آبیاری قطره ای خانگی

فروش تمامی تجهیزات آبیاری قطره ای خانگی - باغچه - باغ - ویلا و ....

آبیاری قطره ای خانگی – آبیاری گلدان ها – آبیاری باغچه – صرفه جویی در مصرف آب آبیاری – آبیاری قطره ای – آبیاری فلاور باکس – تجهیزات آبیاری – مرکز فروش تجهیزات آبیاری خانگی – تجهیزات اجرای آبیاری قطره ای اتوماتیک 

آبیاری قطره ای خانگی 

یکی از دغدغه های  فکری در هنگام مسافرت، آبیاری گلدان های خانگی می باشد. در این مطلب می خواهیم شما را به ساده و مطمئن ترین روش ها راهنمایی کنیم . پس بعد از مطلب به راحتی به مسافرت های طولانی بروید با خاطری جمع و آسوده …. !!!!

از آبیاری خانگی می توان به منظور برطرف کردن نیاز آبی گیاهان استفاده نمود روشی های برای این مورد وجود دارد که ساده ترین روش همان آبیاری دستی به وسیله یک پارچ آب یا …. می باشد. روش های دیگری مانند بطری آب نوشابه که آن را سوراخ می کنند و برعکس قرار می دهند یا روش دیگری مانند قرار دادن ظرفی از آب کنار گلدان ها و انداختن رشته ای نخی بین گلدان و ظرف آب می باشد که باعث مکش (اسمز و مکش منفی) می باشد. اما تمامی این روش ها منسوخ گردیده و به طور کلی می توان گفت که دارای کارایی نمی باشند مگر آبیاری با همان پاچ به صورت دستی !!! خوب اما در این هنگام می توان به روش های جدید آبیاری قطره ای خانگی اشاره نمود که امروزه از آن در بیشتر کشورهای پیشرفته استفاده می شود. پس شروع به توضیح دادن آن می کنیم ………..

 

 

آبیاری قطره ای خانگی

 

یکی از روش های نوین آبیاری استفاده از تجهیزات آبیاری قطره ای نظیر لوله های آبیاری قطره ای – قطره چکان آبیاری – رابط و اتصالات آبیاری – دستگاه تایمر آبیاری قطره ای و … می باشد.  در طی انتخاب تجهیزات آبیاری باید اصول اولیه را در نظر بگیریم که اولا گیاهان آبیاری ما شامل چه مواردی هست 1- گیاهان و گلدان های داخل آپارتمان 2- گیاهان داخل باغچه و حیاط منزل شخصی شما 3- باغ و ویلاهایی با محوطه بزرگتر با تنوع و پوشش گسترده تر. در این متن برای هر کدام از این موارد شروع به توضیحاتی مختصر خواهیم کرد.

1- آبیاری قطره ای خانگی گیاهان و گلدان های داخل آپارتمان

در این روش شما می خواهید تعدادی از گلدان های داخل منزل خود را به صورت اتوماتیک و قطره ای آبیاری نماید بهترین روش برای این کار استفاده از لوله آبیاری قطره ای – اتصالات مربوطه – قطره چکان آبیاری – یک ظرف آب – دستگاه اتوماتیک آبیاری به همراه پمپ کوچک آبیاری برای جابجایی آب می باشد. بهترین روش استفاده از پک آبیاری قطره ای خانگی می باشد !!!

 

 

پک آبیاری قطره ای خانگی

 

این پک شامل تایمر آبیاری خانگی – لوله آبیاری قطره ای خانگی به طول ده متر – اتصال آهنی نگهدارنده تایمر آبیاری روی دیوار  – سه راه برای انشعاب از لوله اصلی برای هر گلدان که به انتهای آن در داخل گلدان قطره چکان ها نصب میشوند – بست انتهایی لوله اصلی جهت کور کردن لوله – اتصالات پمپ آب جهت هواگیری داخل لوله ها – پایه نگهدارنده لوله ها داخل گلدان – قطره چکان آبیاری – پمپ تزریق آب به داخل لوله ها که داخل ظرف آب قرار می گیرد.  طریقه نصب شماتیک آن را در تصویر فوق مشاهده می کنید. نصب این پک آبیاری قطره ای خانگی بسیار راحت بوده و به راحتی نصب می شود فقط کافیست 10 دقیقه صرف کنید. با این پک آبیاری شما می توانید تا ده عدد گلدان یا فلاور باکس را با آن آبیاری کنید به همین راحتی …

  • میزان آبدهی در گلدان ها را می توانید به وسیله قطره چکان ها تنظیم کنید. قطره چکان های داخل این پک قابلیت کنترل میزان دبی آب خروجی (آبدهی) را دارند و به راحتی تنظیم می شوند. شاد باشد و سر سبز … (^-^)

 

2- آبیاری قطره ای خانگی گیاهان داخل باغچه و حیاط منازل شخصی

در این مورد استفاده از تجهیزات بالا کفایت نمی کند و تعداد و مساحت آبیاری شما بیشتر از چند عدد گلدان می باشد. به طور مثال شما در داخل باغچه خود چند عدد گل – درخت – شمشاد و …. دارید که هر کدام دارای نیاز آبی مخصوص به خود می باشد و با یک ظرف کوچک آبیاری نمی شوند. در این هنگام شما حتما داخل حیاط شخصی خود یک شیر آب دارید که می توان از آن به راحتی برای آبیاری قطره ای استفاده نمود.

الف-  لوله آبیاری قطره ای : در این هنگام چون میزان و مساحت مورد نظر هر فردی متغیر است پس در ابتدا باید میزان لوله مورد نیاز خود را متر کند.

لوله آبیاری قطره ای ۱۶ میلیمتری

ب-  قطره چکان : تعداد قطره چکان های مورد نظر را شمارش کند. برای هر درخت یک تا 2 عدد – برای شمشاد ها هر 30 سانت – برای گل ها هر 25 سانت و برای پوشش های خزه ای هر 35 سانت یک عدد مورد نیاز است.

قطره چکان نتافیم

ج- اتصالات لوله آبیاری : تعداد سه راه های آبیاری – زانوی 90 درجه – رابط بین لوله – ته بند انتهای هر خط آبیاری

د –  تایمر آبیاری قطره ای خانگی : مدل های مختلفی با برند ها و قیمت های متفاوتی برای خرید شما موجود می باشد که در قسمت تایمر آبیاری می توانید مشاهده و خرید نمایید. در هر صورت از لحاظ کلی می توان تایمر های آبیاری را به دو مدل1- تک خروجی (تک کاناله) و 2- دو خروجی (دو کاناله) تقسیم بندی کرد. در این تایمر ها شما میتوانید مدت زمان آبیاری – فواصل بین آبیاری – را تعین کنید و به راحتی دسته در زمان های تنظیم شده شروع به آبیاری می کنید بدون دخالت دست.

تایمر آبیاری دو خروجی ORBIT

 

 

3- آبیاری قطره ای خانگی باغ و ویلاهایی با محوطه بزرگتر با تنوع و پوشش گسترده تر

این روش آبیاری مشابه مورد فوق آبیاری قطره ای خانگی بوده است ولی باید از دستگاه اتوماتیک آبیاری حرفه ای تری استفاده نمود. اگر محوطه باغ شما بیشتر از 600 متر می باشد باید از کنترلر آبیاری حرفه ای استفاده کنید که با ایجاد تعداد کانال های آبیاری بیشتری (تعداد کانال یا ایستگاه های آبیاری می تواند از 4 – 6 – 8 شروع شود و تا 99 ایستگاه را شامل شود) این امر را به راحتی برای شما انجام دهد. بهتر است در این روش از مشاوران آبیاری استفاده نموده زیرا طراحی قبل از اجرا بسیار بسیار حائز اهمیت می باشد. به طور مثال یه طراح آبیاری می تواند به سادگی لیست تجهیزات آبیاری مورد نیاز شما را که شامل چند ده قلم می شود را برای شما مکتوب نماید (مانند سایز لوله مورد نیاز – پمپ و سیستم فیلتراسیون مرکزی – تعداد و سایز قطره چکان یا دیگر تجهیزات آبیاری شامل آبپاش های و فواره های مورد نیاز شما).

 

تجهیزات آبیاری اتوماتیک

 

HUNTER Proc Contoroller

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شیمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی تایمردار ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی ( پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی ( آبپاش ، آبپاش زراعی، ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان تجهیزات آبیاری قطره ای ( قطره چکان نتافیم ، لوله آبیاری قطره ای ، درپر نتافیم و …. ) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت کشاورزی دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده اوربت آمریکا ORBIT : ( آبپاش اوربیت ORBIT – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت – مه پاش اوربیت – شیر برقی تایمر دار اوربیت – شیر برقی اوربیت – قطره چکان اوربیت – سنسور باران اوربیت – سنسور یخ زدگی اوربیت – سنسور رطوبت خاک اوربیت – آبفشان اوربیت – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – شیر برقی تایمر دار  اوریبت آمریکا – نازل اوربت – سر شیلنگی اوربیت و…  ) – در بین برندهای واردات تجهیزات آبیاری اوربیت یکی از با کیفیت ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده واردات و فروش تجهیزات آبیاری اوربیت در ایران فعالیت دارد.

نماینده هانتر آمریکا  HUNTER : ( آبپاش هانتر HUNTER – آبپاش مخفی شونده هانتر – آبپاش فضای سبز هانتر – آبپاش ۱/۲ هانتر – آبپاش چمن هانتر – شیر برقی هانتر – کنترلر آبیاری هانتر – تایمر آبیاری هانتر – سنسور باران هانتر – سیستم آبیاری هانتر  و .. ) – واردات تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا در ایران نزدیک به ۱۵ سال است که انجام می گیرد و جایگاه خاصی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

نماینده رین برد آمریکا RAIN BIRD : ( آبپاش رین برد RAIN BIRD – آبپاش مخفی شونده رین برد – آبپاش فضای سبز رین برد – کنترلر رین برد – شیر برقی رین برد – تایمر رین برد  و … ) – واردات تجهیزات رین برد آمریکا در ایران به صورت محدود صورت گرفته است. می توان گفت که در بین برند های موجود رین برد دارای بالاترین کیفیت می باشد اما به دلیل اختلاف قیمت با دیگر برند ها در ایران کمرنگ تر ظاهر شده است.

نماینده آبپاش ویرسا اسپانیا VYRSA – نماینده آبپاش ویر VYR : ( آبپاش کشاورزی ویرسا – آبپاش برنجی ویرسا اسپانیا – آبپاش ویرسا – آبپاش ضربه ای – آبپاش مزارع – آبپاش اسپانیایی – آبپاش تنظیمی و تمام دور ویر – آبپاش ویر اسپانیا ) – واردات آبپاش ویر ( آبپاش ویرسا ) در ایران نزدیک به ۱۵ سال پیش تا به حال می باشد و این آبپاش از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است. بی شک می توان گفت که آبپاش برنجی ویرسا یکی از محبوب ترین ها در جایگاه خود می باشد. آب نیرو به عنوان نماینده فروش آبپاش ویرسا آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

نماینده آبپاش پروت آلمان PERROT : ( آبپاش پروت آلمان – آبپاش کشاوزی پروت – آبپاش برنجی پروت – آبپاش زراعی پروت آلمانی – آبپاش آلمانی – آبپاش تمام دور و تنظیمی پروت آلمان – آبپاش زمین فوتیال پروت – آبپاش تخصصی زمین فوتبال – آبپاش LVZR  – آبپاش LVZX – آبپاش چمن پروت آلمان ) – واردات آبپاش پروت آلمان در حدود بیش از ۱۰ سال است که در ایران انجام می شود. می توان گفت که آبپاش های زراعی پروت مشتریان خاص خود را هم در بین پیمانکاران و هم در بین طراحان سیستم های آبیاری دارد. همچینین آبپاش های LVZ پروت یکی از بی رقیب ترین ها ( کیفیت بالا با استاندارد های جهانی ) و البته گران ترین در جایگاه خود می باشد.

نماینده نتافیم آمریکا  NETAFIM : ( قطره چکان نتافیم – دریپر نتافیم – دریپر آبیاری نتافیم – قطره چکان ۸ لیتر نتافیم آمریکا – قطره چان کم فشار نتافیم- قطره چکان نتافیم PCJ- قطره چکان پر فشار نتافیم CNL – قطره چکان نتافیم EPDM – قطره چکان خود شوینده نتافیم – قطره چکان Netafim ) – واردات قطره چان نتافیم آمریکا بیش از ۱۵ سال است که در ایران انجام می شود. دریپر نتافیم به دلیل کیفیت و قیمت مناسب آن یکی از بی رقیب ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده میکروفلاپر آمریکا  MICRO FLAPER : ( قطره چکان میکروفلاپر – دریپر میکروفلاپر آمریکا – قطره چکان آمریکایی – قطره چکان با تاییده آب  و خاک – قطره چکان ۸ لیتر بر ساعت – قطره چکان ۴ لیتر بر ساعت – قطره چکان ۲ لیتر بر ساعت میکروفلاپر) – وارادت قطره چکان می کروفلاپر آمریکا بیش از ۶ سال است که در ایران انجام می گیرد. این قره چکان دارای تاییده از دفتر بهبود روش های آبیاری می باشد.

نماینده آزود اسپانیا  AZUD : ( فیلتر دیسکی آزود AZUD  – فیلتر خودکار آزود – فیلتراسیون کشاورزی آزود – فیلتر کشاورزی آزود اسپانیا – فیلتر آبیاری قطره ای آزود – فیلتر توری آزود – لوله آبیاری آزود – لوله قطره چکان دار آزود – لوله دریپر دار آزود – لوله قطره چکان داخلی آزود – ونتوری آزود – سیستم تزیق کود آزود – سیستم فیلتراسیون اتوماتیک آزود )- واردت فیلتر آزود اسپانیا در حدو بیش از ۱۰ سال است که در ایران صورت می پذیرد. می توان گفت که بین برند های فیلتراسیون موجود در ایران این سیتستم دارای کیفیت مناسب تری نسب به مابقی رقیبان خود ( فیلتر آیتوک ترکیه – فیلتر یوردریپ یونان – دیگر فیلترهای ترک و فیلتر های چینی موجود در بازر … ) دارا می باشد.

نماینده فیتکو انگلیس FITCO : ( مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی فیتکو – مه پاش گلخانه فیتکو – مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس) – آب نیرو واراد کننده مه پاش فیتکو انگلیس  در ایران – واردت انواع مه پاش – طراحی و اجرای سیستم های میست و مه پاش گلخانه – طراحی سیستم های مه پاش صنعتی و مه پاش مرغدارای ها

نماینده جیمزهاردی استرالیا HR : ( میکروجت آبیاری جیمزهاردی – اسپری جت جیمز هاری استرالیا – میکرو اسپری جیمز هاری – میکروجت تورو استرالیا – میکروجت ۱۸۰ درجه – میکروجت ۳۶۰ درجه ) – آب نیرو وارد کننده میکرجت جیمز هاردی استرالیا – بی شک یکی از بی رقیب ترین ها  (کیفیت و قیمت) در تجهیزات آبیاری میکروجت جیمز هاری می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی یا لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژهای شما می باشد. 

36615570 , 36615808 - 021

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی