02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

کارواش صنعتی سه فاز

کارواش صنعتی سه فاز - فروش انواع کارواش صنعتی تک فاز و سه فاز - کارواش ایتالیایی و کارواش آلمانی

 

دستگاه کارواش صنعتی سه فاز، واترجت سه فاز

دستگاه کارواش صنعتی سه فاز که به آن واترجت سه فاز نیز گفته می شود یکی از انواع مدل های ساخته شده کارواش صنعتی است که مجهز به موتور الکتریکی سه فاز می باشد. از این نوع دستگاه به منظور نظافت و شست و شوی امان صنعتی گوناگون مانند: کارخانه ها، کارواش ها، پالایشگاه ها و بسیاری صنایع دیگر استفاده می شود.

کارواش ماشین

تلفن های تماس: 02136615570 – 02136615808

کارواش صنعتی سه فاز چیست؟

کارواش صنعتی که از آن به عنوان واترجت نیز یاد می شود یکی از دستگاه های مفید و موثر در نظافت صنعتی است که با انجام عملیات های نظافتی مختلف به منظور حذف آلودگی ها، نقش بسیار مهم و انکار ناپذیری را در ارتقای جلوه های بصری محیط صنایع مختلف ایفا می کند. به طور معمول عملکرد این دستگاه با توجه به نیاز کاربر تعیین می شود. این نوع کارواش نیز با داشتن سرعت و میزان قدرت پاک کنندگی بسیار زیاد، در مدت زمان بسیار کوتاه تری به تمیز کردن سطوح مختلف می پردازد. کارواش صنعتی سه فاز یکی از مدل های تولید شده پرکاربرد کارواش صنعتی است که امروزه در جهت مصارف مختلف تولید و عرضه می شود. از این کارواش نیز همانند نمونه های مشابه خود، در جهت نظافت و شستشوی طولانی مدت اماکن گوناگون صنعتی مانند: کارخانه ها، کارواش ها، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، تاسیسات، مرغداری ها و بسیاری صنایع دیگر استفاده می شود.
برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر درباره دستگاه کارواش صنعتی سه فاز، ما را تا اتمام شدن مقاله همراهی نمایید.

کارواش صنعتی 200 بار

کارواش صنعتی 200 بار

عملکرد کارواش صنعتی سه فاز

کارواش صنعتی سه فاز دستگاهی است که مجهز به موتور الکتریکی سه فاز می باشد. این نوع دستگاه طراحی ساده و درعین حال بسیار دقیقی دارد که تمامی اجزا و قطعات تشکیل شده آن قابلیت جداسازی، تمیز کردن و در صورت امکان تعویض کردن را دارند. به طور معمول دستگاه کارواش صنعتی سه فاز به موجب استفاده از برق سه فاز، در انواع اماکن صنعتی مختلف و محیط هایی که برای نظافت و شست شو به فشار آب بیشتر نیاز دارند به کار برده می شود. اما این دستگاه قابلیت اتصال به برق شهری را ندارد.
در یک تعریف ساده تر کارواش صنعتی سه فاز به یک دستگاه شوینده فشار قوی گفته می شود آب را با قدرت و فشار بسیار بالایی در جهت عملیات مربوط به نظافت پمپاژ می کند. شایان ذکر است که عملکرد بسیار بالای کارواش صنعتی سه فاز در نظافت و پاکسازی سطوح مختلف، موجبات افزایش کیفیت و سرعت و در نتیجه بازدهی و راندمان بالای فعالیت های مختلف را فراهم آورد. در رابطه با روند اجرای عملیات کارواش صنعتی سه فاز لازم است بدانید که این دستگاه به واسطه ابزارهای مخصوص به برق متصل می شود که با استفاده از نیروی محرکه الکتریکی فعالیت خود را آغاز می کند. موتورهای سه فاز موجود در این نوع کارواش به موجب برخورداری از میزان گشتاور ثابت و مستقل از زمان، با انعطاف بسیار بالایی کار می کند که این امر باعث می شود از تمامی ضربات ناشی از تغییر گشتاور در امان باشد.

ویژگی های کارواش صنعتی سه فاز

درباره ویژگی های خاص و سودمند کارواش صنعتی سه فاز چه می دانید؟

دستگاه کارواش صنعتی سه فاز راندمان سودمند کاری و طول عمر بالاتری در مقایسه با نمونه های مشابه خود دارد. این نوع کارواش دارای سیستم های حفاظتی و امنیتی بسیار پیشرفته است که دستگاه و قطعات تشکیل دهنده آن را نوسانات شدید ناشی از برق، نشتی آب، فشار کم و زیاد آب و سایر عوامل دیگر محافظت می کند. جنس بدنه، لانس و شاسی دستگاه بسیار مرغوب و با کیفیت است که عموما از جنس استیل اصل می باشد. این امر باعث می شود تا این نوع کارواش در برابر عوامل مختلف خورنده محفوظ بماند. برخی دیگر از ویژگی های کارواش صنعتی سه فاز که آن را در مصارف های مختلف از مدل های مشابه خود نظیر کارواش صنعتی تک فاز متمایز می کند به شرح زیر می باشد:

برخورداری از پمپ لاکچری

همانطور که میدانید عملکرد بالای دستگاه کارواش صنعتی به پمپ آن نیز بستگی دارد. در واقع پمپ کارواش، یکی از مهم ترین قسمت های آن به شمار می آید. استفاده از پمپ لاکچری استیل ضد زنگ در کارواش صنعتی سه فاز موجب می شود تا این دستگاه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد و در انواع محیط های مختلف به تولید آب پر فشار بپردازد.

داشتن قطعات ضد خوردگی

عموما در ساخت و تولید انواع کارواش صنعتی سه فاز به موجب داشتن توان بالای موتور و فشار کاری زیاد از قطعات ضد خوردگی استفاده می کنند. با این کار نه تنها از سایش قطعات دستگاه و خرابی و آسیب دیدن آن ها در اثر فعالیت های طولانی مدت جلوگیری می شود بلکه موجبات طول عمر مفید این نوع کارواش را نیز فراهم می آورد. معمولا قطعات دستگاه از جنس برنج فشرده ساخته می شوند.

برخورداری از سیستم قطع کن اتوماتیک

چنانچه از دستگاه کارواش صنعتی که دارای توان بالای موتور می باشد برای مدت طولانی استفاده نشود اما دستگاه روشن باشد قطعا موتور آن دچار خرابی و آسیب دیدگی می شود. در این صورت به موجب افزایش طول عمر کارواش، سیستمی تحت عنوان قطع کن اتوماتیک در آن تعبیه می شود که نه تنها خروج پرفشار آب بلکه عملکرد پمپ را نیز تحت کنترل خود قرار می دهد. به واسطه سیستم قطع کن اتوماتیک طول عمر پمپ و موتور و در نهایت کارواش صنعتی سه فاز افزایش می یابد.

داشتن سیستم راه انداز موتور الکتریکی

تعبیه شدن سیستم راه انداز موتور الکتریکی در کارواش صنعتی سه فاز باعث می شود تا با توجه به قدرت بالای موتور، دور آن به آرامی افزایش یافته و از ایجاد صدای شدید و ناهنجار آن و همچنین آسیب رساندن به موتور دستگاه جلوگیری شود.

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی