - کارواش ایتالیایی و کارواش آلمانی

دستگاه کارواش صنعتی 110 بار، واترجت صنعتی 110 بار، کارواش صنعتی با فشار 110 بار

دستگاه کارواش صنعتی 110 بار یکی از مدل های متداول و رایج در صنعت کارواش است که با کاربردهای فراوانی تولید و عرضه می شود. یکی از مشخصه های اصلی این دستگاه الکتروموتور تک فاز با فشار قوی 110 بار است که معمولا در مکانهایی که نیاز به برق سه فاز ندارند به کار برده می شود. کارواش صنعتی

تلفن های تماس: 02136615570 – 02136615808 

کارواش صنعتی 110 بار

 

کارواش صنعتی 110 بار چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نیاز صنایع مختلف از یک سو و پیشرفت و توسعه دانش و علم فناوری از سوی دیگر موجب شد تا تولید و ساخت کارواش های صنعتی به یک مدل خاصی محدود نشود. یکی از مدل های متداول و رایج این نوع کارواش ها که با کاربردهای فراوانی در جهت مصارف صنایع مختلف تولید و عرضه می شوند کارواش صنعتی 110 بار است. کارواش صنعتی 110 بار یکی دیگر از پر مصرف ترین کارواش ها در مدل صنعتی می باشد که معمولا با الکتروموتور تک فاز و یا الکتروژن تبریز تولید و به فروش می رسد. این نوع کارواش با طراحی منحصر به فرد و دقیق خود کارایی بسیار بالایی در زدودن و حذف هر گونه آلودگی و آلاینده بر روی سطوح مختلف دارد. کیفیت و توانایی آن از یک سو و مشخصه های متفاوت این دستگاه از سوی دیگر باعث شده تا به عنوان دستگاهی مفید و موثر در نظافت های متفاوت کارواش صنعتی معرفی شود.

با هم نگاهی می اندازیم به مشخصه ها و کاربردهای دستگاه کارواش صنعتی 110 بار

مشخصه های کارواش صنعتی 110 بار

کارواش صنعتی 110 بار یکی از دستگاه های نظافتی در صنایع مختلف با حداکثر فشار و توان 110 بار و دور موتور 2.2 کیلو وات است که در جهت مصارف اماکنی که برق سه فاز ندارند به کار برده می شود. این دستگاه از یک شاسی ثابت و 10 متر شیلنگ و لانس ایرانی برخوردار است که با دبی خروجی 2/11 لیتر در دقیقه و توان 3 اسب بخار به همراه شیر فشار شکن یا کوبله شده آماده ارائه عملیات نظافتی می باشد. شایان ذکر است که کیفیت و مرغوبیت این محصول و قیمت تمام شده بسیار مناسب آن از سوی دیگر آن را در زمره پرفروش ترین و کاربردی ترین محصول در میان سایر مدل های کارواش صنعتی 110 بار قرار داده است.  کارواش صنعتی

میزان فشار آب در پمپ این نوع دستگاه کمک می کند تا در مواقع نظافت و شستشو از هدر رفتن آب زیاد، وقت و انرژی جلوگیری به عمل آمده و شستشوی راحت و سریعی صورت گیرد. همچنین با استفاده از کارواش صنعتی 110 بار می توان شست شوی تمیز و بسیار راحتی را در مدت زمان خیلی کم تجربه کرد. زیرا این نوع کارواش صنعتی بهترین و با کیفیت ترین عملیات مربوط به نظافت و شستن را در اختیارتان قرار می دهد.

مزایای کارواش صنعتی 110 بار

مقوله مزایای کارواش صنعتی 110 بار بر هیچ یک از کاربران آن پوشیده نیست. این دستگاه صنعتی با متصل شدن به یک تغذیه آب می تواند خروجی پرفشاری را تولید نماید این امر باعث می شود فرایند مربوط به نظافت نواحی مختلف و حتی غیر قابل دسترس با راندمان بسیار بالایی صورت گیرد. همچنین نظافت در این دستگاه بدون نیاز به هر نوع مواد شوینده ای صورت می گیرد. این در حالی است که در مدل های مشابه آن استفاده از مواد شوینده به منظور شستشو و نظافت بهتر صورت می گیرد. برخی مزایای این نوع کارواش صنعتی به شرح زیر می باشد:

مصرف برق بسیار کم

دبی خروجی آب زیاد

قابلیت استفاده از برق تک فاز

دارای شیر فشار شکن و صافی آب

یک کارواش صنعتی دائم کار

فشاری کاری تا 110 بار را حمایت می کند

دارای ست تفنگی و نازل مرغوب و با کیفیت

دارای یک عدد پمپ فشار قوی

قابل استفاده در انواع مصارف های مختلف

کارواش صنعتی

موارد استفاده از کارواش صنعتی 110 بار

به طور کلی دستگاه کارواش صنعتی با فشار بالای 110 بار، کاربردهای وسیعی در نظافت صنعتی دارد. به عنوان مثال می توان از این دستگاه در جهت نظافت سریع و آسان و نیز با کیفیت اتومبیل خود استفاده نمود و در کمترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت، آب و انرژی اتومبیل خود را کاملا درخشان و تمیز کرد. برای استفاده و به کاربردن آن تنها کافی است شیلنگ ورودی آب دستگاه کارواش صنعتی 110 بار را به یک منبع آب خارجی متصل نمایید. سپس به واسطه نازل مرغوب و با دوامی که بر روی آن تعبیه شده است می توان آب را بر روی سطوح مورد نظر با فشار بسیار زیاد بپاشید. کاربری آسان و متنوع این دستگاه و گسترش اندازه ها و مدل های گوناگون آن موجب شده تا هر روز شاهد محبوبیت و پرفروش بودن آن در میان صنایع مختلف شویم. از دیگر کاربردهای کارواش صنعتی 110 بار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شستشوی انواع ماشین و اتومبیل

نظافت و شستشوی کلیه تاسیسات ساختمانی و صنعتی

شستشوی کف استخرها و جرم گیری سطوح مختلف با پمپاژ قوی

چربی برداری سطوح مختلف

شستشوی سریع و آسان کف سالن ها، پشت بام، پیاده رو ها، نیز شستشوی سریع نمای ساختمان ها

کارواش صنعتی

اجزای تشکیل دهنده کارواش صنعتی 110 بار

دستگاه کارواش صنعتی یا همان واترجت 110 بار از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که هر کدام وظیفه و نقش خاصی را بر عهده دارند. با توجه به تخصصی و سودمند بودن این کارواش، کسب اطلاعات در رابطه با اجزای تشکیل دهنده آن موجبات شناخت بهتر دستگاه و در نتیجه بهبود استفاده بهتر و با کیفیت تر از آن را فراهم می آورد. اجزای گوناگون واترجت صنعتی 110 بار عبارت است از:

فیلتر آب ورودی

پمپ

موتور

شیلنگ فشار قوی

تفنگی و دسته لانس

نازل مرغوب

کارواش صنعتی 110 بار

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی