02136615808 / 02136615570
انتخاب صفحه

پمپ طبقاتی لوارا ایتالیا LOWARA

پمپ طبقاتی SV لوار - پمپ طبقاتی عمودی لوارا

پمپ طبقاتی لوارا ایتالیا – پمپ عمودی لوارا – پمپ لوارا LOWARA

 


پمپ طبقاتی لوارا ایتالیا – پمپ‌ سانتریفیوژ طبقاتی عمودی LOWARA  سری SV-SVI


Lowara SV_SVI SERIES

Lowara SV_SVI SERIES

 

این پمپ‌ها با طراحی پیشرفته و چند منظوره دارای قابلیت بازده بالا جهت تقویت فشار و سیستم آبیاری و شستشو و آتش نشانی

جنس بدنه : استینلس استیل

جنس پروانه : استینلس استیل

جنس شفت : استینلس استیل  

ماکزیمم دبی : 72   

ماکزیمم هد فشار : 247 m

ماکزیمم فشار کاری : 16/25 bar

دمای سیال : -20  تا +120  درجه سانتیگراد  

 کلاس عایق بندی : F

درجه حفاظت IP55   

 

 


پمپ طبقاتی لوارا – پمپ‌ خطی LOWARA  سری FC


Lowara FC SERIES

Lowara FC SERIES

 

این پمپ‌ها به منظور سیرکوله کردن آب گرم و سرد در تاسیسات و تهویه مطبوع و پمپاژ در بخش‌های صنعتی و کشاورزی و ساختمانی    

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : استینلس استیل AISI 316L

جنس شفت : استینلس استیل AISI 316  

ماکزیمم دبی : 190   

ماکزیمم هد فشار : 90 m

ماکزیمم فشار کاری : 12 bar

دمای سیال : -20  تا +130  درجه سانتیگراد  

 کلاس عایق بندی : F

درجه حفاظت IP55   

مدل‌های موجود : FCE , FCS

 

 

پمپ طبقاتی لوارا – الکتروپمپ طبقاتی  لوارا LOWARA – پمپ عمودی لوار – پمپ استیل طبقاتی لوارا

بی شک یکی از پرفروش ترین پمپ های طبقاتی در دنیا و همچنین ایران پمپ طبقاتی لوارا ایتالیا سری SV می باشد. این مدل پمپ طبقاتی عمودی دارای جنس بدنه استیل می باشد. این پمپ های طبقاتی دارای رنج بالایی می باشند و تا دبی حدود ۷۲ متر مکعب بر ساعت و هد ارتفاعی ۲۴۷ متر را می تواند در بازه کاری خود قرار دهد.

از این پمپ برای ساخت بوستر پمپ های برج ها و مجتمع های مسکونی – تجاری و اداری استفاده می شود. همچنین این پمپ در اکثر کارخانجات به عنوان پمپ مرکزی جهت سیستم پمپاژ استفاده می شود. یکی دیگر از کاربرد های این پمپ در سیستم های تصفیه آب یا RO می باشد. می توان به یقین گفت که این پمپ بیشترین فروش و پرکاربرد ترین پمپ به دلیل داشتن بدنه و پروانه استیل آن در این سیستم می باشد.

پمپ عمودی سری FC لوار

این پمپ به عنوان پمپ خطی یا سیرکولاتور لوار می باشد. این پمپ برای به گردش در آوردن آب در سیستم های تهویه و سیستم های بسته بسیار مناسب می باشد اگر چه از این پمپ برای انتقال آب هم می توان استفاده نمود. پمپ سری FC لوارا LOEARA ایتالا دارای رنج بالایی نیم باشد ولی با توجه به نیاز مشتری و مصرف کننده تقسیم بندی و واردات شده است.

انتخاب گروه و نوع پمپ 

اولین قدم برای انتخاب گروه پمپ مطالعه نقشه جانمایی مربوط به پمپ بوده که می توان ظرفیت و ارتفاع مورد احتیاج را ارزیابی کرد. همچنین مطالعه در شرایط سیال کلید دیگری برای دستیابی به گروه پمپ است. 

مطالعه فاکتور های دیگری از قبیل سرویس کارکرد پمپ ( پیوسته یا متناوب) بطور سری و یا موازی قرار گرفتن پمپها و … خیلی فاکتور های دیگر برای انتخاب گروه پمپ اهمیت دارد این فاکتور ها در اهمیتی همتراز با مطالعه ظرفیت و ارتفاع پمپ قرار دارد . 

کشیدن ارتفاع کلی روی نقشه جانمائی 

ارتفاع کلی را روی نقشه جانمائی باشد مشخص نمود ارتفاع کلی شامل ارتفاع راکد به علاوه محاسبات مربوط به افت انرژی در خطوط لوله می باشد که باید توسط مهندس طراح دقیقاً محاسبه گردد 

محاسبه ظرفیت 

محاسبه ظرفیت در قسمتهای دیگر بطور مفصل بحث شده است ولی آنچه مشخص است اینکه در شرایط کارکرد معمولا مقدار آبدهی را مشخص می کنند به عنوان مثال مقدار بخاری که از توربین خارج می شود با توجه به شرایط بخار خروحی مقدار آب مورد لزوم برای خنک کاری آنرا دقیقا مشخص می کند تغییرات فصلی مقدار آب و ضریب اطمینان نیز باید در نظر گرفته شوند تا مقدار آبدهی حقیقی بدست آید . 

مطالعه در خصوص شرایط مایع 

جاذبه ویژه مایع ، دما ، فشار بخار ، گرانروی ، خصوصیات شیمیایی از جمله فاکتورهائی هستند که باید بدقت مطالعه شود . 

انتخاب تعداد پمپها 

بسته به احتیاجی که برای استفاده از آبدهی کامل و یا قسمتی از آن در فرآیند می باشد و همچنین وجود پمپ جانشینی در سیستم عملیات پیوسته ظرفیت کلی ممکن است به دو نیمه ظرفیت تقسیم شود و شاید سومین پمپ دوتائی بعنوان پمپ جانشینی در سیستم بکار رود که این در مواقعی مناسب است که برای فرآیندی در زمانهائی احتیاج به کمتر از نصف آبدهی کلی باشد وقتی که احتیاج به کار یک پمپ بوده توان کمتری نسبت به پمپ با ظرفیت کامل که با ظرفیتی کمتر از نصف کار می کند وجود دارد. 

فاکتورهای ظرفیت ، ارتفاع و طبیعت سیال روی انتخاب پمپ اثر زیادی دارد برای مثال با استفاده از جدول می توان به این نقطه نظر رسد که برای سیالی که در ارتفاع زیاد و ظرفیت پایین و با طبیعت سیالی روشن و تمیز کار می کند پمپ رفت و برگشتی مناسب است. 

آب نیرو

اصل و معتبربودن کیفیت کالاها 

aaa

 

گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو برای تامین تمامی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ آب ، پمپ صنعتی ، پمپ شمایی ، پمپ کفکش ، پمپ لجنکش ، پمپ شناور ، پمپ بشقابی ، پمپ جتی ، پمپ آب خانگی ، پمپ استیل ، پمپ انتقال مواد نفتی ، الکتروپمپ ضد انفجار EX ، پمپ ایتالیایی ، پمپ کشاورزی) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، آبپاش برنجی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش زمین چمن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، تایمر آبیاری خانگی ، کنترلر آبیاری ، قطره چان نتافیم ، لوله پلی اتیلن ، تایمر اوربیت ، آبپاش ضربه ای ، لوله قطره چکان دار ، فیلتر دیسکی آزود ، شیر برقی)  در این گروه با  واردکنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است.   

بنابراین کلیه کالاهایی که در گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو ارائه و عرضه می‌گردد اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. 

مزایای خرید از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو

 

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (پمپ و الکتروپمپ) و کشاورزی (آبپاش و تایمر آبیاری) از گروه مهندسی بازرگانی آب نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

حمل و نقل آب نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید ( پمپ ، الکتروپمپ ، آبپاش ، تایمر آبیاری ، لوله پلی اتیلن ، پمپ آب ، پمپ مواد شمایی ، پمپ صنعتی ، ست کنترل پمپ ، منبع تحت فشار پمپ ، آبپاش هانتر ، شیر برقی آبیاری ، شیر برقی فشار بالا ، تایمر آب و … ) دارید با کارشناسان آب نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالا

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی شما کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت 12 ظهر آن روز اگر کالا ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت ارسال کالای خریداری شده روز بعد تحویل داده خواهد شد.

ارسال سریع کالای خریداری شده پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل قبل از ارسال آن با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل:

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود. در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.

service                                        moving

پست تیپاکس: در صورتی بسته خریداری شما کوچک باشد می تواند این شرکت برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند. 

478578_415113045235279_1453188030_o

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه مهندسی آب نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.

export-moving

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

مهندسی بازرگانی آب نیرو به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی (پمپ ، الکتروپمپ ، پمپ صنعتی ، پمپ شیمیایی ، بوستر پمپ ، پمپ آب خانگی ) و کشاورزی (آبپاش ، آبپاش زراعی ، آبپاش مخفی شونده ، آبپاش هانتر ، آبپاش ویرسا ، مه پاش ، لوله پلی اتیلن ، تایمر آبیاری ، تایمر آب ، شیر برقی ) می باشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب (پمپ آب ایتالیایی – پمپ آب چینی) می باشد. 

آب نیرو در زمینه صنعت پمپ دارای نمایندگی فروش برندهای ذیل می باشد:

نماینده پمپ پنتاکس PENATAX ( پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ کفکش پنتاکس، پمپ لجن کش پنتاکس ، پمپ شناور پنتاکس، پمپ دوپروانه پنتاکس ، بوستر پمپ پنتاکس، الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX ) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پنتاکس PENTAX به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ لوارا LOWARA (پمپ آب خانگی لوارا، پمپ صنعتی لوارا ، پمپ استیل لوارا ، پمپ سیرکولاتور لوارا ، پمپ لجنکش لوارا ، پمپ کفکش لوارا ، بوستر پمپ لوارا ، پمپ طبقاتی لوارا ، پمپ شیمایی لوارا ، پمپ شناور لوارا ، پمپ چاه عمیق لوارا ، الکتروپمپ لوارا LOWARA )- از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ لوارا  LOWARA به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ آب پدرولا PEDROLLA (پمپ آب خانگی پدرولا ، پمپ شناور پدرولا ، پمپ کفکش پدورلا ، پمپ لجنکش پدرولا ، پمپ استیل پدرولا ، بوستر پمپ لوارا ، الکتروپمپ پدورلا PEDROLLA) – از بین برند پمپ واردات ایتالیایی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ پدورلا PEDROLLA  به عنوان برند ایتالیایی یکی از برند های شناخته شده در جایگاه خود می باشد که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

نماینده پمپ گراندفوس Grundfos (بوستر پمپ گراندفوس ، دوزینگ پمپ گراندفوس ، کفکش گراندفوس ، پمپ آب گراندفس ، پمپ طبقاتی گراندفوس CR) – از بین برند پمپ واردات آلمانی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ گراندفوس GRUNFOS به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده پمپ استریم STREAM (پمپ آب استریم ، پمپ کفکش استریم ، کفکش استریم ، کفکش چینی ، لجنکش استریم ، پمپ شناور استریم ، پمپ عمودی استریم ، پمپ چاه استریم ، کفکش چینی استیل ، کفکش بدنه آلمنیومی ، لجنکش چینی استریم ، کفکش استریم چین ، پمپ آب خانگی استریم ، بوستر پمپ استریم ، بلوئر استریم ، پمپ طبقاتی استریم) – از بین برند پمپ واردات چینی در ایران، می توان گفت که واردات پمپ استریم STREAM به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد.

همچنین آب نیرو در زمینه تامین لوله پلی اتیلن آبرسانی با تولید کنندگان داخلی مشارکت و همکاری دارد. آب نیرو عرضه کننده انواع  لوله پلی اتیلن آبرسانی یا لوله آبرسانی سیاه رنگ در اندازه و فشار کاری مختلف می باشد. این شرکت آماده ارائه انواع لوله پلی اتیلن استاندارد برای پروژه های آبرسانی و لوله پلی اتیلن برای انتقال کابل در پروژهای شما می باشد. 

021-77671565

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

آب نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی