02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

واردات انواع پمپ های صنعتی - نفتی - شیمیایی

ثبت سفارش و واردات انواع پمپ های خاص

پمپ توربینی – پمپ توربینی افقی – توربین پمپ  – پمپ آب شور توربینی – پمپ توربینی با تعویض سیل- پمپ توربینی انتقال نمک و اسید- پمپ   Turbine Pump  – پمپ با بدنه استیل 316 – پمپ ضد خوردگی – پمپ استیل با دبی و هد بالا – پمپ گریز از مرکز استیل انتقال مواد شیمایی – واردات پمپ سفارشی – واردات انواع پمپ توربینی

پمپ های توربینی

پمپ  توربینی

در واحدهای شیمیای برای انتقال اسیدها، نمک‌ها ، پروپان، بوتان،‌اتان، فرئون و غیره از پمپ‌های توربینی اصلاح شده تک مرحله‌ای که به صورت مکش کناری بوده و پروانه آن مستقیما به الکتروموتور وصل است به طور وسیعی استفاده می‌شود. محدوده معمولی ظرفیت از gpm 100-5 و در فشار جزیی 250psi است. این پمپ‌ها از مواد مختلفی ساخته شده‌اند و برای مایعات گوناگون به کار می‌روند و به منظور جلوگیری از نشت شفت، آب بندی مکانیکی یا پکینگ استفاده می‌شود.

پمپ‌های دوار

پمپ تک پیچی از ظرفیت کم تا متوسط(تا35gpm) و فشار600psi برای انتقال سود، اسید، رنگ، محلول‌ها، صابون و رزینها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. پمپ‌های دو و سه پیچی برای این سرویس‌ها کاربرد پیدا کرده است. در جایی که نیمه جامدات از طریق پمپ‌های طراحی شده تک پیچی انتقال داده می‌شود و به منظور شکسته  نشدن ذرات مواد ساختهای مخصوصی از این پمپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گینرد. که فشاری تا 1000psi را فراهم می‌کنند.

 

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی