کارواش تک فاز ۱۱۰ بار برتولینی – پمپ کارواش تک فاز ۱۰۰ بار اینتر پمپ ایتالیا

تجهیزات کارواش صنعتی

پمپ کارواش تک فاز ۱۱۰ بار برتولینی – پمپ کارواش تک فاز ۱۰۰ بار اینتر پمپ ایتالیا – پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار – پمپ کارواش اینتر ۱۰۰ بار تک فاز – الکتروموتور موتوژن تبریز ۳ اسب تک فاز کلاچ دار دو خازن 

پمپ کارواش تک فاز یکی از پر مصرف ترین و با کیفیت ترین پمپ ها در کارواش های صنعتی است که معمولا از الکتروموتور موتوژن تبریز که به صورت تک فاز می باشد ساخته شده و از آن برای شست و شوهای چند منظوره و فشار بالا، نظافت های چند نازله و … استفاده می شود.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

قطعات پمپ کارواش
قطعات پمپ کارواش
تجهیزات کارواش صنعتی نمایش بیشتر
کارواش صنعتی نمایش بیشتر

درباره پمپ کارواش تک فاز چه می دانید؟

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

 

**** بیشترین تماس دریافتی ما از جانب مشتریان با این سوال شروع می شود که پمپ تک فاز کارواش حداکثر چند بار فشار دارد؟ جواب این سوال کارواش ۱۱۰ بار است زیرا الکتروموتور مورد استفاده در کارواش ۱۰۰ یا ۱۱۰ بار الکتروموتور با توان ۳ اسب بخار می باشد که آخرین رنج الکتروموتور ها در رنج تک فاز می باشند. البته قابل ذکر است که بعضی از الکتروموتور های چینی دارای مدل با توان ۵/۵ اسب تکفاز می باشند که مورد پیشنهاد این گروه اصلا نمی باشد به دلیل آمپر کشیدن بسیار بالا این الکتروموتور ها و در نهایت خرابی پمپ کارواش خریدار.  بنابراین بهترین و معقول ترین گزینه برای کارواش های تک فاز ۱۰۰ یا ۱۱۰ بار می باشند که دو کمپانی برتولینی و اینتر ایتالیا این مدل را تولید می کنند. که از لحاظ کارای قطعا پمپ کارواش اینتر برند بهتری می باشد به خاطر جثه بزرگتر و تعمیرات و سرویس راحت آن.

به طور کلی کارواش صنعتی به دستگاه کاربردی و قدرتمندی گفته می شود که از آن به منظور شست و شو و نظافت محیط های صنعتی مختلف مانند: کارخانه ها، کارواش ها، تاسیسات گوناگون و … استفاده می شود. عموما برای نظافت طولانی مدت این اماکن، بایستی از دستگاه هایی با پمپ کارواش با کیفیت و مرغوب استفاده شود. چرا که اماکن صنعتی از آلاینده های زیادی برخوردار هستند و نظافت و حذف آلاینده های آن از روی سطوح، نیازمند پمپ کارواش با عملکرد و قابلیت بالا است. ما در این مقاله قصد داریم به یکی از انواع پمپ کارواش صنعتی رایج و متداول به نام پمپ کارواش تک فاز اشاره کنیم.

معرفی پمپ کارواش تک فاز

پمپ کارواش صنعتی تک فاز یکی از پر مصرف ترین و با کیفیت ترین پمپ ها در کارواش های صنعتی است که معمولا از الکتروموتور موتوژن تبریز ۳ اسب کلاچ دار دو خازن که به صورت تک فاز می باشد ساخته شده و از آن برای شست و شوهای چند منظوره و فشار بالا، نظافت های چند نازله و … استفاده می شود. عموما این نوع پمپ های تولیدی برای انجام عملیات نظافتی خود به برقی شهری که مصرف می شود نیازمند است.امروزه مهم ترین عامل در انتخاب یک کارواش صنعتی با دوام و مرغوب، پمپ کارواش با قدرت و عمر مفید زیاد است. زیرا پمپ کارواش مناسب و با دوام، تاثیر مستقیمی بر عملکرد و عمر مفید کارواش صنعتی دارد.

پمپ واترجت تک فاز با قابلیت های منحصر به فردی که دارد علاوه بر افزایش دوام و طول عمر کارواش، در انواع محیط صنعتی که حذف آلاینده های سطوح مختلف آن ها به وسیله روش های سنتی امکان پذیر نیست و نظافت آن ها بسیار طاقت فرسا است به عنوان بهترین گزینه انتخاب می شود. وظیفه این نوع پمپ آن است که به کمک فشار قوی و بالای آب و حرارت زیاد، پیوند میان سطوح و کثیفی ها را سست کرده و باعث جدا شدن و حذف آن ها از محیط شود. شایان ذکر است که پمپ کارواش تک فاز از میزان برق مصرفی کمتری فرایند پمپاژ آب و شست و شو استفاده می کند.

ویژگی های پمپ کارواش تک فاز

پمپ کارواش تک فاز با فشار ۱۱۰ بار و دبی خروجی ۱۱ لیتر در دقیقه و با ۳ اسب بخار و مطابق با آخرین تکنولوژی های روز ساخته می شود. این نوع پمپ افزون بر اینکه امکان تنطیم فشار از ۳۰ تا ۱۱۰ بار را دارد قابلیت تنظیم میزان ماده شوینده و پاشش آن تحت فشار بالا را نیز دارا می باشد. در واقع تنظیم فشار، دبی و ماده شوینده این امکان را به کاربر آن می دهد تا تمامی این پارامترها را بر اساس نیاز و محیط مورد نظر خود تنظیم نموده و در مصرف میزان انرژی، آب و ماده شوینده صرفه جویی کند. در کنار توان و قدرت بسیار بالای پمپ واترجت تک فاز، می توان به مشخصه ها و ویژگی های دیگری همچون:

برخورداری از طول عمر بالا

دارای بدنه کاملا مقاوم

دارای موتور الکتریکی پر قدرت

طراحی زیبا و کاربر پسند

امکان حمل و جا به جایی آسان

مجهز به سیستم توقف ترمز که این امر موجب می شود که حرکت اتفاقی و ناخواسته پمپ کارواش تک فاز در حین انجام عملیات جلوگیری شود

برخورداری از تجهیزات جانبی

دارای ضربه گیر محافظ

دارای مواد و قطعات ضد زنگ

دارای مخزن آب یکپارچه

پاشش پرفشار مواد شوینده

مقاوم در برابر کمبود آب

دارای سیستم راه انداز آرام موتور

در واقع پمپ واترجت تک فاز از قابلیت عملکرد طولانی مدت برای محیط کاری سخت و صنعتی برخوردار است که در صنایع مختلف از آن در جهت انجام عملیات شست و شوی عمیق می پردازند.

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

کاربردهای پمپ کارواش تک فاز

با در نظر گرفتن تمامی نیازهای صنایع و محیط های مختلف، انواع مدل های پمپ کارواش صنعتی تک فاز با عمر مفید و عملکرد بالا، به گونه ای تولید و عرضه می شوند که بدون کمترین زحمتی برای کاربران، کاملا آماده انجام عملیات باشد. معمولا این نوع پمپ صنعتی برای استفاده از کارواش هایی که مجهز به یک گان یا تفنگی و نازل با فشاری معادل ۱۱۰ بار باشد بسیار مناسب است و به کارگیری آن، احتمال آسیب دیدگی و استهلاک کارواش را تا حد بسیار بالایی کاهش می دهد. این نوع پمپ مناسب شست و شوی خودرو ها در کارواش و ماشین های شهرداری می باشد. از دیگر کاربردهای پمپ کارواش تک فاز می توان به موارد دیگر نیز اشاره نمود که از آن جهت چربی زدایی، رسوب زدایی، زنگ زدایی و … استفاده می شود. مواردی از جمله:

شست و شوی انواع دستگاه ها

زمین

جداول خیابان ها

آشپزخانه ها و مراکز عمومی

و…

مزایای استفاده از پمپ کارواش تک فاز

راندمان و فشار بالا

نوسان فشار و دبی پایین

سر و صدای بسیار کم

قابلیت اطمینان بالا

تلفن های تماس جهت دریافت قیمت :  

 ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴       ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

محصولات پر بازدید اخیر
برندهای ویژه
اخبار قیمت تجهیزات کارواش ماشین چقدر است؟
قیمت تجهیزات کارواش ماشین چقدر است؟
شنبه 4 فوریه 2023
دسته‌بندی نشده آشنایی با پمپ کارواش برتولینی ایتالیا
آشنایی با پمپ کارواش برتولینی ایتالیا
دوشنبه 30 ژانویه 2023
اخبار چگونه با تاسیس کارواش ماشین کارآفرینی کنیم؟
چگونه با تاسیس کارواش ماشین کارآفرینی کنیم؟
چهارشنبه 25 ژانویه 2023
اخبار انواع پمپ کارواش صنعتی
انواع پمپ کارواش صنعتی
جمعه 20 ژانویه 2023
اخبار لوازم پمپ کارواش صنعتی
لوازم پمپ کارواش صنعتی
یکشنبه 15 ژانویه 2023
اخبار چگونه یک کارواش صنعتی بخریم؟
چگونه یک کارواش صنعتی بخریم؟
سه‌شنبه 10 ژانویه 2023
اخبار جت واش صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
جت واش صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
شنبه 10 دسامبر 2022
اخبار جاروبرقی سه موتوره چه کاربردی دارد
جاروبرقی سه موتوره چه کاربردی دارد
دوشنبه 5 دسامبر 2022
اخبار همه چیز در خصوص کارواش صنعتی مناسب مرغداری
همه چیز در خصوص کارواش صنعتی مناسب مرغداری
چهارشنبه 30 نوامبر 2022
اخبار همه چیز در خصوص پمپ کارواش مناسب مرغداری
همه چیز در خصوص پمپ کارواش مناسب مرغداری
جمعه 25 نوامبر 2022