02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

واردات انواع پمپ های صنعتی - نفتی - شیمیایی

ثبت سفارش و واردات انواع پمپ های خاص

پمپ کنسروی – پمپ پمپاژ آب رادیواکتیو – پمپاژ بدون نشتی – پمپ گردش آب با حرارت بالا و فشار بالا – پمپ پمپاژ فلزات مذاب – پمپاژ مایعات تا فشار ده هزار PSI 

 

 

Canned motor pumps

پمپ کنسروی

شکل بالا نمونه‌ای از این نوع پمپ را نشان می‌دهد مایع پمپاژ می‌تواند داخل موتور شود ولی به وسیله پوشش‌هایی از ورود به اطراف سیم‌ پیچی روتور استاتور جلوگیری می‌شود. هیچگونه آببندی خارجی برای محور در نظر گرفته نشده است و دهانه‌های مکش و دمش به لوله جوش می‌شوند.

 

مایع پمپاژ کلیه فضاهای داخل آب‌بندی را پر کرده و یاتاقنها را خنک می‌کند. قسمت آب بندی شده داخل فضای مغناطیسی در عین حال استاتور موتور را از مایع پمپاژ جدا می‌کند برای سیستم خنک‌کاری باید مقداری آب پاکیزه نیز تغذیه گردد.

 

این پمپ‌ها برای پمپاژ آب رادیواکتیو بدون نشتی طراح شده‌اند. این پمپ‌ها ابتدا برای گردش کردن آب با حرارت و فشار بالا بین راکتور و دیگ بخار ساخته شده بودند و لیکن برای پمپاژ دیگر مایعات که خورنده نباشند از آنها استفاده می‌شود .

 

برخی از انواع مخصوص این نوع پمپ برای پمپاژ فلزات مذاب تا هزار درجه فارنهایت طراحی شده است. از این نوع پمپ‌ها برای پمپاژ مایعات تا فشار ده‌هزار psi نیز طراحی شده است.

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی